Kā kļūt par sertificētu ekspertu blokķēdē?

Vēlaties sākt karjeru Blockchain un iegūt ilgtermiņa solījumu priekšrocības, kuras Blockchain Technology tur? Šeit mēs piedāvājam noteiktu ceļu, lai jūs kļūtu par sertificētu ekspertu blokķēdē!

Jaunās tehnoloģijas turpina pārskatīt parasto darījumu veikšanas veidus. Uzņēmumi, kā arī individuālie lietotāji var izmantot tehnoloģiju, lai vienkāršāk veiktu darījumus, kas parastā veidā varēja būt sarežģīti. Labākais piemērs par Blockchain Technology priekšrocībām uzņēmumiem ir redzams digitālās transformācijas veidā.

Organizācijas varētu izmantot digitālās tehnoloģijas, lai mainītu savu tradicionālo uzņēmējdarbību, piemēram, grāmatvedību un grāmatvedību. Uzņēmumu galvenās priekšrocības šādos gadījumos ir izmaksu efektivitāte un optimāla resursu izmantošana. Viena no ievērojamākajām revolucionārajām tehnoloģijām pēdējā laikā ir Blockchain tehnoloģija.

Šīs diskusijas mērķis ir izklāstīt detalizētu ceļvedi par ieteicamo karjeras ceļu Blockchain tehnoloģijā. Lasītāji varētu atrast pamata pārskatu par karjeru Blockchain tehnoloģijā kopā ar tās pašas priekšrocībām. Turklāt diskusijā būtu izklāstītas dažādas karjeras iespējas, kuras jūs varētu izpētīt kā sertificēts eksperts Blockchain.

Tomēr visdaudzsološākais diskusijas akcents būtu informācija par Blockchain sertificētā eksperta sertifikāta pamatinformāciju. Tad lasītāji varēja uzzināt labākās prakses izklāstu, lai sāktu mācīties Blockchain tehnoloģiju un sagatavotos ekspertu sertifikācijas eksāmenam.

Kā kļūt par sertificētu ekspertu blokķēdē

Blockchain tehnoloģijas pieaugoša izmantošana

Pieaugošā Blockchain tehnoloģijas izmantošana ir radījusi ievērojamu interesi par sertificēta eksperta lomu Blockchain. Pēc virtuālās valūtas Bitcoin ieviešanas 2009. gadā Blockchain tehnoloģija ir ieguvusi milzīgu reputāciju. Kopš tā laika Blockchain tehnoloģija ir izpelnījusies atbilstošu atpazīstamību, nepārtraukti paplašinot tās pielietošanas jomas mūsdienu laikmetā..

Tāpēc daudzi cilvēki vēlas sākt karjeru Blockchain, ņemot vērā Blockchain tehnoloģijas ilgtermiņa solījumus. Tātad pēdējā laikā ir ievērojami pieaudzis Blockchain sertificēto ekspertu darbu skaits. Tomēr daudziem kandidātiem nav ne jausmas, kur sākt ar savu karjeru Blockchain.

Lasiet arī: Kā kļūt par Blockchain speciālistu?

Kas ir Blockchain tehnoloģija?

Pirms mēs virzāmies uz veidiem, kā kļūt par sertificētu ekspertu Blockchain, vispirms ir svarīgi pārdomāt pašu Blockchain tehnoloģiju. Kā jau tika apspriests, pirmais gadījums, kad Blockchain kļuva skaidri redzams pasaulei, bija 2009. gadā, ieviešot Bitcoin. Tāpēc daudzi cilvēki jauc Blockchain tehnoloģiju ar Bitcoin.

Gluži pretēji, Blockchain faktiski ir uzticama digitālā grāmata vai izplatīta datu bāze, kas nodrošina dažādu darījumu izsekošanu. Turklāt Blockchain var ieprogrammēt finanšu darījumu, kā arī citas vērtīgas un sensitīvas informācijas reģistrēšanai. Vienkāršāk sakot, Blockchain tehnoloģija faktiski ir kodēta, izplatīta datu bāze ar iespēju ierakstīt datus, tāpat kā datorizēti apmaiņas, līgumu un darījumu ieraksti.

