Lielākā finanšu klīringa iestāde pēta Ethereum digitālo aktīvu pārvaldībai

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsUzņēmums Blockchain

Lielākā finanšu klīringa iestāde pēta Ethereum digitālo aktīvu pārvaldībai

Depozitārija trasts & Korporācijas Clearing jaunais prototips izmanto Ethereum blokķēdi, lai pilnveidotu kapitāla tirgus darbību. Ievietoja 2020. gada 1. jūlijā. Emma Čeninga, Fils Kellijs

Projekts Vitnija

Finanšu pakalpojumu nozare ir veikusi vēl vienu soli uz priekšu digitālo aktīvu izveidē, izmantojot blokķēdes, ar Depozitārija trastu & Nesen Clearing Corporation atbrīvoja viņu Projekta Vitnija gadījumu izpēte. Platforma, kas kā galveno tehnoloģiju izmanto Ethereum, ietver jaunu pieeju vērtības atspoguļošanai kapitāla tirgos un norāda uz finanšu pakalpojumu efektivitātes paaugstināšanas laikmetu. Projekts Vitnijs tika izlaists kopā ar paātrināta norēķinu projektu Project Ion, kurā turpina izpētīt klīringa un norēķinu ciklu saīsināšanu. 

DTCC jaunākā iniciatīva sasaucas ar darbu, kas jau kādu laiku notiek visā pasaulē. Lielākās iestādes ir pieņēmušas Ethereum balstītus vērtspapīru ierakstus un aktīvi pēta marķētus piedāvājumus. Kā agru šādu notikumu piemēru Pasaules Banka 2018. gadā sāka emitēt obligācijas Bond-i blokķēdes platforma, jaunākais laidiens ir USD 50 miljoni AUD 2019. gada augustā. ConsenSys paša Codefi produktu komplekts ir veicinājis ievērojamu un salīdzināmu digitālo aktīvu projektu apjomu kopš tā uzsākšanas 2019. gadā.

Jaunās iespējas ASV vērtspapīru industrijas cauruļvadiem

DTCC atrodas ASV kapitāla tirgu centrā un jau sen ir inovāciju virzītājspēks. Korporācijas mērķis ir stiprināt pēcpārdošanas procesus, nodrošināt efektīvu infrastruktūru un atbalstīt apjomradītus ietaupījumus, vienlaikus saglabājot drošību. Depozitārija trasta kompānija (DTC), korporācijas meitasuzņēmums, tika dibināta 1973. gadā, lai novērstu papīra pieaugošo apjomu un ar to saistītos riskus, strauji palielinoties vērtspapīru darījumiem tajā laikā ASV kapitāla tirgos. DTCC un tā meitasuzņēmumi gadā apstrādā gandrīz 2 kvadriljonu dolāru vērtus darījumus. 

Pēc aptuveni 50 gadiem ASV kapitāla tirgi un DTCC gatavojas jaunām fundamentālām pārmaiņām nozarē, ko veicina digitālo aktīvu parādīšanās. Projektam Vitnijam un Jonam ir potenciāls beidzot sasniegt dažus ilgi izvirzītos mērķus, piemēram, saīsinātus norēķinu ciklus un automatizētu atbilstību.

consensys pinuma ikona apaļa Noskatieties mūsu tīmekļa semināru par finanšu nākotni

Vitnija platforma: uzbūvēta uz Ethereum 

Vitnija platforma ir uz bloku ķēdes balstīts prototips, kas kaltas žetonus un reģistrē aktīvu pārsūtīšanu publiskajā Ethereum tīklā, vienlaikus saglabājot neatkarīgu drošības īpašumtiesību digitālo ierakstu ārpus ķēdes. 

Platforma ir paredzēta, lai atrisinātu virkni sāpju punktu privātajos tirgos, sākot no dārgiem papīra procesiem līdz fragmentārai atbilstībai. Dažas no tās galvenajām iespējām ietver digitālu un kriptogrāfiski pārbaudāmu vērtspapīru reģistru, kā arī dinamisku noteikumu dzinēju, kas darbojas ārpus ķēdes, lai atļautu atļautus ķēdes darījumus un nodrošinātu, ka emitenti, brokeru tirgotāji un ieguldītāji nodrošina atbilstību visā valstī. vērtspapīru dzīves cikls.

Digitālo aktīvu pieņemšanas pieaugošais impulss 

DTCC solis paziņot par projektu Whitney seko pieaugošajam impulsam parasto un digitālo aktīvu kapitāla tirgos, kas veidojas līdz 2018., 2019. un 2020. gadam. 

2018. gadā notika JPMorgan Chase revolucionārā darbība kvoruma pārbaude ar Kanādas Nacionālo banku un Pasaules banku 81 miljons dolāru Bond-i 2018. gadā un otro emisiju 2019. gadā. Pagājušā gada jūlijā CapBridge Group sadarbībā ar ConsenSys uzsāka 1x, pirmā veida drošības žetonu apmaiņu, kuras pamatā ir Singapūra. Septembrī Santandera paziņoja par emisiju no 20 miljonu dolāru tokenizētas obligācijas. Santandera projekts bija ievērības cienīgs, jo tas bija pirmais lielais emisijas darījums, kas pilnībā veikts publiskajā Ethereum tīklā. 

