Par Džozefu Lubinu – uzņēmuma dibinātāju

Uzņēmums ConsenSys, kas dibināts 2014. gadā, ir veicinājis savu klātbūtni visā pasaulē, nodarbinot labākos uzņēmējus, datorzinātniekus, protokolu inženierus, programmatūras izstrādātājus un ekspertus uzņēmumu piegādē. Kā viena no lielākajām un dibinātākajām vienībām bloku ķēdes tehnoloģiju telpā, ConsenSys pasaules cilvēku, projektu un uzņēmumu tīkls veido bloku ķēdes nozares izstrādātāju rīkus, decentralizētas lietojumprogrammas un risinājumus uzņēmumiem un valdībām, kas ir apņēmības pilni izmantot Ethereum spēku . Uz organizāciju atsaucās Ņujorkietis 2018. gadā kā “Ethereum kopienas ievērojamākais un visuresošākais decentralizēto lietotņu izstrādātājs un veicinātājs”.

joe lubina laukumsFotoattēlu kredīts: Zaza Weissgerber

Lubins, dzimis un audzis Toronto, absolvējis Prinstonas universitāti ar elektrotehnikas un datorzinātņu grādu. Viņš strādāja Princetonas robotikas laboratorijā Tomandandy Music, izstrādājot autonomu mūzikas kompozīcijas rīku, un privātajā pētījumu firmā Vision Applications Inc. veidojot autonomus mobilos robotus. Kā programmatūras inženieris un konsultants Lubins kopā ar eMagine strādāja pie Identrus kriptogrāfisko maksājumu un tirdzniecības finanšu tīkla projekta un bija iesaistīts riska ieguldījumu fonda dibināšanā un darbībā. Viņš ieņēma amatus kā kalēja programmatūras konsultāciju Ņujorkas biroja direktors un uzņēmuma Goldman Sachs tehnoloģiju viceprezidents privāto bagātību pārvaldībā. Izmantojot šos amatus, Lubins koncentrējās uz kriptogrāfijas, inženierijas un finanšu krustojumu.

Iedvesmojoties no Satoshi Nakamoto Bitcoin baltās grāmatas un izplatīto sistēmu potenciāliem “sagraut jaudas tvertnes un līdzsvarot informācijas asimetriju, kas neizdevīgs tik daudziem,”Lubins iedziļinājās sākuma blokķēdes sabiedrībā. Viņš bija galvenā persona Ethereum izveidē un ieviešanā 2014. gadā kopā ar citu Torontonian Vitalik Buterin, un galu galā viņš pārcēlās uz ekosistēmas izveidi ap topošo tehnoloģiju, daļēji uzsākot ConsenSys.

“Ņemot vērā Lubina pieredzi gan tehnikā, gan biznesā, viņš ātri kļuva par galveno stratēģi un ieguva galvenā uzņēmuma vadītāja amatu, kas Buterina redzējumu piepildīs,” paziņoja Newsweek. “Pēc tam viss ritēja ātri.”

Sekojošais blokķēdes, kriptonauda un Ethereum pieaugums ir bijis viens no ievērojamākajiem tehnikas stāstiem kopš 2016. gada – bonafide globāla parādība, kas rezonē no hakeriem līdz Davosai – un visa nozare ir izaugusi ap decentralizētiem tīkliem un ar tiem saistītajiem digitālajiem aktīviem.

“Bitcoin parādīja plašu insultu redzējumu,” Lubins teica Ņujorkas Laiks 2016. gadā “Ethereum iepazīstināja ar kristalizāciju, kā sniegt šo redzējumu.”

Ethereum izstrādātāju bāze, kas šobrīd ir simtiem tūkstošu, ir dedzīga kopienas ēka ar atvērta pirmkoda ideāliem un sadarbspējīgām platformām tirgus segmentos, sākot no piegādes ķēdes līdz finanšu tirgiem un beidzot ar intelektuālo īpašumu. Tūkstošiem jaunizveidotu uzņēmumu visā pasaulē ar Ethereum ievieš jaunus uzņēmējdarbības modeļus, un blokķēdes eksperimenti tagad ir izplatīti starp pasaules vadošajām organizācijām – gan bankām, centrālajām bankām, valdībām un tehnoloģiju gigantiem..

