Kā Ethereum tika marķēta 350 miljonu eiro vērta nekustamā īpašuma vērtība

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsUzņēmums Blockchain

Kā Ethereum tika marķēta 350 miljonu eiro vērta nekustamā īpašuma vērtība

Mata Capital ievērojamā tokenizācijas projekta aizkulises un tas, ko tas nozīmē aktīvu pārvaldības nākotnei. Iesniedzis ConsenSys 2020. gada 29. maijs Ievietots 2020. gada 29. maijā

mata galvaspilsētas veiksmes stāsta varonis

“Tas iezīmē sākumu radikālai nekustamā īpašuma aktīvu pārvaldības nozares pārveidošanai.”

Matthieu Bouchaud, Codefi Assets produktu vadītājs

Sākot no nosaukuma žetonu prototipiem Lielbritānijā līdz frakcionēti dzīvokļi Manhetenā, nekustamo īpašumu tokenizācija pēdējos gados ir parādījusies kā viens no šeit visbiežāk izmantotajiem blokķēdes tehnoloģiju gadījumiem lielo aktīvu un īpašumu pārvaldniekiem. Pagājušajā gadā Francijas aktīvu pārvaldnieks Mata Capital pārcēla nozari pāri vēl vienam pagrieziena punktam ar nekustamā īpašuma aktīvu, kuru vērtība pārsniedza 350 miljonus eiro. Projekts ietvēra alternatīva ieguldījumu fonda simbolizēšanu, kuram Parīzes ziemeļos ir loģistikas platforma 220 miljonu eiro vērtībā. Ar aktīviem nodrošināta žetonu emisija ir viens no lielākajiem nekustamā īpašuma tokenizācijas projektiem Eiropā.

Papildus efektīvākai klientu iekļaušanai, darījumu apstrādei un ziņošanai Mata Capital mērķis ir palielināt piekļuvi un piesaistīt plašāku vietējo un starptautisko profesionālo investoru loku. Mata Capital produktu attīstības vadītājs Baptiste Senmartins paskaidro, ka projekta ilgtermiņa redzējums ir “izveidot investīciju platformu, kas ikvienam ļauj ieguldīt privātajā kapitālā, nekustamajā īpašumā, infrastruktūrā vai privātajā parādā ar mazāk nekā vienu eiro, vienlaikus ievērojot visus normatīvos standartus. ” 

Mata Capital sadarbojās ar ConsenSys, lai palaistu risinājumu Codefi Assets, uz Ethereum balstītas platformas digitālo aktīvu izdošanai un pārvaldībai. Codefi platforma izmanto arī viedos līgumus Ethereum, lai noteiktu atbilstības prasības un apstiprinātu KYC, lai emitētu verificētiem investoriem atbilstošas ​​akcijas. 

Piedāvājam platformas darbības aizkulises un to, ko projekts nozīmē nekustamā īpašuma nozarei kopumā..

consensys pinuma ikona apaļa Lejupielādējiet pilnu Mata Capital gadījumu izpēti. Lejupielādēt

Kā viņi to uzcēla

Tokenizēts nekustamais īpašums

Viena no unikālajām Ethereum bloku ķēdes priekšrocībām ir tā, ka ikviens var viegli kalt un izplatīt digitālos marķierus, kas atspoguļo aizstājamus, neaizvietojamus un finanšu aktīvus, kurus var pārbaudīt izplatītajā virsgrāmatā. Attiecībā uz vēsturiski monolītiem aktīviem, piemēram, nekustamo īpašumu, bloku ķēdes žetoni ļauj viegli sadalīt īpašumus, lai digitālās akcijas varētu izplatīt gan institucionāliem, gan privātiem ieguldītājiem.

Kopš Ethereum izlaišanas 2015. gadā kopiena ir izstrādājusi plaši pieņemtus marķieru standartus – tehnisko prasību sarakstus, kuriem viedajiem līgumiem jāatbilst, lai marķieris būtu atbilstošs un saderīgs visā Ethereum tīklā. Mata Capital risinājumam platforma Codefi Assets izmanto ERC1400 marķiera standarts pārstāvēt nekustamā īpašuma fondu daļas Ethereum blokķēdē. ERC1400 nodrošina, ka administrators var kalt, pārsūtīt un ierakstīt žetonus, kā arī saistīt tos ar juridiskiem dokumentiem un līgumiem..  

Pirms izvietošanas visus viedos līgumus, kas izstrādāti Mata Capital risinājumam, pārbaudīja ConsenSys Diligence, mūsu bloku ķēdes drošības ekspertu komanda.

Kopīgot klases lapuŠifrēts nekustamo īpašumu akciju marķējums platformā Codefi Assets.

