Blokķēde kā pakalpojums: uzņēmuma līmeņa BaaS risinājumi

Šajās dienās blokķēdes ir visur, un lēnām tās pārņem visas tirgus vietas. Un kāpēc gan tā nebūtu? Tas piedāvā daudz lietojumprogrammu, kas var piedāvāt ātrāku izvadi nekā mūsu tradicionālā tīkla sistēma. Bet tagad, kad visi uzņēmumi, kas meklē blokķēdes, rada cita veida tirgu.

Blockchain as a Service vai BAAS ir vēl viens tirgus, kas ir liela daļa no blockchain ekonomikas. Ja jūs domājat par to ar tik daudzām jaunās tehnoloģijas prasībām, tas bija diezgan acīmredzams, vai ne? Ja esat viens no blokķēdes entuziastiem, kurš meklē labu Blockchain kā pakalpojumu opciju, tad esat nonācis īstajā vietā.

Šodien mēs iegremdēsimies dziļāk BAAS jomā un redzēsim, vai tā ir laba izvēle vai slikta. Sāksim sadalīšanu!

Contents

1. nodaļa: Kas ir blokķēde kā pakalpojums?
2. nodaļa: Kā izvēlēties BAAS platformu?
3. nodaļa: Kāpēc jums vajadzētu ieskatīties BAAS?
4. nodaļa: Kur jūs varat izmantot BAAS risinājumus?
5. nodaļa: Populāri BAAS pakalpojumu sniedzēji tirgū
6. nodaļa: Uzņēmumi, kas izmanto BAAS pakalpojumus
7. nodaļa: Vai blokķēde kā pakalpojumu risinājumi nav blokķēde?
8. nodaļa: Noslēguma vārdi

1. nodaļa: Kas ir blokķēde kā pakalpojums?

Blockchain kā pakalpojums ir unikāls produkts, no kura patērētāji var izmantot mākoņdatošanas risinājumus, lai izveidotu, izmantotu un mitinātu savus blokķēdes risinājumus, funkcijas un viedos līgumus. Īsāk sakot, tie piedāvā pilnībā funkcionējošas blokķēdes platformas atbilstoši jūsu vajadzībām.

Blockchain kā Service uzņēmumi ir sava veida līdzīgi tiltam starp uzņēmuma blockchain platformu un uzņēmuma uzņēmumiem. Parasti katram uzņēmumam var būt nepieciešams vairāk pielāgot nekā sākotnēji izstrādātajai platformai.

Tā kā parasti šīs platformas piedāvā vispārinātu blokķēdes tehnoloģijas versiju, un, atklāti sakot, ne visi uzņēmumi var integrēt šo platformu.

Dažiem uzņēmumiem var būt nepieciešams lielāks privātums, bet dažiem – nē. Bet platformas pielāgošana viņu pašu izstrādātāju komandai, iespējams, nav ideāls risinājums. Turklāt izstrādātāji, kuri nekad nav izstrādājuši vai strādājuši ar blokķēdes platformām, atstās daudz drošības cilpu, un ilgtermiņā tas kaitēs pašam uzņēmumam.

Blokķēde ir pakalpojums, kas ir sava veida interesants jauns tirgus, jo šis tirgus palīdz blokķēdes integrācijai. Turklāt BAAS to arī padara vienkāršu, un tāpēc vairāk uzņēmumu vēlas mācīties un integrēt tehnoloģiju.

Citi ierobežojošie faktori ir tehnoloģijas operatīvais un sarežģītais raksturs. Indivīdi vēlas adoptēt, bet laiks un prasme, kā darboties, konfigurēt un izveidot tehnoloģiju, kļūst par masveida adopcijas atturēšanas līdzekli..

Tāpēc daudzi bloku ķēdes giganti piedāvā risinājumus, izmantojot citu Blockchain kā Pakalpojumu kompānijas.

Blockchain kā pakalpojums: vienkārši izskaidrotsInfografika

Blockchain kā pakalpojums BAAS

Kā darbojas BAAS?

Blockchain kā pakalpojums darbojas salīdzinoši vienkāršā veidā. Blockchain kā pakalpojumu sniedzēji iestatīs jūsu blockchain ieviešanu, taču jums būs jāpiešķir viņiem maksa. Tātad, lai samaksātu par Blockchain kā pakalpojumu, jūs faktiski maksāsiet Blockchain kā pakalpojumu sniedzēju, lai izvietotu un uzturētu jūsu vietā blockchain mezglus.

Turklāt šim procesam ir nepieciešams, lai Blockchain kā pakalpojumu sniedzējs apstrādātu back-end pakalpojumus, īpaši sarežģītus pakalpojumus savam biznesam un klientiem.

Turklāt Blockchain kā pakalpojumu sniedzēji rūpējas par svarīgiem blockchain tehnoloģiju artefaktiem un uztur tos darbībā. Turklāt tie ietver arī mitināšanas prasības, drošības protokolus, piemēram, pret hakeru slāņošanu, piemērotu resursu sadalījumu, joslas platuma pārvaldību un daudz ko citu..

Tātad, lietojot BAAS risinājumus, jūs varēsiet koncentrēties uz pamatdarbību, nevis uztraukties par tīkla statistiku un veiktspējas jautājumiem.

Piemērs

Sāksim ar piemēru, lai to noskaidrotu. Sāciet domāt par Blockchain kā pakalpojumu, kas līdzīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmumam. Tātad, jūs izveidojat lielisku vietni, kas katru dienu iegūs miljoniem hits. Bet kur jūs to varat uzņemt? Nu, jums ir daudz iespēju, lai to izdarītu.

Turklāt jūs vienmēr varat mitināt savu vietni savā serverī vai datorā un pats rūpēties par apkopi. Turklāt jūs varat nolīgt papildu darbiniekus, kas varētu rūpēties par vietni. Tomēr ir vēl viena iespēja.

Šajā jūs apmeklēsit tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, HostGator vai BlueHost, un viņi varēs mitināt jūsu vietni savos serveru serveros. Turklāt jūs varat arī saņemt no viņiem tehniskās apkopes pakalpojumus. Tātad, viņi parūpēsies par visiem pienākumiem.

Blokķēde kā pakalpojums darbojas tieši tāpat kā šis, taču šeit jūs no viņiem iegūsiet arī pilnvērtīgu tīklu.

Hyperledger Cello ir Blockchain kā Service rīkkopa. Izmantojot šo, jūs varat viegli palaist savu Blockchain kā pakalpojumu risinājumu.

BAAS varētu būt tikai labākā pieeja, lai nodrošinātu blokķēdes tehnoloģijas masveida pieņemšanu visā pasaulē. Turklāt uzņēmumiem nebūs jāpieņem darbaspēks, lai izstrādātu un uzturētu savu risinājumu. Turklāt viņi tagad bez problēmām var iegūt vislabāko no labākajiem blokķēdes risinājumiem.

Konkurētspējīgs tirgus

Blokķēde kā pakalpojuma robeža lēnām kļūst par vienu no pārpildītajām un konkurējošajām tirgus vietām pasaulē. Ne tikai labākie BAAS uzņēmumi, bet arī jaunie uzņēmumi pat sāka pievienoties spēlei.

Turklāt ar katru papildinājumu arvien vairāk jauninājumu pārņem tirgu: dažādas partnerattiecības, sadarbība, jaunās paaudzes tehnoloģijas un daudz kas cits. Tomēr ir daži nozīmīgi iemesli, kāpēc uzņēmumiem joprojām nav pietiekami daudz rezerves.

Parasti Blockchain As A Service risinājumi ar atļauju lielākoties paliek izmēģinājuma fāzē. Cilvēki joprojām eksperimentē ar tehnoloģiju. Tātad, kaut arī ir daudz prasību pēc nozarei specifiskas blokķēdes tehnoloģijas, produkcijas izlaide vai ražošana joprojām ir zemā stāvoklī.

Tāpēc nozares nevar iegūt nepieciešamo, un, izmantojot vispārinātu platformu, tas vēl vairāk pasliktinās. Ierobežotais BAAS ražošanas līmenis joprojām ir zems divu lielu iemeslu dēļ –

 • Nenobriedums darbībā: Pilna atļauto risinājumu cikla pārvaldība vienmēr būs dārga iespēja. Turklāt mērogošanas, uzraudzības un attīstības rīki joprojām ir pārāk sarežģīti, un to kontrolei ir nepieciešams kvalificēts personāls.
 • Misijas kritiskais pielietojums: Daudzi izmēģinājuma projekti koncentrējas uz misijai kritiskām un sarežģītām uzņēmumu lietojumprogrammām, piemēram, tirdzniecību vai piegādes ķēdes pārvaldību. Lai gan nav šaubu, ka Blockchain kā Service risinājums ir ideāls šīm lietojumprogrammām, taču arī esošā tīkla nomaiņa būs diezgan grūta.

Pašreizējā tirgū Blockchain kā pakalpojums ar atļauju joprojām ir vajadzīga, un daudzi izmanto nenobriedušus tīklus, pat to nepārbaudot konkrētajai nozarei. Turklāt tas rada nepilnības un kodēšanas kļūdas.

Tātad spēja nākt klajā ar jaunu ideju, ātrāk un lēnāk eksperimentēt kļūst par svarīgu faktoru BAAS. Blokķēde kā pakalpojums noteikti uzvar, lai iegūtu pirmo blokshēmas pakļaušanu uzņēmumam.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain tehnoloģiju? Izmēģiniet mūsu Blockchain Fundamentals prezentāciju un pievienojieties mūsu Webinar kursam tūlīt!

2. nodaļa: Kā izvēlēties BAAS platformu?

Bieži vien, kad uzņēmumi meklē Blockchain kā pakalpojumu, tie parasti pieļauj divu veidu kļūdas. Šie ir –

 • Paļaujieties uz esošo mākoņu nodrošinātāju

Varbūt jums jau ir mākoņa nodrošinātājs, kas dublē jūsu iekšējo tīkla sistēmu. Tomēr, lietojot savu bloku ķēdes risinājumu šajā mākoņa nodrošinātājā, tas varētu būt vilinošs, tomēr tas nepavisam nav laba ideja. Būtībā atbalsts, kas nepieciešams bloku ķēdes sistēmai, ir pārāk liels, un mākoņu nodrošinātāji nevar uzņemties tik lielu slodzi.

Arī šiem mākoņu nodrošinātājiem ir jāmaina tehniskie aspekti, lai pārliecinātos, ka blokķēdes risinājumi darbojas nevainojami. Turklāt patiesībā tas tā nav, jo daudzi uzņēmumi kā pakalpojumu sniedzēju Blockchain vietā izvēlējās savus jau esošos mākoņa nodrošinātājus.

 • Paļaujieties uz lielu tīkla integratoru

Lielākā daļa no Blockchain as a Service pilotprojektiem atbilst lielo sistēmu integratoru tipiskajiem padomiem un zināšanām. Turklāt šo lielo integratoru zināšanu bāze ir ierobežota ar 1. līmeņa kaudzēm, piemēram, Hyperledger Fabric un Ethereum. Tāpēc patiesās blokķēdes vides potenciāls paliek tumsā, un neviens nepaplašina šo risinājumu funkciju līmeni.

Turklāt ir diezgan reti redzams misijai kritiskas tehnoloģijas, kas darbinātu visu uzņēmuma arhitektūru, jo tās ir tikai starta vietas. Tātad lielās nozares piedāvā iespēju jaunajiem uzņēmumiem augt un piedāvāt arī Blockchain kā pakalpojumu.

Patiesībā spēcīga izpratne par blokķēdes protokoliem, ietvariem un rīkiem ir daudz svarīgāka nekā tikai vertikāla pieredze.

Pareizās blokķēdes izvēle kā pakalpojumu arhitektūra

Pirms pāriet uz Blockchain kā pakalpojuma integrāciju, jums ir jāpārliecinās, kurš pakalpojumu sniedzējs piedāvā jums piemērotu risinājumu. Ir dažas īpašas iespējas, kuras meklēt ideālajā Blockchain kā pakalpojumu sniedzēju. Tāpēc jums vienmēr jāpārbauda, ​​pirms apņematies tos darīt. Apskatīsim, kādi tie ir –

Pamata funkcijas

 • Ātra nodrošināšana

Ātra nodrošināšana faktiski ir iespēja diezgan ātri bez jebkādiem jautājumiem izvietot visus blokķēdes tīklus.

Blockchain kā pakalpojumu uzņēmumi vienmēr ir pakļauti spiedienam, lai efektīvi un ātri instalētu, izvietotu un pārvaldītu vidi. Turklāt videi ir nepieciešams papildu atbalsts, taču datu bāzes, pārlūkprogrammu, ugunsmūru, lietojumprogrammu serveru un aparatūras variācijas to apgrūtina. Parasti šie ir daži jautājumi, kas jāpārvar Blockchain kā pakalpojumu uzņēmumiem –

 • Sarežģīta, grūta un kļūdām pakļauta instalēšana, kuras pareizība prasa vairākas dienas.
 • Tīkla vidi ir pārāk grūti atbalstīt un administrēt.
 • Jauni rīki, kas jānodrošina uzreiz pēc palaišanas.
 • Neelastīgas sistēmas un vide, kuras ir pārāk grūti integrēt.
 • Nekonsekvence izvietojumā, kas attālinās no standarta.
 • Visiem projektiem nav pietiekami daudz aparatūras atbalsta.
 • Funkciju konfigurēšana starp ražošanu, testēšanu un attīstību.
 • Iegūstiet tūkstošiem vides.

