NewsLETTER # 4: Codefi Data API darbojas tiešsaistē!

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

NewsLETTER # 4: Codefi Data API darbojas tiešsaistē!

Autors Nicole Adarme 2020. gada 22. aprīlis Ievietots 2020. gada 22. aprīlī

kodefi iezīme

Hei draugs,

Es ceru, ka ar šo e-pastu jūs atradīsit drošībā. Šķiet, ka gadu desmitiem kopš mūsu marta biļetena ir dota gan mūsu jaunā globālā COVID19 realitāte, gan pozitīvākā puse – pārsteidzošs ātrums, kādā decentralizētās finanses turpina pieaugt. Uzņēmumā Codefi mēs esam pateicīgi par mūsu uzmanības novēršanu un koncentrēšanos, turpinot veidot finanšu pakalpojumu un DeFi nākotni. Šomēnes mēs izlaidām mūsu Codefi Data API piedāvājumu (vairāk par to zemāk) un palaidām mūsu jauno Codefi Inspect rīks, kas nodrošina DeFi protokolu, piemēram, publisko revīziju, administratora galvenās detaļas, atkarības no orākula un darbības ķēdē, pārredzamību. Šomēnes iznāca arī mūsu DeFi lietotāju pētījumu ziņojums par lietotāju paradumiem kriptogrāfijas tirgos, un mēs izlaidām jaunu gadījumu izpētes videoklipu mūsu 350 miljonu eiro tokenizācijas projektam ar nekustamā īpašuma fondu pārvaldības uzņēmumu Mata Capital.

Mēs arī esam sekojuši iespējamām tendencēm un paradumiem, kas parādās mūsu jaunajā realitātē, un domājam par to, ko tas var nozīmēt blokķēdes tīklu un decentralizēto finanšu nākotnei. Šomēnes mēs piedāvājam dažus no mūsu ieskatiem par to, kā mēs redzam, kā mainās tradicionālā finanšu sistēma, kā tas varētu paātrināt Centrālās bankas digitālo valūtu situāciju un kuri jaunizveidotie uzņēmumi kriptogrāfijas telpā ir visvairāk izturīgi pret recesiju.

Project Highlight – Codefi Data API

Šī mēneša sākumā mēs ārēji izmantojām mūsu Codefi Data API, sākotnēji sākot ar informāciju, kas apkopota ap DeFi kreditēšanas protokoliem un viedajiem līgumiem. Mūsu DeFi Score komanda ir apkopojusi un sintezējusi informāciju, kas pašlaik ir izkaisīta vairākos avotos, bagātinātā datu modelī, kas tagad ir pieejams kopienai, lai to varētu tieši izmantot, lai lietotājiem un lietotnēm būtu vieglāk integrēt. Izmantojot šo API, izstrādātāji, investori, uzņēmumi un DeFi entuziasti tagad var iegūt šos DeFi riska datus viegli integrējamā formātā, kas labāk atbalsta viņu projektus, bez nepieciešamības veidot vai uzturēt pielāgotu indeksēšanas infrastruktūru.

Mēs ceram, ka šis Codefi Data API izlaidums ir progress bezgalīgā DeFi finanšu risku pārredzamības sasniegšanā visā nozarē. Pirmais Codefi Data API atkārtojums padarīs pieejamu Codefi DeFi rādītājs un tās pamatā esošie datu elementi. Tas ļaus DeFi rezultātu analīzi integrēt lēmumu pieņemšanas un nodrošinājuma pārvaldības procesos DeFi kreditēšanas protokolu lietotājiem. Turpmāk mēs iekļausim papildu DeFi datus un analīzi, lai apmierinātu institucionālās DeFi ekosistēmas vajadzības. 

Lai iegūtu piekļuvi Codefi Data API, sazinieties šeit. Lai iegūtu papildinformāciju par API un ar to saistīto, apmeklējiet mūsu vietni šeit. Pievienojieties sarunai par DeFi datiem un sniedziet mums atsauksmes DeFi Score telegrammu grupa šeit. 

Mēs priecājamies izlaist šo API kopienai un dzirdēt no jums par to, kādus datus vēlaties redzēt mūsu platformā un jūsu dzīvē.

Avots: ConsenSys Codefi DeFi rādītājs

Avots: ConsenSys Codefi DeFi rādītājs

Reģistrējieties Codefi Data API šeit!

