Kā ietaupīt laiku DevOps un mērogot Ethereum Dapp ar Infura

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogBlockchain izstrāde

Kā ietaupīt laiku DevOps un mērogot Ethereum Dapp ar Infura

Uzziniet sava Ethereum mezgla vadīšanas plusus un mīnusus un dažādos veidus, kā dapp komandas izmanto Infura, lai mērogotu savu infrastruktūru visam, sākot no DeFi un beidzot ar spēlēm. Ievietots 2020. gada 30. aprīlī

Plusi un mīnusi palaist savu mezglu

Viens no spēcīgākajiem Ethereum blokķēdes priekšlikumiem ir tas, ka teorētiski ikviens var palaist mezglu, apstiprināt darījumus un dot ieguldījumu tīklā. Ja esat Ethereum veterāns attīstītājs, mezgla izveidošana un vadīšana, iespējams, bija viena no pirmajām lietām, ko veicāt, ienākot šajā telpā. 

Tomēr Ethereum mezgla sinhronizēšana un blokķēdes datu glabāšana var būt laikietilpīga (dienas), dārga (500 GB krātuve vai vairāk) un smalka (ja nepareizi izslēdzat klientu, ja disks nav SSD , ja jūsu internets izkrīt utt.). Ja jūs cerat izveidot populāru lietotni, jums galu galā būs jāpielāgo infrastruktūra, lai pielāgotos jauniem lietotājiem un palielinātu darījumu apjomu. Tas nozīmē vairāk mezglu, vairāk vietas diskā, pilna laika infrastruktūras inženierus un galu galā vairāk izmaksu. Ja jums jāpiestiprina dati IPFS, piekļūstiet pilniem mezglu arhīva datiem vai jauniniet mezglus, lai tie būtu saderīgi ar tīkla cietajām dakšām, infrastruktūras uzturēšana kļūst tikai sarežģītāka.

infura Pēc pieprasījuma tīmekļa seminārs: uzziniet, kā uzlabot savu Ethereum mezglu ar Infura galveno infrastruktūras inženieri. Skatīties tagad

Trīs veidi, kā mērogot savu infrastruktūru 

Roll savu risinājumu

Ja jums ir resursi, lai izveidotu izstrādes komandu un nodarbinātu pilnas slodzes vietņu uzticamības inženierus (SRE), varat paplašināt savu infrastruktūru, izveidojot un uzturot vairāk Ethereum mezglu iekšpusē.

Infrastruktūra kā pakalpojums

Ja Web3 izstrādē esat jauns lietotājs vai jums nav laika vai resursu, lai iestatītu infrastruktūru un palaistu savus sinhronizētos Ethereum mezglus, varat izmantot mākoņa bāzes mezglu pakalpojumu sniedzējus, piemēram, Infura. Izmantojot Infura API galapunktus, ar vienu koda rindiņu varat savienot dapp ar Ethereum testēšanas tīkliem, mainnet un IPFS. Nav nepieciešama sinhronizācija vai sarežģīta iestatīšana. Infura abonēšanas līmeņi ļauj jums viegli palielināt pakalpojumu līmeni un palīdz jūsu komandai koncentrēties uz galveno produktu izstrādi, nevis uzturēt dārgu infrastruktūru.

Hibrīda infrastruktūra

Hibrīda infrastruktūras modelis ir labs risinājums, ja jūsu pašu mezgls jums labi kalpo, bet vēlaties elastību un mieru, lai varētu izmantot mezglu pakalpojumu sniedzējus. Hibrīds risinājums ir pašu mitinātu mākoņu mezglu sajaukums ar pāreju uz tādu pakalpojumu sniedzēju kā Infura, kas ļauj apstiprināt un pārbaudīt darījumus savā galā, vienlaikus dažādojot arī infrastruktūru, lai nodrošinātu maksimālu tīkla darbspēju. Kā mēs apspriedīsim tālāk, vairākas populāras Dapp komandas joprojām izmanto pašapkalpošanās mezglus kopā ar Infura, lai viņi paši varētu pārbaudīt darījumus un vēlreiz pārbaudīt, vai viņu pašu mezgli ir sinhronizēti..

3. attēls

Cik populāri Dappi izmanto Infura, lai stiprinātu savu infrastruktūru

Infura atbalsta plašu lietojumu klāstu visā Ethereum ekosistēmā, sākot no dapp izstrādes platformām līdz DeFi protokoliem un beidzot ar nākamās paaudzes spēlēm. Lūk, kā dažas ievērojamas komandas izmanto Infura API, lai apmierinātu pieprasījumu šajos bezprecedenta tīkla darbības laikos.  