Lai izvairītos no visām šīm problēmām, jums jāmeklē Blockchain kā pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā ātru un ekonomisku izvietošanu, testēšanu, pakāpenisku sagatavošanu un labu ražošanas līniju, nepieļaujot nekādas kļūdas. Ir daži lieliski Blockchain kā pakalpojumu uzņēmumi, kas ļauj lietotājam –

 • Ātri izvietojiet blokķēdes tīklu bez pārāk daudzām kļūdām.
 • Piedāvājiet labus rezerves risinājumus jebkuras ārkārtas situācijas gadījumā.
 • Ātri pievienojiet jaunus platformas papildinājumus bez servera kļūmes.
 • Piedāvājiet tehnisko atbalstu pašizklāšanās gadījumā.
 • Ja rodas kļūdas vai nepilnības, atgriezieties iepriekšējā versijā, nekaitējot nekādiem datiem.
 • Lai to izvietotu, nepieciešams ļoti maz laika, piemēram, 10–30 minūtes.

Tātad, pārliecinieties, ka, izvēloties BAAS pakalpojumu sniedzēju, viņiem jābūt ātras izvietošanas iespējām.

 • Backend pakalpojumi

Katram uzņēmumam ir unikāla vajadzība pēc aizmugures pakalpojumiem. Orakulu izstrāde šai integrācijai uzņēmumiem kļūst par šķērsli. Tāpēc Blockchain kā pakalpojumu sniedzējiem jāpiedāvā aizmugurējie pakalpojumi, piemēram, populāru funkciju un galveno tehnoloģiju integrācija.

Parasti visiem uzņēmumiem ir jābūt vismaz dažiem no viņu Blockchain kā pakalpojumu sniedzēja sekojumiem.

Datu drošība:

Tā ir prasība, lai nodrošinātu, ka lietojumprogrammas dati un lietotāju dati paliek platformas robežās.

Procesa vadība / stingrāks resurss:

Mērogojama vide vienmēr ir izšķiroša, jo tai visu laiku jāsaglabā sākotnējā veiktspēja. Turklāt videi ir jābūt aizsargmehānismam no jebkādiem uzlaušanas gadījumiem, datu plūsmas kontrolei, skaitļošanas resursiem, aktīviem uzraudzības rīkiem un tā tālāk. Šie ir daži no nedaudzajiem uzņēmumu procesu kontroles pieprasījumiem.

Izmaksu kontrole:

Mēs zinām, ka lielākajai daļai tipisko SAAS ir pievienots abonements, nevis licencējot to vienu reizi. Bet parasti BAAS nenāk tā. Turklāt tie parasti ietver izmaksu samazināšanas risinājumus. Tomēr jums ir jāpārliecinās, vai izmaksu aprēķins ir saistīts ar slēptiem izdevumiem, vai nē.

Integrācija:

Parasti uzņēmumi jau darbojas tipiskā tīkla slānī, kur jābūt vairākiem datu avotu, procesu un darbplūsmu slāņiem. Turklāt backend pakalpojumiem vajadzētu būt iespējai integrēties šajā arhitektūrā. Tāpēc tas var atbalstīt plašu lietojumu klāstu, nemainot veco mantoto tīklu.

 • IAM platformas

Jebkura atļautā tīkla sākotnējais mērķis ir spēja atļaut lietotājiem iegūt noteiktu informāciju vai slāņus. Ja jūs integrējat identitātes pārvaldības platformu, jūsu blokķēdes tīkls būtu cieši nodrošināts. Jūs varat piešķirt atļauju personām ar šāda veida statusu.

Protams, ne katram biroja darbiniekam ir piekļuve slepenai iekšējai informācijai, vai ne?

IAM jeb identitātes un piekļuves pārvaldība ir tāda veida sistēma uzņēmumiem, kas atvieglo digitālās vai elektroniskās identitātes pārvaldību. Turklāt ietvars ietver visas politikas identitāšu pārvaldībai, kā arī piedāvā tehnisko atbalstu to glabāšanai.

Izmantojot IAM platformas, jūs varēsiet kontrolēt lietotāju piekļuvi kritiskai informācijai jūsu organizācijā. Turklāt identitātes un piekļuves pārvaldība vienmēr piedāvā vadības sistēmu, kas balstīta uz lomu arhitektūru. Tas palīdz administratoram regulēt piekļuvi visā tīklā un identificēt visus sliktos spēlētājus.

Patiesībā šī piekļuve parasti nozīmē spēju rakstīt vai lasīt konkrētus datus vai uzdevumus, dažreiz pat skatīšana vai izveidošana arī ietilpst nišā. Turklāt jūs varat piešķirt lomas, pamatojoties uz viņu darba autoritāti, kompetenci un atbildību jūsu organizācijā.

Lai lietotājiem piešķirtu piekļuvi, varat izmantot vienas pierakstīšanās formātu vai pat izmantot vairākus autentifikācijas procesus. Tā kā jums būs darīšana ar autentifikāciju, jums visas personas būs jāuzglabā un jāpārvalda drošā vietā.

Turklāt IAM integrācija palīdz nodrošināt to, ka jūs koplietojat tikai nepieciešamo, nevis visu pārējo.

Tātad, jums jāmeklē IAM ietvara integrācija ar Blockchain kā pakalpojumu risinājumu.

 • Gudrs līgums

Lai izmantotu biznesa loģiku, jums būs nepieciešams vieds līgumu mehānisms, kas būtu daļa no jūsu tīkla sistēmas. Tomēr, tā kā platformas ir nemainīgas, tas padara viedo līgumu izvietošanu un testēšanas procesu izstrādātājiem diezgan svešu. Tāpēc jums jāpārliecinās, vai jūsu Blockchain kā Service uzņēmumi piedāvā viedo līgumu integrāciju ar izvietošanu.

Viedie līgumi ir viena no vissvarīgākajām jebkura Blockchain kā pakalpojuma risinājuma daļām. Galvenokārt tāpēc, ka tie ir lielisks veids, kā panākt vienošanos starp pusēm. Vienkārši sakot, viedie līgumi ir īpašs digitālo līgumu veids, kas saskaņā ar noteiktiem noteikumiem tieši kontrolē aktīvu vai dokumentu pārsūtīšanu starp lietotājiem.

Turklāt vislabākais ir tas, ka viedais līgums ne tikai definē noteikumus, piemēram, tipiskus līgumus, bet arī īsteno sodus par noteikumu pārkāpšanas situāciju. Tomēr termins “gudrs līgums” ir mazliet aizrauts, jo tie nav likumīgi kontakti un nav arī gudri.

Lietotāji, kas izmanto līgumu, visu vienkārši ņems vērā un pārliecināsies, vai kods darbojas pareizi.

Turklāt mēs uzskatām, ka viedie līgumi potenciāli kļūs par likumīgu līgumu, ja mēs varēsim izslēgt noteiktus nosacījumus. Mēs, iespējams, redzēsim saprātīgu līgumu un likumīgu līgumu apvienošanu, lai viss būtu digitalizēts. Turklāt tos var pieņemt arī tiesībaizsardzība.

Bet pašlaik jūs nevarat sajaukt viedo līgumu ar likumīgajiem līgumiem, jo ​​tiesībaizsardzības iestādes vai tiesas tos nepieņem.

 • Dažādi ietvari un izpildlaiki

Labi, ka no sava BAAS uzņēmuma esat ieguvis kvalitatīvu Blockchain kā Service arhitektūru. Bet varbūt tagad jūs vēlaties mainīt sākotnējo blokķēdes platformas veidu un pāriet uz citu, kā jūs to izdarīsit?

Parasti nav daudz Blockchain kā pakalpojumu uzņēmumu, kas piedāvā daudzpusību, kad runa ir par blockchain ietvariem. Tomēr, ja izvēlaties perfektu ietvaru, jums ir jābūt izvēlei. Daži Blockchain kā Service uzņēmumi pat piedāvā tikai viena veida uzņēmumu blockchain izvietošanu. Turklāt tas ierobežo iespēju iegūt vēlamo sistēmu, kas jums nepieciešama.

Izņemot dažus Blockchain kā pakalpojumu uzņēmumus, kas piedāvā minimālistiskus rīkus, kas vēl vairāk uzlabo sistēmu. Jūsu rīcībā vienmēr jābūt pieejamam dažādiem rīku komplektiem, ja vēlaties pēc iespējas elastīgāk ieviest BAAS risinājumu.

Iet uz BAAS, kas piedāvā pirmās klases atbalstu dažādiem sistēmu un izpildlaika komplektiem. Tādā veidā jūs iegūsiet visaugstāko elastību, kas nepieciešama jūsu uzņēmumam.

Papildu iespējas

 • Uz identitāti balstīti vienprātības mehānismi

Šķiet, ka tas ir mazliet tāls, vai ne? Tipiski vienprātības mehānismi, ko mēs redzam, ir praktiski darba pierādījums vai likmes apliecinājums. Tomēr ir lielāks vienprātības mehānisms, lai panāktu vienošanos starp lietotājiem.

PoW vai PoS faktiski nepiedāvā nepieciešamo mērogojamību, kas faktiski nepieciešama uzņēmuma pakāpei. Šie mehānismi ir absolūti nevajadzīgi un skaitļošanas ziņā intensīvi vienprātības protokoli.

Blockchain kā Service uzņēmumiem būtu jāievieš vienprātības mehānisms, kas nav atkarīgs no skaitļošanas aspekta. Parasti šie mehānismi ir viegli, piemēram, autoritātes apliecinājums.

Turklāt šie uz identitāti orientētie vienprātības modeļi var paplašināt tīklu, un uzņēmumi var patiesi integrēt tehnoloģiju. Tādējādi meklējiet identitātes bāzes vienprātīgus risinājumus, jo viss uzņēmums darbosies ar zināmām identitātēm.

 • Atļautās blokķēdes

Atļautās bloku ķēdes ir obligātas Blockchain kā pakalpojumu sniedzējiem. Būtībā privātuma nepieciešamības dēļ. Jā, tirgū parasti ir daži atļauti blokķēdes tīkli, taču ir arī publiski risinājumi. Publiski risinājumi piedāvā daudz funkciju. Bet tie nav piemēroti uzņēmuma līmeņa integrācijai.

Jūs varētu vēlēties privātumu, taču populāri sabiedriskie ietvari to nevar dot jums. Viens no tiem ir Ethereum platforma, lai gan tie ir ļoti populāri; tomēr korporācijās viņi nevar piedāvāt pienācīgu pielietojamību. Tas viņiem ir jāpāriet uz privātu vai sānu ķēdes atbalstu.

Bet daudzi jautājumi ierobežo privātās ķēdes iespējas šajos ietvaros. Tātad, mēģiniet izvēlēties atļauto Blockchain kā pakalpojuma risinājumu, nevis publisku.

 • Bloķēt pārraudzību un Explorer rīkus

Tātad, tagad jums ir bloķēšanas tīkls, bet, ja jūs to nepārvaldāt, kā sistēma var darboties pareizi? Ne katrs uzņēmums vēlas pārvaldīt tīkla arhitektūru, jo ir nepieciešams privātums. Acīmredzot uzticēšanās ir liela problēma šeit, un uzticēšanās citām jūsu Blockchain kā pakalpojumu kompānijām var būt mazliet tāls.

Patiesībā jūs vēlaties pārvaldīt vai uzraudzīt no savas organizācijas. Bet, lai to izdarītu, jums būs nepieciešami uzraudzības un izpētes rīki, lai uzturētu BAAS risinājuma vispārējo veselību. Uzraudzības rīki, piemēram, Explorer, ļaus jums uzzināt, kā darbojas mezgli vai vai virsgrāmatā ir kāda veida kļūda.

Varat arī izmantot šos rīkus, lai uzzinātu, vai mezgls mēģina nodarīt virsgrāmatā kaitējumu un izmainīt informāciju. Lai gan viņi nevarētu kaitēt virsgrāmatas sistēmai, tomēr ar uzraudzības rīku palīdzību jūs varat ātri novērtēt, kurš ir sliktais spēlētājs.

Izņemot šo, daži veiktspējas pārbaudes rīki ļaus jums zināt, cik daudz jūsu blokķēdes risinājums patiešām ir. Turklāt, ja esat pievienojis jaunu funkciju, varat vienkārši ātri pārbaudīt veselību un uzzināt, kā tas darbojas.

Tas ir ērti un ļoti viegli. Tātad, pārliecinieties, vai Blockchain kā Service uzņēmumi piedāvā jums nepieciešamos uzraudzības un izpētes rīkus.

 • Pirmie blokķēdes pakalpojumi

Tirgū ir pieejami daži “blockchain-First” pakalpojumi; jums vajadzētu redzēt, vai jūsu BAAS pakalpojumu sniedzējs to piedāvā vai nē. Tomēr tas nav obligāts gadījums. Tādas tehnoloģijas kā ENS, Metamask, Truffle, Swarm, BigChainDB, IPFS un daudzas citas piedāvā dažus novatoriskus risinājumus. Blockchain kā Service uzņēmumi pašlaik neattiecas uz šīm tehnoloģijām.

Ja vēlaties, varat izpētīt šīs tehnoloģijas savās BAAS paketēs. Tomēr tas ir pilnīgi pēc izvēles, jo jūs neatradīsit daudzus Blockchain kā pakalpojumu uzņēmumus, kas patiešām piedāvā šos risinājumus.