Blockchain tehnoloģija pašlaik ir noderīga alternatīva tādu priekšmetu kā līgumi, īpašums un finanšu darījumi drošai pārsūtīšanai. Interesants fakts par Blockchain ir tas, ka nav nepieciešami nekādi trešo pušu starpnieki, piemēram, bankas vai valdības aģentūras. Tādēļ Blockchain tehnoloģija piedāvā daudzas daudzsološas priekšrocības ekonomikas nozarei.

Vai Blockchain tehnoloģija paliks?

Daudziem lasītājiem joprojām varētu būt šaubas par karjeras iespējamību Blockchain tehnoloģijā. Faktiskais Blockchain tehnoloģijas potenciāls ir viena no galvenajām šaubām ikvienam, kurš gatavojas sākt Blockchain eksperta karjeras ceļu. Tomēr izplatītā virsgrāmatu datu bāze ir pilnībā mainījusi spēli, jo Blockchain Technology lietojumprogrammas kļūst arvien pamanāmākas dažādās nozarēs.

Blockchain tehnoloģija veicina pārredzamību veselības un ražošanas organizācijās. Turklāt tas ir veiksmīgs arī krāpšanas mazināšanā attiecībā uz uzņēmumu lietojumprogrammām, jo ​​īpaši finanšu sistēmām. Tā kā pieprasījums pēc koplietojamās ekonomikas iegūst impulsu, Blockchain jauninājumi var efektīvi samazināt nepieciešamību pēc centralizētas kontroles.

Turklāt Blockchain arī nodrošina ievērojamu vienkāršību informācijas piekļuves procesos. Dažas ievērojamākās funkcijas, piemēram, uzticēšanās, privātums, uzticamība un nemainīgums, arī parāda Blockchain tehnoloģijas potenciālu.

Lasiet arī: Galvenās blokķēdes funkcijas

Iemesli izvēlēties karjeru Blockchain

Tātad, Blockchain tehnoloģijai ir daudz funkciju, kas uzņēmumiem sniedz ticamas priekšrocības. Vai ar to pietiek, lai jūs sāktu domāt par kļūšanu par sertificētu Blockchain ekspertu? Jūs varētu domāt par ieguvumiem, ko varat iegūt no karjeras Blockchain. Šeit ir svarīgi iemesli, kuru dēļ nevajadzētu vilcināties veltīt savu laiku un pūles karjerai Blockchain.

 • Daudzsološas algu tāmes

Galvenais faktors, kas var izraisīt jūsu interesi par Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmena sagatavošanu, ir solījums par labāku atalgojumu. Karjera Blockchain tehnoloģijā automātiski nozīmē pamatīgu algu paketi. Lielākā daļa algu par ar Blockchain saistītām darba lomām svārstās no 50 000 līdz 130 000 USD. Turklāt praktikanti Blockchain tehnoloģiju jomā varētu arī saņemt daudzsološus finansiālos stimulus, kas var veicināt viņu motivāciju karjerai Blockchain.

 • Labākas nodarbinātības iespējas

Izmantojot “sertificēta Blockchain eksperta” atzīmi, jūs neradīsit daudz grūtību, ja jūs pieņemat darbā uzņēmums. Tā kā Blockchain ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, prasmju plaisa ir milzīga. Uzņēmumi rada jaunas darbinieku darba lomas, kas pielāgotas viņu Blockchain tehnoloģijas prasībām. Tāpēc, visticamāk, uzņēmumi Blockchain speciālistus pieņem darbā ātrāk, salīdzinot ar parastajām lomām.

 • Iespēja kļūt par daļu no globālās tehnikas revolūcijas

Milzīgais iespēju daudzums ar jaunām tehnoloģijām, piemēram, Blockchain, ir arī vēl viens ievērojams iemesls, lai turpinātu karjeru Blockchain. Laika gaitā Blockchain tehnoloģija piedzīvotu daudzas izmaiņas, un profesionāļi, kas strādā pie Blockchain, varētu izstrādāt pasaulē atzītus risinājumus. Tātad ilgtermiņā karjeras ceļš Blockchain tehnoloģijā kandidātiem varētu dot arī dažus unikālus sasniegumus. Vissvarīgākais ir tas, ka ierosinājums būt daļai no globālās revolūcijas ir ticams ieguvums, ko neviens nevēlas palaist garām.

