Mata Capital un ConsenSys partneris nekustamā īpašuma bloku ķēdes platformā

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

Mata Capital un ConsenSys partneris nekustamā īpašuma bloku ķēdes platformā

Šīs blokķēdes platformas mērķis ir kļūt par jaunu vērtību nodošanas risinājumu nekustamā īpašuma ieguldījumu darījumiem. Tādējādi Mata Capital kļūst par pirmo nekustamo īpašumu nozares operatoru, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju ieguldījumiem nekustamajā īpašumā. ConsenSys 2019. gada 18. jūlijs Ievietots 2019. gada 18. jūlijā

zili mezgli

Šīs blokķēdes platformas mērķis ir kļūt par jaunu vērtību nodošanas risinājumu nekustamā īpašuma ieguldījumu darījumiem. Tādējādi Mata Capital kļūst par pirmo nekustamo īpašumu nozares operatoru, kas iegulda blokķēdes tehnoloģiju ieguldījumiem nekustamajā īpašumā.

Parīze, Francija  Mata Capital, neatkarīgs spēlētājs nekustamo īpašumu ieguldījumu fondu pārvaldībā ar ap 600 miljoniem eiro pārvaldīto aktīvu, šodien paziņoja par blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanu, lai optimizētu vērtspapīru reģistru apstrādi tā nekustamā īpašuma ieguldījumu produktiem. Šīs jaunās platformas izlaišana tika veikta sadarbībā ar ConsenSys, līderi blokķēdes programmatūras produktu izstrādē, un Screeb notāri, notāru birojs, kas atbalsta novatoriskus projektus nekustamā īpašuma nozarē.

Kā norādīts Francijas 2018. gada 24. decembra dekrēts, finanšu pasaules spēlētājiem ir iespēja izmantot izplatītu virsgrāmatu tehnoloģiju finanšu vērtspapīru pārstāvēšanai un pārsūtīšanai. Pamatojoties uz normatīvā regulējuma attīstību un stingro ticību blokķēdes tehnoloģijai, Mata Capital ir nolēmusi izmantot šo novatorisko tehnoloģiju, lai reģistrētu un apstrādātu dažas no savām nekustamā īpašuma ieguldījumu operācijām.

Konkrēti Mata Capital reģistrēs finanšu aktīvus – šajā gadījumā kapitālsabiedrības akcijas, kurām pieder nekustamais īpašums – un ar tām saistītās tiesības “žetona” * veidā, kas pārstāvēta Ethereum blokķēdē. Blokķēdes tehnoloģija papildus tam, ka ievērojami samazina emitenta saistību pārvaldības izmaksas, uzlabo biržā nekotēto aktīvu likviditāti, palielina darījumu pārredzamību un samazina krāpšanas risku.

“Tokenizācija ļaus mums nodrošināt labāku likviditāti mūsu investoriem, īpaši sekundārajā tirgū,” saka Batašte Senmartina, Mata Capital produktu attīstības vadītāja. “Inovācijas ir Mata Capital stratēģijas centrā, ko ilustrē nesen ieviesta operatīvā platforma, lai nodrošinātu visu mūsu abonentu informāciju,” piebilst Souleymane-Jean Galadima, Mata Capital inovāciju pola un digitālā biznesa direktore.

Mata Capital piedāvātā blokķēdes platforma, kas darbosies no 31. jūlija, investoriem piedāvā vairākas galvenās funkcijas:

– tai ir nekustamā īpašuma fondu turētāju reģistrs;

– tas ļauj investoriem, izmantojot platformu, veikt visas AML (“naudas atmazgāšanas novēršanas”) un KYC (“pazīsti savu klientu”) darbības; un

– Tas piedāvā iespēju sekot fonda parakstīšanās vai “klubu darījumu” statusa attīstībai.

Galu galā tas varētu ļaut investoriem, jo ​​īpaši, viegli parakstīties un pārdot savus vērtspapīrus ārpus letes, sākot no viena eiro centa. Šī jaunā bloku ķēdes platforma tiks izmantota nekustamā īpašuma projektam, kas strukturēts klubu darījumā, kas atrodas Parīzes 15. apgabalā par investīciju apjomu 26 miljoni eiro. “Šī būs lielākā simbolizētā operācija Eiropā,” saka Baptiste Saint-Martin. Nākotnē tā mērķis būs veikt visas atbilstošās Mata Capital operācijas, kas arī plāno piedāvāt šo baltās etiķetes risinājumu profesionāliem partneriem finanšu un / vai nekustamā īpašuma nozarēs..