 • Privātie darījumi un valsts / blakus kanāli

Jūsu BAAS uzņēmumam jāspēj piedāvāt jums privātus darījumus un pat blakus / valsts kanālus. Liela daļa skaitļošanas slodzes notiek ārpus ķēdes vai privātajā ķēdē. Tomēr tādu bloku ķēdes kā pakalpojuma arhitektūru, kas atbalsta šīs ārpusķēdes lietojumprogrammas, nav daudz.

Turklāt tas kaut kā ierobežo mērogojamību, jo slodze galvenajā ķēdē kļūst pārāk liela, un jūs iegūstat lēnu tīklu. Tātad, pārliecinieties, vai zināt, vai jūsu Blockchain as a Service arhitektūra atbalsta privātās ķēdes darījumus vai nē.

Citi faktori, kas jāņem vērā

Tagad jūs zināt par desmit faktoriem, kas jums jāapsver, lai uzzinātu, vai vēlamā Blockchain kā pakalpojuma arhitektūra ir gatava jūsu organizācijai. Mēs esam atzīmējuši gan pamatprasības, gan papildu prasības, kas būtībā attiecas uz reālās lietošanas gadījumiem.

Lielākā daļa atļautās blokķēdes ir balstīta uz Ethereum vai Hyperledger. Turklāt šie bloku ķēdes risinājumi spēj uzņemties jebkura veida reālās lietojumprogrammas.

Tomēr ir daži no faktoriem, kas var būt lielisks pamats, lai uzzinātu par Blockchain kā pakalpojuma arhitektūras tehnisko dzīvotspēju. Šie ir –

Īstenotāju kopiena

Daudziem uzņēmumiem ir nepieciešami augstākās kvalitātes risinājumi, un tam nepieciešami profesionālas kvalitātes pakalpojumi. Blockchain kā pakalpojumu sniedzēju kopienai ir jābūt profesionālām personālām, kas var viegli sasniegt sarežģītus risinājumus uzņēmumiem.

Spēcīga BAAS īstenotāju kopiena racionalizēs jūsu izvietošanu daudz ātrāk. Turklāt tas ir ideāls rādītājs tam, cik liels ir pakalpojumu sniedzējs. Turklāt to tirgus līdzvērtība būs arī diezgan sarežģīta.

Izstrādātāju kopiena

Acīmredzot jūs vēlētos labāko no labākajiem izstrādātājiem savai izvietošanai. Turklāt laba izstrādātāju kopiena vienmēr sniegs lielisku rezultātu. Parasti viņi var izmantot visas jūsu vajadzības sistēmā bez kļūdām kodēšanā.

Tādējādi jums nebūs jāuztraucas par jūsu Blockchain kā Service arhitektūras dzīvotspēju, jo izstrādātāji parūpēsies par visu.

Ja jūsu BAAS uzņēmums piedāvā labu izstrādātāju kopienu, jums noteikti vajadzētu doties pie viņiem.

Klienti

Labākais veids, kā izvēlēties Blockchain kā pakalpojumu arhitektūru, ir meklēt spēcīgu fanu bāzi. Patiesībā uzņēmumiem, kas var piedāvāt vismodernāko un bez problēmu risinājumu, būs visvairāk klientu. Varat arī redzēt daudz atsauksmju, kas var apliecināt viņu likumību.

Lai gan ir daudz izmēģinājuma projektu, nekas nav līdzīgs klientu ekosistēmai, lai novērtētu viņu tirgus vērtību. Tāpēc BAAS pakalpojumu sniedzējs ar labu klientu fanu loku liecina par izcilas kvalitātes pakalpojumiem.

Blockchain inovācija

Vai Blockchain kā pakalpojuma arhitektūra ir tikai nesējs pārdevējiem, lai piedāvātu organizācijām blockchain tehnoloģiju? Vai viņi nekad neievieš nekādus jauninājumus? BAAS risinājumi dažādiem pakalpojumu sniedzējiem ir atšķirīgi. Tātad produkcija var nebūt vienāda ar to pašu Hyperledger izvietošanu no dažādiem piegādātājiem. Tādējādi jauninājumi šajā tirgū var radīt vairāk dažādu veidu Blockchain kā Service arhitektūru jūsu organizācijai.

Patstāvīgi jauninājumi var būt lielisks panākums jebkuras blokķēdes izvietošanas gadījumā.

Mēs zinām, ka tirgus novērtēšana ar paziņojumiem presei, aktivitātes līmeni vai finansēšanas kārtām nav labākais veids, kā meklēt Blockchain kā pakalpojumu arhitektūru. Tāpēc, lietojot vadlīnijas agrāk, varēsiet novērtēt gan tehnisko, gan tirgus popularitāti.

Mēs esam diezgan pārliecināti, ka tas noteikti palīdzēs jums filtrēt piemērotāko pārdevēju jūsu vajadzībām.

3. nodaļa: Kāpēc jums vajadzētu ieskatīties BAAS?

Ir diezgan lieli iemesli, kāpēc jums vajadzētu izpētīt Blockchain kā pakalpojumu. Mēs jau iepriekš esam paskaidrojuši, kā blokķēdes izstrādes pakalpojums var būt lieliska iespēja ieguldīt nākotnes integrācijai.

Bet, ja jūs joprojām esat skeptisks par iemeslu, pārbaudiet sekojošo. Mēs esam diezgan pārliecināti, ka tie ir vairāk nekā pietiekami, lai jūs pārliecinātu. Sāksim!

Baas: Lietošanas iemesli un populāru lietojumu infografika

Blokķēde kā pakalpojuma izmantošanas gadījumi - populāras Baas lietojumprogrammas

 • Viegli un atvērti

Blokķēdes izstrādes pakalpojums piedāvā vienkāršu sarežģītas izvietošanas risinājumu. Blokķēdes izstrāde nav kūkas gabals. Turklāt platformas kopšanai ir nepieciešama ideāla komanda ar izstrādātāju mārketinga speciālistiem un vadītājiem.

Tikai viena maza kļūda var padarīt sistēmu nespējīgu izmantot. Bet blockchain izstrādes dienests katru minūti var izvietot jaunus tīklus! Turklāt tos ir vienkārši izvietot, un, lai sāktu darbu, vajadzēs vairāk nekā dažas minūtes.

Kurš gan to negribētu?

 • Efektīva un elastīga

Labākā daļa no lielākās daļas blockchain izstrādes pakalpojuma ir tā, ka tie piedāvā plašu vienprātības algoritmu klāstu. Turklāt šie vienprātības algoritmi ir nepieciešami, ja vēlaties, lai tehnoloģija būtu elastīga. Tāpēc daudzi BAAS risinājumi var piedāvāt 5000 pārejas sekundē.

Turklāt, lai risinājumi būtu efektīvi, pietiek ar citiem elektroinstrumentiem, piemēram, elastīgiem komutācijas protokoliem, dinamisku savienošanu un fizisko resursu pārvaldību. Jūs nevarēsiet iegūt tik lielu elastību no tipiskiem risinājumiem.

 • Rentabla

Kā mēs varam aizmirst par visas izvietošanas izmaksām? Parasti bloku ķēdes izstrādes pakalpojums maksā zemāk nekā paša risinājuma ieviešana no nulles. Ja vēlaties attīstīt savu tehnoloģiju, jums ir jāpieņem darbinieki, kuri ir eksperti šajā jomā un no kuriem ir atkarīgi pārējie pārvadātāji..

Mūsdienās šīs izmaksas ir pārāk lielas, nekā vidēji pārvaldītās platformas. Turklāt blockchain izstrādes pakalpojums prasīs naudu tikai par jūsu izmantotajām funkcijām. Vairumā gadījumu nav slēptu izmaksu.

 • Privātuma aizsardzība un droša drošība

Ar blockchain izstrādes pakalpojuma palīdzību jūs varat pārvaldīt visus atļauju līmeņus, mezglus un atslēgas no viena vadības paneļa. Patiesībā gandrīz katrs BAAS nodrošinātājs piedāvā vadības paneli ērtai piekļuvei.

Virsgrāmatas informācijas šifrēšanas process palielina arī drošību un nodrošinās visaugstāko privātumu. Turklāt šo risinājumu kiberdrošība ir ievērojama, jo tie neļauj notikt nekādām ārējām vai iekšējām krāpnieciskām darbībām.

 • Vadības sistēma

Ja esat uzņēmuma īpašnieks, ir pilnīgi dabiski, ka vēlaties būt atbildīgs par visu. Lai palīdzētu jums šajā ziņā, daudzi bloku ķēdes izstrādes pakalpojumi piedāvā pārvaldības piekļuvi tīklam. Turklāt viņi piedāvā arī pārvaldības procesu, lai jūs varētu aizliegt cilvēkus par nelikumīgām darbībām.

Šīs sistēmas ir ļoti nepieciešamas jebkuram uzņēmumam, kurš vēlas mainīt savu iekšējo tīkla sistēmu ar blokķēdi.

 • Rīku pārvaldīšana

Izmantojot blockchain izstrādes pakalpojumu, jūs saņemsiet plašu pārvaldības rīku klāstu. Turklāt šie rīki palīdz uzraudzīt vai pārbaudīt tīkla veiktspēju. Turklāt ir arī celtniecības rīki, kurus varat izmantot, lai jebkādā veidā uzlabotu platformu. Pārsvarā šie rīki ir lieliska iespēja, ja jūsu komandā ir izstrādātājs.

4. nodaļa: Kur jūs varat izmantot BAAS risinājumus?

Globālie darījumi

Iepriekš finanšu nozares bija pirmās, kas kādreiz apsvēra blokķēdes finanšu pakalpojumu. Blockchain kā pakalpojums ir pilnībā spējīgs tikt galā ar visu savu tīkla slogu. Tāpēc globālais darījums ir viens no labākajiem Blockchain as a Service lietošanas gadījumiem.

Tagad ar BAAS risinājumu jūs varēsiet veikt pārrobežu maksājumus, kas savukārt dos milzīgu stimulu finanšu sektoram.

Turklāt tūlītējo darījumu process ir ārkārtīgi ātrs, un maksājuma apstrādei nebūs jāgaida vairākas dienas. Patiesībā maksājuma nosūtīšana aizņem tikai aptuveni 10 sekundes.

Blockchain kā pakalpojums IBM ir viens no spilgtākajiem šī lietošanas gadījuma piemēriem. IBM uzsāka World Wire, un līdz ar to ikviens var noskaidrot pārrobežu maksājumus. Parasti viņi piedāvā –

 • Ātras naudas nosūtīšanas iespējas.
 • Lielāka efektivitāte.
 • Samazinātas izmaksas.
 • Ar drošību bagāta vide.
 • Masveida pārredzamība

Turklāt tas ir ļoti vienkārši lietojams, un jūs varat to integrēt jebkura veida organizācijā. Tātad jūs varēsiet izbaudīt laika ietaupīšanas greznību.

Tirdzniecība

Tirdzniecība ir vēl viens no lielākajiem blokķēdes kā servera lietošanas gadījumiem. Katru gadu, izmantojot jebkāda veida tirdzniecības finanšu uzņēmumus, tiek piegādāti vairāk nekā 18 triljoni USD luksus priekšmetu. Tas ir milzīgs tirgus laukums, un Blockchain kā pakalpojums var padarīt to vienmērīgāku.

Patiesībā šai nozarei ir vajadzīga lielāka kontrole pār visu procesu. Turklāt šeit patiešām var mirdzēt Blockchain kā pakalpojums.

Lielisks piemērs tam būtu TradeLens. TardeLens ir Blockchain kā Service tehnoloģija ar ieinteresēto pušu ieguldījumu un pamatotiem noteikumiem. Turklāt tā ir moderna modulārā tīkla sistēma, kas var nodrošināt lielu efektivitāti.

Platformai ir vairāk nekā 150 organizācijas, kas tās atbalsta. Turklāt ieguvumi ir milzīgi, piemēram, nav dokumentu, lielāka efektivitāte, uzticēšanās un pārredzamība un daudz kas cits.

Turklāt tīkls ir pilnībā nodrošināts, un ikviens var brīvi redzēt savu informāciju. Tātad tikai viņiem būs pieeja tam, kas ir lieliski, jo tas saglabā privātumu.

Pārtikas nekaitīgums

Mēs esam diezgan pārliecināti, ka jūs kopā ar visiem citiem rūpējaties par pārtikas nekaitīguma jautājumiem. Lielie lauksaimniecības kanāli palielina lielu daudzumu pārtikas, taču, lai to izdarītu, tie kaitē tā kvalitātei. Pārstrādāti pārtikas produkti ir izplatīti, un tiem ir vismazākais nepieciešamais uzturs. Turklāt ķīmiskie komponenti ilgākam glabāšanas laikam padara tos bīstamākus ēst.

Bet kā jūs varat sniegt labu risinājumu šai šausmīgajai problēmai? Nu, šajā ziņā noderēs Blockchain kā pakalpojuma lietošanas gadījumi. Turklāt, izmantojot šos risinājumus, uzņēmumi var izsekot pārtikas materiālam un novērtēt pārtikas kvalitāti pirms tā laišanas tirgū.

Blockchain kā pakalpojums IBM piedāvā vienu no brīnišķīgajiem risinājumiem – Food Trust. Pārtikas trests ļaus jums zināt jūsu izejvielu kvalitāti no sākuma punkta līdz galaproduktam.

