Vai es varu izveidot operētājsistēmā Windows Linux / MacOS līdzīgu Ethereum izstrādātāja iestatīšanu?: Ceļvedis Windows apakšsistēmas iestatīšanai Linux

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogDevelopers

Vai es varu izveidot operētājsistēmā Windows Linux / MacOS līdzīgu Ethereum izstrādātāja iestatīšanu?: Ceļvedis Windows apakšsistēmas iestatīšanai Linux

Soli pa solim instrukcijas par to, kā izmantot WSL 2, lai iestatītu Ethereum viedo līgumu izstrādes vidi un darbplūsmu, Thomas Hay 2020. gada 18. novembris Ievietots 2020. gada 18. novembrī

blokķēde

ConsenSys akadēmijā mēs lūdzām visus izstrādātāju programmas dalībniekus sākumā lejupielādēt Virtual Box un Ubuntu. Mūsu mērķis ir, lai katram studentam, veidojot vietējo attīstības vidi, varētu būt konsekventa lietotāja pieredze. Neatkarīgi no viņu vietējās operētājsistēmas (OS), visiem būtu Ubuntu un viņi varētu palaist to pašu programmatūru. Teorētiski tā ir laba ideja. Praksē mēs esam strādājuši ar studentiem, lai risinātu jautājumus, kas saistīti ar viņu datorā pieejamo atmiņu, lai tas darbotos. Gandrīz vienmēr Mac lietotāji turpinās darbu bez Ubuntu lejupielādes, jo MacOS ir sistēma, kas balstīta uz Unix. Windows lietotāji bieži ir neapmierināti, jo viņi nevarēja izmantot izstrādes rīkus, ievērojot mūsu vietējā operētājsistēmā ieteiktās instrukcijas, un, ja viņi vēlējās darbināt visu operētājsistēmā Windows, viņiem bija jāievēro kopā ar instrukciju kopumu, kas paralēli Linux operētājsistēmas norādījumiem. un MacOS lietotājiem. 

Mēs bijām novērojuši Windows apakšsistēmas Linux (WSL) attīstību. WSL 2 palaišana sakrita ar mūsu pašreizējās Bootcamp studentu grupas jautājumiem par to, vai viņi varētu izmantot WSL 2, nevis lejupielādēt virtuālo lodziņu. Es jutu, ka ir pagājis laiks pievērst lielāku uzmanību tam, kā izmantot WSL 2, lai Windows lietotājiem nodrošinātu Linux līdzīgu izstrādātāju pieredzi, izmantojot Ethereum rīkus, kurus mēs iesakām. Šajā rakstā tiks kopīgotas ar jums dažas īpatnības, ar kurām mēs saskārāmies, izmantojot WSL 2, lai iestatītu Ethereum izstrādātāja vidi (piemēram, tas, kas jums jādara, lai izmantotu trifele komandas). 

Mūsu ekosistēmā ir daudz noderīgu rakstu un apmācību, taču cilvēki tos izveido, pieņemot, ka lietotājam ir instalēta Linux vai MacOS. Es vēlos, lai Ethereum būtu pieejams ikvienam, un es vēlējos dalīties ar to, kas, manuprāt, pašlaik ir vienkāršākais veids izstrādātājiem, kuri izmanto Windows, lai izveidotu savu attīstības vidi, lai viņi varētu sekot līdzi lielākajai daļai rakstu, kas publicēti par viedo līgumu izstrādi..

Jūs varat pāriet uz tālāk sniegto apmācību vai pāriet uz īsu vēsturi par to, kāpēc Linux un MacOS lietotājiem Ethereum tradicionāli bija vieglāks ceļš uz izstrādātāju rīkiem.