Dapp izstrāde
OpenZeppelin

The OpenZeppelin komanda vada dažus pašu mitinātus mezglus un iekļauj Infura savos sākuma komplektos, palīdzot viņiem samazināt pieskaitāmās izmaksas un pilnveidot Web3 iekļaušanu jaunajiem izstrādātājiem, kuri ir gatavi izvietot savus lietotnes mainnet. OpenZeppelin’s Tīkla JS rīks paātrina dapp veidotāju darbplūsmu, ļaujot viņiem viegli atgriezties publiskajā Infura mezglā un izveidot savienojumu ar Ethereum tīklu ar vienu koda rindiņu.

MakerDAO

MakerDAORīku komplekts arī ļauj izstrādātājiem atgriezties pie Infura, ja viņi nedarbojas aktīvā mezglā un to vēlas izveidojiet savienojumu ar Ethereum no jebkuras vietas

No mūsu izstrādātāju rīku viedokļa es varu būt savienots ar Ethereum jebkurā vietā. Kad esmu mājās, man ir mezgls, bet, ceļojot, es atgriežos pie Infura, lai vienmēr varētu darīt to, ko vēlos darīt ar tīklu. ”

Mariano Conti, viedo līgumu vadītājs, MakerDAO

Microsoft Azure

Microsoft Azure Blockchain Development Kit paplašinājums VS kodam dabiski atbalsta Infura, tāpēc varat izveidot savienojumu ar savu Infura kontu un izveidot jaunus projektus tieši VS Code saskarnē. Lūk, a noderīgs Infura ievads VS kodeksā.

Decentralizētās finanses (DeFi)
Savienojums

DeFi dapp komandu lielākais izaicinājums ir bijis vienkārši sekot līdzi satiksmei, it īpaši ar nesenajiem tirgus satricinājumiem, kuru dēļ lietotāji pārpludina tīklu. Savienojums, procentus nesošais kreditēšanas fonds ir kļuvis par īpaši populāru protokolu, kas tiek pievienots plaša spektra DeFi platformām. Sākotnēji Compound komanda Kubernetes vadīja savus Geth un Parity mezglus, taču klienti pārņēma vietu diskā, un, veicot tādus pamatuzdevumus kā notikumu žurnālu izvilkšana, bija nepieciešams ievērojams DevOps laiks. Tagad komanda izmanto Infura API komplektu dažādos veidos, lai optimizētu savu infrastruktūru un nodrošinātu vienmērīgu lietotāja pieredzi:

  • Saliktais interfeiss skan tieši no Infura. Pat ja savienojumu serveriem ir problēma, DeFi lietotāji joprojām var piekļūt savienojuma protokolam, izmantojot saskarni un visu savu konta informāciju. 
  • Infura ievieto visus Compound notikumu žurnāla datus straumes procesorā. Tas atvieglo savienojuma beigās esošās sistēmas, kuras agrāk izmantoja un patērēja datus. 
  • Compound apvieno viņu pieprasījumus ķēdē, lai samazinātu turp un atpakaļ braucienus uz Infura. Apvienojot pieprasījumus, izmantojot skata līgumu, Compound samazina vajadzību pēc vairākiem API vaicājumiem un racionalizē to Infura lietošanu.

Lasiet pilnu stāstu vietnē kā Compound lieto Infura vadīt efektīvu, stingru DeFi infrastruktūru.

“Infura nodrošina mūsu lietotājiem augstas pieejamības risinājumu, lai piekļūtu viņu konta datiem pat visnepatīkamākajos šifrēšanas laikos.”

Džofrijs Hejs, CTO, savienojums

Gnoze

Gnoze ir ieņēmis a hibrīda pieeja viņu infrastruktūrai lai nodrošinātu mēroga savienojamību. Infura palīdz lietotājiem izveidot savienojumu ar Ethereum, izmantojot Gnosis multisig maku, kā arī parāda žetonu atlikumus, izmantojot Gnosis mobilo lietotni. Gnosis komanda sarežģītiem vaicājumiem kopā ar Infura vada savus mezglus, tāpēc viņiem ir iespējas pašiem pārbaudīt darījumus. Tādējādi viņi var samazināt darbības izmaksas un arī palikt pārliecināti, ka viņu infrastruktūra ir daudzveidīga.

“Izmantojot Infura, mēs ietaupām daudz laika devops un samazina mūsu izmaksas par infrastruktūru. Dažiem sarežģītiem jautājumiem mēs joprojām izmantojam paši savus mezglus, taču pat tur mēs izmantojam Infura, lai pārbaudītu, vai mūsu pašu mezgli ir sinhronizēti. “

Stefans Džordžs, Gnosis līdzdibinātājs un CTO

Vai vēlaties uzzināt, kā Infura darbina citas uz blokķēdi balstītas finanšu lietotnes? Apskatiet mūsu klientu veiksmes stāstus no PoolTogether un Monerium.