Reģistrēties tūlīt:CEBP apmācības kurss un sertifikācija

 • Piekļuve ekskluzīvu darba lomām

Nākamais svarīgais ieguvums, būdams sertificēts Blockchain eksperts, ir piekļuve labākām darba pozīcijām. Blockchain eksperti var sākt savu karjeru ar vadošajiem darbiniekiem organizācijā, kas arī nozīmē papildu priekšrocības. Jūs varat iegūt labāku sociālo statusu, izmantojot ekskluzīvas Blockchain darba lomas. Tāpēc nebūtu saprātīgi atteikties no karjeras Blockchain, kas jums var dot tik daudz priekšrocību.

 • Iespēja strādāt uzņēmuma vidēs

Viens no nozīmīgākajiem ieguvumiem Blockchain sertificētu ekspertu darbos ir uzņēmuma vide, kurā jūs strādāsit. Kvalificēti Blockchain eksperti var strādāt ar augstākās klases profesionāļiem un gūt tiešu tīkla priekšrocību. Jūs strādātu komandas vidē, lai sasniegtu noteiktus stratēģiskos mērķus uzņēmumiem.

Turklāt uzņēmumi, kas izmanto augstākās klases tehnoloģijas, varētu palīdzēt uzlabot jūsu praktisko pieredzi. Ilgtermiņā jums būtu uzticami, profesionāli kontakti, spēja pielāgoties uzņēmuma videi un praktiska pieredze prasmēs, kas nepieciešamas Blockchain ekspertiem. Tādēļ uzņēmuma vide var nodrošināt pietiekamu iespēju jūsu profesionālajai izaugsmei jūsu Blockchain karjerā.

 • Darba drošība

Pēdējais, tomēr visbriesmīgākais iemesls kļūt par sertificētu Blockchain ekspertu ir ilgtspējīga tehnoloģijas būtība. Blockchain noteikti ir šeit, lai paliktu, un tā lietojumprogrammas dažādās nozarēs, ieskaitot valdības aģentūras, pierāda to pašu. Tāpēc viss ir tikai laika jautājums, pirms katrs uzņēmums grāvīs Blockchain tehnoloģijas centralizētos modeļus. Tātad, jums varētu būt vislabākā drošība par nākotnes drošību darba drošībā ar karjeru Blockchain tehnoloģijā.

Karjeras iespējas Blockchain

Tagad visiem kandidātiem, kas pretendē uz kandidātiem, ir svarīgi uzzināt dažādas pieejamās karjeras iespējas Blockchain tehnoloģijā. Ļaujiet mums veikt īsu pārskatu par katru lomu, lai iegūtu detalizētu priekšstatu par jūsu iespējām Blockchain sertificēta eksperta karjeras ceļā.

 • Blockchain izstrādātājs

Blockchain izstrādātāji būtībā ir programmētāji, kuriem ir prasmes izveidot Blockchain lietojumprogrammas. Ļoti pieprasīti ir Blockchain izstrādātāji, kuriem ir pieredze, lai palīdzētu uzņēmumiem gūt maksimālu labumu no Blockchain platformas. Personām šajā lomā ir jāpievērš lielāka uzmanība detaļām. Parasti Blockchain izstrādātājiem ir visaptveroša praktiska pieredze darbā ar Python, JavaScript un C ++ programmēšanas valodām.

Lasīt tūlīt: Iemesli kļūt par Blockchain izstrādātāju

 • Blockchain Solution arhitekts

Nākamā sertificētā Blockchain eksperta svarīgā darba loma ir Blockchain risinājumu arhitekta loma. Blockchain risinājumu arhitekts ir atbildīgs par Blockchain risinājumu sastāvdaļu projektēšanu un pēc tam komponentu piešķiršanu un savienošanu kopā. Blockchain risinājumu arhitektiem parasti ir jāsadarbojas ar izstrādātājiem, UX dizaineriem, IT operācijām un tīkla administratoriem, kas iesaistīti optimizētu Blockchain risinājumu izstrādē..

 • Blockchain projekta vadītājs

Blockchain projekta vadītāja loma ir viena no visaptverošākajām starp citām ar Blockchain saistītajām darba lomām. Blockchain projektu vadītājs ir atbildīgs par Blockchain projektu savienošanu ar ekspertiem, kuri spēj izstrādāt Blockchain risinājumus. Blockchain projektu vadītāju darbam ir nepieciešamas parastā mākoņa projektu vadītāja prasmes.