Turklāt tas piedāvās arī

 • Pārtikas nekaitīgums
 • Pārtikas svaigums pat pēc ražošanas
 • Zīmola uzticēšanās veicināšana
 • Nav pārtikas izšķiešanas
 • Palielināt ilgtspēju
 • Nav liekšķere par krāpšanos ar pārtiku

Piegādes ķēde

Tas ir viens no izšķirošajiem Blockchain kā pakalpojuma izmantošanas gadījumiem. Patiesībā BAAS var patiešām spīdēt piegādes ķēdes pārvaldībā. Turklāt daudzi no blokķēdes izstrādes pakalpojumiem piedāvā tādas pievilcīgas funkcijas kā –

 • Droša un privāta virsgrāmatu sistēma.
 • Redzamība katram piegādes ķēdes procesa posmam.
 • Datu pārbaude ar viedajiem līgumiem un līgumu izpilde.
 • Precīza informācija un tā nav maināma, tādējādi ātri pamanot slikto spēlētāju.
 • Ieņēmumu palielināšana.
 • Izmaksu samazināšanas risinājumi katrā posmā.

Parasti piegādes ķēdes nozares cieš no galvenā jautājuma – pienācīgas izsekojamības trūkuma. Turklāt ir pilnīgi normāli ražot lielāko daudzumu produktu katrā segmentā, taču sekot katram no tiem bija diezgan neiespējami.

Tā rezultātā daudzi produkti pazūd vai tos aizstāj ar viltotiem produktiem. Turklāt tas ilgtermiņā kaitē šī zīmola reputācijai.

Lai risinātu situāciju, kādā Blockchain kā pakalpojums darbojas, IBM strādā pie risinājumiem, kas īpaši paredzēti piegādes ķēdes pārvaldībai. Turklāt platforma piedāvā pārredzamību un izsekojamību, kas ir divas no galvenajām šīs nozares vajadzībām.

Mazumtirdzniecība

Mazumtirgotāju nozare ir vēl viens populārs Blockchain kā pakalpojuma lietošanas gadījums. Kāpēc? Nu, tāpēc, ka mazumtirgotājiem vienmēr ir jācīnās pret viltotiem produktiem, lai viņu klienti varētu iegūt viņu nopelnītos autentiskos produktus. Tomēr ar ļoti mazu panākumu līmeni viņi nespēj cīnīties pret viltotiem tirgiem.

Šajā brīdī Blockchain kā pakalpojums var piedāvāt daudz drošības pasākumu un palīdzēt cīnīties pret viltotiem produktiem.

Daži galvenie spēlētāji šajā jomā ir Alibaba un Walmart.

Walmart ir viens no lielākajiem mazumtirgotāju gigantiem tirgū, un šobrīd viņus patiešām interesē BAAS. Ikdienas darbībā viņi izmanto IBM blokķēdes pakalpojumus, lai pārvaldītu un izsekotu visas savas preces. Turklāt viņi arī mēģina digitalizēt visu preču pirkšanas un maksājumu apstrādi.

No otras puses, Alibaba vēlas pārtraukt zādzību jautājumus. Katru gadu daudzi produkti tiek nozagti no viņu noliktavas vai ražošanas līnijas. Turklāt, lai to apturētu, viņi izmanto uz blockchain balstītus risinājumus. Turklāt uzņēmums meklē uzņēmuma līmeņa BAAS.

Valsts dienesti

Blokķēdes kā pakalpojuma lietošanas gadījumi ir lieliski piemēroti visiem valsts dienestiem. Parasti valdības iestādēm digitalizācija patiešām pietrūkst. Turklāt pilsoņi ir pelnījuši labākas privilēģijas un tiesības, taču, pateicoties darbībai mantotajos tīklos, šie institūti to nevar piedāvāt.

Tā rezultātā valsts dienestiem tas kļūst par apgrūtinājumu sekot prasībām.

Tomēr īpaši pakalpojumi, piemēram, blokķēdes finanšu pakalpojumi vai jebkurš cits pakalpojums, var palīdzēt racionalizēt valdības digitalizācijas procesu. Turklāt, pārvietojot visu virsgrāmatas sistēmā, tiks nodrošināta sabiedrība bez papīra bez jebkādas nelikumīgas manipulācijas vai papīra takas.

Patiesībā daudzi valsts dienesti sadarbojas ar Blockchain kā pakalpojumu sniedzējiem.

Katra pilsoņa digitālo ID nodrošināšana un maksājumu, piemēram, zemes, hipotēkas līzinga vai jebkura cita veida maksājumu, pilnveidošana ir tikai daži no iespējamiem lietojumiem.

Tādas valstis kā Čīle, Igaunija, Dubaija un Izraēla jau meklē savu blokķēdes ieviešanu.

Intelektuālais īpašums

Vienkārši padomājiet par situāciju. Jūs esat fotogrāfs un pārdodat savus darbus par naudu. Turklāt jūs izmantojat sociālo mediju platformu, lai reklamētu savas prasmes fotografēt, taču daudzi jūsu darbu izmanto bez jūsu atļaujas, un jūs pat par tiem nesaņemat algu. Vai tas jums šķiet labs risinājums? Skaidrs, ka nē!

Tomēr tas ir parasts mākslinieku, izgudrotāju, mūziķu un dizaineru gadījums. Turklāt, lai labi ietekmētu tirgu, viņiem ir nepieciešama labāka intelektuālā īpašuma drošība. Patiesībā ir daudz uzņēmumu, kas patentē vai marķē intelektuālos īpašumus; tomēr viņu datu bāzes ir patiešām novecojušas.

Tāpēc, lai patentētu savu darbu, jums ir jāizmanto blokķēde, lai neviens to nevarētu nelikumīgi izmantot. Turklāt ar blockchain finanšu pakalpojumu jūs varat viegli izsekot saviem īpašumiem un saņemt pelnīto maksājumu.

Veselības aprūpe

Veselības aprūpes iestādes var viegli izmantot visas Blockchain kā pakalpojuma izmantošanas priekšrocības. Parasti šajā nozarē tiek ieguldīti daudzi ieguldījumi, bet ar mazāk pamanāmiem rezultātiem. Un kāpēc tā? Nu, tāpēc, ka daudzi cilvēki izmanto nozares pārredzamības trūkumu. Turklāt viņi pievērsīsies neaizsargātajiem punktiem un izmantos priekšrocības.

Vēl viens svarīgs faktors šajā gadījumā ir viltotu narkotiku problēma. Viltus narkotikas nav tas, ko mēs gribētu norīt katru dienu. Turklāt daudzi cilvēki cieš no nopietnām slimībām, lietojot viltotas narkotikas. Tirgus pieaug, un farmaceitiskie preparāti neko nevar darīt.

Lai palīdzētu, šī nozare patiešām var izmantot Blockchain kā pakalpojumu lietojumprogrammu. Turklāt blockchain finanšu pakalpojums var neņemt vērā maksājumu procesu, un virsgrāmatas platforma var izsekot un piedāvāt nemainīgu informāciju.

Ja viņi apvienosies, neviens nevarēs veikt krāpnieciskas darbības.

Eļļa un gāze

Tas varētu šķist mazliet dīvaini Blockchain kā pakalpojuma izmantošanas gadījumi, taču naftas un gāzes niša ir viena no lielākajām uzņēmumu nozarēm. Turklāt vairāki avoti apgalvo, ka BAAS būtu ideāli piemērots šai nozarei. Turklāt kravu apmaksas un revīzijas procesiem ir nepieciešama atbilstoša tīkla bāze, lai racionalizētu.

Vienkāršā kontekstā Blockchain kā pakalpojums var uzlabot efektivitāti neatkarīgi no tā, kuru maršrutu tā ņem vērā – Vienkāršs, Kuģis, Kravas automobilis un Dzelzceļš. Turklāt naftas kompānijas var izdomāt vislabāko iespējamo maršrutu un ievērojami samazināt izmaksas.

Tomēr viss ir atkarīgs no datu pārskatatbildības. Tātad, kad dati ir virsgrāmatā, neviens tos nevar mainīt vai mainīt, un gan pārvadātājs, gan nosūtītājs tos redzēs.

Saskaņā ar Accenture teikto, BAAS risinājumi uzņēmumiem var ietaupīt vairāk nekā 5% no izmaksām. Tāpēc daudzi naftas giganti tagad pēta ideju par blokķēdi.

Nekustamais īpašums

Nekustamā īpašuma tirgū mūsdienās neveicas tik lieliski. Patiesībā tā ļoti cieš no sliktas likviditātes, kā arī ar pārāk lielām izmaksām un nepietiekamu izlaidi. Mūsdienās tā ir kļuvusi par luksusa preci, kurā var ieguldīt tikai bagāti cilvēki.

Turklāt, lai līdzsvarotu šo situāciju, nekustamā īpašuma uzņēmumiem ir jāizmanto Blockchain kā pakalpojuma lietošanas gadījumi. BAAS platformas var piedāvāt nepieciešamo likviditātes apjomu, kas nepieciešams nišai.

Ir vairāki gadījumi, kad nekustamā īpašuma kompānijas izmanto blokķēdi, lai izsekotu tirgū. Turklāt viņi arī nodrošina labāku klientu apmierinātību un katru zemi pārveido par digitālu zemi.

Izmantojot to, cilvēki varētu ieguldīt daļēji īpašumtiesībās, un viņi var viegli pirkt un pārdot zemes, kur vien viņi vēlas. Tātad šādā veidā tirgus likviditāte atgriezīsies.

Humānisms

Blokķēdes kā pakalpojuma izmantošanas gadījumi patiešām var izmantot visas šajā nišā esošās lietojumprogrammas. Jums šī nozare varētu šķist tālu iegūta, taču arī šai nozarei jāpievērš uzmanība. Katru gadu miljoniem dolāru tiek novirzīti labdarības nozarēm par humānās palīdzības darbiem, bet vai tie tiešām tiek novirzīti cilvēkiem, kuriem tas vajadzīgs?

Diemžēl nē. Humanitārās nozares cieš no vienas no visu laiku lielākajām krāpnieciskajām darbībām. Turklāt daudzi cilvēki mēģina sabojāt dokumentus un likties, ka viņi naudu piešķir nabadzīgajiem. Tomēr tikai daži cilvēki saņem palīdzību, kaut arī viņiem katru dienu ir vairāk nekā pietiekami daudz ziedojumu!

Lai palīdzētu apturēt visus sliktos spēlētājus, šī nozare var izmantot blokķēdes finanšu pakalpojuma iespējas. Izmantojot BAAS pakalpojumu sniedzēju risinājumus, viņi var izmantot nemainīgumu. Ziedojumi ienāks caur virsgrāmatu, un neviens tos nevar mainīt. Turklāt viņi var arī izsekot, kur notiek ziedojumi.

Apdrošināšana

Tehnoloģiju sacensībās atpaliek vēl viena nozare – apdrošināšana. Apdrošināšanas sabiedrībām katru dienu jārisina pārāk daudz dokumentu un naudas taku, kas ir kaut kas milzīgs. Turklāt katru reizi, kad kāds pieprasa savu apdrošināšanu, uzņēmumam ir jānosūta savs darbinieks, lai pārbaudītu, vai prasība ir patiesa vai nepatiesa.

Turklāt šis process aizņem daudz laika un sagādā vairāk nepatikšanas gan patērētājam, gan uzņēmumam.

Izņemot šos, šie uzņēmumi arī izmanto savus klientus, neesot pilnīgi godīgi. Parasti apdrošināšanas polisēs ir daudz nepilnību, un daudziem klientiem tā tiek atņemta.

Tātad, lai to izbeigtu, viņiem ir jāizmanto Blockchain kā pakalpojuma lietošanas gadījumi. Ar blockchain integrāciju viņi var izmantot blockchain finanšu pakalpojumu, lai noslēgtu līgumu. Daudzi Blockchain kā pakalpojumu sniedzēji spēj piedāvāt šo risinājumu.

Turklāt, ja viss tiek automatizēts un darbojas brīvā dabā, jūs bez kavēšanās varat viegli pieprasīt savu apdrošināšanu.

Mediji un izklaide

Izklaides bizness ir viena no svarīgākajām un lielākajām nozarēm mūsu sabiedrībā. Patiesībā dalība plašsaziņas līdzekļos un izklaidēs ir diezgan vienkārša tādu sociālo platformu dēļ kā YouTube. Tomēr pat vietnē YouTube attieksme nav taisnīga.

Lai gan tiešsaistes platformā ir daudz noteikumu, tomēr YouTube izpildītājiem ir daudz negodīguma. Turklāt viņi nesaņem ekspozīciju par savu darbu.

Turklāt situācija ir ārkārtīgi atturoša, un daudzi izcili mākslinieki nepopularizē savu darbu, kā vajadzētu. Bet, izmantojot bloku ķēdes kā pakalpojumu izmantošanas gadījumus, plašsaziņas līdzekļu industrija to var patiesi pagriezt.

Viņi var izsekot visus mākslinieka ierakstus, kā arī var rūpīgāk sadalīt savus ieņēmumus, izmantojot blokķēdes finanšu pakalpojumu. Turklāt ir piemērojama arī viņu tiesību saglabāšana, izmantojot platformu. Turklāt viņi var izmantot viedo līgumu funkciju, lai māksliniekam uzreiz samaksātu, kad kāds pērk vai redz viņu darbu.

Ceļošana

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ceļojumu nozare ir diezgan populāra attiecībā uz Blockchain kā pakalpojumu lietošanas gadījumiem. Mēs esam redzējuši daudzas lidostas, lai strādātu ar blokķēdes nodrošinātājiem un būtu atklāti; viņi tiešām strādā lieliski. Lidostas vēlas izmantot jauno tehnoloģiju, un kopā ar pakalpojumu sniedzējiem viņi saņem daudz.

Turklāt ceļojumu nozare vēlas revolucionizēt pasažieru apstrādes sistēmu, izmantojot tehnoloģiju.