WSL 2 izmantošana Ethereum izstrādātāja vides iestatīšanai

1. darbība: WSL 2 lejupielāde

TLDR; Windows veic patiešām labu darbu, iepazīstinot jūs ar instrukcijām, kā instalēt WSL 2 datorā. “Windows apakšsistēmas Linux instalēšanas rokasgrāmata operētājsistēmai Windows 10”Ir visaptverošs raksts, jo tas atbilst nosaukumam, kā arī sniedz padomus problēmu novēršanai. Mēs arī atklājām, ka skatīšanās sākas plkst 8:24 no WSL2: Kodējiet ātrāk Windows apakšsistēmā Linux! | Cilnes pret atstarpēm video dod papildu kontekstu par to, kā iespējot WSL, izmantojot grafisko lietotāja saskarni (GUI), nevis izmantojot komandrindu (vai PowerShell). Iespējams, jums būs jārestartē dators vairākas reizes, un dažos gadījumos tas var aizņemt kādu laiku, atkarībā no jūsu datora aparatūras. Es būtu gatavs atvēlēt pusi dienas kā sliktāko scenāriju, lai tikai pārvaldītu jūsu cerības uz visām instalācijām, kuras jūs gatavojaties darīt.

. Solī iepriekšminētais raksts, Es izvēlējos instalēt Ubuntu 20.04 LTS, tā kā man visērtāk bija šis sadalījums salīdzinājumā ar pārējiem uzskaitītajiem. Es mēģināju instalēt Ubuntu, izmantojot norādīto saiti uz Windows veikalu, kuram piekļuvu, izmantojot savu tīmekļa pārlūkprogrammu, bet mana Windows mašīna pēc tam lika man instalēt, izmantojot iebūvēto Microsoft Store lietojumprogrammu.

Es arī instalēju Windows termināls, kas nebija obligāts. Es to izdarīju pēc tam, kad pieļāvu virkni kļūdu, kuras redzēsiet 3. solī. Tā vietā, lai turpinātu “iet savu ceļu”, es nolēmu sekot līdzi tam, ko man teica Microsoft. Windows Terminal priekšrocība ir tā, ka termināļa logā varat atvērt vairākas dažādu operētājsistēmu termināļa cilnes.

2. darbība: palaidiet WSL 2 kopā ar VSCode

Mēs iesakām izmantot jebkuru IDE, kas jums ir visērtākais. Personīgi es izmantoju VSCode, tāpēc es vēlējos noskaidrot, kā es varētu izmantot VSCode līdzās WSL 2. Man jau ir instalēts VSCode, tāpēc, ja jums tas vēl nav instalēts, dodieties uz priekšu un instalējiet to. Tad, lai tas darbotos līdzās Ubuntu, atbildi atradu vietnē 5:31 no Microsoft izveidota videoklipa WSL.

Izmantojot komandu:

kods. 

automātiski lejupielādēja, instalēja un palaida VSCode, bet es atklāju, ka mani paplašinājumi, kurus izmantoju viedo līgumu rakstīšanai, netiek automātiski instalēti.

Vienkārši noklikšķinot uz zaļā teksta, kas instalēts WSL: Ubuntu. VSCode arī pamudināja mani instalēt dažas papildu bibliotēkas, izmantojot VSCode termināli, un lūdza mani ievadīt paroli savai Linux izplatīšanai (kas ir Ubuntu 20.04 LTS)

Ir garāka apmācība, ko sauc Sāciet izmantot Visual Studio kodu Windows apakšsistēmai Linux kas nodrošina ilgāku pāreju, ja vēl neesat instalējis VSCode. No šī brīža es veicu visas šīs darbības VSCode termināla iekšpusē, kas tagad tika iestatīts kā bash apvalks.

3. solis. Instalējiet nvm, Node un npm

Pirms tādu izstrādātāju rīku kā Truffle instalēšanas mums jāinstalē nvm, Node un npm. Skatiet tieši rakstu Iestatiet savu NodeJS izstrādi, izmantojot WSL 2.  

Pirmā īpatnība, ar kuru es saskāros, bija dokumentācija, kurā nebija norādīta visjaunākā nvm versija, un tāpēc es iesaku doties uz nvm GitHub krātuve lai uzzinātu pašreizējo laidienu. Pēc nvm instalēšanas, palaižot komandu -v nvm, lai pārliecinātos, ka tā ir instalēta manā terminālā, nekas nenotika (nvm jāatdod). Tas ieteica man aizvērt termināli un atkal to atvērt, pēc tam vēlreiz palaist komandu. Kad es to izdarīju, es saņēmu nvm.