Turklāt Blockchain projektu vadītājiem jābūt visaptverošām zināšanām par Blockchain tehnoloģiju. Turklāt Blockchain projektu vadītājiem ir nepieciešamas arī izcilas komunikācijas spējas. Efektīva komunikācija ir būtiska prasība Blockchain projektu vadītājiem, lai uzrunātu netehniskos darbiniekus, iegūtu resursus no augstākstāvošām iestādēm un ieviestu jaunus noderīgus atjauninājumus..

 • Blockchain UX dizainers

Tā kā Blockchain pieņemšana dažādās nozarēs nepārtraukti pieaug, sertificēts Blockchain eksperts varētu izvēlēties arī Blockchain UX dizainera lomu. Blockchain tehnoloģijas lietotāja saskarnes ir viena no ievērojamākajām rūpēm dažādās nozarēs, kas izmanto tehnoloģiju.

Blockchain UX dizainerim vai Blockchain dizaineram ir jāizveido saistošs un uzticams interfeiss parastajiem lietotājiem. Svarīgās prasmes, kas nepieciešamas Blockchain UX dizainera lomai, ietver uzmanību detaļām un radošumu. Turklāt tiek sagaidīts, ka Blockchain dizaineri būs arī ļoti izturīgi un strādīgi, jo viņiem jāpavada daudzas stundas, strādājot pie efektīva dizaina.

 • Blockchain kvalitātes inženieris

Kvalitātes nodrošināšanas loma jebkurā attīstības vidē ir neapšaubāma. Kvalitātes nodrošināšanas inženieris ir atbildīgs par projekta pārbaudi un pārbaudi, vai visas specifikācijas atbilst vēlamajai kvalitātei. Blockchain kvalitātes inženiera pienākums ir nodrošināt, lai visas darbības Blockchain izstrādes vidē izpildītu visus kvalitātes standartus. Blockchain kvalitātes inženieru pienākumi ietver dažādu Blockchain ietvaru testēšanu un automatizāciju.

Blockchain kvalitātes inženieriem ir papildu uzmanība detaļām, ņemot vērā viņu pienākumu jutīgo raksturu. Faktiski Blockchain kvalitātes inženiera darbības spēcīgi ietekmē citus projekta dalībniekus. Turklāt Blockchain kvalitātes inženieriem jābūt labām komunikācijas prasmēm, lai efektīvi uzturētu produktīvas darba attiecības.

 • Blockchain konsultants

Viena no visvairāk pieprasītajām un ļoti cienītajām lomām Blockchain ir Blockchain konsultante. Iegūstot nozīmīgu pieredzi savā lomā, jūs varat nokļūt Blockchain konsultanta lomā. Mūsdienās uzņēmumi meklē blokķēdes konsultantus, lai optimizētu savu biznesu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Kā Blockchain konsultants, jūs varat sniegt vērtīgus ieteikumus organizācijām par blockchain tehnoloģijas ieviešanu.

Blockchain konsultanti seko jaunākajām blockchain tehnoloģiju tendencēm un tādējādi palīdz organizācijām ar būtiskiem atjauninājumiem. Esošo Blockchain lietojumprogrammu analīze un atjaunināšana, lai tās uzlabotu, ir Blockchain konsultanta pienākumi. Tomēr jauno tehnoloģiju pieteikumu novērtēšana un jaunu risinājumu dokumentēšana, saglabājot esošos, ir arī Blockchain konsultanta pienākumi.

 • Blockchain juridiskais profesionālis

Arī Blockchain juridiskā profesionāļa loma pēdējā laikā gūst ievērojamu atzinību. Kā sertificēts Blockchain eksperts Blockchain juridiskā profesionāļa lomā, jums jāsniedz ieteikumi par apsvērumiem, kas jums jāņem vērā, veicot ieguldījumus Blockchain tehnoloģijā. Uzņēmumi šaubās par savas rīcības un finanšu pārvaldības sekām, pieņemot Blockchain tehnoloģiju.

Turklāt organizācijas ir nobažījušās arī par savas identitātes pārvaldību Blockchain tehnoloģijas kontekstā. Blockchain juridiskais profesionālis palīdz uzņēmumiem panākt rūpīgu atbilstību juridiskajiem kritērijiem, izmantojot Blockchain tehnoloģiju. Blokķēdes juridiskajiem profesionāļiem ir efektīvas komunikācijas prasmes un daudzsološa vadība pār starptautiskajām tiesībām. Turklāt Blockchain tehnoloģijas pielietošana pāri robežām arī prasa, lai Blockchain juridiskie profesionāļi pārvalda universālās valodas.

