TokenWork # Kriptoekonomikas pētījumu un dizaina koncepcijas –

1. sērija

Tokenizētie mājokļu kuponi un pārtikas zīmogi

Piedāvātais “Re-Fungible Service Token” (RFST) modelis ir Rennekamp “Re-Fungible Token” arhitektūras variants, modelis, kurā jums var būt neaizvietojams aktīvs, kas saistīts ar mainīgu likviditāti – ļaujot šim aktīvam “kļūt mainīgam vēlreiz. ” RFST modelim ir arī līdzība ar Bancor Smart Token, ERC20 (aizstājamu) marķieri, kas ir savienots ar citu, likvīdāku ERC20 marķieri. Šajā sesijā tiks pētīta RFST piemērošana mājokļu kuponu un pārtikas pastmarku marķēšanai.

Skatīties videoTokenizētie mājokļu kuponi un pārtikas zīmogi2. sērija

Delfi – Staking mehānisms & Šķīrējtiesa

Bounties tīkls iepazīstina ar Delphi: mehānisms, kā piesaistīt un šķīrējtiesu, lai atrisinātu problēmas, kas raksturīgas uzticamiem pakalpojumu darījumiem, piemēram, veltēm. Paļaujoties uz uzticamu personu TCR, mēs varam iegūt taisnīgākus spriedumus nekā mēs varētu ar vienkāršu šellēšanas monētu, un mēs varam virzīties uz stabilāku orākulu problēmas risinājumu.

Skatīties videoDelphi Amplibratora šķīrējtiesas mehānisms3. sērija

Žetonu sarindoti saraksti pakalpojumu sniedzējiem

Žetonu saraksta funkcija ir uz vērtībām balstītu attiecību kurācija ar pakalpojumu sniedzējiem. Žetonu reitinga saraksta izveide ļauj patērētājiem decentriski apstrādāt pakalpojumu sniedzēju sarakstu, pamatojoties uz relatīvo sniegumu noteiktā laika periodā. Saskaņā ar šo modeli patērētāji ir kuratori.

Skatīties videoŽetonu sarindoti saraksti pakalpojumu sniedzējiem4. sērija

Post Capital Cybernetics AKA mērogojama pārpilnība

Modeļa mērķis ir nodrošināt ekonomiskā ietvara modeļa abstrakciju par to, kā cilvēki un organizācijas var apvienoties un veikt darījumus un organizēt tādā veidā, lai peļņa un mērķis kļūtu par sinonīmu: pieprasīt dot pirms būtiskas peļņas, kas programmatiski ieviesta gan pieteikumā, gan protokola līmeni.

Skatīties videoPost Capital Cybernetics AKA mērogojama pārpilnība5. sērija

Žetonu kūrētie reģistri

Tagad Ethereum mainnet dzīvo divi TCR. Ko mēs esam iemācījušies par TCR ideju, redzot šos dažus ražošanā? Kādas ir problēmas? Kā mēs varam darīt labāk?

Skatīties videoŽetonu kūrētie reģistri6. sērija

Degviela. Tīkls

Ievads Fuel.network projektā. Ideja ir uzlabot Ethereum lietotāja pieredzi, atvieglojot gala lietotāja mijiedarbību ar blokķēdi. Degviela ļaus dapps maksāt lietotāju darījumu maksu, novirzot tos uz gāzes piegādātājiem degvielas tīklā. Tas ļautu lietotājam draudzīgu funkciju kopumu: nemaksāt nodevas, nevaldīt privātās atslēgas un uzlabot lietotāju plūsmu.

Skatīties videoDegvielas tīkls7. sērija

Postmortem: Kriptoekonomisko sistēmu atskaņošanas testi

Cryptoeconomic Productization Lab, ConsenSys projekts, ir rīkojis divus Token-Curated Registries (TCR) tiešraides atskaņošanas testus ar faktiskajiem lietotājiem. Mēs esam guvuši panākumus, izgāzušies un kopumā esam arvien vairāk pārliecināti par to nozīmi mūsu projektēšanas procesā. Nāciet uz šo sarunu, lai godīgi apskatītu mūsu ceļojumu kriptokonomisko sistēmu testēšanā.

Skatīties videoPēcnāves kriptokonomisko sistēmu atskaņošanas testi8. sērija

Dalīts PoS mehānisms zināšanu novērtēšanai

Sapņot ir decentralizēts protokols akreditācijas datu izveidošanai un novērtēšanai, izmantojot zināšanu kopienu vienprātību. Protokols ļauj kopienām veidot jēdzienus, kas viņiem rūp, un izveidot definīcijas tam, ko nozīmē viņu iepazīšana. Fathom stimulē dalībniekus izmantot šīs definīcijas, lai precīzi novērtētu tos, kuri vēlas iegūt akreditācijas datus un pievienoties sabiedrībai. Tas savieno jēdzienus hierarhiskā ontoloģijā, kas ļauj tīklam augt dabiski un droši.

Skatīties videoDalīts PoS mehānisms zināšanu novērtēšanai9. sērija

Kriptosistēmu simulācija

Mēs akli veidojām simboliskas ekonomikas. Lielākā daļa simbolisko mehānismu mūsdienās ir veidoti ar minējumiem, lieliem pieņēmumiem par cilvēku uzvedību un nelielu analīzes norādi. Uzminēšana un analīze var mūs novest tikai tik tālu. Izmantojot analīzi, jūs varat izpētīt tikai teorētiskās robežas un notikumus. Simulācijas, no otras puses, var atklāt lietas, kuras teorētiski nevar aprēķināt. Tas var atklāt lietas, kuras mūsu lineāri domājošie cilvēku prāti nevar paredzēt.

Skatīties videoKriptosistēmu simulācija10. sērija

Kūrēšanas tirgi

Kurācijas tirgi ir kriptokonomikas apakškopa, kas griežas ap žetonu vērtētu spēļu izmantošanu un signālu sniegšanu informācijas apstrādei. Šis process ideālā gadījumā veicinātu koplietojamās informācijas novitāti. Tā kā kūrēšanas tirgi jaunajiem tīkliem piešķir mainīgu vērtību, tie var arī radīt un veicināt tūkstošiem jaunu kopienu, lai kopīgi veidotu kopīgus mērķus.

Skatīties videoKūrēšanas tirgi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me