Pēc tam es ierakstīju nvm install node –lts, un es izvēlējos LTS (ilgtermiņa stabilu) laidienu. Pārbaudījis, vai man ir instalēts gan mezgls, gan npm (mezgls –versija, npm –versija). Es pārcēlos uz nākamo soli. 

Neveiciet šādas darbības

Šis ir skaidrs dokumentācijas nelasīšanas piemērs (vienmēr izlasiet dokumentāciju). Darbības, kuras es detalizēti aprakstīju iepriekš, es veicu pēc tam, kad es visu laiku gāju pa ceļu, lai neizlasītu dokumentus. Hronoloģiski vispirms atvēru termināli ar VSCode un ierakstīju

mezgls -v

lai redzētu, vai esmu to instalējis. Tā kā man nebija instalēts mezgls, atgriezās:

Es ierakstīju ieteikto

sudo apt instalēt nodejs

un tika pieprasīta mana parole. manai Linux izplatīšanai (Ubuntu 20.04 LTS). Pēc tam es ierakstīju

mezgls -v

Atgriezusies versija bija 10.19.0. Es paskatījos Node.js vietni, un ieteicamais stabilais izlaidums bija 14.15.0 LTS. Ne tas, ko es gribēju notikt. Turklāt, kad es ierakstīju

npm -v

lai redzētu, vai man ir instalēta NPM, es saņēmu sliktu tulku: Nav šāda faila vai direktorija. Kas notika? Ja es tikko sāktu ar raksta lasīšanu, es būtu redzējis sekojošo

“Mezgla versija, kuru var instalēt ar Ubuntu komandu apt-get, pašlaik ir novecojusi”

Ja atklājāt, ka esat gājis pa šo ceļu, jums jāinstalē Nodejs – šeit ir daži noderīgi norādījumi, bet jūs izmantosiet komandu

sudo apt-get purge nodejs

termināļa robežās, lai to izdarītu.

Ja virzīsities tieši uz Node.js vietni un lejupielādēsit un instalēsit, instalēsit Windows izplatīšanu, kuru nevarēsiet izmantot Ubuntu. Tāpēc vispirms izlasiet iepriekš minēto dokumentāciju un nemēģiniet vienkārši “ielēkt:.

Mācieties no manām kļūdām un ietaupiet sev laiku. Izlasiet dokumentāciju.

4. solis. Instalējiet Trifeļu komplektu

Šajā brīdī es tagad varētu sekot līdzi ConsenSys izstrādātāju portālā aprakstītajām darbībām.

Noteikti atsauciet attīstības tīklu (kā redzams zemāk) failā truffle-config.js

Ja to nedarīsit, tiks parādīta šāda kļūda:

Pagaidiet … Es visu iestatīju un radās kļūda. Es aizgāju prom, un tagad, kad tas darbojas, es esmu aizmirsis savu Linux izplatīšanas paroli!!!

Ahh, jā. Arī es to esmu izdarījis. Atradu rakstu “Izveidojiet lietotāja kontu un paroli jaunajam Linux izplatījumam” Ļoti izpalīdzīgs. 

Lietas, kuras esmu instalējis sistēmā Windows, netiek rādītas, palaižot Ubuntu! Kas dod!!

Atcerieties, ka Ubuntu ir atšķirīga operētājsistēma nekā Windows. Paredzams, ka operētājsistēmā Windows instalētās programmas nedarbojas uzreiz ar Ubuntu izplatīšanu un otrādi, ja vien tās nav īpašas programmas, kas to konfigurējušas – piemērs ir Windows termināls. Pieņemsim, ka viss, ko instalējat vienā, nedarbosies otrā, lai būtu drošībā.

Kas tālāk?