Ātrie kodefi hits

  • Jaunums informatīvajā izdevumā un Codefi? Pārbaudiet šis paskaidrojuma video par ConsenSys Codefi.

  • ConsenSys Codefi aptauja: TLDR: Mēs vēlamies nokļūt zinu, ka esi labāk, un tas prasīs 3 minūtes.

  • DeFi likme: CodeFi izlaiž jaunu DeFi kreditēšanas riska pārvaldības rīku: Pārbaudīt: Pagājušajā nedēļā izlaistais Codefi Inspect ir atvērtā koda projekts, kas veltīts protokola pārredzamībai DeFi, izsekojot visus publiskos auditus, administratora galveno informāciju, atkarību no orākula un ķēdes darbību. 

  • DeFi lietotāju pētījumu pārskats: Nesen ConsenSys Codefi pasūtītajā ziņojumā tiek pētīti lietotāju paradumi attiecībā uz kriptovalūtām un decentralizētajām finansēm (DeFi). Viens secinājums: daudzi no sāpju punktiem, ko cilvēki piedzīvo, ir saistīti ar informācijas pārslodzi un uzturēšanos virs likmju un maksu mainīšanas.

  • Attīstošās tendences ar žetonu darbināmos tīklos: nozare ir gājusi garu ceļu kopš marķieru izlaišanas 2016. – 17. Mēs aplūkojam pašreizējās ekosistēmu tendences un to, kā tās laika gaitā ir attīstījušās, ņemot vērā neseno regulatīvo, tehnisko attīstību un jaunu spēlētāju parādīšanos uz žetonu darbināmā spēles laukuma.

“Finanšu nākotne” – mēs nekad nedomāsim par finanšu sistēmu tāpat

no Lex Sokolin, ConsenSys Codefi globālais līdzpriekšsēdētājs

Pirmo reizi pēc ilgāka laika es attopos.

Mans raksts vienmēr ir bijis par uzņēmēju radošumu monolīta priekšā. Šis monolīts bija finanšu pienākumi. Šī inovācija bija cilvēka atjautība visā AI, blokķēdē un digitālajā pieredzē, strādājot pie skaista progresa racionālas skepses priekšā.

Šodien mums vienkārši vajag, lai monolīts stāvētu. Un mums ir nepieciešams, lai uzņēmēji izturētu, lai atgrieztos vēl vienu dienu.

Šobrīd neviens nedomā skaidri. Var būt plāni, matemātika un glābšana. Mēs esam izdarījuši globālu izvēli – glābt dzīvības, dedzināt tiltus. Tāpat kā krievi, kas atkāpjas no Napoleona sasalušajā zemē, iznīcinot krājumus un krājumus, lai nomirtu francūžus, arī mēs izolēti krāmējamies, lai badotu koronavīrusu. It kā vīruss rūpējas par šo loģiku.

Lai glābtu savu dzīvību, mums bija jāupurē sava ekonomiskā sirds – tā, kas pārtiku, sabiedrību, nodarbinātību un citus uzturlīdzekļus sasniedz miljardiem. Nebija izvēles. Ir vērts apstāties pie šīs ietekmes slāņiem.

Pirmkārt, mums ir indivīds. Indivīdi ražo un patērē. Lielākā daļa produkcijas, tas ir, palielina IKP kā uzņēmumu darbinieki. Viņi patērē galvenokārt, pamatojoties uz ienākumiem un bagātības līmeni. Veiksim ātru aploksnes aizmuguri. No 330 miljoniem ASV cilvēku 160 miljoni cilvēku ir darbaspēks. Ir astoņi miljoni mājsaimniecību, kurās ir bērni līdz 3 gadu vecumam, vēl 10 miljoni mājsaimniecību, kurās ir bērni līdz 5 gadu vecumam, 15 miljoni – jaunāki par 11 gadiem un vēl 15 – līdz 17 gadu vecumam (avots). Tātad apmēram 45 miljoni mājsaimniecību tagad ir mājās ar bērniem, un es tikai pieņemu, ka viens no vecākiem mājsaimniecībā vairs nav spējīgs strādāt.