Vienotas datu bāzes izmantošana, lai pievienotu visu pasažieru identifikāciju, ir lielisks risinājums, jo tādā veidā robežšķērsošanas situācijā pasažieriem nebūs jāgaida vairākas stundas. Turklāt bez jebkādas dokumentācijas un visa digitalizēšanas cilvēki nevarēs viltot pases un iet cauri.

British Airway pašlaik izmanto tehnoloģiju, lai redzētu, kā sistēma darbojas. Viņi precizē visus ienākošos un izejošos lidojumus un grafikus. Pašlaik viņi bez jebkādiem jautājumiem reģistrēja vairāk nekā 2 miljonus lidojumu.

5. nodaļa: Populāri BAAS pakalpojumu sniedzēji tirgū

Baas nodrošinātāji un reālās pasaules piemēri

Blockchain kā pakalpojumu uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji

1. Microsoft

Jūs acīmredzot esat dzirdējuši par Microsoft – tehnoloģiju gigantu, kas valda tirgū. Bet mēs domājam, ka jums būs patīkamāk uzzināt, ka Microsoft ar savu platformu pievienojās BAAS nodrošinātāju līgai. Tātad, tagad viņi piedāvā risinājumus, izmantojot savu Blockchain kā pakalpojumu Microsoft Azure platformu.

Turklāt ar viņu lielisko jauno produktu klāstu jūs varat izvietot platformu tikai vienas dienas laikā! Cik tas ir brīnišķīgi? Vēl viena lieliska šīs Blockchain kā Service Azure platformas iezīme ir tāda, ka tās iestatīšanai būtu nepieciešami tikai daži klikšķi! Blockchain kā Service Azure darbagalds lielākoties ir piemērots virsgrāmatas sistēmas izstrādei vai testa fāzēm. Ne tas, ka jūs nevarēsiet izmantot virsgrāmatu sistēmu, bet, ja vēlaties, lai stabila platforma tikai attīstītos, tad Blockchain kā pakalpojums Microsoft ir šeit, lai jūs dublētu.

Patiesībā Microsoft vienmēr izcēlās ar jebkāda veida tehnoloģijām, ko viņi mums piedāvāja. Tātad, blokshēmas gadījumā mēs nevaram sagaidīt no viņiem mazāk izejas.

Blokķēde kā pakalpojums Microsoft samazina izvietošanas izmaksas un laiku, izmantojot platformā iepriekš izveidotās integrācijas. Turklāt, veicot iestatīšanu, jūs saņemsiet daudz izstrādes rīku Blockchain as Service Azure platformā.

Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties opcijas vai funkcijas, kuras vēlaties pievienot tīklam, un viss ir paveikts! Turklāt jūs varat konfigurēt katru funkciju Blockchain kā pakalpojumu Microsoft platformu. Neviens cits pakalpojumu sniedzējs nedos jums tik lielu elastību. Tātad, tas ir patiešām viegls uzdevums.

Topoloģijas

Pēc tam jums būs jārisina Blockchain kā Service Azure platformas topoloģijas sadaļa. Šeit jums vajadzētu izvēlēties nepieciešamo topoloģiju. Parasti viņi piedāvā trīs veidu topoloģijas Blockchain kā Service Microsoft platformu.

Pirmais ir Dev / Test topoloģija. Šajā Blockchain kā Service Azure risinājumā jums būs tikai virtuālā mašīna, ar kuru strādāt. Tas galvenokārt paredzēts tikai izstrādātājiem.

Ja esat viena organizācija, izmantojiet viena dalībnieka topoloģiju. Tādējādi jūs iegūsiet vairākus mezglus dažādās ražošanas līnijās.

Ja esat konsorcijs, tad vislabāk ir pieturēties pie vairāku locekļu topoloģijas. Turklāt šis ļaus jums stimulēt jebkura konsorcija līdzīgu struktūru. Jūs varat izvēlēties mezglu skaitu un atkarīgs no tā, vai iestatīšana var aizņemt 15 minūtes.

Kādas ir funkcijas?

 • Jūs varat izsekot saražotās preces ar balss un SMS interfeisu palīdzību.
 • Tas integrēja lietu internetu, izmantojot to, lai jūs varētu viegli izsekot sūtījuma vai jebkura veida produkta atrašanās vietai.
 • Jūs varat pārvaldīt galvenos procesus, izmantojot ERP sistēmas. Turklāt tā var sazināties arī ar galvenajiem dalībniekiem.
 • Microsoft Azure ļaus jums izbaudīt ātrākas izvietošanas iespējas ar lielāku efektivitāti.
 • Tas arī samazina izmaksas par blokķēdes izvietošanu. Tātad, pārejot no mantotā tīkla uz blokķēdi, jums nebūs jāmaksā pārāk daudz naudas.

2. IBM

Blockchain kā pakalpojums IBM platforma ir vēl viena lieliska iespēja jums. Brīnišķīgajā platformā ir daudz BAAS risinājumu, kurus varat izmēģināt. Turklāt mums jāatzīst, ka IBM somā ir daudz BAAS projektu.

IBM mākoņu infrastruktūra ir viens no uzņēmumam gataviem, integrētiem un pilnībā darbspējīgiem risinājumiem tirgū. Izmantojot Blockchain kā pakalpojumu IBM lietojumprogrammu, jums būs daudz vieglāk integrēt blokķēdi, darbināt saskarni un pārvaldīt sistēmu.

Pašlaik jūs saņemsiet Blockchain tikai kā Service IBM platformu Hyperledger Fabric. Turklāt IBM bija viens no lielākajiem ieguldītājiem šajā projektā. Neuztraucieties tikai viena risinājuma dēļ, jo IBM var uzlabot platformu jūsu vajadzībām.

Turklāt integrācija ar Blockchain kā pakalpojumu IBM ir patiešām ātra, efektīva un piedāvā papildu drošību jūsu organizācijai. Kurš gan negribētu šīs tiesības?

Patiesībā jūs iegūsiet plašu abonēšanas iespēju klāstu, no kā izvēlēties. Turklāt katrs no viņiem piedāvās kaut ko jaunu, lai padarītu tos ienesīgākus. Tātad, nav svarīgi, vai esat mazs uzņēmums vai daudznacionāls uzņēmums; jūs vienmēr saņemsiet pelnīto BAAS risinājumu.

Tomēr, ja jums ir mazāks budžets, izskatiet iesākto plānu, jo tas ir viens no ekonomiskajiem.

Blockchain platformas funkcijas

 • Jaunu lietotņu izveide

Tas patiešām nāk ar efektīvu jūsu lietotņu izstrādes vidi. Turklāt iestatīšanas laikā varat izmantot tiešsaistes, koplietojamo vai vietējo vidi. Tomēr jums būtu nepieciešami arī izstrādes rīki, vai ne? Neuztraucieties, jo Blockchain kā Pakalpojums IBM atguva jūsu atbalstu. Visi jūsu izstrādes vides iestatījumi ir aprīkoti ar mūsdienīgiem rīkiem.

Tāpēc jums būs jāpieslēdz un jāsāk veidot jaunas lietojumprogrammas.

 • Valdības vara

Kā mēs teicām iepriekš, jūs saņemsiet pārvaldības sistēmu ar savu blokķēdes risinājumu. Turklāt jūs varat sākt pārvaldīt savu platformu tūlīt pēc izvietošanas. Aktivizācijas rīki ir paredzēti jauniem kanāliem, dalībniekiem, viedajiem līgumiem un tīkla sistēmai. Turklāt, ja jūs strādājat ar vairāk nekā vienu pusi, varat arī redzēt viņu atjauninājumus no sava paneļa.

 • Ļoti operatīva

Tīkls vienmēr ir augstas veiktspējas, bezšuvju savienojuma platforma. Turklāt, ja ir kādi jauni atjauninājumi, jūs tos saņemsit uzreiz. Turklāt, tā kā tas ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, jums nebūs jājaunina tīkls patiešām ilgu laiku.

 • Samazina risku

IBM risinājums samazina neveiksmes risku. Daudzos gadījumos jūs varat sajaukt, vai ieguldīsit šajā platformā, vai tas būtu ideāli. Tomēr elastīgā abonēšanas un atbalsta cenu noteikšana jums palīdzēs. Turklāt papildu pārvaldības iespēja ļaus jums izvairīties no visām nevēlamajām autoritātēm.

 • Ietaupa laiku

Jūs varat sākt savu blokķēdes ieviešanu diezgan ātri. Tīkla izvietošana prasa tikai minūtes. Turklāt plaši izstrādes rīki atvieglo izmaiņu veikšanu.

 • Uzņēmumam gatavs

Platforma ir veidota tā, lai piedāvātu augstu pieejamību, kā arī piedāvā iespēju pēcavārijas atjaunošanai. Patiesībā ne daudzi BAAS pakalpojumu sniedzēji faktiski piedāvā šīs funkcijas. Turklāt jūs varat apgrūtināt tīklu ar darījumu slodzi; tas nesabruks zem spiediena.

 • Atvērtā ekosistēma

Blockchain kā pakalpojums IBM platforma pārdevēja jūs neaizslēgs. Parasti, kad izvēlaties SAAS risinājumu, viņiem parasti ir daudz noteikumu, kas neļauj mainīt piegādātāju pat tad, ja pēc lietošanas jums nepatīk viņu risinājums. Bet ar IBM jums par to nebūs jāuztraucas.

3. Orākuls

Vai meklējat visaptverošu izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju platformu? Oracle varētu būt tieši īstais BAAS nodrošinātājs jums. Oracle šajā salīdzinājumā ir salīdzinoši jauns, taču neuztraucieties; viņi var piedāvāt eksotiskus risinājumus.

Turklāt jūs varat pievienoties citai organizācijai, lai izvietotu savu blokķēdes ieviešanu un atjauninātu virsgrāmatas sistēmu. Turklāt, izmantojot Oracle, tagad varat droši kopīgot informāciju ar saviem biznesa partneriem, piemēram, biznesa partneriem, pārdevējiem, piegādātājiem utt..

Oracle piedāvā Blockchain kā pakalpojumu, kas jums sniegtu visas iepriekš minētās funkcijas. Bet pagaidiet, tur ir vairāk. Platformas pamatā ir saliekams arhitektūras modelis. Turklāt tas ļaus iespējot īpašas funkcijas, kas atbilst jūsu organizācijai.

Bet kā ar pastāvīgu tehnoloģisko atjaunināšanu? Tā kā Oracle piedāvā automātiskas atjaunināšanas iespēju, viņi parūpēsies par šo procesu; jums par to nebūs jāuztraucas. Turklāt daudzslāņu dēļ šeit ir ļoti viegli izmantot pielāgojamu spraudni.

Kā tas darbojas?

Pārejam uz galveno jautājumu par tā patieso darbību. Pirmkārt, tie sastāv no mezglu tīkla; šie mezgli apstiprina darījumus un atbild arī uz viedo līgumu vaicājumiem. Turklāt viedais līgums ir integrēts mākoņa serverī, lai jūs gūtu ievērojamu stimulu savai organizācijai.

Turklāt, ja izmantojat ārējas lietojumprogrammas, jums jāizmanto klienta REST API izsaukumi, lai izsauktu darījuma procesu. Tas arī sāks vaicājumus.

Kad vienprātības mezgli vienojas, ka tā ir derīga, tā iekļūs datu bloku grupā. Turklāt visi datu bloki ir ārkārtīgi droši, un neviens tos vēlāk nevar redzēt.

Nejauciet viņu Blockchain kā pakalpojumu, jo Oracle platformā nemēģina izveidot biznesa tīklu. Viņi vienkārši piedāvā platformu tikai organizācijām, kuras vēlas iegūt blokķēdes risinājumus.

Blockchain Cloud Solution īpašības

 • Caurspīdīgs un koplietots: Visi jūsu dalībnieki var redzēt konsekventus datu atjauninājumus virsgrāmatā. Tomēr jūs varat ierobežot mezglu piekļuvi, pamatojoties uz to rangu. Turklāt viņiem vajadzētu būt pilnvarotiem piekļūt virsgrāmatu sistēmai.
 • Precīza un nenoliedzama: Šeit vienprātība ir atkarīga no tīkla lietotāju apakškopa lēmuma. Turklāt, tiklīdz viņi ir apstiprinājuši vai pievienojuši informāciju, neviens to vairs nevar izdzēst.
 • Nemaināms: Tas darbojas līdzīgi kā publiskie blokķēdes. Parasti šāda veida tehnoloģijās darījumus nevar mainīt. Oracle jūs redzēsiet to pašu.
 • Šifrēts: Šifrēšana ir obligāta bloķēšanas ķēdei, un Oracle nodrošina visaugstāko šifrēšanu jūsu slepenās informācijas drošībai.

4. Amazon

Vēl viens lielisks Blockchain kā pakalpojuma risinājums ir Amazon Web Services. Blockchain kā pakalpojums AWS piedāvā vienu no brīnišķīgajiem veidiem, kā ieviest blockchain. Izmantojot Blockchain kā Service AWS risinājumu, jūs varat izveidot savu tīkla sistēmu ar mērogojamību un veiktspēju. Turklāt tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā attīstīt savu uzņēmumu.

Turklāt Blockchain kā pakalpojuma AWS gadās piedāvāt daudz risinājumu decentralizētai un centralizētai arhitektūrai. Varbūt jūs vēlaties iegūt blokķēdes drošību, bet vēlaties centralizētu tēmu, AWS to var iegūt jums. Turklāt Blockchain kā pakalpojuma AWS sniegs jums augstas klases veiktspējas virsgrāmatu ar kriptogrāfiski drošu datu veidošanu.

