Viss, kas jums jāzina par Stambulas cieto dakšiņu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

Viss, kas jums jāzina par Stambulas cieto dakšiņu

Ethereum nākamais tīkla jauninājums un kas notiks. ConsenSys 2019. gada 22. novembris Ievietots 2019. gada 22. novembrī

Ethereum varonis ConsenSys 2

Diena ir gandrīz tuvu, priekšā ir Ethereum 8. tīkla jauninājums. 

8. Ethereum cietā dakša ir paredzēta 2019. gada 6. decembrī. Tiem, kas nav tik pazīstami ar terminu cietā dakša, domājiet par procesu kā par “tīkla jaunināšanu”. Precīzs datums var mainīties mainīgu bloķēšanas laiku un laika joslu dēļ. Jūs varat skatīties Stambulas cietā dakša atpakaļskaitīšanas pulkstenis vietnē Etherscan. 

Stambula ir viena no daudzajām cietajām dakšām Ethereum 1.x kas notiks pirms Ethereum 2.0. Ethereum pāreja no pašreizējā darba vienprātības mehānisma pierādīšanas uz likmes vienprātības pierādīšanu. Pašreizējais fiksētais bloka numurs pārejai ir: Bloka numurs: # 9069000. 

Paredzamais cietā dakšas datums ir piektdiena, 2019. gada 6. decembris.

Stambulas jauninājumi 

Stambula piedāvā jauninājumus, kas mainīs dažādu opkodu izmaksas, lai novērstu surogātpasta blokus un uzlabotu pakalpojumu atteikuma uzbrukumu vispārējo noturību. Šis jauninājums ļaus nodrošināt lielāku Ethereum un Zcash savietojamību, kā arī ar citām Equihash balstītām darba kriptonauda. Notiks dažādas izmaiņas opkodos (darbības kodos), kas arī palielinās mērogojamības veiktspēju risinājumiem, kuru pamatā ir nulles zināšanu privātuma tehnoloģija, piemēram, SNARKs un STARKs. 

Pieņemti EIP

EIP ir Ethereum uzlabošanas priekšlikumi, kurus apspriež un apspriež pirms katra Ethereum cietā dakša. Ikviens var rakstīt EIP un ieteikt to uzlabojumus Ethereum tīklam. Stambulas modernizācijai kopumā tika ierosināti 11 EIP, un īstenošanai tika izvēlēti seši. Zemāk ir EIP, kas tika pieņemti Stambulā: 

EIP-152: Pievieno Blake2 saspiešanas funkciju F iepriekš kompilēt. Šis EIP ļaus BLAKE2b jaukšanas funkcijai un citiem 64 bitu BLAKE2 augstākas kārtas variantiem darboties lēti ar EVM, ļaujot vieglāk sadarboties starp Ethereum un Zcash, kā arī citām Equihash bāzes PoW monētām..

EIP-1108: Samaziniet alt_bn128 iepriekšējas kompilācijas gāzes izmaksas, jo eliptiskās līknes aritmētiskās iepriekšējās kompilācijas pašlaik ir pārlieku dārgas. Iepriekšēju kompilāciju pārcenošana ievērojami palīdzētu daudziem Ethereum privātuma risinājumiem un mērogošanas risinājumiem.

EIP-1344: Pašlaik nav specifikācijas, kā ķēdes ID tiek iestatīts konkrētam tīklam, un tā pamatā ir klienta ieviesēju un ķēdes kopienas manuāli izdarītas izvēles. Šis EIP ierosina izmantot ķēdes ID, lai novērstu atkārtotus uzbrukumus starp dažādām ķēdēm, un būtu lietderīgi, ja viedajos līgumos būtu tāda pati iespēja, apstrādājot parakstus, īpaši attiecībā uz 2. slāņa parakstu shēmām. 

EIP-1844: Ethereum stāvokļa straujā izaugsme ir izraisījusi to, ka daži opkodi ir daudz resursu ietilpīgāki nekā iepriekš. Tāpēc šajā EIP tiek pārcenoti daži opkodi, lai panāktu labu līdzsvaru starp gāzes izdevumiem un resursu patēriņu. 

