Latīņamerikas un Karību jūras reģiona iedzīvotāji koordinē COVID-19 dekonfinansēšanu ar šo jauno Ethereum pieteikumu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

Latīņamerikas un Karību jūras reģiona iedzīvotāji koordinē COVID-19 dekonfinansēšanu ar šo jauno Ethereum pieteikumu

LACChain platforma “iedzīvotājs pilsonim” DAVID19 izmanto Hyperledger Besu, lai palīdzētu lietotājiem droši koplietot datus un izveidot interaktīvu koronavīrusu izsekošanas karti. Ar ConsenSys 2020. gada 18. maijsPublicēts 2020. gada 18. maijā

david19 varonis

Cenšoties piesaistīt informāciju par COVID-19 pārvietošanos, pagājušajā nedēļā tika uzsākts reģiona mēroga Ethereum projekts, kas ir gatavs kļūt par spēcīgu blokshēmas darbības virzienu miljoniem lietotāju Latīņamerikā un Karību jūras reģionā. Pagājušajā otrdienā LACChain alianse, IDB Lab iniciatīva, izlaida platformu DAVID19, kas balstīta uz Hiperkoders Besu kas paredzēts, lai palīdzētu pilsoņiem sadarboties, lai izveidotu reāllaika, interaktīvu izsekošanas karti, lai mazinātu koronavīrusa izplatību un koordinētu pakāpenisku dekonfinansēšanu. DAVID19 platformā tiek izmantotas Besu uzlabotās privātuma funkcijas, lai iedzīvotāji varētu anonīmi kopīgot personas datus un droši apkopot informāciju par cilvēku veselības stāvokli visā reģionā.

Kā darbojas platforma DAVID19

DAVID 19 infografia 1 prezentācija LAT

Lietojumprogramma DAVID19 ir pieejama vietnē app.mellamodavid19.org un šobrīd atbalsta REM ID digitālo maku. Lietotāji var izveidot profilu un augšupielādēt datus par savu veselības stāvokli. Pēc tam platforma anonimizē un apkopo iedzīvotāju privātos veselības datus, lai reāllaikā izveidotu interaktīvu COVID-19 kustības izsekošanas karti visā reģionā. Tā kā daži izsekošanas projekti, piemēram, Džons Hopkinss, Covid-19 karte apkopot datus no augšas uz leju no sabiedrības veselības iestādēm, DAVID19 izmanto augšupēju pieeju, aicinot atsevišķus iedzīvotājus sniegt savu personīgo veselības atjauninājumu. 

Tā kā vairāk lietotāju uz platformas un regulāri atjaunina savu veselības stāvokli un kustību, datu ekosistēma kļūs arvien bagātāka un palīdzēs gan pilsoņiem, gan valdības iestādēm koordinēt pakāpenisku dekonfinansēšanu. LACChain uzskata šo ieviešanu par ilgāka termiņa plāna 1. fāzi, lai integrētu blokķēdē balstītu akreditācijas sistēmu, ko alianse sauc par “dzīves portfeli jūsu kabatā”.

“COVID-19 lieluma problēmai nepieciešama kolektīva un solidāra atbilde.”

Alehandro Pardo Vegezzi, LACChain un DAVID vadītājs19

“Maskēšana” ar Ethereum: kā Hyperledger Besu aizsargā privātus lietotāju datus

Ekrānuzņēmums 2020 05 13 plkst. 3 59 08DAVID19 globālās interaktīvās izsekošanas kartes momentuzņēmums.

Hiperkoders Besu ir atvērtā koda Ethereum klients, kuru sākotnēji izstrādāja un Hyperledger siltumnīcā iesniedza 2019. gadā PegaSys, ConsenSys protokola inženieru komanda. Pateicoties uzlabotajām privātuma un atļauju piešķiršanas funkcijām, Hyperledger Besu ir kļuvis par arvien populārāku bloku ķēdes platformu uzņēmumiem, kuriem jāpielāgo piekļuve tīklam un jāaizsargā privāto darījumu dati. Izmantojot Besu, DAVID19 platforma nodrošina, ka lietotāji var anonīmi dalīties ar savu veselības stāvokli un paļauties, ka viņu personas dati un ģeogrāfiskā atrašanās vieta nav izsekojama. Visi dati tiek lokāli saglabāti lietotāju mobilajās ierīcēs.

“Šis risinājums, kas izmanto digitālos seifus un LACChain bloku ķēdes tīklu, izmanto Hyperledger Besu, lai nodrošinātu, ka lietotāju sniegtā informācija ir pilnīgi anonīma un pārredzama.”

