SKALE žetons, kas tiks palaists vietnē Codefi Activate 2020. gada 17. augustā

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

SKALE žetons, kas tiks palaists vietnē Codefi Activate 2020. gada 17. augustā

Šodien ConsenSys paziņoja, ka SKALE tīkla SKALE marķieri (SKL) platformā varēs iegādāties 3 dienu izsolē 2020. gada 17. augustā plkst. 12:00. Pēc ConsenSys 2020. gada 16. jūlija Ievietots 2020. gada 16. jūlijā

SKALE izsoles paziņojums 4

Ņujorka, NY, 2020. gada 16. jūlijsAktivizēt, ConsenSys Codefi ir pirmā platforma, kas paredzēta decentralizētu tīklu palaišanai un ļauj klientiem iegādāties, pārvaldīt un izmantot savus marķierus vienā lietojumprogrammā. Šodien ConsenSys paziņoja, ka SKALE tīkls SKALE žetonu (SKL) būs iespējams iegādāties 3 dienu holandiešu izsolē platformā 2020. gada 17. augustā plkst. 12:00 EST. SKALE tīkls, par kuru paziņots februārī, ir pirmais projekts, kas uzsākts kopā ar Activate, kas kopš tā laika ir uzsākts pieņemtas reģistrācijas piedalīties. Platformā verificētiem lietotājiem reģistrācija izsolei tagad ir atvērta https://activate.codefi.network/skale.

SKALE marķieris atbalsta ļoti gaidītos SKALE tīkls, atvērtā koda elastīgais blokķēdes tīkls, kas īpaši izstrādāts Ethereum mērogošanai, palielinot darījumu ātrumu, samazinot darījumu izmaksas un izveidojot vienmērīgas darbplūsmas galalietotājiem un izstrādātājiem, kas veido lietojumprogrammas Ethereum. Kopš tā laika SKALE tīkla maintets darbojas 30. jūnijs. Katra lietojumprogramma, kurā tiek izmantots SKALE tīkls, iegūst savu ķēdi darījumu izpildei apakšsekundes bloķēšanas reizēs ar vairāk nekā 2000 darījumiem sekundē. Papildus pilnvērtīgu viedo līgumu izpildei SKALE ķēdes piedāvā decentralizētu glabāšanu un var veikt mašīnmācīšanos viedajos līgumos. Šobrīd uz SKALE balstās vairāk nekā 40 decentralizētas lietojumprogrammas, sākot no spēlēm līdz decentralizētai finansēšanai, beidzot ar audio straumēšanu un daudz ko citu. SKALE un Ethereum kombinācija ir patiesi decentralizēts mākonis, kas ļauj Web 3 lietojumprogrammām konkurēt ar Web 2 gan uz izmaksu, gan veiktspējas pamata.

“Ir fantastiski pieaudzis decentralizēto lietojumprogrammu skaits un uz Ethereum būvētais DeFi. ConsenSys Codefi ir izstrādāts, lai mūsu ekosistēmas veidotājiem ļautu izmantot modulārus rīkus tirdzniecībai un finansēm, ieskaitot lietotu marķieru izmantošanu. SKALE ir nozīmīgs solis uz priekšu Ethereum ekonomikas darbības progresā, un mēs esam priecīgi atbalstīt komandu, ”sacīja Lekss Sokolins, ConsenSys Codefi globālais līdzpriekšsēdētājs. 

“Mūsu mērķis ir bijis izveidot vertikāli integrētu platformu, kas nodrošina stabilu tīkla palaišanu un nepārtrauktu izmantošanu – kur cilvēki var iegādāties un nodot savus žetonus darbam, kā paredzēts. Ieslēdzot sadaļu Aktivizēt, pēc tam, kad lietotāji iegādājas SKL žetonus, viņi var sākt sekmēt tīkla drošību un mērogojamību, izmantojot likmi, sākot no ģenēzes, ”sacīja Kolins Maierss, ConsenSys Codefi marķieru stratēģijas vadītājs. Lietotāji var būt tiesīgi nopelnīt atlīdzības, izmantojot šo darbību.

Lietotāji var ne tikai nopirkt SKL žetonus tieši no SKALE Network platformā Activate, bet SKL žetonu turētāji var likt SKL marķierus saskaņā ar SKALE Network protokolu un saņemt apmaiņā pret akcijām tieši no tīkla, neatstājot pieteikumu. Aktivizējot tīkla informācijas paneli, lietotājiem ir viegli izlemt, kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlēties deleģēt savus SKL marķierus tīklā. SKL marķieris ir hibrīda lietošanas marķieris, kas piedalās tīkla drošības mehānismā un tiek izmantots kā maksāšanas līdzeklis SKALE ķēdēm.