EIP-2028: Lai izsauktu ķēdes datus, ir jāmaksā par gāzi Ethereum tīklā. Daļa EIP samazinās gāzes izmaksas no tās pašreizējās vērtības 68 gāze uz baitu līdz 16 gāzei par baitu, kas palīdzēs palielināt joslas platumu, jo vairāk datu var ievietot vienā blokā.. 

EIP-2200: SSTORE opcode nodrošina strukturētu neto gāzes uzskaites izmaiņu definīciju, ļaujot lietot jaunus līgumus un glabājot pārmērīgas gāzes izmaksas, ja tas neatbilst lielākajai daļai ieviešanas principu.

Ethereum lietotājiem

Ja jūs turat ēteri vai lietojat kādu no šiem pakalpojumiem, jums nekas nav jādara:

  • Turiet ēteru vai dariet ar to caur mobilo maku, piemēram, MetaMask vai Coinbase Wallet
  • Turiet ēteri apmaiņā, piemēram, Coinbase, Binance, Kraken utt. 
  • Izmantojiet aparatūras maku, piemēram, Ledger vai Trezor. 

Daži no šiem pakalpojumiem var jūs informēt par papildu darbību veikšanu, piemēram, apmaiņu, aparatūras ierīci vai seifa pakalpojumu, tāpēc pārliecinieties, vai esat ievērojis tos, ja piemērojami. 

Mezglu skrējējiem

Ethereum ir decentralizēts vienādranga tīkls, tāpēc ikvienam, kurš pašlaik darbojas Ethereum infrastruktūrā, būs jāatjaunina programmatūra uz Ethereum klienta versiju, kas ir “gatava dakšai”, un tas jādara līdz 1. decembrim..

Ja izmantojat Infura, tad izmaiņas nav nepieciešamas. Infura ir gatava, un jums nav jāveic nekādas darbības. Infura jau vairāk nekā trīs gadus darbojas uzticamā Ethereum infrastruktūrā, un ir pierādījusi, ka ir spējīga rīkoties ar liela mēroga atjauninājumiem tīkla cieto dakšu laikā. Viņi rūpēsies par jaunināšanu, lai jūs varētu turpināt veidot lielisku programmatūru.

Šīs programmatūras versijas ir jāizlaiž septembra beigās. Ja jūs “nokavējat dakšiņu” un neizdodas savlaicīgi atjaunināt programmatūru, jums vairs nebūs precīza pārskata par blokķēdes datu avotu. Ja trūkst dakšas, jums būs nepieciešams sinhronizēt mezglu ar Ethereum blokķēdi, kas varētu aizņemt stundas vai pat dienas.

Kā mezgli var būt gatavi dakšai:
  1. Regulāri pārbaudiet programmatūras atjauninājumu klienta lapās:
  1. Pārskatiet dakšu atjauninājumi lai noteiktu, vai jūsu lietojumprogrammās ir nepieciešamas izmaiņas vai vai tiks ietekmēti lietotāji.

  2. Atjauniniet mezglu pirms dakšas bloķēšanas.

Ko tālāk? 

Pēc Stambulas kā daļa no ETH 1.x ir ieplānots Ethereum cieto dakšu saraksts, kas ir visaptverošs Ethereum mainnet jauninājumu komplekts, kas paredzēts īslaicīgai pieņemšanai. Plašāka informācija par Ethereum 1.x un komandu, kas ir tā pastāvīgo uzlabojumu un jauninājumu pamatā, ir atrodama šeit un šeit.

Jūs varat lasīt par ceļvedi uz mierīgumu (ETH 2.0), ieskaitot visus posmus, lai pierādītu Ethereum līdzdalību. 

Pirmajā mierīguma fāzē tiks parādīta bākas ķēde, kas ir pierādījums par likmju bloku ķēdi un iezīmē ilgi plānoto pāreju no darba pierādīšanas uz likmes vienprātības mehānisma pierādīšanu. Beacon ķēde tiks piecelta un darbosies līdzās sākotnējai Ethereum PoW ķēdei, nodrošinot, ka ķēžu nepārtrauktībā nav pārtraukumu. Sekojiet līdzi nākamajām ziņām par Ethereum tīkla jauninājumiem un ceļu uz Serenity.  

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me