Viss, kas jums jāzina par Reddit Blockchain kopienas punktiem

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

Viss, kas jums jāzina par Reddit Blockchain kopienas punktiem

Interneta sākumlapa izmanto Ethereum savas jaunās reputācijas sistēmas izmēģinājuma programmai. Lūk, ko tas nozīmē Redditors un parastās blokķēdes pieņemšanai. Autors: Coogan Brennan, 2020. gada 28. maijs Ievietots 2020. gada 28. maijā

reddit kopiena norāda varoni

Pirms dažām nedēļām Reddit paziņoja par jaunu izmēģinājuma programmu, kas veidota uz Ethereum. Tās ir lieliskas pieņemšanas ziņas, un mēs vēlējāmies mazliet vairāk iedziļināties otrajā plānā …

Kas atkal ir Reddit?

Reddit ir diskusiju paneļu kolekcija (saukta par subbreddits) par dažādām tēmām, kurās dalībnieki var balsot par labāku vai zemāku. Tam ir milzīga (un veltīta) lietotāju bāze ar Katru dienu 430 miljoni aktīvo lietotāju mēnesī un 150 miljoni apmeklēto lapu. Reddit pasludina sevi par “Interneta sākumlapu”, un tas ir kaut kas taisnība: vīrusu videoklipi un stāsti, kurus jūs lasījāt vietnē Buzzfeed vai redzat sindicētos vietējās ziņās, bieži nāk no Reddit.

Papildus tās milzīgajai popularitātei un ietekmei ir svarīgi saprast Reddit lietotāju reputācijas sistēmu, ko sauc Karma. Iesniedzot ziņu, un tā saņem virkni pozitīvu balsu, jūs saņemat vairāk Karma punktu. Kad jūsu ziņa tiek novērtēta zemāk, jūs saņemat mazāk. Karma ir iekārojama metrika, jo tā var palielināt to cilvēku skaitu, kuri redz jūsu ziņas. Tas ir arī lepnuma punkts lietotājiem. Vairāk karmas nozīmē, ka kādu laiku esat lietojis Reddit, un cilvēki atbalsta jūsu ziņas.

karmas bulta 1

Kas ir kopienas punkti?

Šī mēneša sākumā Reddit paziņoja viņi uzsāka izmēģinājuma programmu ar nosaukumu Kopienas punkti. Reddit vārdiem sakot, kopienas punkti ļauj lietotājiem “nopelnīt punktus, sniedzot ieguldījumu kopienā, piemēram, iesniedzot kvalitatīvas ziņas un komentārus”. 

Izklausās pēc esošās Karma reputācijas sistēmas, vai ne? Nu, tur ir vērpjot. Reddit savus kopienas punktus ir uzbūvējis bloku ķēdes tīklā Ethereum. Kopienas punkti tiek digitāli attēloti kā žetoni blokķēdē: 1 kopienas punktu vietnē Reddit atspoguļo 1 kopienas punkts Ethereum blokķēdē.

Kāpēc Blockchain ir kopienas punkti?

Serēnas Viljamsas vīrs un Reddit līdzdibinātājs Aleksis Ohanians ir ticīgs kriptovalūtām un blokķēdes tīkliem. Viņa riska kapitāla firma bija viens no pirmajiem Coinbase atbalstītājiem, kas tagad ir viens no populārākajiem kriptovalūtas produktiem. Viņš ir pastāvīgs kriptovalūtu atbalstītājs un uzmundrinātājs.

Skaidrotājs Programmā Kopienas punkti pašreizējo interneta ainavu raksturo kā tālu no “brīvās robežas”, kāda tā bija, kad tā pirmo reizi sāka darboties.. 

brīva robeža

Turpinājumā tiek aprakstīta interneta apvienošana platformās, kas iesprostoja lietotājus un ierobežoja iespējas.

sienas

Visbeidzot, tā runā par lietotāju potenciālu atgūt “robežas īpašumtiesības”, domājams, izmantojot blokķēdes tīklus.

