Uzņēmuma Ethereum mērogojamība

Atbrīvosimies no tā – cilvēki neuzticas blockchain.

Vai atceraties, kad jūs vectēvam paskaidrojāt, ka čeka noguldīšana bankas lietotnē ir tas pats, kas likt to darīt bankā skaitītājam? Vai atceraties šos pretestīgos sludinājumus par uzticēšanos savam dzīves ietaupījumam? Labi, tagad iedomājieties, kā mēģināt izveidot vectēvu MetaMask un likt dažus žetonus finanšu ieguldījumam.

Veids liek domāt, parādot vectēvam, ka viņš izmanto banku lietotni, nemaz nebija tik slikti. Bet kā jūs panākt, lai viņš vai jūs pats šajā jautājumā uzticētos decentralizētajai blokķēdes nākotnei?

uzticības veidošana mēroga attēlam 1

Jūs to darāt pēc dizaina.

Konkrēti, ļaujot dizaina ekspertiem piedalīties blokķēdes produktu lēmumu kopīgā vadīšanā.

Uzņēmumi dzīvo un mirst pēc klienta pieredzes. Labs dizains ļaus lietotājam atgriezties, ļaujot biznesam uzplaukt un augt.

Uzņēmējdarbības līmeņa Ethereum projekti ir domāti par tikšanos ar lietotājiem tur, kur viņi jau ir, un mūsu pienākums nav tos pilnībā izslēgt, turpinot nobriest. Sākotnējā pieeja blokķēdes telpai bija šāda: “Ja mēs to uzbūvēsim, viņi nāks”, izmantojot dapps. Tomēr šī telpa ir gara spēle, kurā lielākoties dzīvo kriptogrāfijas entuziasti un hobiji.

Tātad, ko mēs darām visiem citiem?

Pirmkārt, mums ir jātur apmierināti šie jau ērti lietotāji. Tā kā emocijas kā jaunā valūta un berzes pieredze nav apspriežama, mums nav iespēju bez šiem apsvērumiem piekļūt netīrumiem, lai iestādītu mūsu blokķēdes sēklas.

Ir pienācis laiks dabūt zem mūsu nagiem netīrumus. Kad runa ir par Enterprise Ethereum, mums vajadzētu pieiet telpai ar biznesa vērtības piedāvājumiem kā mūsu kultūru. Pat vārda “dapp” lietošana mūs atšķir tādā veidā, kas izolē un iebiedē lietotājus, nevis vedina tos pa blokķēdes ceļu “ir labāks veids”.

Kas vispār ir Blockchain problēmas?

Blockchain neatrisinās visas jūsu biznesa problēmas, taču dažiem jautājumiem ir lielāka jēga nekā citiem. Viens jautājums, ko mēs bieži uzdodam ConsenSys Solutions, “Vai jūs varat aizstāt vārdu blockchain ar izplatītu datu bāzi?” Ja “Jā”, tad tas nav piemērots.

uzticēšanās veidošana mēroga attēlam 2

Tomēr ir uzņēmuma biznesa problēmas, kuras blockchain veiksmīgi atrisina. Lai potētu Ethereum uzņēmuma biznesam, ir svarīgi pārbaudīt stratēģijas un problēmas atbilstību. Šie paziņojumi ir noderīgi, lai noteiktu, vai jūsu uzņēmumam ir potenciāls piemērotība bloku ķēdes risinājumiem:

  1. Mans bizness samazinās administratīvās izmaksas, noņemot starpniekus un tā vietā ļaus tieši saskaņot maksājumus ar viedo līgumu izpildi blokķēdē.
  2. Mans bizness palielinās vērtību, virzot tikai to, kas jāpārspiež ar viedajiem līgumiem, automatizējot darbplūsmu, pamatojoties uz vajadzību.
  3. Mans bizness atvairīs konkurenci, aizstājot korumpētus cilvēkus ar neiznīcināmiem viedajiem līgumiem.
  4. Mans bizness paplašinās savu ekosistēmu, būdams patiesības avots, izmantojot nemainīgas grāmatas.