Tagad izpildiet 2. darbību: izveidojiet viedo līgumu un 3. darbību: palaidiet decentralizētu lietojumprogrammu, izmantojot tās pašas komandas, kuras nodrošina šīs apmācības.

Īsa operētājsistēmu vēsture un konteksts Ethereum izstrādātājiem

Kāpēc Windows lietotājiem ir atšķirīga pieredze ar Ethereum izstrādātāju rīkiem nekā tiem, kas izmanto Linux vai MacOS? Linux un MacOS nav viena un tā pati operētājsistēma, un ir neskaitāmi Linux izplatījumi. Šķiet, ka, lai tiktu galā ar dažādām operētājsistēmām, būtu nepieciešami vairāki rīku komplekti. Lai atbildētu uz šo jautājumu, nepieciešama īsa vēstures stunda. Iesaku noskatīties Crash Course’s Video Operētājsistēmas: avārijas kurss Datorzinātnes # 18 par īsu pamatinformāciju. 

Mūsu stāsts sākas ar Unix. Pēc tam, kad Unix izlaišana 1969. gadā, šī operētājsistēma ātri nostiprinājās skaitļošanas kopienā. Skaitļošanā 1970. gados ļoti dominēja pētniecības, lielo uzņēmumu vai hobiju / hakeru kopienas, un tām nebija grafisko lietotāja saskarņu, pie kurām mēs esam pieraduši šodien. Šajā laikā Unix bija balstīta uz terminālu, tāpēc viss tika veikts, izmantojot to, ko mēs sauksim par komandrindu.

1980. gadi sakrita ar to, ka Microsoft un Apple izlaida populāras operētājsistēmas personālās skaitļošanas auditorijai. Šo operētājsistēmu sasniegumi līdzās aparatūras un atmiņas izmaksu samazinājumam palīdzēja palielināt to cilvēku skaitu, kas atrodas ārpus akadēmiskās vides vai biznesa pasaules un kuri var atļauties datoru personīgai lietošanai.. Microsoft izlaida Microsoft diska operētājsistēmu (MS-DOS) 1981. gadā. Kad Microsoft Windows tika izlaists 1985. gadā, šī grafiskā lietotāja saskarnē balstītā operētājsistēma tika uzbūvēta virs MS-DOS kodu bāzes, padarot datoru daudz pieejamāku gala lietotājam.

Apple faktiski atļāva vairāku operētājsistēmu sāknēšanu uz Apple II, kuru pirmo reizi sāka tirgot 1970. gadu beigās. Bet Apple, pirms Microsoft, saprata, cik svarīga GUI būtu personālā datora ieviešanas veicināšanai. Apple pirmā GUI balstītā operētājsistēma Macintosh operētājsistēma (tagad saukta Classic MacOS) radās no Apple Lisa (LisaOS), dators, kas izlaists 1983. gadā. Lisa operētājsistēmu lielā mērā iedvesmoja darbs, kas veikts Xerox Palo Alto pētījumu centrā (PARC), un daudzi no Xerox PARC komandas strādāja Apple. Kad 1984. gadā tika izlaists daudz populārākais Apple Macintosh, tajā darbojās Classic MacOS. Skatoties vecos Macintosh attēlus un videoklipus, es biju pārsteigts par to, cik klasiskās MacOS saskarne ir pazīstama ar MacOS, kas šodien darbojas manā Apple datorā..

Unix bija dominējošā operētājsistēma skaitļošanas pasaulē, un tā 80. gados turpināja būt populāra ārpus personālās skaitļošanas telpas. Astoņdesmitajos gados tas nozīmēja, ka pastāv trīs dažādas operētājsistēmas, kas veidotas uz trim dažādām koda bāzēm. Programmas izmantošana šajās operētājsistēmās nevarēja notikt dabiski. Programmas bija jāpārveido, lai tās darbotos ar OS. Apple un Microsoft uz GUI balstītās operētājsistēmas padarīja skaitļošanu pieejamu masām. Izstrādātājiem, lai izveidotu lietojumprogrammu, kas varētu darboties datorā, bija jāzina operētājsistēma (un tā joprojām darbojas). Bet Apple izdarītu izvēli, kas atvieglotu izstrādātājiem, kuri pārzina Unix komandas, MacOS vai uz Unix balstītas operētājsistēmas lietošanu, mazāk iekļūstot.