 • Citas ar Blockchain saistītās lomas

Papildus iepriekšminētajām sertificēta eksperta lomām Blockchain, ir daudz citu pamatlomu, kas saistītas ar Blockchain. Lai izmantotu Blockchain iespējas karjerai noteiktā lomā, jums ir jāsaprot tā priekšrocības, izmantošanas gadījumi un galvenās iespējas, kas nepieciešamas lomai. Dažas no papildu ar Blockchain saistītām darba lomām ir grāmatveži, tirgotāji, vadītāji, sabiedriskās attiecības, analītiķi, kriptogrāfijas brokeri, ICO konsultanti un kriptogrāfijas žurnālisti..

Vai esat jauns Blockchain lietotājs? Uzziniet Blockchain pamatus ar mūsu Enterprise Blockchains Fundamentals apmācības kursu. Reģistrējieties tūlīt BEZ MAKSAS!

Ceļš, lai kļūtu par sertificētu ekspertu blokķēdē

Tātad, kāds ir pārbaudīts ceļš, lai izveidotu savu karjeru Blockchain? Atbilde uz šo jautājumu ir skaidri redzama Blockchain ekspertu sertifikācijā. Blockchain ekspertu sertifikācija (Certified Enterprise Blockchain Professional) ir uzticams instruments, lai pierādītu savas prasmes un izpratni par Blockchain tehnoloģiju. Turklāt sertifikācija parāda arī kandidātu spēju izmantot savas prasmes un zināšanas Blockchain lietojumprogrammu ieviešanai.

Certified Enterprise Blockchain Professional ir 4 nedēļu programma ar elastīgu mācīšanos, kurā jums jāpavada tikai 3-4 stundas dienā. Kad esat sagatavojies CEBP sertifikācijas eksāmena dažādajām jomām, jūs atradīsit interaktīvus vingrinājumus ar piemaksātiem praktiskiem uzdevumiem. Kad kurss ir apgūts, ir pienācis laiks novērtēt savu Blockchain kompetenci ar jautājumu kopumu, t.i., kārtot oficiālo sertifikācijas eksāmenu. Pēc tam jūs kļūstat par sertificētu uzņēmumu Blockchain Professional, t.i., Blockchain sertificētu ekspertu un saņemat CEBP sertifikātu par savām Blockchain prasmēm.

Apskatīsim Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikāta domēnus:

1. joma: Blockchain tehnoloģiju pamati

Svarīgas tēmas CEBP Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmena pirmajā jomā ir šādas,

 • Blockchain pamati
 • Darba pierādījums
 • Kā tiek izveidota bloku ķēde
 • Publiskās un privātās blokķēdes
 • Viedie līgumi

2. domēns: Enterprise Blockchain platformas

CEBP Blockchain ekspertu sertifikācijas otrais domēns ietver šādas tēmas,

 • Ethereum pamati
 • Hyperledger auduma pamati
 • Corda pamati

3. joma: Blockchain tirdzniecības finansēs

Nākamais CEBP Blockchain ekspertu sertifikācijas domēns attiecas uz šādām tēmām,

 • Kripto aktīvi un kriptonauda
 • Ripple Fundamentals
 • Tirdzniecības finansēšana blokķēdē

4. domēns: Blockchain lietojumprogrammas

Blockchain sertifikācijas eksāmens bez koncentrēšanās uz blockchain lietojumprogrammām var būt praktiski nepamatots. Svarīgas šajā jomā aplūkotās tēmas ir šādas,

 • Piegādes ķēdes pārvaldība blokķēdē – pamati
 • Piegādes ķēdes pārvaldība blokķēdē – lietošanas gadījumi
 • Blockchain digitālā pārveidošana

Certified Enterprise Blockchain Professional sertifikācijas eksāmens koncentrējas arī uz prasmēm, tehnoloģijām un pieejām savu Blockchain risinājumu izveidei.