Ekrānuzņēmums 2020-04-22 plkst. 7.24.33 PM.png

Gandrīz 17 miljoni cilvēku pēdējo trīs nedēļu laikā iesniedza sākotnējās prasības par bezdarba apdrošināšanu, kas liecina, ka bezdarba līmenis jau pārsniedz 17 procentus – krietni virs 10 procentiem, kas sasniegti pēc recesijas, kas beidzās 2009. gadā. Vienkāršosim un teiksim 40 miljonus cilvēki no 160 miljoniem cilvēku pārtrauks darbaspēku infekcijas laikā. Trīs mēnešu karantīnas gadījumā mēs tikko esam izveidojuši 25 procentus bezdarba uz 25 procentiem gada, ignorējot visas saistītās berzes izmaksas.

ASV IKP ir aptuveni 20 triljoni USD gadā. Samaziniet to par 25 procentiem, un jūs saņemsiet 4 triljonus dolāru. Tāpēc kongresa glābšanas pakete ir USD 2 triljonu robežās, nevis mazākās miljardu lielās darbības, kas iepriekš tika apsvērtas. Pat ja jūs novirzāt 2 triljonus ASV dolāru patērētāju tēriņu atbalstam un pārliecībai, ka cilvēkiem ir kāda veida drošības tīkls, pastāv eksistenciālas komplikācijas. 

Piemēram, kur tā vietā būtu pazuduši tie 2 triljoni USD? Iespējams, zemākas prioritātes projekti, piemēram, vislabākās ICBM izveide, bet neatkarīgi no tā, vai darba vietas ir uz vietas. Ja jūs vienkārši izdrukājat naudu, jūs pazemojat esošās naudas pirktspēju un vienkārši pārdalāt zaudējumus politiski. Tā joprojām var būt mūsu labākā atbilde.

Fiskālais stimuls nav vienīgais, kas mums vajadzīgs, un turpmākā ietekme uz tirgiem atkal var radīt sistēmiskas briesmas. Šajā nolūkā mums jāpievērš īpaša uzmanība Federālo rezervju darbībai. Pirmajā nedēļā ir 2,3 triljoni USD stimulēšanas programmu, kuru mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem, kā arī valsts un vietējām pašvaldībām, tā jau ir nopirkusi 109 miljardus USD aģentūru hipotēku nodrošināto vērtspapīru un paziņoja par plānu izveidot Treasurys 500 miljardu USD atpirkšanas programmu. Tas jau notika 2008. gadā kā atbalsta instruments finanšu instrumentu pasliktināšanai.

Ievērojamāki ir primārā tirgus korporatīvo kredītu mehānisms un sekundārā tirgus korporatīvo kredītu mehānisms obligāciju tirgu atbalstam. Šī programma varētu ļaut Fed būt tiešajam parakstītājam primārajā emisijā, kā arī likviditātes nodrošinātājam sekundārajā tirgū. Vienkārši sakot – ja jūs esat Walmart, jūs varat aizņemties no Fed. Vai arī, ja jūsu Walmart 100 miljonu dolāru obligācija ir jāmaksā, varat to refinansēt. Galvenais ir tas, ka tā vietā, lai ļautu bankām veikt šo darbību, Fed ņem kontu.

Viens arguments pret Centrālās bankas digitālajām valūtām (CBDC), ko mēs bieži dzirdam, ir tas, ka valdības nevēlas būt struktūra, kas uzņēmumiem un patērētājiem sniedz finanšu kontus. Tas iznīcinātu banku nozares daļas. Tas arī pārvērstu finanses par Pasta versiju. Šāda loģika nozīmē, ka bankām ir jāatbalsta konti, bet valdībām jāatbalsta bankas. Bet tagad ir traks laiks!

Fed aizdod rūpniecību, paātrinot banku infrastruktūru, lai panāktu ātrāku un tiešāku ietekmi. Tas paver nezināmu ceļu CBDC, it īpaši, ja tie attiecas uz iestādēm. Un, ja mums ir valsts atbalstīti blokķēdes tīkli, es ceru redzēt, ka pārējā marķētā un decentralizētā finansēšana galu galā tiks pārnesta, lai izveidotu savienojumu ar šo infrastruktūru. Tā ir maza sudraba odere, bet es nenovērsīšu pat mazus Saules starus.

