Kā iesaiņotie žetoni nodrošina lielāku likviditāti DeFi

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

Kā iesaiņotie žetoni nodrošina lielāku likviditāti DeFi

Ethereum DeFi lietojumos tagad tiek izmantots vairāk nekā 5,5 miljardi USD Bitcoin. Šajā ziņojumā mēs apspriežam iesaiņotos žetonus, iemācām, kā Bitcoin var izmantot Ethereum un kļūt par ienākumus radošu aktīvu, un apspriežam veidus, kā iesaiņotie žetoni rada lielāku likviditāti Ethereum DeFi ekosistēmā. Džeimss Beks 2021. gada 29. janvāris Ievietots 2021. gada 29. janvārī

Bitcoin uz Ethereum attēla Lejupielādēt pārskatu

Šī ir daļa no ConsenSys Codefi 2020. gada 4. ceturkšņa Ethereum DeFi ziņojuma rakstu sērijas. Lejupielādējiet pilnu ziņojumu, lai uzzinātu vairāk par marķieru standartiem aktīviem un maksājumiem, NFT tirgotavām, sociālajiem un kopienas marķieriem, DAO, ātrajiem kredītiem, iesaiņotajiem Bitcoin un Filecoin, aizdevumu projektiem un daudz ko citu..

Ethereum arvien vairāk piesaista digitālos aktīvus no citiem blokķēdes protokoliem. Izmantojot jaunus dizaina modeļus, tagad Ethereum ir iespējams ievietot tādus digitālos aktīvus kā Bitcoin vai Filecoin, lai tie varētu mijiedarboties ar DeFi lietojumprogrammām. 2020. gada 4. ceturksnī Ethereum tika iezīmētas eksponenciālas vērtības ieplūdes, un, tā kā DeFi ekosistēmas tīkla ietekme turpina pieaugt, mēs prognozējam, ka papildu protokoli 2021. gadā Ethereum uzsāks iespiestu to žetonu versijas.

Šajā ziņojumā mēs apspriežam iesaiņotos žetonus, iemācām, kā Bitcoin var izmantot Ethereum un kļūt par ienākumu radošu aktīvu, un apspriežam veidus, kā iesaiņotie žetoni nodrošina lielāku likviditāti Ethereum DeFi ekosistēmā.  

Kas ir iesaiņoti žetoni? 

Marķieru iesaiņošana Ethereum apraksta procesu, kā esošo kriptogrāfisko aktīvu pārveidot par ERC-20 marķieri. ERC-20 marķieri joprojām ir visplašāk izmantotais marķieru izstrādes standarts un nodrošina, ka viedo līgumu noteikumi joprojām ir saderīgi ar lietojumprogrammām, piemēram, decentralizētu apmaiņu vai kreditēšanas protokoliem. 

Iesaiņotu marķieru ieviešana faktiski sākās ar pašu ETH, jo ERC-20 marķieru standarts nāca pēc tam, kad tika izveidoti atribūti ētera sūtīšanai un glabāšanai. Iesaiņots ETH (vai WETH) pārveido ETH par ERC-20, kas nodrošina visu ERC-20 marķiera funkcionalitāti un pārnesamību. Lai iesaiņotu marķieri, parasti lietotājs “bloķē” oriģinālo marķieri viedajā līgumā, kas pēc tam izver līdzvērtīgu daudzumu iesaiņotu žetonu. Tas ir analogs tradicionālai strukturētai piezīmei, ko izdevis robots DeFi. Lai atbloķētu sākotnējos marķierus, jūs vienkārši pārdodat savus iesaiņotos žetonus atpakaļ uz viedo līgumu. “Iesaiņošana” šķiet kļūdaini, jo jūs faktiski tirgojat tikai vienu marķieri ar vienādas vērtības ERC-20 marķieri. Bet šai vienkāršajai darbībai ir spēcīgas sekas, par ko liecina 5,5 miljoni ETH, kas līdz 2020. gada 4. ceturkšņa beigām pārveidoti par WETH.

WETH piegāde Ethereum. Avots: CoinMetrics

Kā aprakstīts ConsenSys Codefi Q3 DeFi ziņojumā, viena no galvenajām tendencēm 2020. gada vidū bija decentralizētās apmaiņas (DEXes) pieaugums. Kopējais DEX tirdzniecības apjoms Q4 pārsniedza 60 miljardus USD, un viens no galvenajiem šīs aktivitātes virzītājiem ir tas, ka WETH atvieglo ETH nomaiņu pret jebkuru citu ERC-20 marķieri.