Aktivizēšana izmanto izplatīšanas mehānismu “Lietojuma pierādījums”, kas paredzēts, lai marķierus nogādātu īpašniekiem, kuru galvenais mērķis ir tīkla marķieru izmantošana paredzētajam mērķim. Lietošanas pierādījums programmatiski prasa, lai lietotāji, kuri palaišanas laikā iegādājas marķierus, konkrētos lietošanas gadījumos aktīvi “pierāda savu žetonu izmantošanu tīkla mainnetā”, pirms viņiem ir atļauts tos pārsūtīt vai izpirkt. SKALE gadījumā dalībniekiem protokols prasīs deleģēt vismaz 50% no saviem nopirktajiem žetoniem 90 dienas, pirms viņi tos varēs pārsūtīt ārpus tīkla. Tas rada izmērāmu stimulu mehānismu, kura mērķis ir samazināt dalībnieku spekulatīvo uzvedību, vienlaikus maksimāli palielinot aktīvo ieguldījumu tīklā. Lietojuma pierādījums ir saskaņots ar Codefi Activate žetonu palaišanas standartiem, kas nosaka godīgu, atbildīgu un pārredzamu praksi. 

Rizsoles administrācijas tagad ir atvērtas https://activate.codefi.network/skale

Par ConsenSys

ConsenSys ir nozares vadošais blokķēdes programmatūras uzņēmums. Mūsu pilnie Ethereum produkti – MetaMask, Codefi, PegaSys, Infura, un rūpība – palīdz izstrādātājiem veidot nākamās paaudzes tīklus un ļauj uzņēmumiem izveidot jaudīgāku finanšu infrastruktūru. ConsenSys apkalpo miljoniem lietotāju, sākot no finanšu institūcijām līdz Ethereum publiskā mainnet izstrādātājiem un mazumtirdzniecības lietotājiem. Ethereum ir visuzticamākā atvērtā koda blokķēde, kuru vadošie uzņēmumi dod priekšroku, pateicoties viegli lietojamiem rīkiem, uzlabotām drošības, privātuma un atļauju funkcijām, kā arī vienmēr uzticamībai.

Par SKALE

SKALE ir elastīgs blokķēdes tīkls, kas dod izstrādātājiem iespēju viegli nodrošināt ļoti konfigurējamas pilnībā decentralizētas ķēdes, kas ir uzreiz saderīgas ar Ethereum. SKALE ķēdes var izpildīt apakšsekundes bloķēšanas laikus, palaist līdz 2000 tps vienā ķēdē un izpildīt pilna stāvokļa viedos līgumus, atbalstīt decentralizētu glabāšanu, izpildīt apkopojumus un mašīnmācīšanos EVM. SKALE tīkls ir atvērtā pirmkoda projekts, kurā piedalās daudzi dalībnieki, tostarp SKALE Labs, Inc., kura galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. SKALE tīkla atbalstītāju vidū ir Blockchange, ConsenSys Labs, Hashed, HashKey, Floodgate, Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia VP un Winklevoss Capital. SKALE tīklu atbalsta pasaules labākie validatori, tostarp Blockware, ConsenSys, Certus.One, Chorus One, Dokia, Figment Networks, Hashed, Staked, StakewithUs un Stake X, kā arī galvenie infrastruktūras spēlētāji Bison Trails. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni www.skale.network, @SkaleNetwork tviterī un @skaleofficial telegrammā. 

PAR N.O.D.E. Fonds & Anstalt

Decentralizētās ekonomikas tīkla (N.O.D.E.) fonds ir bezpeļņas organizācija, kas atrodas Lihtenšteinā, un kura izveidota, lai atbalstītu SKALE Network atvērtā pirmkoda projekta misiju. Fondu atbalsta N.O.D.E. Anstalt, Fonda filiāles filiāle. Fondu atbalsta arī SKALE Labs, Inc., kura galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. SKALE Labs sniedz atbalstu tīklam, sniedzot ieguldījumu atvērtā pirmkoda izveidē, kopienas izaugsmē un citos galvenajos centienos sekmēt SKALE tīkla izaugsmi un ieviešanu..

Mediju kontakti:

Džeimss Beks ([aizsargāts ar e-pastu])

[e-pasts aizsargāts]

Klienta paziņojums Decentralizētie tīkliSKALENewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me