Markoss Allende, LACChain tehnoloģiju koordinators consensys pinuma ikona apaļa Pēc pieprasījuma vebinārs: Privātums un atļauju izsniegšana, izmantojot Hyperledger Besu

Trīsfāzu plāns ilgtermiņa digitālās infrastruktūras izveidei

1. fāze: Citizen-to-Citizen

Sākotnējais DAVID19 posms ietver platformas “pilsonim pilsonim” sāknēšanu, kurā brīvprātīgi lietotāji var anonīmi kopīgot informāciju, izmantojot sev piešķirtus akreditācijas datus. Šī sadarbības vide ļaus miljoniem cilvēku visā reģionā piesaistīt datus un ģenerēt COVID-19 riska kartes, “palīdzot padarīt šo neredzamo ienaidnieku redzamu”, kā LACChain teica savā paziņojumā pagājušajā nedēļā. LACChain un DAVID19 vadītājs Alehandro Pardo Vegezzi paskaidroja, ka viens no 1. posma mērķiem ir “izveidot digitālo maku kultūru, neatstājot mūsu datus lielajām tehnoloģijām un valdībām”. 

2. posms: Uzņēmums – pilsonis

Kad privātie uzņēmumi un trešo pušu emitenti pievienojas DAVID19 ekosistēmai, viņi varēs lietotņu lietotājiem izsniegt sarežģītākas akreditācijas apliecības, piemēram, darba atkārtotas ieceļošanas atļaujas, zvērestu apliecinājumus, medicīniskos sertifikātus, ceļošanas atļaujas un akadēmiskos grādus. Pieaugošais pārbaudīto akreditācijas datu tīkls palīdzēs organizācijām labāk uzraudzīt medicīniskos resursus, pārvaldīt veselības aprūpes reakciju un koordinēt atcelšanu. Lietotājiem lietotne ļaus pārbaudāmi pierādīt, ka viņi ir veselīgā stāvoklī, lai atsāktu tādas darbības kā darbs un ceļošana.

3. fāze: ilgtermiņa kontaktu izsekošana

DAVID19 galu galā kalpos kā digitālā infrastruktūra, lai sagatavotu reģionu nākotnes uzliesmojumiem un ārkārtas situācijām. Uz blokķēdes balstīta kontaktu izsekošana palīdzēs sabiedrības veselības aģentūrām identificēt un pārtraukt slimību pārnēsātājus, kā arī brīdināt kontaktētās personas par infekcijas iespējamību. Kamēr DAVID19 tika palaists, lai nekavējoties pārvaldītu medicīnisko atbildi ap COVID-19, platforma ir paredzēta darbībai kā ilgtermiņa pilnvaru pārvaldības sistēma iespējamām sabiedrības veselības krīzēm nākotnē. 

Ko tālāk

PegaSys komanda ir cieši sadarbojusies ar LACChain aliansi, atbalstot LACChain tīkla iestatīšanu. Komanda ar prieku atbalstīja DAVID19 ieviešanu un dalījās paraugpraksē un veiktspējas rādītājos ap Hyperledger Besu. Platforma ir pārliecinošs gadījumu izpēte par blokķēdes tehnoloģijas vērtību akreditācijas datu pārvaldībai, it īpaši sabiedrības veselības ārkārtas situācijās, kā arī vēl viens pierādījums privātuma risinājumiem Ethereum. DAVID19 arī parāda Hyperledger Besu platformas veiktspēju un uzticamību un tās konstrukcijas priekšrocības šāda veida lietojumiem. 

LACChain alianse aicina ikvienu pievienoties kustībai un lejupielādēt lietojumprogrammu vietnē app.mellamodavid19.org. “DAVID19 piedāvā mums visiem iespēju digitāli iziet no ieslodzījuma,” komentēja Vegezzi, veids, kā “kļūt par varoņiem un varoņiem šīs pandēmijas priekšā”.

Lai uzzinātu vairāk par DAVID19 un to, kā blokķēdes tehnoloģija tiek izmantota koronavīrusa izplatīšanās apkarošanai, reģistrējieties BSIC un IDB Webinar 29. maijā, “COVID un Blockchain Latīņamerikai.”

Vēlaties uzzināt, ko Ethereum var darīt jūsu organizācijas labā?

Mūsu globālā risinājumu komanda piedāvā blokķēdes apmācību, stratēģiskas konsultācijas, ieviešanas pakalpojumus un partnerības iespējas. Sazinieties ar mums QuorumNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me