1. attēls 1

Spēles
SkyWeaver

Pēc DeFi lietojumprogrammām spēles ir vienas no tām augstākā ranga Ethereum dapps darījumu apjoma ziņā. Ja CryptoKitties straujš pieaugums bija kāda zīme jau 2017. gadā, uz blockchain balstītas spēles ir gatavas kļūt arvien populārākas Web3 onramp. SkyWeaver, Ethereum balstīta tirdzniecības kāršu spēle, ko izstrādājusi Horizon, ļauj spēlētājiem tirgoties ar unikālām kolekcionējamām kartēm, kas faktiski ir ERC-1155 žetoni, lai lietotāji varētu viegli izsekot un pārbaudīt īpašumtiesības uz blokķēdi. Infura sadarbojas ar Horizon šī gada sākumā, lai palīdzētu pārvaldīt infrastruktūru, kad SkyWeaver pāriet uz ražošanas opiem un turpina paplašināties. 

Izpētiet Infura klientu atsauksmes lai uzzinātu, kā citas Ethereum lietotnes izmanto Infura API komplektu, lai mērogotu analītiskos risinājumus, organizatoriskās platformas un daudz ko citu.

ProductInfrastructure 529b48b9

Vai esat gatavs vienkāršot savu infrastruktūru?

“Mēs esam skrējuši uz Infura tik ilgi, cik atceros. Tas ir viens no mūsu infrastruktūras balstiem. Ja mūsu mezgli neizdodas vai Etherscan API neizdodas, mēs varam paļauties uz Infura. ”

Džordans Spenss, TKO, MyCrypto

Lūk, kad jums vajadzētu apsvērt tādu Ethereum infrastruktūras nodrošinātāju kā Infura: 

  • Jūs esat jauns Ethereum lietotājs. Infura atvieglo jūsu dzīvi pat tad, ja jūs vienkārši izmantojat tādus testētājus kā Ropsten, Rinkeby, Kovan un Görli. Mūsu pamatpakalpojums ir bezmaksas līdz 100 000 pieprasījumiem dienā.
  • Jūs esat ierobežots laikā. Infura API nodrošina tūlītēju savienojumu ar Ethereum un IPFS, lai jūs un jūsu komanda varētu koncentrēties uz pamata programmatūras izveidi, nevis mezglu sinhronizēšanu, jaunināšanu un uzturēšanu. 
  • Jums ir ierobežoti resursi. Mezglu vadīšana un datu glabāšana kļūst dārga, it īpaši, ja jums ir nepieciešami īpaši inženieri, lai saglabātu pārliecību par savu infrastruktūru. 
  • Jums ir nepieciešams mērogs. Bezšuvju savienojamība ir tas, kā dapps izpelnās lietotāju uzticību, it īpaši liela darījumu apjoma laikā. Vadošā dapps banka Infura tīklā, jo mūsu pieprasījumu atbildes laiks ir līdz pat 20 reizēm ātrāks nekā pašu mitinātā infrastruktūra. 
  • Jums nepieciešama maksimāla uzticamība. Kad rezerves infrastruktūrai un kļūmjpārlēcei ir izšķiroša nozīme, trešās puses risinājums, piemēram, Infura, ir loģiska izvēle. 
  • Jums nepieciešams ekspertu atbalsts. Infura nodrošina diennakts piekļuvi ekspertu infrastruktūras atbalsta komandām.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā jūs varat mijiedarboties ar Ethereum un IPFS tīkliem, izmantojot Infura, dodieties uz infura.io/docs un izpētiet mūsu dokumentāciju vai pārbaudiet mūsu detalizēta apmācība par darba sākšanu ar Infura.

Vai esat gatavs savienot savu lietotni ar mūsu tūlītējās piekļuves API? Doties uz infura.io/register un sāciet šodien bez maksas.

Izstrādājiet tūlīt Web3, izmantojot Infura Ethereum un IPFS API.

Sāciet bez maksas Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursKā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Kā izveidot un palaist Ethereum mezgluTīmekļa seminārs

Kā izveidot un palaist Ethereum mezglu

Kā izveidot savu Ethereum APITīmekļa seminārs

Kā izveidot savu Ethereum API

Kā izveidot sociālo marķieriTīmekļa seminārs

Kā izveidot sociālo marķieri

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādēTīmekļa seminārs

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādē

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me