Zarnu pārbaude ir pārliecināties, vai izmantojat pareizo rīku pareizajam darbam. Sēklu stādīšanai jums nav nepieciešams ekskavators, taču jums joprojām ir jāstāda kaut kas tāds, kas augtu Ethereum ekosistēmā.

Domā liels, bet domā kā zinātnieks.

Veidojot savu uzņēmuma bloku ķēdes risinājumu, jūsu Ziemeļu zvaigznei jābūt augstai, lielai un spilgtai, jo tas mūs visus virza šīs tehnoloģiskās revolūcijas pamatmērķa virzienā; caurspīdīga nemainīga uzticība.

Stumjot blokķēdes pieņemšanu, mēs tuvumā izraisām sociālo ietekmi un graujošas izmaiņas. Kā individuāls uzņēmums jūs veidojat ne tikai identitātes risinājumus vai pat suverenitāti pār saviem datiem, bet pārliecinieties, ka visiem bēgļiem ir identitāte neatkarīgi no viņu atrašanās vietas pasaulē..

Un tas ir pārsteidzoši!

Bet bēgļu krīzes risināšana ir tik cildena un neizmērojama, ka mums šis mērķis ir jāsadala pārbaudāmās vienībās, lai uzraudzītu un izsekotu progresu. Citiem vārdiem sakot, zinātniskas metodes izmantošana šādu rezultātu novērtēšanai ir lieliska vieta, kur sākt.

uzticības veidošana mēroga 3. attēlā

Pie ConsenSys Solutions mēs pieeja klientu produktiem, apvienojot zinātnisko metodi, liesās ietekmes modeli un veselīgu kritiku, piemērojot blokķēdi uzņēmuma problēmām. Izmantojot mūsu atklāšanas fāzi, mūsu mērķis ir panākt, lai visi tiktu saskaņoti ar redzējumu pirms dārgākas būvēšanas fāzes uzsākšanas. Tas darbojas tikai, iekļaujot dizainu, lai kopīgi definētu pragmatiskus rezultātus, kā arī veiksmes rādītājus pret adopciju, pārveidošanu un saglabāšanu.

Uzņēmuma Ethereum panākumu mērīšanas lineāls

Tagad, kad metode ir skaidra, parunāsim par panākumiem.

Metrika, kas parasti tiek noteikta tipiskajos Web 2.0 modeļos, ir jāizmet atkritumos un, iespējams, jāiededzina.

Veiksmes metrikas definēšana blokķēdes integrācijai jūsu biznesā ir tuvāk šiem piemēriem:

  1. Cik decentralizēti ir jūsu uzņēmuma darījumi? Web 2.0 uzņēmumi sekundē var veikt tūkstošiem vai miljonu darījumu, bet cik centralizētas ir šīs vienības?
  2. Cik pārredzams ir jūsu uzņēmums? Jo pārredzamāks jūs esat, jo mazāk klienti domā, ka jūs slēpjaties. Laba atklātā pirmkoda izmantošana ķēdes un ārpus ķēdes aktivitātēs palīdzēs sasniegt uzticēšanos un klientu lojalitāti.
  3. Kā jūsu uzņēmums gūst labumu pasaulei un kā blokķēdes var uzlabot jūsu uzņēmuma sociālo ietekmi? Varbūt to ir grūti izmērīt, bet vismaz uzņēmumi var sākt ar pārbaudāmām vienībām, kuras mēs minējām iepriekš.

Attiecībā uz pēdējo rādītāju uzņēmumi var sākt uzlabot savu sociālo ietekmi, kļūstot par blokķēdes ekosistēmas dalībnieku.

