Corda Blockchain: Finanšu uzņēmumu valdnieks

Nākamajā diskusijā tiks analizēta Corda blockchain ekosistēma, arhitektūra, izmantošanas gadījumi un populārie Corda projekti.

Mēs dzīvojam laikmetā, kad tehnoloģijas zied diezgan ātri. Tomēr, dzīvojot pārtikušā sabiedrībā, mūsu ikdienas dzīvē un biznesā joprojām trūkst daudz iezīmju. Mūsu uzņēmumi darbojas mantotajos tīklos, kas nevar uzglabāt ierakstus, nepieļaujot kļūdas; darījuma apstrāde prasa dienas, un kiberuzbrukumi ir ikdienas parādība.

Šādā laikā blokķēdes tehnoloģija parādījās kā bruņinieks ar mirdzošām bruņām. Decentralizācijas struktūra un lielie drošības pasākumi radīja revolucionāru tehnoloģiju, kas var atbrīvoties no visiem mūsu biznesa modeļu trūkumiem. Bet, lai padarītu šo tehnoloģiju piemērotāku uzņēmumu sektorā, tai jābūt vairākām funkcijām. Tāpēc sāka parādīties daudzi uzņēmuma blokķēdes.

Viena no populārākajām uzņēmumu blokķēdēm ir R3’s Corda. Corda gadījās radīt lielu satraukumu tirgū, kad tas pirmo reizi sāka savu ceļu kā jaunu uzņēmuma blokķēdes tehnoloģiju. Tāpēc šodien mēs iegremdēsimies šajā slavenajā uzņēmuma blokķēdē un informēsim jūs par to, kā jūs varat izmantot viņu pakalpojumus.

Drīzumā: Corda attīstības kursa iesācējiem ceļvedis

Satura rādītājs

1. nodaļa: Kas ir R3?

2. nodaļa: Kas ir Korda?

3. nodaļa: Kordas arhitektūras un biznesa princips

4. nodaļa: Globālais Corda tīkls

5. nodaļa: Kas ir Corda Enterprise?

6. nodaļa: populāri Corda R3 bloku ķēdes lietošanas gadījumi

7. nodaļa: Corda Baas pārdevēji

8. nodaļa: R3 Corda konsorciji

9. nodaļa: Reālās pasaules uzņēmumi, kas izmanto R3’s Corda

10. nodaļa: Noslēguma piezīmes

Contents

1. nodaļa: Kas ir R3?

R3 ir uzņēmuma līmeņa blokķēdes programmatūras uzņēmums. Viņiem ir 200 locekļu ekosistēma no dažādām nozarēm. R3 kopā ar visiem pārējiem dalībniekiem izstrādā Corda platformu un Corda uzņēmuma platformu uzņēmuma lietošanas gadījumiem.

The R3 blockchain konsorcijs izveidojās 2014. gadā. Vairāk nekā 180 profesionāli izstrādātāji pašlaik strādā pie Corda attīstības, un viņu atbalstam ir 350 uzņēmumu ieguldījumi..

R3 blockchain konsorcija dalībnieki izstrādā blockchain tehnoloģiju biznesa pasaules pārveidošanas nolūkā. Visi viņu globālie partneru tīkli darbojas vienādi, lai attīstītu dažādas tirdzniecības un finanšu lietojumprogrammas, izmantojot galveno programmatūru Corda blockchain.

Kāpēc R3 izveidoja Corda?

R3 paredz nākotni, kurā dažādi juridiski līgumi, piemēram, uzņēmējdarbības līgumi, tiek pārvaldīti un reģistrēti automatizētā sistēmā bez jebkāda veida kļūdām. Turklāt cilvēkiem par visiem līgumiem ir jāveic vienmērīgi darījumi, nenodarbojoties ar jebkādām berzēm.

Turklāt viņi domā, ka tirgū ir jādarbojas pēc cita uzņēmējdarbības modeļa, kurā dažādi uzņēmumi sadarbotos un attiecīgi uzturētu savu virsgrāmatu, nevis lai būtu viņu neatkarīgā sistēma, kas nav pretrunīga. Uzņēmumiem ir jābūt atkarīgiem no taisnīgas sistēmas, kas pret katru uzņēmumu izturētos vienādi.