īpašumtiesības

Pagaidām šķiet, ka Reddit cer panākt blokķēdes pieņemšanu, darbojoties kā galvenais integrācijas rīks starp tās milzīgo auditoriju un Ethereum blokķēdi. 

consensys pinuma ikona apaļa Noskatieties mūsu tīmekļa semināru “Intro to Web3”. Skatīties

Kā izskatās šis izlaidums?

Tā kā šī ir izmēģinājuma programma, Reddit ievieš Kopienas punktus tikai diviem apakšbrīvajiem: r / kriptonauda (1M abonenti) un r / FortNiteBR (1,3 miljoni abonentu). Katram subreddit ir atšķirīgs logotips, kas attēlo tā punktus, r / Cryptocurrency’s are “Mēneši” un r / FortNiteBR ir “Ķieģeļi”.

Lietotāja kopienas punkti tiek glabāti mapē “Vault”, kas ir pieejama tikai mobilajā lietotnē Reddit. Velvē ir lietotāja privātā un publiskā atslēga, ko izmanto, lai pieprasītu, tirgotu vai iztērētu žetonus Ethereum tīklā. Mēness un ķieģeļi tiek izplatīti katru mēnesi, pamatojoties uz lietotāja dalību subreddit un parādīsies Vault. Lietotāji var izmantot Reddit’s Vault funkciju vai nosūtīt savus žetonus uz Ethereum maks.

Moons un Bricks ir savi viedie līgumi (atsevišķas programmas, kas izvietotas Ethereum blokķēdē), kas izvietotas Ethereum. Pieņemot, ka tas tiek vispārīgi izvērsts, katram subreddit būtu savs viedais līgums par Ethereum blokķēdi.

Kāpēc tas ir liels darījums?

Blockchain joprojām nav sasniedzis vispārēju pieņemšanu, un Reddit programma pakļauj blokķēdi lielākai auditorijai. Reddit ir ne tikai plaša lietotāju bāze, bet arī tās īstā kultūras kešatmiņa, pateicoties tās unikālajai atrašanās vietai internetā. Fakts, ka viņi izmanto blokķēdi un Ethereum, ir patiešām aizraujoši.

Reddit saviem lietotājiem ir arī radījis stabilu iekāpšanas pieredzi, staigājot ar viņiem, izveidojot Vault un tieši integrējot blokķēdi ar diviem populāriem apakšbiedriem. Viņi izmanto procesu, ko sauc par metadarījumiem (par kuriem varat uzzināt vairāk šeit), lai atvieglotu dažreiz grūto Ethereum darījumu iesniegšanas procesu.. 

Reddit to dara arī ar (vismaz daļēji) ideālistisku nolūku palīdzēt veidot plašāku blokķēdes un interneta kopienu. Ethereum identificēšana kā labākā vieta, kur izmantot šos nodomus, ir liels uzticības balsojums gan blokķēdei, gan Ethereum.

Ko tālāk?

Izmēģinājuma programma darbosies līdz 2020. gada vasarai. Kopienas punktu komanda vada a Bug Bounty par kopienas kopienas punktu sistēmu, mērķauditorija Mēness un Ķieģelis līgumiem.

Ir bijuši pāris tiešām interesanti mācību:

Šī ir lieliska attīstība publiskiem blokķēdēm kopumā un īpaši Ethereum. Tas ir lielisks izmantošanas gadījums no uzņēmuma ar milzīgu auditoriju. Viņi izmanto savas tehniskās zināšanas, lai izstrādātu ērtu iekļūšanu Ethereum. Iespējamais krustojums ar FortNite būtu fenomenāls. Viss projekts – to sakot valodā, kuru Redditors saprastu – izbrīna bumbiņas.

Mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kas notiks tālāk.

Vēlaties vairāk bloku ķēdes sadalījumu tieši savā iesūtnē?

Abonējiet ConsenSys biļetenu, lai iegūtu jaunākos blokķēdes jaunumus un analīzi. Abonēt Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me