5. domēns: lietojuma gadījumi

CEBP sertifikācijas eksāmens aptvertu arī Blockchain tehnoloģijas izmantošanas gadījumus dažādās nozarēs. Ievērojamie lietošanas gadījumi ietver sekojošo, izmantojot blokķēdi

 • Vieglās automašīnas
 • Finanšu nozare
 • Piegādes ķēde
 • Veselības aprūpe
 • Kiberdrošība
 • Ražošana

Kandidātiem jāmaksā 397 USD par pilnu CEBP programmu, ieskaitot apmācības kursu, interaktīvus vingrinājumus un papildu praktiskus uzdevumus ar oficiālu sertifikācijas eksāmenu prasmju novērtēšanai. Kopā ar to jūs saņemat arī prēmiju materiālu un personīgos norādījumus, lai sasniegtu savu bloku ķēdes karjeru.

Turklāt sertifikācijas eksāmens arī ļaus jums ieviest savas prasmes Blockchain lietojumprogrammās, tādējādi veicinot jūsu profesionālo gatavību. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varētu arī izveidot savu Blockchain uzņēmumu ar zināšanām, kas iegūtas, gatavojoties eksāmenam.

Blockchain lietošanas gadījumi izskaidro Blockchain lietojumus dažādos domēnos. Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu iepriekšējo rakstu, kas attiecas uz Blockchain lietojumprogrammām.

Padomi, kā kļūt par sertificētu ekspertu blokķēdē

Sīkākai informācijai par sertificēto Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmenu un karjeras priekšrocībām Blockchain tehnoloģijā noteikti ir jāmotivē jūs nekavējoties sagatavoties sertifikācijas eksāmenam. Tomēr jums jāzina, ka jūs sākat no nulles Blockchain ekosistēmā.

Tādēļ jums būs jāsagatavo pamats, lai sasniegtu tiesības piedalīties Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmenā. Tātad, šeit ir daži noderīgi sagatavošanās padomi, kas ir izšķiroši pirms jebkura Blockchain sertificēta eksperta eksāmena sagatavošanas rokasgrāmatas ievērošanas.

 • Sāciet ar pamatiem

Sāciet sagatavošanās darbus ar Blockchain tehnoloģijas pamatu pārskatu. Šis solis ir ļoti kritisks, it īpaši iesācējiem, jo ​​ikvienam ir nepraktiski ienirt tieši Blockchain tehnoloģijas tehniskajos aspektos, neapzinoties pamatus.

Jūsu primārajam mērķim šajā gadījumā vajadzētu būt uzzināt par Blockchain tehnoloģijas pamatiem ar tās darbu un vēsturi. Kandidātiem ir padziļināti jāpārbauda Blockchain glosārijs, lai saprastu pareizu katra ar Blockchain saistītā termina definīciju.

 • Izprotiet dažādas Blockchain platformas

Kandidātiem uz sertificētu Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmenu vajadzētu arī izveidot visaptverošu izpratni par dažādu Blockchain platformu, piemēram, Ethereum, Hyperledger audums, un Corda. Visas Blockchain platformas nedarbojas vienā veidā, un ir ļoti svarīgi noskaidrot kopīgo modeli.

Šī ir būtiska prasība visām tehniskajām, kā arī netehniskajām Blockchain darba lomām. Piemēram, ar Blockchain saistītu mārketingu vai juridiskām lomām būtu nepieciešams milzīgs satvēriens pār Blockchain platformu, lai risinājumu prezentētu klientiem.

 • Attīstīt biznesa asprātību

Biznesa asums ir arī milzīgs rekvizīts, lai sagatavotos Blockchain eksperta sertifikāta eksāmenam. Kandidātiem jāizstrādā augstāka biznesa perspektīva, lai izmantotu Blockchain tehnoloģiju, lai risinātu problēmas uzņēmuma vidē.

Blockchain ekspertam būtu nepieciešams rūpīgs pārskats par dažādu komandu mijiedarbību, lai saglabātu efektīvu koordināciju. Šī prasme ir būtiska prasība kandidātiem, kuri parādās Blockchain eksperta sertifikāta eksāmenā, lai risinātu jautājumus, kas saistīti ar Blockchain tehnoloģijas izmantošanas gadījumiem..

 • Zināt par citām decentralizētām un izplatītām grāmatām

Blockchain ir viena veida izplatīta virsgrāmata, un Blockchain eksperta sertificētam eksāmena sagatavošanai ir nepieciešamas zināšanas decentralizētas un izplatītas grāmatas. Tādēļ jums vajadzētu mēģināt meklēt citas izplatītās grāmatas un uzzināt par tām.

