Kādi komponenti jums ir nepieciešami, lai izveidotu Ethereum uzņēmuma risinājumu? Iepazīstinām ar EthStack

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogDevelopers

Kādi komponenti jums ir nepieciešami, lai izveidotu Ethereum uzņēmuma risinājumu? Iepazīstinām ar EthStack

Autors: Tom Lindeman 2020. gada 27. decembris Ievietots 2020. gada 27. decembrī

kvorums uzņēmumiem

Noslēdzot 2020. gadu, ir vairāk nekā jebkad agrāk redzams, ka Ethereum ekosistēma ir kļuvusi par plaukstošu un dinamisku tehnoloģiju komponentu, platformu, produktu, rīku un bibliotēku kolekciju, kas apvienojas, lai radītu visdažādākos risinājumus gan publiskajiem, gan privātajiem tīkliem. . Attīstās ne tikai galvenie Ethereum komponenti, bet arī izstrādātāju rīki un neatkarīgo programmatūras piegādātāju (ISV) produkti, kas sakrājas kopā, lai radītu sinerģiskus un novatoriskus risinājumus vertikālajos tirgos – no finansēm līdz piegādes ķēdei, spēlēm un ārpus tās..

Kad Ethereum uzņēmums veiksmīgi palaiž risinājumu vai nu publiskajā tīklā, vai savā privātajā Ethereum tīklā, viņi ir uzkrājuši vērtīgas zināšanas un pieredzi par to, kuras sastāvdaļas un produktus apvienot, lai izveidotu savu risinājumu. Šī ir arī laba vieta, lai atzīmētu, ka Ethereum kontekstā “uzņēmums” ne vienmēr nozīmē lielu Fortune 500 līdzīgu uzņēmumu, bet tas varētu būt 15 rockstars vienība, kas maina pasauli ar B2B un B2C blokķēdes lietošanas gadījumiem.

Esmu strādājis pie tā, kā palīdzēt sniegt norādījumus un ieguldījumu uzņēmumu izstrādātājiem un arhitektiem, lai viņiem, izstrādājot Ethereum balstītus risinājumus, nebūtu jāturpina atkārtoti izgudrot riteni. Es to saucu par EthStack (slava stackshare.io). Šī diagramma attēlo Ethereum tehnoloģiju komponentu atsauces kaudzīti, ko ConsenSys un citi izmanto, veidojot klientu konsultācijas un konsultējoties par tiem. Klemenss Vans (@clemens_wan) bija noderīgs, lai to panāktu līdz v1.0, un tas tiek iegūts no vairākiem avotiem, ieskaitot galveno Uzņēmuma Ethereum Alliance arhitektūras diagramma. Acīmredzot šajā sākotnējā versijā katrai kategorijai nav uzskaitīti visi pašlaik pieejamie risinājumi. Tā vietā es mēģināju katram sniegt vairākus komponentu piemērus un tos aizpildīšu, kad saņemsim atsauksmes no kopienas.

Uzņēmumiem, kas plāno būvēt un izvietot Ethereum, jau ir dažādi rīku komplekti un atšķirīgas tehnoloģijas. Daži tos dēvē par legos, it īpaši DeFi telpā, taču man patīk tos domāt par sastāvdaļām Ethereum receptēs. Kāpēc gatavot no nulles, kad varat mācīties no citiem Enterprise šefpavāriem, kuri jau ir pagatavojuši gardus ēdienus, un pēc tam doties iegādāties tās pašas sastāvdaļas? Šī ir stackshare.io filozofija, un es domāju, ka atvērtais un sadarbības modelis jāpieņem arī Ethereum uzņēmumiem.

EthStack: i2i

i2i ir Enterprise Ethereum maksājumu tīkls, kura mērķis ir veicināt finanšu iekļaušanu Filipīnās, izmantojot pieejamākus un efektīvākus iekšzemes darījumus. UnionBank sadarbībā ar septiņām vietējām bankām sadarbojās ar ConsenSys, lai plānotu un īstenotu projektu, izmantojot dažādas web 2 un web3 tehnoloģijas. Projekts i2i īstenoja Ethereum, lai izveidotu decentralizētu, rentablu, reāllaika starplauku banku maksājumu platformu, kas autonomi darbojas ārpus esošajām maksājumu infrastruktūrām un starpniekiem, piemēram, Filipīnu PhilPass un SWIFT. Pilnu i2i gadījumu izpēti lasiet šeit.

Mana vīzija par 2021. gadu ir izveidot pašpublicētu EthStacks kolekciju Ethereum veiksmes stāstu vitrīnā un, iespējams, tirgu, kur sastāvdaļas var atklāt un iegādāties vai integrēt kā atvērtā koda moduļus..

Enterprise EthStack ir veidots tā, lai to varētu atjaunināt, un nākamajās versijās būs tiešas saites uz visiem komponentiem. Es vienmēr meklēju atsauksmes un ievade par atsauces EthStack un tehnoloģiju partneriem pievienoties ConsenSys partneru programmai, lai strādātu kopā, lai klientiem piegādātu papildu produktus. Tāpat kā zemenes un smilšu kūka

Izstrādātāji Uzņēmums EthereumToolingNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me