Kad mums ir kaut kāda līdzība ar normālu stāvokli un esam atguvuši kontroli pār pandēmiju, joprojām ir jautājums par to, kas paliek. Napoleona dēļ Maskava tika sadedzināta, lai nepaliktu ēdiens, un viņa armijas badojās un sastinga. Vai mūsu nozare tiks līdzīgi izpostīta? Manuprāt, galvenais jautājums ir par mazajiem uzņēmumiem un jaunizveidotajiem uzņēmumiem. Saskaņā ar JP Morgan teikto, vidējam biznesam ir 27 dienas skaidras naudas, pirms tas noklusē un nomirst. 

Kripto tirgos es izdomātu, kā sniegt pakalpojumus blakus tādiem nozares līderiem kā Binance un Coinbase un viņu biznesam. Skatoties Binance, mēģiniet piesaistīt CoinMarketCap par USD 400 miljoniem un palaist debetkarti man iesaka divas lietas. 

Šajā nākamajā periodā laupījums nonāks uzņēmumiem, kuri paši izveido naudas plūsmu un bilances bez ārēja finansējuma, un, otrkārt, uzplauks uzņēmumi, kuriem ir liels lietotāju nospiedums, bet pārējie tiks integrēti kā funkcijas vai likvidēti. Lielas auditorijas un datu dzinēja nodrošināšana ar lielu tirdzniecības vērtību ir nepārprotami sinerģiska. Ir jēga veidot arī riska pārvaldību, analīzi, likmju noteikšanu un citas nebanku un roboadvisor funkcijas. 

Ja mēs skatāmies uz ekosistēmas daļām, kas lejupslīdes laikā rada naudas plūsmu, tas joprojām lielā mērā ir saistīts ar tirdzniecību un ieguvi. Šie ir galvenie kriptogrāfijas ekonomikas dzinēji, un tie uzplauks, kad tradicionālā monetārā sistēma sagrūs. Viens solis uz leju kopējā adresējamā tirgus lielumā ir multivides uzņēmumi, uzņēmumu blokķēde, digitālie aktīvi un izstrādātāju rīki. Daudzi cilvēki būvē lietas un runā par tām, un tas turpināsies arī ekonomiskā spiediena ietekmē. Uzņēmumiem, kuri veic lielāku nišas likmi, būs jāatrod veids, kā pievienot ienākumu vērtību iepriekš minētajām nozarēm. Ir pareizi izrādīt pārliecību zem spiediena, bet jums jābūt veiklam un precīzam.

Nobeiguma piezīmes

Tas bija ļoti daudz biļetenu, tāpēc paldies, ka palika ar mums. Kamēr klātienē notiekošie pasākumi pagaidām joprojām ir aizturēti, tas nav apturējis gaidāmo spožos organizatorus Ēteru augstākā līmeņa sanāksme no 7.-8.maijam. Piesakieties no sava dīvāna dažām lieliskām mūsu diskusijām DeFi rādītājs komanda, Codefi aktivizēt komanda, Codefi Assets komanda un daudzi citi. Mēs ceram tevi tur redzēt! Pa to laiku sekojiet mums tālāk Twitter, uzziniet vairāk mūsu vietnē un informējiet mūs par savām domām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sadarboties ar mums, mums, vai vēlaties vienkārši sasveicināties, lūdzu, sazinieties ar mums.

Pārsūtīja šo ziņojumu? Pierakstīties ikmēneša atjauninājumiem.

Līdz nākamajai reizei, 

ConsenSys Codefi komanda

Iepriekšējie Codefi biļeteni

Vai jūs nokavējāt biļetenu, kuru patiešām vēlaties izlasīt? Vai tā ir lietaina svētdiena, un jūs vēlaties ienirt dziļi decentralizēto finanšu arhīvos? Neuztraucieties, mēs esam iepazīstinājuši jūs ar mūsu iepriekšējo Codefi biļetenu krātuvi. 

 

Par ConsenSys Codefi

ConsenSys Codefi ir tirdzniecības un finanšu blokķēdes operētājsistēma, kas izveidota, lai optimizētu biznesa procesus un digitalizētu aktīvus un finanšu instrumentus. Mēs apvienojām digitālo aktīvu un tokenizētu vērtspapīru elementus, kriptogrāfisko maksājumu apstrādi, uzņēmuma finanšu blokķēdi un jauno decentralizēto finanšu robežu, lai izveidotu globālu programmatūras iespējotāju jaunajai finanšu infrastruktūrai. Padomājiet par Twilio, lai iegūtu blokķēdes finansējumu.

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me