Labākais Blockchain jūsu biznesam 2020. gadā: Enterprise Ethereum

Kad jūsu uzņēmumam ir nepieciešams blokķēdes risinājums

Blockchain tehnoloģija ir kļuvusi par būtisku uzņēmuma programmatūras kaudzes daļu organizācijām, kuras vēlas pilnveidot biznesa procesus un izdot digitālos aktīvus. Ne visām organizācijām ir nepieciešams blokķēdes risinājums, bet tiem, kas to dara, tehnoloģija var būt pārveidojoša. Blockchains palīdz uzņēmumiem atrisināt trīs galvenos scenārijus:

1. Jums jāapstrādā dati efektīvi. 

Blokķēdes platforma kalpo kā digitāls slānis informācijas apstrādei un koordinēšanai. Blokķēdes tīklu sadalītā arhitektūra un vienprātības mehānismi veicina efektīvāku datu koordināciju nekā papīra un centralizētas sistēmas. Kaut arī blokķēdes tehnoloģija piedāvā uzlabotu datu koordināciju, daudzas mantotās sistēmas var optimizēt, uzlabojot sadalīto sistēmu dizainu. Blockchain platformas ir paredzētas pilnīgi jaunām biznesa funkcijām, kas sniedzas tālu ārpus informācijas apstrādes.

2. Jums ir nepieciešami uzticami darījumi un droši biznesa tīkli. 

Blockchain tehnoloģija sākotnēji tika izstrādāta, lai digitalizētu uzticību un līgumus, tāpat kā interneta tehnoloģijas ir digitalizējušas informāciju un tās apmaiņu. Blokķēdes unikālais dizains nodrošina nemainīgu darījumu uzskaiti, kam var uzticēties visi tīkla dalībnieki. Turklāt programmējamie viedie līgumi ļauj automatizēt uzņēmējdarbības loģiku, vienkāršojot saskaņošanu un saskaņošanu sarežģītos biznesa tīklos. Aizvien lielāks skaits Global 2000 uzņēmumu galvenajās nozarēs, piemēram, finanšu pakalpojumos un globālajā tirdzniecībā, jau izmanto blokķēdes platformas, lai izveidotu uzņēmumu konsorcijus.

3. Jums ir jāizveido, jāizsniedz un jāpārvalda digitālie aktīvi. 

Preču un aktīvu digitalizācija ir kļuvusi par vienu no aizraujošākajām blokķēdes tehnoloģijas biznesa lietojumprogrammām. Blokķēdes tīklu, piemēram, Ethereum, iebūvētās tokenizācijas iespējas ļauj uzņēmumiem izveidot, izdot un pārvaldīt digitālos aktīvus tik plaša spektra lietošanas gadījumiem kā centrālās bankas digitālā valūta un dalītā nekustamā īpašuma īpašumtiesības. Pēdējo gadu laikā digitālo aktīvu risinājumiem ir izstrādātas dažādas atvērtā koda un patentētas blokķēdes un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas.

Infografika

Blockchain priekšrocības finanšu pakalpojumu nozarē

Sākot no marķēšanas līdz konsorcija tīkliem, šeit ir sniegts pārskats par to, kā blokķēdes tehnoloģija uzlabo darbības efektivitāti un samazina risku finanšu pakalpojumos.

Blockchain priekšrocības finanšu pakalpojumu nozarē

Blockchain pret izplatītajām virsgrāmatu tehnoloģijām

Izplatītā virsgrāmata ir datu bāze, kas tiek uzturēta vairākās vietās un atbalsta vairākus dalībniekus. Blokķēde ir izplatītas virsgrāmatas tehnoloģijas veids, kam ir unikāla arhitektūra un papildu funkcijas. Atšķirībā no tradicionālajiem DLT, bloku ķēdes izmanto kriptogrāfiski nodrošinātu bloku ķēdi, lai izveidotu drošu darījumu ierakstu. Augsti programmējamas blokķēdes, piemēram, Ethereum, papildu funkcijas ietver: 