Bet decentralizētas arhitektūras gadījumā Blockchain as a Service AWS sniegs vislabāko no labākajām blockchain vidēm. Viss šeit tiek pilnībā pārvaldīts, tāpēc nav jēgas uztraukties par tīkla pārvaldīšanu tikai pats.

Visi viņu pakalpojumi ir pilnīgi viegli uzstādāmi, un tie patiešām ir rentabli. Jūs saņemsiet blockchain kā pakalpojuma AWS veidnes, kuras izvietot, tāpēc pārbaudīsim, kā tās ir.

AWS Blockchain veidnes

Šāda veida Blockchain jūs galvenokārt iegūsit kā pakalpojuma AWS veidni. Tas faktiski ir lielisks veids, kā to izdarīt, jo tas ietaupa daudz laika. Turklāt tas ir līdzīgs vietņu veidnēm, kurās varat uzlabot funkcijas, lai padarītu tās unikālas.

Ko jūs iegūsiet?

 • Ātrāks izvietošanas laiks

Tīkla izvietošana prasīs tikai aptuveni minūti. Turklāt jums jāpārbauda viņu ECS un ECS2 veidnes, jo šīs divas līdz šim ir vispopulārākās.

 • Izvēles variants

Izvēlieties jebkuru sistēmu, kuru vēlaties palaist savā blokķēdē. Pašlaik viņi piedāvā tikai trīs veidu blokķēdes platformas – Hyperledger Fabric, Corda un Ethereum. Turklāt katrā izvietojumā jūs redzēsiet izmaiņas, jo ietvari nedaudz atšķiras no cita.

 • Rīku pārvaldīšana

Jums, iespējams, būs nepieciešami pārvaldības rīki, lai pārbaudītu izvietošanu, vai ne? Izmantojot Blockchain kā pakalpojumu AWS, jūs iegūsiet daudz pārvaldības rīku, pamatojoties uz izvēlēto sistēmu. Turklāt šis aprīkojums ļaus jums uzraudzīt jūsu sistēmu un starp mezgliem varēsiet pamanīt visus sliktos spēlētājus.

 • Maksājiet par to, ko izmantojat

Blockchain kā pakalpojumu platformas AWS norēķinu process ir patiešām vienkāršs. Turklāt jūs maksāsiet tikai par tām, kuras izmantojat, un atšķirībā no citiem BAAS pakalpojumu sniedzējiem nav slēptu izmaksu. Tātad, jūs varat vienkārši izbaudīt risinājumu bez jebkādas slodzes.

5. Alibaba

Vēl viens lielisks pārdevējs tirgū ir Alibaba Cloud. Viņi piedāvā vienu no sarežģītākajām uzņēmuma Blockchain kā pakalpojumu lietojumprogrammām tirgū. Jūs varēsit izvietot jebkura veida uzņēmuma līmeņa platformu, izmantojot to platformu. Turklāt ar viņu BAAS palīdzību jūs tuvosities populārākajām tirgū esošajām blokķēdēm.

Ja jūs esat viens no tiem uzņēmumiem, kuriem nav pietiekami daudz laika, lai izstrādātu blokķēdes tehnoloģiju, tad Alibaba ir jābūt jūsu kontrolsarakstā. Patiesībā viņi piedāvā pārvaldītas sistēmas, kas nozīmē, ka viss, kas jums nepieciešams, ir konsultēties ar viņiem, pateikt viņiem, kā jūs to vēlaties, un tas būtu izdarīts.

Kādi ir ieguvumi?

 • Augstākas drošības protokols

Alibaba mākonis nāk ar jauna veida drošības arhitektūru, kurai ir vairāku īrnieku izolācija. Turklāt, izmantojot tos, jūs saņemsiet augstāku drošības līmeni.

 • Lielāka stabilitāte

Varbūt jūsu uzņēmumam katru dienu ir jārisina daudz darījumu vai mezglu. Neuztraucieties, atšķirībā no citiem bloku ķēdes izvietošanas palielināšanas šeit nebūs problēma. Turklāt tas paliks ātrs neatkarīgi no tā, cik lietotāju ir tiešsaistē.

 • Vienkārši un viegli

Tā iestatīšana ir ļoti vienkārša; viss, kas jums jādara, ir administrēt funkcijas ar dažiem klikšķiem. Un ar pārējo tiks galā.

 • Atvērtā ekosistēma

Ekosistēma ir diezgan atvērta, jo tā atbalsta dažāda veida lietojumprogrammas un spraudņus. Tāpēc tā ir lieliska iespēja jūsu uzņēmuma organizācijai.

 • Uzlabotas tehnoloģijas

Alibaba Cloud sadarbojas ar Quorum un Hyperledger Fabric, lai šobrīd piedāvātu jums uzlabotu tehnoloģiju līmeni.

 • Ātrais režīms

Ātrais režīms ļaus izvietot tikai ar vienu klikšķi. Turklāt šai izvietošanai nav sarežģītu konfigurāciju, piemēram, citām platformām.

6. SAP

SAP ir salīdzinoši jauns papildinājums Blockchain kā pakalpojumu sniedzēju līgai. Turklāt tie ir lieliski piemēroti jums, ja meklējat zemas riska vārteju un ērtu izvietošanu savai blokķēdes tehnoloģijai. Pašlaik jūs varēsiet izstrādāt blokķēdes risinājumus viņu mākoņu platformā.

Turklāt viņi ir aprīkojuši savu mākoņa platformu, lai jūs pilnībā atbalstītu ar visām augstākās klases tehnoloģiskajām vajadzībām. Patiesībā SAP vēlas novērst lielos avansa ieguldījumus, kad uzņēmumi sāk integrēt blokķēdi. Turklāt šis lielais ieguldījumu apjoms attur uzņēmumus pat apsvērt blokķēdi.

Tāpēc SAP ir šeit, lai to mainītu un paātrinātu integrācijas procesu.

Ko jūs saņemsiet ar izvietošanu?

 • Mākoņa platformas izvietošana, kas ļaus jums izveidot efektīvu platformu.
 • Izveidojiet porotipu, pārbaudiet to un ievietojiet visus blokķēdes viedos līgumus un lietojumprogrammas.
 • Izveidojiet jaunus blokķēdes paplašinājumus, kas uzlabos jūsu projektu.
 • Izmantojiet atvērto mākoņu standartu, lai izveidotu konsorciju vai privātus blokķēdes tīklus.

SAP HANA

SAP nesen uzsāka savu SAP HANA bloku ķēdes adapteri uzņēmumiem. Turklāt viņi integrējas SAP HANA ar viņu platformu. Ar šo jauno integrāciju klienti tagad var pilnībā izmantot blokķēdes datus, izmantojot standarta SQL komandas un SQL saskarni, lai izveidotu sava uzņēmuma blokķēdes risinājumu.

Turklāt šis jaunais veidojums ļaus izstrādātājiem izstrādāt jaunu blokķēdes tehnoloģiju, pilnībā neizprotot galvenos blokķēdes ieviešanas soļus. Turklāt viņi tagad tos var tikai vienkārši pielietot, kas padara to par ātru un ērtu iespēju blokķēdes izvietošanai.

Tātad, tagad jūs varēsiet iegūt uzņēmuma blokķēdes risinājumus, kā arī izmantot attiecīgos datu veidlapas blokķēdes tīklus. Pašlaik jūs šos datus iegūsiet virtuālajās tabulās, taču tos var konvertēt arī fiziskā tabulas formātā. Turklāt SAP HANA turpinās attiecīgi atjaunināt tabulu, lai iegūtu labāku rezultātu.

Tāpēc ar SAP HANA jūs varēsiet pilnībā izmantot blokķēdes potenciālu ar pilnīgu pārredzamību un gaismas ātruma integrāciju.

Kāpēc Blockchain izmantot SAP BAAS?

 • Uztur savu pamatdarbību centrā

SAP jūs iegūsit vismodernāko blokķēdes risinājumu līmeni, taču tas koncentrēsies arī uz jūsu biznesa stratēģiju. Tātad, jūsu bizness kļūs ne tikai par blokķēdes tehnoloģiju. Turklāt tie aptvers datu kvalitāti un sistēmas integritāti.

 • Lielāka tīklu pieredze

SAP vēlas piedāvāt visu laiku izcilu tīkla pieredzi. Turklāt viņi vēlas apvienot abus tīklus un padarīt to par perfektu biznesa tīklu, kādu jūs kādreiz varētu vēlēties. Tātad, to izmantojot, jūs varēsiet to droši un nevainojami ieviest.

 • BAAS Abstrakcijas slānis

Šis slānis atbalsta visu veidu atvērtos standarta noteikumus un nāk ar iebūvētu SAP lietojumprogrammu, kas palīdzēs jums attīstīt blokķēdi. Kāds ir labāks veids, kā izolēt jūs un jūsu partnerus nekā šis?

 • Ātrāka izvietošana

Visus veidņus izvietojiet salīdzinoši ātrāk; lietu sakārtošana un pielāgošana prasa ļoti maz laika.

 • Vairākas opcijas

SAP jūs izvēlaties vairākus ietvarus. Pašlaik viņi piedāvā Hyperledger Fabric, Quorum un MultiChain integrāciju. Tātad, jums ir daudz iespēju, lai iegūtu labāko. Turklāt katram no izvietojumiem būs atšķirīga iezīme, jo visi modeļi atšķiras viens no otra.

7. Akcentūra

Accenture ir viens no labākajiem spēlētājiem Blockchain as a Service tirgū. Un kāpēc viņi to nedarīs? Viņi par to ir sajūsmā jau no paša sākuma. Turklāt Accenture un blockchain ir domāti viens otram.

Bet Accenture mazliet savādāk piegāja pie Blockchain kā pakalpojuma lietojumprogrammas. Patiesībā viņi galvenokārt koncentrējas uz konsultāciju pakalpojumiem, kas ļauj uzņēmumiem palīdzēt izvēlēties pareizo risinājumu.

Tā kā tehnoloģija ir salīdzinoši jauna, daudzi kļūdās, mēģinot izprast visu spektru. Bet ar Accenture palīdzību tagad jūs varēsiet uzzināt, kāda veida blokķēde jums būtu ideāla.

Tas nav Accenture, taču tirgū ir arī citas bloku konsultāciju firmas.

Ko viņi piedāvā?

 • Stratēģiju analīze: Labākais veids, kā raksturot viņu Blockchain kā pakalpojuma risinājumu, ir sākt ar viņu analīzes stratēģijām. Turklāt viņi piedāvās saviem labākajiem profesionāļiem, kas palīdzēs jums iesaistīties blokķēdes stratēģijās.
 • Blockchain platformas piemērotība: Jūs varētu būt salīdzinoši jauns šajā jaunajā bloku ķēdes līgā un, iespējams, nezināt, vai jūsu organizācija var piedāvāt noteiktas bloku ķēdes funkcijas vai nē. Tāpēc jums ir jākoncentrējas uz savu mērķi, un Accenture šādā veidā palīdzēs.
 • Papildu apmācība: Lai paveiktu darbu, jūsu izstrādātājiem var būt nepieciešama paaugstināta līmeņa blokķēdes apmācība. Izmantojot Accenture, jūs iegūsiet labāko no labākajiem treniņiem.
 • Izstrādes vide: Jūs saņemsiet izstrādes vides savai izvietošanai šajā Blockchain kā Service platformā.
 • Blockchain modelis Projektēšana un ieviešana: Tā ir problēma bez problēmām. Viss, kas jums jādara, ir ļaut viņiem zināt, kādas ir jūsu prasības, un viņi darīs darbu jūsu vietā.

8. Baidu

Baidu ir populārs ķīniešu tīmekļa pakalpojumu dzinējs, un viņi iepriekš palaida savu jauno bloku ķēdes platformu XuperChain. Tomēr tagad viņi nāk ar blokķēdi kā risinājumu uzņēmumam, kurš vēlas vienkāršu, tomēr daudzfunkcionālu platformu.

Kādas ir funkcijas?

 • Lielāka stabilitāte

Varbūt jūsu uzņēmumam katru dienu ir jārisina daudz darījumu vai mezglu. Neuztraucieties, atšķirībā no citiem bloku ķēdes izvietošanas palielināšanas šeit nebūs problēma. Turklāt Baidu blokķēde kā pakalpojums paliks ātra neatkarīgi no tā, cik lietotāju ir tiešsaistē.

 • Vairākas opcijas

Izvēlieties jebkuru sistēmu, kuru vēlaties palaist savā blokķēdē. Pašlaik viņi piedāvā tikai trīs veidu blokķēdes platformas – Hyperledger Fabric, XuperChain un Ethereum. Turklāt XuperChain ir Baidu sākotnējā blokķēdes platforma, un tā ir atvērta pirmkoda. Viņi vēlējās pievienot Hyperledger Sawtooth, bet mēs joprojām nezinām, kad tas varētu notikt.

 • Atvērtā ekosistēma

Ekosistēma ir diezgan atvērta, jo tā atbalsta dažāda veida lietojumprogrammas un spraudņus. Tāpēc tā ir lieliska iespēja jūsu uzņēmuma organizācijai.

 • Ietaupa laiku

Jūs varat sākt blokķēdes ieviešanu diezgan ātri. Tīkla izvietošana prasa tikai minūtes. Turklāt plaši izstrādes rīki atvieglo izmaiņu veikšanu.