Investoru iekļaušana: KYC atbilstība un iekļaušana baltajā sarakstā

Codefi platforma racionalizē investoru iekļaušanos Mata Capital, ļaujot potenciālajiem investoriem izveidot kontus, aizpildīt KYC / AML atbilstības veidlapu un augšupielādēt visus nepieciešamos dokumentus. Pēc tam atbilstošie investori tiek iekļauti baltajā sarakstā, lai viņu Ethereum adrese varētu saņemt platformā iegādātās akcijas. Mata Capital līdz šim ir iekļāvis aptuveni 80 profesionālos investorus.

DarbvirsmaKYC process platformā Codefi Assets.

Darījumu apstrāde 

Apstiprinot maksājumu, Mata Capital izmanto Codefi platformu, lai parakstītu digitālo sertifikātu ar savu privāto atslēgu un pilnvarotu nekustamā īpašuma drošības žetonu pārsūtīšanu investoriem. Pēc tam investori saņem pārdošanas kvīti, kas ir saistīta ar darījumu Ethereum blokķēdē.

Fondu sarakstsMaksājuma statusa izsekošana platformā Codefi Assets. consensys pinuma ikona apaļa Noskatieties mūsu vebināru par nekustamā īpašuma nākotnes ieguldījumiem blokķēdē. Skatīties

 Ko tas nozīmē nekustamajam īpašumam

Mata Capital tokenizācijas projekts ir signāls, ka nekustamā īpašuma nozarē ir jāveic dažas dziļas izmaiņas gan tuvākajā laikā, gan ilgtermiņā. Blockchain tehnoloģijai ir acīmredzamas priekšrocības informācijas apstrādē, taču tās īpašā priekšrocība ir iespēja radīt ievērojami pieejamākus ieguldījumu produktus. Lūk, ko mēs redzam kā trīs galvenās tendences, kurām jāpievērš uzmanība, jo blokķēdes risinājumi nokļūst nekustamajā īpašumā: 

  • Digitālais ir neizbēgams. Nekustamā īpašuma nozarē aktīvu pārvaldību joprojām kavē papīra procesi, lai apstiprinātu KYC un pārvaldītu ieguldītāju reģistrus. Tādas platformas kā Codefi beidzot izveido drošu, digitālu slāni, lai modernizētu šīs nozares darbplūsmas.
  • Nāk caurspīdīgi aktīvi. Ja 2008. gada augsto kredītu hipotēku krīze bija nepārskatāmu aktīvu gadījuma izpēte, tad uz Mata Capital bloku ķēdē balstīts risinājums nosaka jaunu aktīvu pārredzamības standartu. Tā kā tirgū nonāks vairāk nekustamā īpašuma blokķēdes lietojumprogrammu, investori sagaidīs aktīvu informācijas pārredzamību, lai informētu par saviem lēmumiem un riska analīzi. 
  • Vienlīdzīgi konkurences apstākļi ieguldījumiem. Daudzās valstīs piekļuve privātā kapitāla fondiem parasti ir ierobežota ar akreditētiem un institucionāliem ieguldītājiem, investīciju minimums svārstās no 100 000 līdz 250 000 ASV dolāriem. Turklāt aktīvu pārvaldniekiem rodas uzstādīšanas izmaksas, kuras parasti ieguldītājiem nodod kā maksu. Lētu žetonu emisija un darījumu apstrāde ļaus aktīvu pārvaldniekiem piedāvāt radikāli pieejamākus ieguldījumu produktus, kas ir izdevīgi gan emitentiem, gan ieguldītājiem.. 

Ko tālāk

Mata Capital tagad koncentrējas uz otrreizējā tirgus izveidošanu marķētajām akcijām. Baptiste Senmartina paskaidroja, ka viņi aktīvi apspriežas ar saviem konsultantiem un uzrauga normatīvo aktu atjauninājumus, lai “pārliecinātos, ka mēs piedāvājam atbilstošu un vērtīgu risinājumu mūsu klientiem”. Viņu Ethereum balstītais risinājums var atvieglot finanšu aktīvu pārrobežu izplatīšanu, vienlaikus nodrošinot atbilstību KYC. 

Matthieu Bouchaud, Codefi aktīvu produktu vadītājs, uzskata, ka Mata Capital iniciatīva ir spēcīgs pierādījums tam, cik nevainojami institucionālie spēlētāji var pieņemt blokķēdes risinājumus, kā arī to, kā privātie ieguldītāji var viegli iegādāties sarežģītus finanšu produktus, izmantojot lietotājam draudzīgu informācijas paneli, piemēram, Codefi. Bouchaud skaidro, ka Codefi platforma “viss vienā” tagad ļauj “pāriet no eksperimentu laikmeta uz rūpniecības izaugsmes laikmetu”.

Pieprasiet Codefi platformas demonstrāciju

Skatiet Codefi aktīvu emisijas platformu darbībā. Pieprasīt demonstrāciju

Asset ManagementCase StudyCodefiReal EstateNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Kas ir Enterprise EthereumTīmekļa seminārs

Kas ir Enterprise Ethereum?

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Komgo Blockchain preču tirdzniecības finansēšanaiLietu izpēte

Komgo: Blockchain preču tirdzniecības finansēšanai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me