Lai veiktu šo projektu, Mata Capital balto etiķetes finanšu aktīvu apzīmēšanai izmantoja ConsenSys un tā gatavo produktu zināšanas. ConsenSys produkti ļauj organizācijām viegli savienot savu biznesu ar izplatītajiem tīkliem, izvietot un pārvaldīt jaunus blokķēdes tīklus, lasīt un rakstīt darījumus vai izveidot un pārvaldīt digitālos aktīvus..

“Šis pirmais solis iezīmē sākumu radikālai nekustamā īpašuma nozares pārveidošanai. Izmantojot platformu ConsenSys, mēs saviem klientiem dodam iespēju pāriet no eksperimentu laikmeta uz rūpniecības izaugsmes laikmetu, ”saka Matthieu Bouchaud, ConsenSys nekustamā īpašuma vadītājs.

Screeb pavadīja Mata Capital risinājuma ieviešanā, izmantojot trešās puses uzticības misiju. Izmantojot šo projektu, kas ilustrē notāra profesijas attīstību kopā ar novatoriskiem īpašuma risinājumiem, Screeb apliecina savu spēju konsultēt digitālās transformācijas dalībniekus, kā arī labu praksi institucionālajā nekustamajā īpašumā.

“Mata Capital atbalstītais projekts ir nozīmīgs jauninājums, kā pilnīgi drošā un digitalizētā veidā noformēt un apstrādāt finanšu vērtspapīru darījumus ar nekustamā īpašuma aktīvu,” saka Artūrs Kazalets un Damjēns Mancels, Screeb asociētie notāri. * “Marķieris” ir digitāls aktīvs, kas izdots un apmaināms blokķēdē

Par Mata Capital

Mata Capital ir neatkarīga pārvaldības sabiedrība, kas specializējas nekustamo īpašumu fondu pārvaldībā institucionāliem investoriem un privātām ģimenes grupām. Uzņēmums pozicionējas uz pamata + oportūnistiska riska profila ieguldījumu stratēģijām visās nekustamā īpašuma aktīvu klasēs. Izveidots 2015. gadā, Mata Capital apvieno 19 profesionāļus un 2019. gada 30. jūnijā pārvalda nesamaksāto summu 600 miljonu eiro apmērā. Finanšu tirgus pārvalde Mata Capital ir licencējusi Portfeļa pārvaldības uzņēmumu ar numuru GP-16000024.

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: https://www.matacapital.com/fr/

Par ConsenSys

ConsenSys ir blokshēmas uzņēmums, kas nodarbojas ar pasaules digitālās arhitektūras pārveidošanu uz atvērtāku, iekļaujošāku un drošāku vērtīgu internetu, ko parasti sauc par Web3. Ar uzticamāku interneta arhitektūru ConsenSys palīdz uzņēmumiem un valdībām atklāt jaunus uzņēmējdarbības modeļus un vērtību, iegūt efektivitāti, izmantojot kopīgu IT infrastruktūru, un izmantot modernas kriptogrāfijas metodes, lai aizsargātu privātus lietotāju datus. Izmantojot mūsu unikālo globālo biznesu, ko veido riska fonds un starta inkubators, Enterprise Ethereum konsultāciju grupa un izglītības akadēmija, ConsenSys veido decentralizētu nākotni. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet: consensys.net

Par Screeb Notaires

Kā Parīzes tirgus vēsturiskais spēlētājs Screeb savu reputāciju ir veidojis uz izcilu atbalstu, kas tiek sniegts institucionāliem, privātiem un profesionāliem klientiem. Birojā ir vienpadsmit notāri un četrdesmit darbinieki, kas darbojas stingri un efektīvi nekustamā īpašuma, banku un finansēšanas, kā arī bagātības un ģimenes jautājumos. Tomēr Screeb izcilība sakņojas spējā pielāgoties izmaiņām, kas ietekmē klientus. Vienmēr kustībā birojs izstrādā viedus risinājumus, kas pielāgoti jaunām prasībām un jauniem izaicinājumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni https://screeb.fr/en/

Mediju kontakti:

Mata Capital:

Amēlija Verone: 06 46 60 03 35 – [e-pasts aizsargāts]

Tomass Karlat: 06 16 83 88 17 – [e-pasts aizsargāts]

ConsenSys:

[e-pasts aizsargāts]

Screeb:

Houda Santoni: [e-pasts aizsargāts]

Gvanela Anri: [e-pasts aizsargāts]

Aktīvu pārvaldība Lietu izpēte Nekustamais īpašums Jaunumu vēstule Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me