9. Huawei

Arī Huawei ir jaunpienācējs BAAS biznesā. Tomēr tie ir vienīgie blockchain risinājumu nodrošinātāji Āzijā, kas padara viņus par vadošo platformu. Turklāt viņi vispirms sāka savus pakalpojumus tikai Ķīnai, bet vēlāk to atvēra visiem.

Huawei Cloud ir viens no sarežģītākajiem Blockchain kā Service risinājumiem, un tie galvenokārt ir paredzēti uzņēmuma lietošanai. Ja esat izstrādātājs, varat iegūt priekšrocības no šīs platformas un ātri izvietot platformu sava budžeta ietvaros.

Huawei Cloud Platform priekšrocības

 • Operatīva un efektīva

Tīkls vienmēr ir augstas veiktspējas, bezšuvju savienojuma platforma. Turklāt, ja ir kādi jauni atjauninājumi, jūs tos saņemsit uzreiz. Turklāt, tā kā tas ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, jums nebūs jājaunina tīkls patiešām ilgu laiku.

 • Nav riska

Huawei Cloud Platform risinājums samazina neveiksmes risku. Daudzos gadījumos jūs varat sajaukt, vai ieguldīsit šajā platformā, vai tas būtu ideāli. Tomēr elastīgā abonēšanas un atbalsta iespēju cena jums palīdzēs. Turklāt papildu pārvaldības iespēja ļaus jums izvairīties no visām nevēlamajām autoritātēm.

 • Atvērta ekosistēma ikvienam

Huawei Blockchain As A Service platforma jūs neaizslēgs. Parasti, kad izvēlaties SAAS risinājumu, viņiem parasti ir daudz noteikumu, kas neļauj mainīt piegādātāju pat tad, ja pēc lietošanas jums nepatīk viņu risinājums. Bet ar Huawei Cloud Platform jums par to nebūs jāuztraucas.

 • Rentabla

Huawei Cloud Platform BAAS norēķinu process ir patiešām vienkāršs. Turklāt jūs maksāsiet tikai par tām, kuras izmantojat, un atšķirībā no citiem BAAS pakalpojumu sniedzējiem nav slēptu izmaksu. Tātad, jūs varat vienkārši izbaudīt risinājumu bez jebkādas slodzes.

 • Pilnīga pierādījuma autentifikācija

Huawei’s Blockchain as a Service platforma piedāvā paaugstinātu autentifikācijas līmeni. Tādā veidā jūs varat ierobežot mezgla ieejas iespēju. Turklāt tas ļaus jums novērst sliktos spēlētājus un strādāt tikai ar saviem darbiniekiem.

10. Kaleido

Kaleido ir viens no Blockchain kā pakalpojumu sniedzējiem tirgū, sadarbojoties ar ConsenSys. Kopā ar Microsoft Azure palīdzību AWS un ConsenSys Kaleido arī apvieno SAAS darbības blokķēdē.

Pēc viņu domām, jūs iegūsit mērogotu platformu ar lielāku efektivitāti, un viņi piedāvā daudz veidņu, lai jūs sāktu darbu.

Kaleido Blockchain Cloud priekšrocības

 • Tūlītējie tīkli

Tīkla izvietošana prasīs tikai aptuveni minūti. Turklāt tas ļautu ietaupīt miljoniem naudas un samazināt darba mēnesi.

 • Izvēles variants

Izvēlieties jebkuru sistēmu, kuru vēlaties palaist savā blokķēdē. Pašlaik viņi piedāvā tikai trīs veidu blokķēdes platformas – Hyperledger Fabric, Corda un Ethereum. Turklāt katrā izvietojumā jūs redzēsiet izmaiņas, jo ietvarstruktūras nedaudz atšķiras no cita. Tas ir nedaudz savādāk nekā parasti, jo jūs pārvaldīsit savu tīklu AWS un Microsoft Azure darbagaldā.

 • Lielāka stabilitāte

Varbūt jūsu uzņēmumam katru dienu ir jārisina daudz darījumu vai mezglu. Neuztraucieties, atšķirībā no citiem bloku ķēdes izvietošanas palielināšanas šeit nebūs problēma. Turklāt tas paliks ātrs neatkarīgi no tā, cik lietotāju ir tiešsaistē.

 • Bagāts tirgus laukums

Kaleido piedāvā bagātīgu tirgu, kas ir pilns ar plug and play risinājumu savā Blockchain kā Service platformā.

11. Hewlett-Packard Enterprise

HPE izlaiž savu salīdzinoši jauno Blockchain kā Pakalpojuma risinājumu misijai kritiskām vidēm. Pēc viņu domām, viņu klienti jau kādu laiku spēlē ar blokķēdi, un pieprasījums pēc 100% kļūdu tolerances sistēmas kļuva par milzīgu lietu.

Turklāt viņu platforma novērš risku strādāt ar jaunu nišu un veikt tiešsaistes darījumus, kas prasa vairāk apstrādes laika. Tagad jūs varat izmantot platformu arī privātajos mākoņos.

Speciālas iespējas

 • Sistēmas drošība

Hewlett-Packard’s Blockchain as a Service nāk ar jauna veida drošības arhitektūru, kurai ir daudzslāņu protokoli. Turklāt, izmantojot tos, jūs saņemsiet augstāku drošības līmeni.

 • Biznesa nepārtrauktība

Hewlett-Packard bloku ķēdē kā pakalpojumā jūs iegūsit vismodernāko bloku ķēdes risinājumu līmeni, taču tas koncentrēsies arī uz jūsu biznesa stratēģiju. Tātad, jūsu bizness kļūs ne tikai par blokķēdes tehnoloģiju. Turklāt tie aptvers datu kvalitāti un sistēmas integritāti.

 • Rīku pārvaldīšana

Jums, iespējams, būs nepieciešami pārvaldības rīki, lai pārbaudītu izvietošanu, vai ne? Izmantojot Hewlett-Packard’s Blockchain as a Service, jūs iegūsiet daudz pārvaldības rīku, pamatojoties uz izvēlēto sistēmu. Turklāt šis aprīkojums ļaus jums uzraudzīt jūsu sistēmu un starp mezgliem varēsiet pamanīt visus sliktos spēlētājus.

 • Uzņēmumam gatavs

Platforma ir veidota tā, lai piedāvātu augstu pieejamību, kā arī piedāvā iespēju pēc avārijas atjaunot. Patiesībā ne daudzi BAAS pakalpojumu sniedzēji faktiski piedāvā šīs funkcijas. Turklāt jūs varat apgrūtināt tīklu ar darījumu slodzi; tas nesabruks zem spiediena.

Vai esat jauns Blockchain tehnoloģijā? Vai jums nav laika iedziļināties kodolā? Nu, izmēģiniet mūsu bloka ķēdes lapu tagad!

6. nodaļa: Uzņēmumi, kas izmanto BAAS pakalpojumus

 • CLS

CLS saņem Blockchain kā pakalpojumu risinājumu no IBM, lai darbinātu savu maksājumu ieskaites risinājumu. Viņi to sauc par CLSNet. Turklāt platforma spēj vadīt tādus darbības procesus kā reāllaika zināšanas par jebkuru valūtu, samazināt riskus un optimizēt dienas likviditāti un daudz ko citu.

Turklāt CLS ir viens no lielākajiem norēķinu nodrošinātājiem un riska mazināšanas uzņēmumiem pasaules ārvalstu valūtā. Izmantojot bloku ķēdes finanšu pakalpojumu, viņi tagad bez bažām var strādāt neuzticamajā vidē.

Saskaņā ar CLS, viņi varēja izveidot sistēmu bez blokķēdes tīkla, izmantojot tikai tradicionālās pieejas. Bet blokķēde ilgtermiņā būs izdevīgāka viņu organizācijai. Turklāt to risinājums var paplašināties, aptverot plašāku finanšu nozares spektru.

 • Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA)

FDA pēta blockchain valstību, izmantojot Blockchain kā Service risinājumus. Turklāt viņi vēlas izmantot efektīvu, drošu un mērogojamu virsgrāmatu sistēmu, kur var uzglabāt veselības datus. Turklāt dati tiks apkopoti no klīniskajiem pētījumiem, elektroniskajiem medicīniskajiem dokumentiem, veselības datiem, genomikas datiem un daudz ko citu.

Kā tie patiesībā palīdzēs? Nu, ja ārsti var iegūt visu informāciju par pacienta stāvokli no viena avota, viņiem būtu daudz vieglāk novērtēt ārstēšanu. Turklāt risinājums palīdz viņiem iegūt 360 ° priekšstatu par to, ar ko pacients nodarbojas.

Tomēr jums vajadzētu arī saglabāt pacienta privātumu un pārliecināties, ka viņš to pilnībā kontrolē. Pašlaik viņiem sākotnēji ir galvenā uzmanība pievērsta onkoloģijas datiem, bet nākotnē tie paplašināsies līdz vairākām nozarēm.

 • Insurewave

Tas ir vēl viens brīnišķīgs rezultāts blockchain attīstības pakalpojumu integrācijai apdrošināšanas nozarē. Šeit EY un Guardtime vada projektu, un citi rūpniecības uzņēmumi piedalījās uzlabošanā. Insurewave ir jūras apdrošināšanas blokķēdes platforma.

Pašlaik viņi izmanto Blockchain kā Service Azure platformu, lai iegūtu platformas tehnisko dublējumu. Turklāt platforma spēj atbalstīt pusmiljonu darījumu un pat palīdzēt pārvaldīt riskus. Turklāt viņi sagaida, ka pirmajā gadā, kad tiks uzsākta ūdens satiksme, tiks pārvaldīti riski, kas saistīti ar vairāk nekā 1000 komerciāliem kuģiem.

Labākā daļa ir tā, ka viņi plāno paplašināt savu platformu, lai atbalstītu vairāk risinājumu, izmantojot Blockchain kā pakalpojumu. Dažas no tām var ietvert enerģētikas nozares, globālo loģistiku, jūras kravas un aviāciju.

 • Bīlers

Nākamais rindā ir Buhlers. Buhlers ir viens no pārtikas ražošanas milžiem tirgū. Tāpēc viņi meklē produktīvākus pārtikas nekaitīguma risinājumus. Pašlaik viņi izmanto Blockchain kā Service Azure risinājumu, lai atvieglotu viņu Buhler Insights platformu.

Turklāt viņu “Laatu” šķīdums palīdzēs atbrīvoties no mikrobiem no sausajiem ēdieniem. Turklāt Tubex Pro reāllaikā var izsekot ražošanas līnijai. Turklāt viņu pārtikas pārstrāde visā pasaulē aptver vairāk nekā 70% šokolādes, 65% graudu un 30% rīsu.

Tātad, pārliecinoties, ka viņi piedāvā vislabākās kvalitātes pārtiku, vienmēr ir galvenā prioritāte, un Blockchain kā pakalpojums to var izdarīt diezgan viegli. Izmantojot risinājumu, viņi arī vēlas samazināt pārtikas produktu izgatavošanas un pārstrādes izmaksas.

 • CargoSmart

Programmatūras risinājumu nodrošinātāji uzsāk globālu piegādes biznesu, kura pamatā ir blokķēdes izstrādes pakalpojumu risinājums. Bet viņi sadarbojas ar ekspeditoriem, nosūtītājiem, termināliem un pārvadātājiem. Turklāt viņiem jau ir deviņi okeāna termināļi un pārvadātāji somā.

Turklāt viņi parakstīja Saprašanās memoranda paziņojumu, lai izveidotu konsorciju, kas piedalīsies platformas izveidošanas procesā. Turklāt viņi izmanto visu savu BAAS atbalstu no Oracle. Deviņi vadošie okeāna pārvadātāju uzņēmumi ir –

Šanhajas starptautiskā osta, PSA International Pte Ltd, Hutchison Ports, DP World, Yang Ming, OOCL, Evergreen Marine, COSCO SHIPPING Lines un CMA CGM.

Viņi vēlas izveidot kopīgu platformu, kas viņiem palīdzēs atbrīvoties no sūtījumu pārvaldības sistēmas un datu apstrādes jautājumiem. Acīmredzot galvenā problēma ir uzticēšanās, un tāpēc viņi izvēlējās blokķēdi kā pakalpojumu atbalstu, nevis tradicionālo metodi.

 • NitiAayog

Indija ir viņu spēles augšpusē ar ģenērisko zāļu ražošanu. Tomēr viņi saskaras ar nopietnu problēmu – viltotām zālēm. Izņemot vietējo patēriņu, viņi eksportē augstas kvalitātes narkotikas uz ASV. Bet pieauguma dēļ viltots produkti, kurus daudzi zīmoli zaudē zīmola vērtību sliktu spēlētāju dēļ.

Šajā sakarā NitiAayog, kas ir valdības domnīca, pēta Blockchain kā pakalpojuma lietojumprogrammu. Viņi izmanto Oracle BAAS risinājumu, lai dublētu sava projekta tehnisko aspektu kopā ar Apollo slimnīcu. Turklāt projekta mērķis ir reģistrēt visus farmācijas darījumus un izsekot tos koplietošanas piegādes ķēdes platformā.

Izmantojot šo risinājumu, viņi var pārliecināties, ka narkotikas pāriet no farmācijas uzņēmumiem uz izplatītājiem un no turienes uz klientiem.

 • Healthdirect Austrālija

Healthdirect Australia ir sabiedrības veselības informācijas pakalpojumu sniedzējs. Tie piedāvā valstu pilsoņiem bezmaksas veselības palīdzības līnijas un tiešsaistes platformu, lai uzzinātu par padomu, kas saistīts ar veselību. Turklāt tās ir veselības aprūpes informācijas infrastruktūra Austrālijā.