Apple sāka virzīties uz a Operētājsistēma, kuras pamatā ir Unix, sākot ar 1988. gadu, kad tika izlaists Unix bāzes A / UX. Paralēlā trasē, NeXT, kuru 1985. gadā līdzdarbojās Stīvs Džobs, aizbraucot no Apple, veidoja Unix balstītu OS ar nosaukumu NeXTSTEP. Apple 1996. gadā iegādājās NeXT un ieguva intelektuālo īpašumu, kas kļūs par MacOS X. Atgādinot, Apple līdzdibinātājs pameta uzņēmumu, līdzdibināja citu datoru uzņēmumu datoru un operētājsistēmu ražošanai, kurus pēc tam nopirka viņa paša līdzdibinātais uzņēmums, kura vēlāk viņš kļuva par izpilddirektoru, un pēc tam pārņēma projektu no viņa jauno uzņēmumu, un šis programmatūras projekts tika izveidots, lai kļūtu par pamatu MacOS, kuru es pašlaik darbinu savā Apple datorā. Valtera Issaksona grāmatā Stīvs Džobs ir citāts no Oracle līdzdibinātāja Lerija Elisona par sarunu, kas viņam bija ar Stīvu Džobsu, kamēr viņi bija atvaļinājumā Havaju salās..

“Jūs zināt Leriju, es domāju, ka esmu atradis veidu, kā atgriezties Apple un iegūt kontroli pār jums, jums to nepērkot,” Džobs sacīja, ejot gar krastu. Elisons atcerējās: “Viņš paskaidroja savu stratēģiju, kas bija panākt, lai Apple nopirktu NeXT, un pēc tam viņš dotos uz valdi un būtu viena soļa attālumā no izpilddirektora amata.”

Īzaksons, Valters. Stīvs Džobss. Ņujorka ; Toronto: Saimons & Šusters, 2011. 300. lpp

Tādējādi MacOS kļuva par operētājsistēmu, kas balstīta uz Unix, un ļāva komandai Unix darboties MacOS terminālī.

Windows nekļuva par Unix līdzīgu. Pēc galvenajiem Windows 95/98 panākumiem, Windows veica pāreju uz operētājsistēmas izveidi no NT (saīsinājums NT vairs neko nenozīmē, taču NT izvēlei ir daudz teoriju un vēstures – jautra trušu bedre, kas jāsamazina, ja jūs interesē Microsoft vēsture). Sākot ar Windows 2000, Microsoft novecoja atkarību no DOS (noved pie šī neticamā video, kurā Bils Geitss izslēdz DOS, kad tika izlaista sistēma Windows XP). Visiem nākamajiem izlaidumiem, ieskaitot Windows 10, Windows joprojām ir balstīta uz NT.

Starp Apple un Microsoft parādīsies trešais konkurents. Linux izstrādāja un izlaida Linuss Torvalds 1991. gadā. Tā ir operētājsistēma, kas līdzīga Unix, un tāpēc, ka tā ir gan bezmaksas, gan viegli pielāgojama, un to ātri pieņēma izstrādātāju kopienas, kuras nevēlējās pieslēgties Apple vai Microsoft. Linux turpināja iegūt popularitāti, un tas atklāja, ka tiek izmantots daudzās dažādās skaitļošanas vidēs. Piemēram, Android, kas ir mobilā operētājsistēma, ir veidota uz Linux un ir vispopulārākā viedtālruņu operētājsistēma. Linux arī uzturēja Unix čaulas komandas. Lai iegūtu vairāk informācijas par Linux, Darbojas Linux, trešais izdevums ir visaptverošs resurss.