Mēneša tirdzniecības apjoms pēc DEXes. Avots: Dune Analytics

Žetonu iesaiņošanas metode ir vispārināta arī cita veida žetonos un protokolos, vēl vairāk katalizējot ERC-20 marķieru visuresamību.. 

Bitcoin vietnē Ethereum

Ja jūs varat pārvērst ETH par ERC-20 marķieri, kāpēc gan arī nepārvērst Bitcoin par vienu, lai tas varētu mijiedarboties ar viedajiem līgumiem un protokoliem Ethereum? Iesaiņots Bitcoin ieguva ievērojamu impulsu 2020. gada 4. ceturksnī. Tagad Ethereum tīklā ir vairāk nekā 159 991 BTC (apmēram USD 5,5 miljardi USD), un WBTC un renBTC ir dominējošais iesaiņotais Bitcoin. Galu galā tas nozīmē, ka tagad Bitcoin īpašnieki var izmantot savu BTC ar Ethereum bāzes makiem, piemēram, MetaMask un piekļūt decentralizētām finanšu lietojumprogrammām. 

Uzsākts 2019. gada janvārī, Wrapped Bitcoin ir sadarbības projekts no BitGo, Ren, Dharma, Kyber, Compound, MakerDAO un Set Protocol. Tagad projektu kontrolē Decentralizētā autonomā organizācija (DAO), ko sauc par WBTC DAO, kas regulē WBTC tirgotāju un aizbildņu pievienošanu un noņemšanu Ethereum, izmantojot vairāku parakstu līgumu. WBTC ir nodrošinājis lielāku Bitcoin likviditāti Ethereum ekosistēmā, jo WBTC tiek izmantots tirdzniecībai decentralizētās biržās, kā ķīla aizņēmumiem un aizdevumiem vai atvasināto instrumentu tirdzniecībai. Piemēram, Savienojums ļauj ikvienam nodrošināt pasīvus ienākumus, aizdodot WBTC citiem tīkla lietotājiem. WBTC ir arī palīdzējis novirzīt tirdzniecības apjomu no centralizētas biržas uz DEX. 

Vēl viena BTC iesaiņošanas metode, kas ieguva impulsu 2020. gada 4. ceturksnī, ir sintētiska Bitcoin izmantošana, kur lietotājs bloķē savu BTC viedajā līgumā un saņem sintētisko aktīvu ar vienādu vērtību. Sintetikss, atvasināto instrumentu tirdzniecības platforma, bija šīs tehnikas aizsācējs, aicinot viņu iesaiņoto Bitcoin sBTC. Kaut arī sintētisko marķieri BTC tieši neatbalsta, Synthetix atbalsta katru BTC ar 800% no BTC vērtības SNX marķieros, kurus izmanto arī pārvaldībai un likviditātes nodrošināšanai.. 

Visa šī BTC vietnē Ethereum dod dažus interesantus tirdzniecības produktus. TokenSets, DeFi uzņēmums, kas automatizē portfeļa pārvaldības stratēģijas, ieviesa a produktu kas automātiski tirgo starp WBTC un ETH, lai iegūtu ieguvumus abos aktīvos, līdzsvarojot ETH / WBTC sastāvu atkarībā no relatīvā cenu impulsa. 

Līdz 2020. gada 4. ceturkšņa beigām Ethereum bija 141 322 BTC, kas ir aptuveni 4,2 miljardi USD. 

Iesaiņots Bitcoin vietnē Ethereum. Avots: Dune Analytics

Filecoin vietnē Ethereum

Filecoin palaišana Q4 bija viena no gaidītākajām palaišanām decentralizētajā protokola telpā. Uz Filecoin tīkls, FIL ir dzimtā valūta, ko izmanto, lai samaksātu par datu glabāšanu globālajā tīklā, kuru uztur kalnraču kalnrači. (Filecoin ir papildu protokols IPFS; atšķirība ir tā, ka Filecoin stimulē krātuvi un tāpēc piedāvā stingrākas noturības garantijas.) 