Iegūstot Blockchain kā Service AWS risinājumu, viņi veido cita veida infrastruktūru veselības aprūpes informācijai. Turklāt, lai regulētu virsgrāmatas sistēmu, viņi izmanto koncepcijas pierādījumu. Tā kā Healthdirect Australia ir jāspēj katru dienu darboties ārkārtīgi lielā spiedienā, BAAS risinājuma meklēšana bija ideāls veids, kā to panākt.

Pārliecinoties, ka neviens nedarbojas ar savu datu bāzi un nodrošinot pilnas slodzes atbalstu, blokķēde var diezgan vienkārši pilnveidot.

 • The Guardian dzīvības apdrošināšana

Guardian Life Insurance ir finanšu uzņēmums, kas piedāvā apdrošināšanas iespējas, tostarp invaliditātes un dzīvības apdrošināšanu, dažādus darbinieku pabalstus un pat zobu apdrošināšanu. Turklāt viņiem ir plaša partnera ekosistēma, un tāpēc viņi pēta nemaināmu un decentralizētu blokķēdes risinājumu izsekošanas sistēmu. Turklāt viņi vēlas izmantot blokķēdes finanšu pakalpojumu savam apdrošināšanas biznesam.

Turklāt viņi domā, ka BAAS var piedāvāt efektivitāti un pārredzamību tīkla sistēmas ieinteresētajām personām, saglabājot neatkarīgas pārbaudāmas darbības. Tomēr viņi zina, ka blokķēdes tīkla sistēma ir patiešām sarežģīta un grūti pārvaldāma, un tāpēc viņi izvēlas AWS, lai darbinātu savu projektu.

AWS ļaus viņiem pārbaudīt un izvietot tīklus, izmantojot savus blokķēdes izstrādes pakalpojumu piedāvājumus. Turklāt viņi arī uzturētu Guardian Life platformu.

 • MasterCard, Amazon Web Services, Everledger un Mercy Corps

Šie četri uzņēmumi strādā pie projekta, kas aptvers piegādes ķēdes vadības procesu mazajiem piegādātājiem. Izmantojot platformu, viņi varēs pieņemt ilgtspējīgas iespējas un veicināt daudzu finanšu iekļaušanu.

Turklāt Blockchain kā pakalpojuma risinājumam viņi strādā ar Accenture. Klientu un lauksaimnieku savienojuma dēļ Accenture sistēmu sauc par apļveida piegādes ķēdi. Tā kā viņi izmanto lietotni procesa izsekošanai, klienti var dot padomu lauksaimniekiem iesācēju posmā, ja viņi var parādīt ilgtspēju. Turklāt tādas lietas kā viņi neiznīcināja citas zemes, lai izveidotu savu saimniecību, vai neizmantoja insekticīdus savos produktos.

Turklāt Accenture viņiem piedāvās arī ieskatu tirgū un to, kā viņi var mērķēt uz konkrētu patērētāju nišu, lai popularizētu savu risinājumu.

 • DHL

DHL izmanto Blockchain kā pakalpojuma risinājumus, lai veicinātu to bloku ķēdes loģistikas lietojumprogrammu izmantošanu. Pašlaik viņi sadarbojas ar Accenture, lai sniegtu viņiem pilnīgu tehnisko atbalstu. Turklāt viņiem šobrīd ir darba prototips, kas var izsekot farmaceitiskajiem preparātiem no ražošanas brīža līdz klientiem.

Šajā līnijā neviens nevar viņus sabojāt, un tādējādi viņi nodrošina drošu iespēju. Turklāt viņi jau zina, ko spēj veikt blockchain finanšu dienests. Viņu moto ir glābt dzīvības, un, lai to izdarītu, viltoti izstrādājumi ir jāpārtrauc. Turklāt platforma katru sekundi var apstrādāt arī 1500 darījumus un piedāvās septiņus miljardus unikālu sērijas numuru.

 • Naturipe saimniecības

Naturipe Farms strādā pie pārtikas piegādes ķēdes pārvaldības projekta. Šajā projektā viņi liks mazumtirgotājiem un patēriņa preču piegādātājiem izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai samazinātu izšķērdību pārtikas ražošanā.

Turklāt galvenais mērķis ir panākt, lai nākamās paaudzes lauksaimnieks nonāk patērētāju digitālās piegādes ķēdes pārvaldības sistēmā.

Pašlaik šim Blockchain kā Service risinājumam viņi izmanto SAP tehnisko atbalstu. Pašlaik lielākā daļa ražošanas uzņēmumu ieinteresēto personu reģistrē savu informāciju un, ja nepieciešams, atklāj to. Procesam jābūt pārredzamākam, jo ​​cilvēki zaudē uzticību saražotajām precēm. Šajā ziņā BAAS risinājumi var patiešām palīdzēt. Turklāt, ja to sāk izmantot liela daļa ražošanas uzņēmumu, patērētāji var redzēt, kā viņu saražotā pārtika tiek iesaiņota.

 • Boehringer

Farmācijas uzņēmums Boehringer sadarbojas ar SAP, lai izveidotu digitālā tīkla sistēmu. Tas ir vēl viens uzņēmums, kas piegādes ķēdes pārvaldībai izmanto blokķēdi. Turklāt viņi sekos ražoto narkotiku procesam un dos klientam iespēju pārliecināties, vai tās ir uzticamas vai nē.

Tā ir lieliska pieeja, tāpat kā attiecībā uz viltotajām zālēm, kas daudziem patērētājiem tagad ir slikts iespaids par farmācijas uzņēmumiem. Bet, izmantojot šo risinājumu, viņi var pārbaudīt, vai viņi saņem īstu lietu vai viltotus produktus. Turklāt viņi gatavojas sadarboties ar citiem uzņēmumiem, lai izveidotu zāļu ražotāja centru, lai nodrošinātu, ka visi ievēro FDA veselības un drošības protokolus. Tātad piegādes ķēdes vadība kļūst par vienu no lieliskajiem BAAS lietošanas gadījumiem.

 • Londonas fondu biržas grupa

LSEG strādā pie blokķēdes tehnoloģijas un tam iegūst IBM BAAS atbalstu. Viņi mēģina izveidot platformu finanšu sektoriem, kur viņi pilnībā izmantos blokķēdes finanšu pakalpojumu potenciālu.

Turklāt platforma varēs nodalīt datus un piedāvāt lietotājiem konfidencialitāti. Pašlaik viņi izmanto IBM Hyperledger Fabric risinājumus, kas ir viens no augstākajiem drošības protokolu līmeņiem tirgū.

LSEG sistēma būs pilnīgs pierādījums ar pilnīgiem drošības pasākumiem un pārredzamību. Pēc viņu domām, blokķēde ir gatava pārvaldīt finanšu sektorus, un mēs jau esam redzējuši daudz to piemēru. Tagad viņi vēlas arī to nobaudīt.

 • ANZ, Westpac un Scentre Group

Vēl viena brīnišķīga reālās pasaules blokķēde kā risinājuma piemērs ir ANZ, Westpac un Scentre Group sadarbība bankas procesu digitalizācijā. Turklāt viņi izmanto Blockchain kā IBM servisa risinājumus. Tas ir vienkāršs projekts, kas var mazināt bankas darbinieku galvassāpes. Parasti viņiem ir jātiek galā ar daudzām garantētām papīra formātā.

Ja viņi kaut kādā veidā var to visu digitalizēt un uzturēt no viena avota, tas var ietaupīt daudz un daudz laika. Turklāt daudziem no šiem uzņēmumiem ir jāsaskaras ar dublēšanos un krāpšanas gadījumiem. Tomēr viņi pārliecinās, ka blokķēdes risinājums ir pilnīgs pierādījums, un neviens to nekādā veidā nevar mainīt. Pašlaik tas ir tikai izmēģinājuma projekts.

 • TenneT

Nu, kad mums kādreiz bija pareizais elektroenerģijas daudzums, vai ne? Elektroenerģijas piegāde nekad nebija līdzvērtīga pieprasījumam, un starpība katru dienu pieaug. Rezultātā jūs biežāk nekā iepriekš ciešat no elektrības padeves pārtraukuma. Pasaulē, kurā gandrīz viss darbojas ar varu, elektrības padeve nav gaidāma.

Tāpēc TenneT ir šeit, lai nodrošinātu vienmērīgu elektroenerģijas piegādi un nevienam nav jārisina strāvas padeves pārtraukums. Būtībā tas, ko viņi dara, izmanto blokķēdi, lai sekotu pieprasījuma un piedāvājuma izsekošanai. Turklāt ar to viņi varēs prognozēt, kad varētu rasties deficīts, un veikt nepieciešamos mērījumus.

Turklāt tīkla darbināšanai viņi izmantos neizmantotās automašīnas akumulatorus. Platforma Blockchain kā Service darbosies ar lietojumprogrammu, kas var noteikt, kuras automašīnas akumulatori ir brīvi lietojami. Tādēļ tie lielā mērā samazinās strāvas padeves pārtraukumu.

 • UBS

Globālās tirdzniecības platforma Batavia ir brīnišķīgs projekts, kura pamatā ir blokķēde. Pašlaik UBS vada projektu ar Blockchain kā Service IBM uzņēmuma palīdzību. Tomēr viņi nav vienīgie šajā projektā. Ir arī citi uzņēmumi, piemēram, CaixaBank, Erste Group, Monreālas banka (BMO) un Commerzbank.

Jebkura organizācija var brīvi izmantot platformu un izmantot tirdzniecības finansēšanas funkcijas. Turklāt būs vienalga, vai tirgojat pa sauszemi, gaisu vai ūdensceļiem.

Batavia platforma var mainīt šīs nozares veidus un, iespējams, palielināt produktivitāti.

 • Sompo Japan Nipponkoa Holdings Inc..

Sompo Japan ir Japānā balstīta īpašuma un pasaules negadījumu apdrošināšanas grupa. Tas ir vēl viens lielisks piemērs uzņēmumam, kas izmanto Blockchain kā pakalpojumu sniedzēja priekšrocības. Blockchain izmantošana apdrošināšanas nišā mūsdienās ir patiešām populāra, un daudzi pievienojas līgai, piemēram, Sompo.

Pēc viņu domām, viņi pavisam nesen atklāja patiesos blokķēdes iespējamos lietošanas gadījumus. Bet sistēmas uzturēšana kopā ar arhitektūru viņiem joprojām ir diezgan sveša. Tāpēc viņi izmanto BAAS pakalpojumus, lai saņemtu palīdzību tīkla sistēmas ieviešanā un pārvaldībā.

Pašlaik projekts joprojām tiek izmēģināts, ja viņi redz patiesus ieguvumus, viņi to padarīs par pastāvīgu tīkla sistēmu savā uzņēmumā.

7. nodaļa: Vai blokķēde kā pakalpojumu risinājumi nav blokķēde?

Parasti tas ir diskusiju jautājums, jo jūs atradīsit divu veidu atbildes. Viena puse uzskata, ka Blockchain kā Service risinājumi nebūt nav blockchain; tie ir pilnīgi cita veida arhitektūra. No otras puses, dažas puses uzskata, ka BAAS faktiski ir modernizētas bloku ķēdes platformas.

Jebkurā gadījumā pārpratums galvenokārt rodas tāpēc, ka trūkst pienācīgu zināšanu par blokķēdi. Turklāt daudzi cilvēki joprojām uzskata, ka Bitcoin blockchain ir sākotnējā blockchain platforma. Turklāt viņi nezina par vairākiem blokķēdes veidiem.

Parasti privāta vai atļauta blokķēde tika ieviesta, jo publiskā arhitektūra nav piemērota uzņēmumam, kuram jārisina daudz sensitīvas informācijas. Uzņēmējdarbības modeļa rakstura dēļ viņiem nav iespējams strādāt ar 100% decentralizāciju.

Patiesībā Blockchain kā pakalpojums bija paredzēts arvien lielākai nepieciešamībai pēc blockchain uzņēmumos. Tāpēc viņi piedāvā cita veida blokķēdi, kas piedāvā brīvību, bet, iespējams, nav 100% decentralizēta. Ir nepieciešama jebkāda veida valsts sistēma, un ir nepieciešama arī identitātes pārvaldība.

Tātad, ja jūs sajaucat ar to, vai šie risinājumi ir blokķēde vai nav, tad neuztraucieties, jo tie ir privāti vai ar atļautu bloku ķēdes tīklu.

Jums vajadzētu iepazīties ar mūsu galīgo blokķēdes tehnoloģiju ceļvedi, lai iegūtu vairāk priekšstata par tehnoloģiju.

8. nodaļa: Noslēguma vārdi

Blokķēde kā pakalpojums ir unikāls veids, kā pilnveidot digitālās pārveidošanas procesu. Mūsdienās daudzi uzņēmumi vēlas pieņemt blokķēdi, taču, ņemot vērā tirgū nepietiekami kvalificētu personu trūkumu, tas kļūst grūti. Šeit ienāk Blockchain kā pakalpojums un aizlīmē darījumu.

Šie lielie uzņēmumi ietekmēs blokķēdes pārveidošanas nākotni. Tāpēc ir nepieciešams, lai viņi piedāvātu labu Blockchain kā pakalpojumu risinājumu, lai sniegtu uzņēmumu ilgtermiņa atbalstu. Galu galā šī jaunā tirgus ir tikko sākusi ietekmēt tirgu.

Mēs redzēsim, ka vairāk no viņiem veido vai vismaz paver ceļu nākotnei.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me