SKALE tīkls ir pieejams tiešraidē tīklā Mainnet!

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogCodefi Aktivizēt

SKALE tīkls ir tiešraidē tīklā Mainnet!

Šodien SKALE tīkls sāka darboties mainnet. SKALE ir īpaši izstrādāts, lai atrisinātu 2. slāņa mērogošanu Etheruem mainnet tīklā. Codefi Activate drīz piedāvās SKL mietošanas pakalpojumus.

Autors Collin Myers 2020. gada 1. jūlijs Ievietots 2020. gada 1. jūlijā

skalas pārsegs

Februārī ConsenSys Codefi paziņoja SKALE Network par pirmo decentralizēto tīklu, kas palaida marķieri Aktivizēt platformu. SKALE tīkla produktu un inženieru komandas ir bijušas dziļi ierakumos un šodien sasniegušas slavējamu pagrieziena punktu.

SKALE tīkls pastāv gan Ethereum Mainnet, gan SKALE Network mezglos, un tas ir īpaši izstrādāts, lai uzlabotu dApps lietotāju pieredzi, vienlaikus ievērojami palielinot darījumu ātrumu, dramatiski samazinot izmaksas un izveidojot vienmērīgas darbplūsmas galalietotājiem un izstrādātājiem.

Tā kā šī ir SKALE Network tīkla pirmā fāze, mietošana un pārsūtīšana vēl nav iespējota. Tomēr SKALE stimulētais testnet tīkls kopš 20. maija darbojas nevainojami ar vairāk nekā 12 validatoriem bez dīkstāves, lai nodrošinātu, ka SKALE mainnet ir drošs un maksimāli efektīvs, kad aktivizēšana kļūst pieejama Activate. Jūs varat uzzināt vairāk par SKALE’s Mainnet palaišanas fāzēm šeit.

Bez nosaukuma design.png

Kad aktivizēšana ir pieejama?

Aktivizēt ir pieņēmusi agrīnas reģistrācijas tiem, kas vēlas piedalīties SKALE tīkla palaišanā (reģistrēties šeit). Reģistrētie lietotāji SKL žetonus varēs iegādāties trīs dienu laikā holandiešu izsole. Žetonu cena tiks noteikta holandiešu izsoles laikā, kas ļauj brīvajam tirgum noteikt SKL cenu un padara cenu pārredzamāku un taisnīgāku. Kad pārdošana būs beigusies, visi, kas veiksmīgi iesnieguši piedāvājumu, saņems žetonus par tādu pašu cenu. Nīderlandes izsoles ir balstītas uz pieprasījumu, un princips “kas pirmais brauc, tas pirmais” kalpo, kas nozīmē, ka pārdošana tiks pabeigta, tiklīdz A) būs apmierināts pieprasījums pēc pieejamā marķiera piedāvājuma vai B) būs beidzies 3 dienu izsoles periods. 

Aktivizējiet jauno platformu, kas ļaus dalībniekiem uzreiz izmantot savus SKL žetonus un saņemt atlīdzību par žetonu deleģēšanu, tiklīdz izsole būs beigusies. Pārāk daudz marķieru ir palaists un izplatīts, pirms tīkls vēl bija pieejams, un tas, mūsuprāt, pastiprina mentalitāti ‘HODL’, kur marķieru īpašnieki spekulē vai gaida, kad viņu žetoni pieaugs, faktiski tos žetonus neizmantojot paredzētajam mērķim. Šajā nolūkā mēs esam pārliecinājušies, ka SKL marķiera palaišana tiek saskaņota ar pilnībā funkcionējošu SKALE tīklu.

Tagad, kad SKALE tīkla maintets ir pieejams, mēs esam tuvu tam, lai nākamajiem dalībniekiem platformā Activate mēs varētu piedāvāt vienmērīgāko, efektīvāko un drošāko lietotāja pieredzi. Tas ir pagājis nedaudz ilgāk, nekā mēs gaidījām (jo labas lietas prasa laiku), taču mēs esam uz pareizā ceļa un priecājamies nākamajās nedēļās paziņot žetonu izsoles datumu. Gaidīsim jūs tur!

Ethereum mērogošana ar 2. slāņa tehnoloģijām ir svarīgāka nekā jebkad agrāk

Vai esat pārbaudījis Eth degvielas uzpildes stacija nesen? Gāzes maksa par darījumu sūtīšanu pa Ethereum tīklu ir diezgan augsta, kas ir pozitīvs rādītājs par ETH pieprasījumu un tīkla drošības uzlabošanu. Bet tas nav tik lieliski, ja jūs mēģināt izmantot savus iecienītos dApps, neizjaucot banku. 

Tagad vairāk nekā jebkad agrāk Ethereum nepieciešama elastīgāka 2. slāņa tehnoloģija. SKALE tīkls ir īpaši izstrādāts šo problēmu risināšanai. SKALE cenu noteikšana atbalsta Ethereum, piešķirot dApps pašiem savu blokķēdi, kas tiek iekasēta, pamatojoties uz servera vietas daudzumu noteiktā laika periodā, nevis pēc darījuma. SKALE būs par kārtām lētāks, lai veiktu darījumus, vienlaikus nezaudējot sinhronizāciju ar Ethereum mainnet.

Tā kā SKALE ir saderīga ar Ethereum virtuālo mašīnu, dApp izstrādātāji var viegli integrēt esošos Ethereum viedos līgumus ar SKALE. Daudzi SKALE novatoru programmas dApps jau veic savus viedos līgumus par SKALE elastīgajām sānu ķēdēm.

Sekojiet līdzi gaidāmajam SKALE izsoles datuma paziņojumam un reģistrējieties vietnē Activate šeit!

___

ATJAUNINĀJUMS: SKALE izsole sāksies 2020. gada 17. augustā plkst. 12:00 pēc EST!

Vairāk par izsoli lasiet šeit.

Decentralizētie tīkliSKALENewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me