ConsenSys ir inkubējis vairāk nekā 50 projektus, tostarp galvenos Ethereum tīkla infrastruktūras elementus, piemēram, Kaleido’s Blockchain-as-a-Service, MetaMask’s Web3 onramp, Truffle izstrādātāju komplektu, PegaSys mainnet klientu un Ethereum tīkla pamatprincipus, piemēram, Infura un Alethio. ConsenSys arī inkubē platformas un lietojumprogrammas dažādās nozarēs, piemēram, komgo, starptautiskās tirdzniecības finansēšanas platformā un Viant, piegādes ķēdes izsekošanas un izsekošanas platformā. ConsenSys ir bijusi cieši saistīta ar vēl aptuveni 50 projektiem, izmantojot ieguldījumus vai tādus pakalpojumus kā drošības audits vai marķiera palaišana. 2018. gadā Newsweek rakstīja, ka “ConsenSys izaugsme, tāpat kā paša Ethereum izaugsme, ir bijusi eksplozīva.” 

ConsenSys ir bijusi galvenā figūra, veidojot Enterprise Ethereum Alliance, globālu standartu organizāciju Ethereum tehnoloģiju biznesa lietojumiem. EEZ tagad ir vairāk nekā 500 dalībnieki, tostarp pasaules biznesa līderi, tostarp Accenture, CME Group, Deloitte, Ernst & Young, Intel, tādas bankas kā JPMorgan, Microsoft, Pfizer, advokātu biroji, piemēram, Schulte Roth & Zabel LLP, T-Mobile un Wipro. Bruklinas projekts un tādi projekti kā ES Blockchain observatorija un forums ir vadījuši pētījumus un regulējumu Amerikas Savienotajās Valstīs un Eiropā, nodrošinot taisnīgāku blockchain nozari.

ConsenSys ir atzīmēts arī ar savu saistību ar decentralizētu organizāciju papildus neskaitāmajiem veiksmīgajiem centieniem, projektiem un iniciatīvām. “Uzņēmuma struktūra ir iedvesmota no Lubina utopiskajiem ideāliem,” paziņo Newsweek. “Darbinieki izvēlas paši savus nosaukumus, un tradicionālās dziļas hierarhijas vietā ir plakanāka, uz līgumiem balstīta pārvaldes struktūra, decentralizēta vadības sistēma, kurā vara tiek sadalīta pašorganizējošām komandām.”

Līdz šim ir skaidrs, ka blokķēdes tehnoloģija iekļausies dziļi pasaules ekonomiskajos procesos. Tas ir tikai jautājums, kad. Izmantojot šos agrīnos blokķēdes un kriptovalūtas laikmeta posmus, Džo Lubins ir pierādījis stabilu roku nestabilitātes vidū. Ar visiem ceļiem, kas ved uz Ethereum 2.0, un pilnībā nobriedušu blokķēžu industriju, Lubins uzskata, ka Ethereum ekosistēma ir sasniegusi kritisko masu un ātrumu: “Uzņēmēji un tehnologi ieplūst ekosistēmā, lai izveidotu decentralizēto globālo tīmekli Web 3.0. Kad esat redzējis blokķēdes dziļās sekas, to vairs nevarat redzēt. Katrs jauns ažiotāžas cikla vilnis piesaistīs arvien lielākus celtnieku un lietotāju kohortas. Šiem cilvēkiem nav iespējams atgriezties. ”

Par mūsu dibinātāju

Džo Lubina mediju bibliotēka

Ethereum līdzdibinātāja un ConsenSys dibinātāja rakstu, interviju, runu, paneļdiskusiju un citu rakstu krājums. 

IzpētietDžo Lubina 039. gada mediju bibliotēka

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me