Daudzi no mums ir blokķēdes industrijā, lai pierādītu savu hipotēzi, ka Ethereum palīdzēs padarīt pasauli labāku. Kā ekspertiem, kuriem ir virzoša Ziemeļu zvaigzne un noteikti panākumu rādītāji, mūsu pienākums ir palīdzēt vienkāršot blokķēdi un padarīt to pieejamāku.

Padarīt pieejamu uzņēmuma bloku ķēdes attīstību

uzticības veidošana mēroga attēlam 4

Uz uzņēmumu vērstas Ethereum grupas aktīvi strādā pie dažām sākotnējām blokķēdes dizaina sarežģītībām galalietotājam. Tomēr, izstrādājot uzņēmuma līmeņa bloku ķēdes risinājumus, mums jāveido ārkārtas lietotāju pieredze. Uzņēmumu komandām nepieciešamas viegli saprotamas rīkkastes, lai uzņēmumi varētu ātri izvietot “Buidlers” vai “blockchain” inženieru armiju.

Pirms izstrādātāju rīki, piemēram, Stripe, parādījās un novērsa kredītkaršu uzglabāšanas sarežģītību, inženieriem bija jāpārvar PCI atbilstības nianses. Stripe bija izšķiroša nozīme, izstrādājot izstrādātājiem izstrādātu rīku, kas novērsa biežās drošības kļūdas, kas saistītas ar karšu apstrādi un glabāšanu. Pareiza konstrukcija un rīki nodrošina efektivitāti un masveida pieņemšanu gan lietotājiem, gan uzņēmumiem.

Stripe bija ārkārtīgi veiksmīga, jo sākumā tā uzaicināja dizainu pie attīstības galda. Sākot ar dizainu kā galveno virzītājspēku, tika izstrādāti funkcionāli rīki, kurus lietotāji varēja saprast un ar kuriem strādāt.

Blokķēdes ekosistēmai ir jāļauj veidot gan inženieriem, gan dizaineriem, gan produktu vadītājiem, nemācoties nianses par blokķēdes darījumu parakstīšanu. Tam, protams, jābūt drošam, it īpaši, ja ir darīšana ar mainnetu. Ekosistēmai ir jāizveido rīki, piemēram, standartizēti mierīgi API, kas ir pazīstami esošajiem 2.0 tīmekļa izstrādātājiem un ļauj viegli sadarboties ar Ethereum blokķēdi.

Neaizmirstiet savu uzticību

ConsenSys Solutions izstrādā un ievieš uzņēmuma līmeņa risinājumus ar atslēgu un seifu pārvaldību. Mūsu komanda aicina UX un UI dizainu jau no pirmās dienas sēdēt pie galda, izstrādājot blokķēdes risinājumus. Kopš šī fonda pārējie sāks augt, lai uzņēmumi varētu uzplaukt un sniegt klientiem vērtību.

Tehnoloģiju ieviešana, kas veicina globālu uzticēšanos un izraisa sistēmiskas izmaiņas, nav mazs uzdevums. Tomēr, atkārtoti izmantojot pazīstamas metodes, kas jau darbojas lietojumprogrammu pieņemšanai, mēs varam paātrināt laiku, kurā uzņēmumiem jāpieņem blockchain tehnoloģija. To darot, mēs varam turpināt koncentrēties uz Ethereum ekosistēmas nogatavināšanu uzņēmējdarbībai, vienlaikus cenšoties pabeigt savu lielo redzējumu.

Pagaidām mūsu Ziemeļu zvaigznei jābūt skaistai inženierzinātņu un dizaina laulībai, apvienojot funkcionalitāti un lietojamību.

Šis raksts piemin SXSW 2019 sarunu, kuru Consensys Solutions dalībnieki Alix Keller, Missy Kelley un Jonathan Belelieu iepazīstināja ar uzticības projektēšanu uzņēmumā Ethereum. Šo rakstu ir uzrakstījis Jakobs Haglofs, ConsenSys Solutions vecākais produktu dizainers un Alix Keller, Uzņēmuma Blockchain produktu vadītājs ConsenSys Solutions.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me