4. ceturksnī ConsenSys Codefi ieviesa DeFi tilts lai Filecoin FIL pārveidotu par ERC-20 marķieri, izmantojot Ren protokols, kas arī ietin BTC. Pēc tam, kad Ethereum, FIL turētāji un kalnrači var noguldīt savu renFIL kā nodrošinājumu DeFi kreditēšanas tirgos, lai nopelnītu procentus, vai aizņemties vairāk FIL, kas nepieciešami kalnrūpniecības darbībām. Likvidēta FIL piegādes nodrošināšana, izmantojot kreditēšanas tirgus, ir kritisks elements krātuves tirgus izveidē un IPFS tīkla izmantošanas veicināšanā. Izmantojot Codefi būvēta platforma, kalnrači var noguldīt uz ETH balstītus aktīvus kā nodrošinājumu, aizņemties iesaiņotu FIL un pārveidot to par vietējo FIL, lai uzglabātu datus vai iesaistītos Filecoin tīklā.

Kopš palaišanas ir izsniegti 48 575 renFIL jeb aptuveni 1 020 075 USD. Citas biržas, piemēram, Binance un Huobi, uzsāka savas iesaiņotās FIL versijas, attiecīgi izsniedzot 33 000 BFIL un 59 999 HFIL. Viss teica, ka Ethereum ir 143 843 iesaiņoti FIL jeb vairāk nekā 3 miljoni USD. 

renFIL vietnē Ethereum. Avots: Dune Analytics

Kā iegūt iesaiņotu Bitcoin ar MetaMask

Tātad jūs, iespējams, nesen esat ietekmējis Elons Musks, lai iegādātos Bitcoin. Tagad, kad jums ir Bitcoin, ko jūs varat darīt? Bitcoin blokķēdē, izņemot HODLing, vai nosūtot to kādam citam, nav daudz. Bet, ja jūs pērkat iesaiņotu Bitcoin, kas ir BTC ERC-20 iesaiņojumā, varat piekļūt pilnam decentralizētu finanšu lietojumprogrammu komplektam. Aizdodiet savu wBTC Aave un likviditātes nodrošināšana jūsu wBTC Atcelt atsaukšanu ir tikpat viegli, kā veikt šīs darbības ar ETH.

Tātad, kā jūs pērkat kādu wBTC? Pirmā lejupielāde MetaMask, kas ir pieejams kā pārlūka paplašinājums vai mobilajā ierīcē. Tagad jūs esat aprīkojis sevi ar atslēgu glabātuvi, kurai varat piekļūt tikai jūs, drošu pieteikšanos, seifu, lai skatītu žetonus, un veidu, kā apmainīties ar žetoniem vai piekļūt decentralizētajam tīmeklim. Padomājiet par to kā par savas naudas, digitālo aktīvu, unikālās mākslas un identitātes pārvaldīšanas veidu, kad izmantojat dažādas decentralizētas finanšu lietojumprogrammas.

Vispirms MetaMask makam ir jāpievieno nedaudz ETH, lai samaksātu par darījumiem Ethereum tīklā. Jūs varat iegādāties ETH tieši vietnē MetaMask vai no tādas biržas kā Coinbase. Pēc ETH iegūšanas jūs varat to nomainīt pret wBTC.

3. attēls

Atlasiet ETH daudzumu, kuru vēlaties pārveidot par wBTC. Jūs redzēsiet aprēķinu, bet, izvēloties “Get quotes”, MetaMask pārbauda 7 dažādas decentralizētas apmaiņas un Automatizētie tirgus veidotāji (AMM), lai piedāvātu jums vislabāko tirdzniecību par viszemākajām cenām.

Ekrānuzņēmums 2021 01 28 plkst. 10 42 04 4. attēls

Ja jūs apmierina likme, noklikšķiniet uz “nomainīt”, un wBTC tiks pievienots jūsu MetaMask kontam. Šeit ir video par procesu izmantojot citu marķieri. Protams, atšķirībā no iepriekšējā piemērā redzamā lietotāja jums ir jābūt pietiekami daudz gāze lai samaksātu par darījumu.

Jūsu jauno bilanci wBTC var izmantot jebkurā Ethereum finanšu lietojumprogrammā, kurai piešķirat atļauju. ETH apmainīšana ar wBTC ir lielisks veids, kā panākt, lai BTC darbotos, izmantojot kreditēšanu un likviditātes nodrošināšanu. Ļaujiet šim BTC darboties jums ar wBTC!

BitcoinDeFiFilecoinMetaMask SwapsQ4 2020 DeFi ReportWrapped TokensNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me