Kopš tā laika vairākas citas finanšu iestādes ir pieņēmušas Ethereum mainnet. Franču aktīvu pārvaldnieks Mata Capital izmantoja ConsenSys Codefi aktīvu pārvaldības platformu, lai simbolizētu īpašumu, kas ir 350 miljonu eiro vērtībā ārpus Parīzes.

consensys pinuma ikona apaļa Gadījuma izpēte: kā Mata Capital tokenizēja 350 miljonus eiro nekustamā īpašuma lejupielādes

Ethereum kalpo par pamatu 95% digitālo aktīvu emisijas līdz šim. Blokķēdes ļoti programmējamais dizains, vietējās tokenizācijas iespējas un plaši pieņemtie marķieru standarti ir padarījuši to par ideālu platformu aktīvu digitalizēšanai. DTCC projekts ievieš ERC-20 atbilstošu marķieru standartu. Drošības žetonu standarti, piemēram, ERC1400 piedāvā arī DTCC iespējas veidot marķieros papildu funkcijas, piemēram, iebūvētu atbilstību, detalizētu pārsūtīšanas kontroli un iespēju izveidot dažādas valstis ar īpašām tiesībām tieši ķēdē, piemēram, nodrošinājumu.

Kā Vitnijas platforma izmanto Ethereum

Projektam Whitney DTCC izvēlējās publisko Ethereum tīklu un tā ERC20 standartu žetonu kalšanai, kā arī ārpus ķēdes atbilstības Oracle un neatkarīgu rezerves krājumu ierakstu. Sekundārajai tirdzniecībai Project Whitney paredz scenāriju, kurā cilvēki tirgo vai nu ārpusbiržas, vai izmantojot alternatīvo tirdzniecības sistēmu (ATS), vai nu ar savu patiesā īpašnieka vārdu, vai izmantojot brīvības atņemšanas modeli. Brīvības atņemšanas modelī žetoni tiek turēti omnibus kontā ieguldītāja vārdā, līdzīgi kā ielas nosaukums.

Dizaina apsvērumi: publiskie vai privātie Ethereum tīkli 

Project Whitney gadījumu izpēte atzīmē, ka četri galvenie faktori lika DTCC izvēlēties publisko Ethereum:

  • ASV privāto tirgu līdzšinējo centienu novērošana
  • Piekļuve atvērtā pirmkoda rīkiem
  • Iespēja pārbaudīt galveno darbības procesu izpildi ārpus ķēdes
  • Vēlme veidot praktisku tehnisko saprātu ap publisko blokķēdes infrastruktūru

Kaut arī DTCC izvēlējās strādāt ar publisko Ethereum tīklu, alternatīva pieeja, ko līdz šim izmantoja daudzi klienti, būtu privātas Ethereum instances izveidošana. Privātais tīkls ļauj lietotājiem sasniegt daudz augstāku veiktspēju tādās dimensijās kā caurlaidspēja un izvairīties no nepieciešamības maksāt par gāzi.   

Tādas tehnoloģijas kā Hiperkoders Besu un Kvorums ir kļuvuši par noklusējuma izvēli uzņēmumiem draudzīgiem Ethereum klientiem. The PegaSys komplekts, ko izveidoja komanda, kas izstrādāja Hyperledger Besu, ļauj uzņēmumiem ātri izveidot privātus Ethereum tīklus ar modernām funkcijām un diennakts atbalsta dienestu.  

Privātie Ethereum tīkli ir pamats vairākiem augsta līmeņa bloku ķēdes konsorcijiem, piemēram, komgo (ieinteresētās puses ir Citi, Shell, BNP un ING) un Covantis (ieinteresētās puses ir ADM, Cargill un Louis Dreyfus). 

Turklāt Ethereum 2.0, kas ir nozīmīgs Ethereum publiskā tīkla jauninājums, tiek plānots sākt darboties 2020. gadā. Ethereum 2.0 sniegs daudzus veiktspējas ieguvumus, tostarp eksponenciālo mērogojamību un darījumu ātrumu, pārejot no darba pierādīšanas konsensa algoritma uz Proof of Likme.

Kas ir nākamais digitālo aktīvu pieņemšanai

Projekts Vitnijs ir vēl viens pierādījums tam, ka digitālie aktīvi vedīs ceļu uz inovācijām kapitāla tirgos gan darbības efektivitātes, gan Main Street ieguldītāju piekļuves palielināšanai privātajiem tirgiem. Izmantojot digitālo aktīvu pārvaldības platformu, piemēram, Codefi, pašreizējām finanšu iestādēm tagad ir gatavi risinājumi digitālo aktīvu un vērtspapīru projektēšanai, emitēšanai un tirdzniecībai. 

Demo ConsenSys Codefi šodien

Sazinieties ar mūsu ekspertu komandu, lai demonstrētu mūsu digitālo aktīvu risinājumu komplektu. Sazinieties ar mums Asset ManagementKapitāla tirgiCodefiNewsletterParakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Kas ir Enterprise EthereumTīmekļa seminārs

Kas ir Enterprise Ethereum?

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Komgo Blockchain preču tirdzniecības finansēšanaiLietu izpēte

Komgo: Blockchain preču tirdzniecības finansēšanai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me