Šis solis var palīdzēt identificēt citu izplatīšanas platformu stiprās puses un izmantot tās Blockchain tehnoloģijas uzlabošanai. Turklāt jūs iegūtu ideālu ieskatu par savu Blockchain karjeras ceļu, izmantojot decentralizētu un sadalītu virsgrāmatu tehnisku pārskatu..

 • Ievērojiet uzņēmuma biznesa procesus

Vēl viens daudzsološs solis, lai sagatavotos sertificētam Blockchain ekspertu sertifikātam, ir uzzināt par uzņēmuma biznesa procesiem. Šis solis var jums palīdzēt gūt brīvu praktisku Blockchain tehnoloģijas izmantošanu.

Zināšanas par uzņēmuma biznesa procesiem, piemēram, izplatīšanu, loģistiku, iepirkumiem un kases operācijām, var uzlabot jūsu biznesa asprātību. Tā kā sertifikācijas eksāmenam ir nepieciešama augsta līmeņa biznesa perspektīva, izmantojot Blockchain, zināšanas un pieredze uzņēmuma biznesa procesos var jums ievērojami palīdzēt.

Lai novērotu un izprastu uzņēmuma biznesa procesus, ieteicams iegūt Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikātu. Reģistrējieties tūlīt un sāciet mācīties, kā iegūt CEBP sertifikātu.

 • Esiet vienkāršs un mērķtiecīgs

Starp daudzajiem sagatavošanās posmiem dažādiem Blockchain sertificētiem ekspertu darbiem vienkāršība bieži tiek ignorēta. Kandidātiem vienmēr jābūt vērstiem uz sarežģītu risinājumu izgatavošanu. Jums jāsaprot, ka Blockchain tehnoloģija ir salīdzinoši jauna vidusmēra lietotājam, un vienkāršas funkcijas var veicināt labāku pieņemšanu.

Tādēļ jums ir jāsagatavojas vienkāršu risinājumu sasniegšanai, kas var nodrošināt maksimālu jaudu. Turklāt kandidātiem jāattīsta prasmes izmantot savu uzņēmējdarbības prasmi, lai radītu risinājumus, kā novērst nākotnes šķēršļus uzņēmumam.

 • Piedalieties Blockchain kopienās

Pēdējā, tomēr ticamākā metode, kā sagatavoties sertificētam Blockchain ekspertu sertifikācijas eksāmenam, ir Blockchain kopienas dalība. Pievienojoties dažādām uzticamām un atzītām Blockchain kopienām, piemēram, forumiem, jūs iegūstat piekļuvi nozares kompetencei.

Daudzi augstas klases profesionāļi šajās kopienās var palīdzēt jums pārvarēt visas šaubas, ar kurām jūs sastopaties sagatavošanās laikā. Turklāt jūs varat strādāt arī ar netehniskajām prasmēm, kas nepieciešamas Blockchain ekspertu profesionāļiem.

Vai esat gatavs kļūt par Blockchain ekspertu?

Tātad, tagad jums vajadzētu pieņemt lēmumu un sākt gatavoties sertificētam Blockchain eksperta eksāmenam. Blockchain eksperta vidējā alga ir aptuveni 150 000 līdz 175 000 ASV dolāru gadā, kas pat var pārsniegt 200 000 ASV dolāru skaitu ar sertifikātu, prasmēm un pieredzi. Jā, iegūstot pieredzi dažādos amatos un lomās, jūs varat uzlabot izredzes komandēt labākas algas. Solījumi ar karjeru Blockchain tehnoloģijā noteikti šķiet labvēlīgi.

No otras puses, centieni, kas nepieciešami, lai izveidotu karjeru Blockchain, varētu būt ļoti intensīvi. Tomēr jūs varat paļauties uz uzticamiem sagatavošanās ceļvežiem un apmācības kursiem, lai vienkāršotu sagatavošanās braucienu. Turklāt, lai sasniegtu labākos karjeras rezultātus, jums ir jācenšas arī uz nepārtrauktu profesionālo attīstību Blockchain ekosistēmā.

Tātad, vai jūs vēlaties kļūt par sertificētu Blockchain ekspertu? Paaugstiniet savas prasmes un iegūstiet blokķēdes sertifikātu, lai apstiprinātu savas prasmes. Reģistrējieties programmā Certified Enterprise Blockchain Professional un turpiniet darbu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me