Kā Kaleido izveidoja Blockchain Marketplace Devs un Enterprise

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsUzņēmums Blockchain

Kā Kaleido izveidoja Blockchain Marketplace Devs un Enterprise

Partneru integrācijas nozīme blokķēdes risinājumos un tas, kā Kaleido attīsta tirgu izstrādātājiem un uzņēmumiem. Iesniedzis ConsenSys 2019. gada 4. decembrī Ievietots 2019. gada 4. decembrī

kaleido tirgus varonis

Tirdzniecības vietas ir ieņēmušas pasaulē pēc vētra. Paradigmas maiņa no masīviem uzņēmumiem uz tirgus vietām, ko iespēj individuāli tīkli, vēl vairāk tika katalizēta ar Bitcoin un blockchain tehnoloģiju sākumu. Tomēr, pat paplašinot decentralizētas lietojumprogrammas, kriptogrāfijas jaunuzņēmumus un uzņēmumus, kas ievieš blokķēdes tehnoloģiju – uzņēmumu bloku ķēdes risinājumu tirgus parādīšanās līdz šim nav sākusies.

Šis tirgus nodrošina saliekamības veidu, kas pazīstams arī kā “lego ķieģeļu efekts”, kas ļauj risinājumiem balstīties uz otru vai integrēties savā starpā. Kaut arī publiskie blokķēdes turpina censties palielināt savu platformu savietojamību, Enterprise Ethereum bloku ķēdes tīkli klusi strādā, lai izveidotu dažādas specifikācijas un komponentus, kas nodrošina pilnas kaudzes risinājumu. Kaleido ir uzbūvējis unikālu tirgū tas ļauj viegli izveidot Enterprise Ethereum blokķēdes, kas nodrošina uzņēmumiem izvēles iespējas – kas palīdz novērst nepieciešamību pēc specializētām bloku ķēdes zināšanām – tādējādi samazinot izmaksas, lai izveidotu, izvietotu un uzturētu bloku ķēdes tīklu. 

“Mēs esam redzējuši veiksmīgus izvietošanas modeļus, kad uzņēmumu tīkli nonāk ražošanā, un mēs esam iemēģinājuši šo labāko praksi Kaleido Marketplace pakalpojumos, lai radikāli vienkāršotu blokķēdes pieņemšanu un novērstu dažas no nepieciešamajām specializētajām blokķēdes zināšanām,” sacīja Kaleido Dibinātāja un vadītāja, Sofija Lopesa.

Kā darbojas Kaleido tirgus laukums?

Kaleido Marketplace piedāvā uzņēmumiem iespēju ātri un nevainojami izveidot savu blokķēdes tīklu, izmantojot pielāgojamus atribūtus. Uzņēmumi izmanto tirgu, lai izveidotu savu bloku ķēdes risinājumu no šādām kategorijām:

Protokola izvēle

Blokķēdes pamatā esošais protokols, kas vada jūsu tīklu, ir daļa no visa pilnas kaudzes risinājuma. Iespēja izvēlēties no Hyperledger Besu vai citām Enterprise Ethereum blokķēdēm, piemēram, Quorum, ir noderīga uzņēmumiem, kuri risina dažādas problēmas. Hyperledger Besu nodrošina saderību ar Ethereum publisko blokķēdi uzņēmumiem, kuri uzskata, ka laika gaitā viņu uzņēmumi vēlēsies izmantot publiskā Ethereum priekšrocības. 

Mākoņu konfigurācijas 

Kaleido ļauj uzņēmumiem izmantot esošos mākoņpakalpojumus, integrējot tos ar Amazon Web Services vai Microsoft Azure. Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir arī citi pakalpojumi, kas paredzēti atslēgu pārvaldībai un datu aizsardzībai, kurus uzņēmumi var integrēt savos atļautajos blokķēdes risinājumos. Kaleido platforma piedāvā vienkāršu pieredzi, lai izveidotu un pārvaldītu blokķēdes, kas darbojas visā Microsoft Azure, Amazon Web Services vai uz vietas.

Izstrādātāja rīki

Izstrādātāju rīki, ko piedāvā trešās puses pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Truffle vai MythX, ir ļoti svarīgi, lai plaši uzņēmumā pieņemtu blokķēdi. Šie rīki nodrošina stabilus uzņēmuma līmeņa pakalpojumus un produktus, kas ļauj uzņēmuma produktam vai inženieru komandai atrisināt problēmas un balstīties uz sava uzņēmuma blokķēdes. 

Kaleido pakalpojumi

Kaleido bloku ķēdes tirgū unikālie ir firmas sniegtie pakalpojumi. Piemēram, Kaleido piedāvā privātuma un drošības risinājumus, kas uzņēmumiem ļauj pilnībā izmantot blokķēdes risinājumu potenciālu. Turklāt Kaleido piedāvā vietējos blokķēdes pakalpojumus, kas nepieciešami jebkura blokķēdes tīkla analīzei, uzraudzībai un pārvaldībai. 