 • Digitālo aktīvu radīšana. Kaut arī DLT var reģistrēt produktu digitālā formātā, Ethereum blokķēdes vietējās marķiera iespējas ļauj izdot un pārvaldīt pilnīgi jaunus un pielāgojamus digitālos aktīvus un finanšu instrumentus..
 • Kriptoekonomiski stimuli. DLT sākotnēji nebija paredzēti kriptovalūtu iekļaušanai. Blokķēde ļauj stimulēšanas mehānismus pieslēgt protokolam, lai apbalvotu pozitīvu tīkla uzvedību un sodītu par ļaunprātīgu darbību.  
 • Savietojamība. Tā kā daži DLT ir veidoti uz patentētiem ietvariem, lietotāji var izjust pārdevēja bloķēšanu noteiktām funkcijām. Modulārās un atvērtā koda blokķēdes, piemēram, Ethereum, ļauj uzņēmumiem integrēt tehnoloģiju esošajās sistēmās un droši mijiedarboties privātajos un publiskajos blokķēdes tīklos. 

Lai iegūtu pilnīgu salīdzinošo analīzi, izlasiet mūsu divu daļu sērijas par blokķēdes un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijām.  

Kā integrējas Hyperledger un Ethereum

Hyperledger ir globāls un atvērta pirmkoda sadarbības darbs, kuru 2015. gadā izveidoja The Linux Foundation, lai atbalstītu uzņēmuma bloku ķēdes izstrādi un izvietošanu. Hyperledger komplektā, kas pazīstams arī kā “siltumnīca”, ir izplatītas virsgrāmatas, bibliotēkas un rīki, kas visi ir atvērta pirmkoda un bez maksas lejupielādējami un lietojami. Siltumnīcu veido vairāki Ethereum balstīti projekti, tostarp Hiperkoders Besu, uzlabots Ethereum klients, kuru 2019. gadā sniedza ConsenSys protokola inženieru komanda. Daudzām uzņēmumu komandām Hyperledger ir vērtīga vide aktīvai sadarbībai, pārbaudītām izvietošanas iespējām un nozares paraugpraksei.    

Hyperledger siltumnīcā bija iekļauti vairāki Ethereum balstīti projekti Source https www hyperledger org projektiHyperledger siltumnīcā ir iekļauti vairāki Ethereum balstīti projekti. Avots: https://www.hyperledger.org/projects

Galvenie faktori veiksmīgam blokķēdes risinājumam

Dizaina lēmumi, ko pieņemat izvietošanas dzīves cikla sākumā, radīs tālejošas sekas jūsu ražošanas laikā un jūsu blokķēdes risinājuma iespējamo ietekmi. Lai skatītu pilnu galveno platformas izvēles tehnisko un netehnisko faktoru sarakstu, izlasiet 30 Blockchain platformas tehniskos faktorus un 30 Blockchain platformas biznesa faktorus. Šeit ir destilēts saraksts ar 10 galvenajiem apsvērumiem jūsu atklāšanas procesā: 

 • IA. Kāda būs jūsu blockchain lietošanas gadījuma ieguldījumu atdeve?
 • Platforma. Kura platforma ir veidota, lai atbilstu jūsu īpašajām funkcionālajām prasībām?
 • Integrācijas vienkāršība. Vai tehnoloģija ir saderīga ar jūsu esošajām sistēmām?
 • Izrāde. Vai platforma ir pierādījusi, ka tā var droši darboties mērogā?
 • Tīkla atļauju piešķiršana. Vai jums ir jākonfigurē piekļuve tīklam uzņēmuma konsorcijā ar vairākām pusēm? 
 • Privāti darījumi. Vai jums ir nepieciešami privātuma mehānismi, lai nodrošinātu, ka darījumu dati paliek konfidenciāli? 
 • Atbalsts. Vai jums ir nepieciešami atbalsta pakalpojumi un pastāvīga apkope?
 • Standarti. Vai tehnoloģiju kaudze atbilst nozares standartiem un specifikācijām?
 • Attīstība. Kā jūs saliekat blokķēdes izstrādes komandu?
 • Instrumenti. Kādu infrastruktūru, starpprogrammatūru un lietojumprogrammas līmeņa rīkus vajadzētu izmantot jūsu izstrādātājiem?