Ja Unix nav balstīts, tas nozīmē, ka MacOS terminālā un Linux terminālā ierakstītās komandas ir sintaktiski vienādas, jo tās abas izmanto bash apvalku (vai kādu tā atvasinājumu, piemēram, zsh). Windows lietotājiem bieži ir jātulko komanda, kuru viņi redz apmācībā, kas rakstīta, lai bash apvalks darbotos sistēmā Windows PowerShell vai Cmd. Linux vai MacOS lietotāji var vienkārši palaist komandu. Izstrādātāji terminālā pavada daudz laika. Tas nozīmē, ka Ethereum (un daudzām citām valodām), piemēram, nvm, Node, npm un Truffle, ir jāinstalē un jāizmanto daži izstrādātāju rīki, un Windows lietotājiem ir nepieciešami citi norādījumi. 

Rezultāts ir lielāks Linux un MacOS savietojamība – un tāpēc daudzas komandas, kas tiek izmantotas Ubuntu terminālā, kas ir Linux izplatīšana, var (lielā mērā) aizstāt arī MacOS terminālā. Windows iepriekš ir kļuvusi par Unix balstītu operētājsistēmu, taču WSL izlaišana 2016. gadā operētājsistēmai Windows 10 bija pirmā reize, kad Windows lietotāji varēja izmantot Linux kodolu, vienlaikus izmantojot Windows bez virtuālās mašīnas. WSL 2 ir izveidojis vieglu virtuālo mašīnu, kas darbojas sistēmā Windows, kas nozīmē, ka izstrādātājam vairs nav jārisina atmiņas un krātuves jautājumi, kas saistīti ar virtuālās kastes lejupielādi vai VMWare izmantošanu Ubuntu instalēšanai.

Kāpēc tas ietekmē Ethereum izstrādātājus? Ethereum Genesis Block radās 2015. gada 30. jūlijā, un saskaņā ar Ethereum līdzdibinātāja un ConsenSys dibinātāja Džo Lubina teikto lielākā daļa izstrādes notika Ubuntu un MacOS X. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka liela daļa sākotnējo rīku darbojās labi ar Unix līdzīgām operētājsistēmām. Lai gan ir izstrādāti rīki, kas īpaši izstrādāti operētājsistēmai Windows, bieži vien izstrādātāju pieredze ir labāka, ja viņi programmatūras instalēšanai un komandu palaišanai var izmantot Unix līdzīgu termināli.. 

Microsoft veica darbu, lai iegūtu WSL 2, un tas ir uzlabojies līdz vietai, kur daudzi kopienā to izmantoja kopš 2018. gada beigām, lai instalētu Linux izplatīšanu. Ja izmantojat sistēmu Windows, jums vairs nav sāpju, ja, veidojot savu dApp, jums jāievēro nedaudz mainīts instrukciju kopums. Windows lietotāji tagad var sekot līdzi Ethereum apmācībām Linux vai Mac.

Ļoti izklaidējoša lasāmviela, kuru man ieteica Eiverija Ervina, ir Nīla Stefensona lasījums “Sākumā bija komandrinda”, eseja / grāmata par viņa personīgo pieredzi ar operētājsistēmām laika posmā, kas aprakstīts šajā īsajā vēsturē.

Secinājums

Šī apmācība un īsa vēsture sniedz Windows lietotājam ieskatu, kā izveidot savu attīstības vidi, izmantojot WSL 2, Ubuntu, VSCode, npx, Node, npm un Truffle. Tas arī sniedz mazliet vēstures, kā un kāpēc mums tas jādara. Ja jums ir kādi komentāri vai noderīgi padomi, pamatojoties uz jūsu pieredzi, lūdzu, nosūtiet tos uz [e-pasts aizsargāts] lai es varētu atjaunināt šo rakstu un novērtēt jūsu ieguldījumu.

Īpašs paldies Onyebuchi Valentine Ahiwe, Clemens Wan, Anthony Albertorio, Eli Geschwind, Nick Nelson un citiem laipniem draugiem par jūsu atsauksmi un komentāriem par šo apmācību un vēsturi. Es novērtēju jūsu komentārus.

Izstrādātāji Viedie līgumiWindowsNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me