Partneru integrācija

Viens no vissvarīgākajiem Kaleido tirgus laukuma aspektiem ir partnerības integrācija, kas ļauj uzņēmumam izmantot blokķēdes programmatūru, ko nodrošina virkne citu tehnoloģiju nodrošinātāju.

Tirgus atslēga: partneru programmas un integrācija

Pieņemsim, ka vēlaties izveidot blokķēdes tīklu sava uzņēmuma piegādes ķēdes pārvaldībai. Pirmkārt, jūsu uzņēmumam būs jāizvēlas pamatā esošais blokķēdes protokols, piemēram, Hyperledger Besu. Pēc tam izvēlaties mākoņa konfigurāciju, kas nepieciešama jūsu uzņēmumam, neatkarīgi no tā, vai tā ir AWS vai Azure. Jums būs pieejami daudzi Kaleido pakalpojumi, piemēram, ķēdes reģistrs vai nulles zināšanu marķiera pārsūtīšanas mehānisms. Visbeidzot, jūsu uzņēmumam ir jāizvēlas no tādiem izstrādātāju rīkiem kā MythX un Truffle un jāizlemj par piegādes ķēdes sastāvdaļu, piemēram, Treum. Visas šīs trešās puses tiek integrētas Kaleido pakalpojumos, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo servisu, ar vienkāršu klikšķināšanas pogu.  

Šodien visas blokķēdes kaudzes piederēšana ir sarežģīta, un, lai izveidotu labāko iespējamo risinājumu, ir nepieciešamas partnerattiecības. Tāpēc ConsenSys apvieno mūsu iekšējās lietojumprogrammas ar mūsu ConsenSys atbalstītajiem uzņēmumiem, piemēram, Kaleido un Aztec, lai nodrošinātu stabilus risinājumus, kas atbilst jebkura uzņēmuma prasībām. 

Pilna kaudzes Blockchain risinājumi darbībā 

Kopš darbības uzsākšanas Kaleido ir palīdzējis organizācijām izveidot tūkstošiem blokķēdes tīklu ar savu Blockchain Business Cloud. Ar savu Marketplace Kaleido iet vēl tālāk, piedāvājot pirmās pilnas bloku ķēdes iespējas, kas nepieciešamas, lai izveidotu pilnīgu risinājumu, nokļūtu tiešraides stāvoklī un uzturētu risinājumu..

ConsenSys un Kaleido ir palīdzējuši konsorciju tīkliem un uzņēmumiem izveidot darbojošos blokķēdes tīklus. Piemēram, Mazais & Vidēja biznesa birža (SMBX), kas piedāvā uz blokķēdes balstītu biržu mazo uzņēmumu obligāciju emitēšanai, pirkšanai un pārdošanai kopienas investoriem, izmanto Kaleido, lai atbalstītu savu blokķēdes risinājumu..

 “Tā kā mēs šo tirgu vadām SMBX kopienas vārdā, Kaleido ir palīdzējis mums nonākt tirgū ar mūsu risinājumu tikai nedaudz laika un ar nelielu izmaksu daļu,” saka Benjamins Lozano, SMBX izpilddirektors.

Vēl viens Kaleido piemērs ir Komgo, visprogresīvākais preču tirdzniecības un finanšu tīkls, kas sastāv no tādām globālām institūcijām kā Citi, ING, Koch Supply & Tirdzniecība, MUFG Bank, Societe Generale, Credit Agricole Group, BNP Paribas, Shell un citi. 

“Komgo, balstoties uz atvērtu blokķēdes sistēmu, var izvēlēties no labākajiem visā ekosistēmā izstrādātajiem protokoliem un izmantot esošos blokus optimizētam risinājumam,” – Souleïma Baddi, Komgo izpilddirektore. 

Tajā pašā laikā daži uzņēmumi bieži vēlas pilna servisa ieviešanas partneri. Katrā pasaules tirgū ir Enterprise Ethereum risinājumi un atbalsta sniedzēji, tostarp četri lielākie konsultāciju uzņēmumi, kā arī ConsenSys Solutions. Šie uzņēmumi piedāvā pakalpojumus, sākot no koncepcijas pierādīšanas līdz ražošanai gataviem bloku ķēdes tīkliem līdz integrācijai mantotajās sistēmās līdz pastāvīgam atbalstam.

Nobeiguma piezīmes

Nevar nenovērtēt stabilu tirgu vērtību uzņēmumiem un izstrādātājiem. Pieejamība tīkla izveidei ar nozarēm specifiskām lietojumprogrammām un pakalpojumiem uzlabo ieviešanu visiem lietotājiem. Puse cīņas ir zināt, kas pastāv, un, Kaleido tirgū paplašinot partneru programmas skaitu, tā turpinās apsteigt citas platformas, kas neļauj šādu savietojamību. 

Iepazīstieties ar Kaleido tirgus laukumu

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Finanšu nākotne Digitālie aktīvi un DeFiTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Kas ir Enterprise EthereumTīmekļa seminārs

Kas ir Enterprise Ethereum?

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Komgo Blockchain preču tirdzniecības finansēšanaiLietu izpēte

Komgo: Blockchain preču tirdzniecības finansēšanai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me