ConsenSys Solutions ir šeit, lai palīdzētu jums atbildēt uz šiem galvenajiem dizaina un izstrādes lēmumiem, kad jūs un jūsu organizācija sāk savu blokķēdes ceļojumu.

ConsenSys ieskats

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Šī pilnīgā Blockchain biznesa tīklu rokasgrāmata ir paredzēta uzņēmumiem, kuri vēlas izprast decentralizēto tīklu pārbaudītās priekšrocības uzņēmējdarbības lietās. 

Lejupielādējiet rokasgrāmatuPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kādas ir uzņēmuma Ethereum priekšrocības?

Ethereum ir atvērtā koda blokķēdes platforma un visaktīvāk attīstītā blokķēde pasaulē. Uzņēmums Ethereum attiecas uz Ethereum koda bāzes privātu, konsorcija un hibrīdu ieviešanu biznesa lietojumprogrammām. Pateicoties elastībai un īpaši drošai arhitektūrai, Enterprise Ethereum piedāvā unikālas priekšrocības uzņēmumiem, kuri apsver blokķēdes risinājumus: 

 • Nepārspējama programmējamība. Ethereum viedie līgumi nodrošina neierobežotus formātus cietā koda biznesa loģikai tieši protokolā, palīdzot uzņēmumiem automatizēt saskaņošanu, atbilstību, ziņošanu un citu.
 • Uzlabota konfidencialitāte un atļauju piešķiršana. Ethereum platformas, piemēram, Hyperledger Besu un PegaSys Plus, piedāvā uzlabotas drošības kontroles, lai uzņēmumi varētu konfigurēt piekļuvi tīklam un nodrošināt konfidenciālus darījumus..   
 • Ātra marķēšana. Ethereum vietējās marķēšanas iespējas ļauj uzņēmumiem viegli sadalīt lielos aktīvus, paplašināt savu produktu klāstu un atvērt jaunus stimulēšanas modeļus gan patērētāja, gan institucionālajā līmenī..
 • Lēta, ātra izvietošana. Ethereum atvērtā pirmkoda koda bāze palīdz uzņēmumiem uzturēt zemu izmaksu uzņēmējdarbības modeli un izvairīties no piegādātāja bloķēšanas. Tādas biznesa platformas kā PegaSys Plus paātrina ražošanas laiku no mēnešiem līdz nedēļām. 
 • Ražošanas klases sniegums. Neviens cits blokķēdes tīkls nav veicis Ethereum tīkla apjomu un mērogu. Privātie Ethereum tīkli nodrošina pielāgojamu atļauju piešķiršanu, tūlītēju galīgumu, mērogojamību un vienmēr ieslēgtu uzticamību ar iespēju mijiedarboties ar publisko Ethereum tīklu. 

Lai uzzinātu vairāk par pierādītajiem Ethereum ieguvumiem uzņēmumiem, izlasiet 11 veidus, kā Ethereum var dot labumu uzņēmumiem, un 5 iemeslus, kāpēc uzņēmuma Ethereum ir vairāk nekā DLT.

Sāciet darbu ar ConsenSys

Mūsu globālā risinājumu komanda palīdz uzņēmumiem, valdībām, bezpeļņas organizācijām un jaunajiem uzņēmumiem veidot, testēt un izvietot publiskos un privātos blokķēdes risinājumus..

Sazinieties ar mūsu ekspertiemSāciet darbu ar ConsenSys

ConsenSys Enterprise Blockchain produkti

 • Codefi
  Codefi

  Optimizējiet biznesa procesus un izveidojiet digitālos līdzekļus mūsu bloku ķēdes operētājsistēmā. 

 • Centība
  Centība

  Palieliniet viedo līgumu drošību un izvairieties no dārgām kļūdām, izmantojot mūsu nozares vadošo drošības pakalpojumu. 

 • PegaSys
  PegaSys

  Droši palaidiet blokķēdes platformu ar mūsu pārdevēja atbalstīto Ethereum klientu.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me