Samierināšanai, dublikātiem, pārtraukumiem un neveiksmīgām spēlēm vajadzētu būt pagātnei. Turklāt nevienam nevajadzētu iesprūst izolētos aktīvu portfeļos. Tāpēc viņi ieviesa jaunu tehnoloģiju ar nosaukumu Corda.

Kopā R3 vēlas, lai visi Corda bloku ķēdes indivīdi un organizācijas tieši veiktu darījumus ar jebkuru personu. Viņi rūpīgi izstrādāja arhitektūru, lai tā varētu likumīgi apstrādāt reālās pasaules darījumus. Turklāt R3 Corda bloku ķēde platformā ieviesa vairākas bloku ķēdes lietojumprogrammas, kas var darboties līdzās tipiskai pārejas funkcijai.

Jums būs aizraujoši zināt, ka Corda piedāvā daudzas funkcijas, piemēram, privātumu, identitāti, pārvaldību un daudzas citas. Par to vairāk runāšu vēlāk ceļvedī.

ievads Corda R3 blokķēdēPretstatā atļautām un bez atļaujām izmantojamām blokķēdēm

R3’s Corda blockchain ir platforma reālas pasaules uzņēmumiem, lai viņi varētu pārvaldīt legalizētus līgumus un pārsūtīt jebkāda veida vērtību, nezaudējot privātumu.

Corda bloku ķēde var pārvaldīt visus reālās pasaules darījumus divos identificētos lietotājos ar juridisku noteiktību un privātumu, atšķirībā no bez atļaujas esošiem blokķēdes tīkliem.

Salīdzinot ar jebkura veida atļauto blokķēdes tīklu, Corda bloku ķēde ļaus jums vienā tīklā pastāvēt vairākām pusēm. Viņi varēs arī sadarboties vienā tīkla sistēmā. R3 bloku ķēdes dalībnieki šim nolūkam nepārprotami izstrādāja pārvaldības sistēmu un atspoguļoja platformas parastos lietošanas gadījumus.

Lai pārliecinātos, ka Corda blokķēde spēj pareizi nokārtot visas saistības, tas ļaus jums emitēt, pārskaitīt un pat izpirkt jebkādus līdzīgus naudas līdzekļus. Galvenokārt šie aktīvi ir reālās pasaules valūtas, kurām jāievēro noteikumi.

Ikviens, kurš emitēs vietējo valūtu vai izmantos jebkuru marķieri tīklā, var izmantot šos marķierus, lai apmaksātu jebkāda veida dalību vai jaunu funkciju pieņemšanu. Varat arī izmantot marķierus, lai apmaksātu visus pakalpojumus, kas var būt specifiski platformai vai ārpus platformas. Tomēr pakalpojumiem ir jābūt Broader Corda tīklā.

Ja neesat pārliecināts, kā atļautās bloku ķēdes atšķiras no bez atļaujas izmantojamām bloku ķēdēm, tad šeit ir sniegts salīdzināšanas ceļvedis par atļaujām pret atļaujām, lai palīdzētu jums saprast, kā Corda ir atļauta bloku ķēde. Cerams, ka beidzot jūs redzēsiet citu pieeju tipisku biznesa problēmu risināšanai.

Kādas problēmas Corda Blockchain vēlas atrisināt?

Kopš 2016. gada Corda ir viena no blockchain atvērtā koda programmatūrām, ko ikviens var brīvi izmantot. Lieliski dažādu pasaules organizāciju kopīgi centieni ļāva nākt klajā ar vienreizēju Corda blokķēdi. Visi uzņēmumi, kas pulcējās, lai izveidotu šo programmatūru, pārstāv plašu nozaru loku, un, ievērojot noteikumus, dizains tika pabeigts.

Jā, Corda bloku ķēde bija paredzēta tikai finanšu sektoram, un tas bija vienīgais šīs R3 bloku ķēdes tehnoloģijas izstrādes mērķis. Bet pēc atbrīvošanas praktiskos bloku ķēdes lietošanas gadījumos Corda bloku ķēde parādīja milzīgu potenciālu citiem lietošanas gadījumiem, kas pārsniedz tikai banku darbību.

Bet kāds bija motivējošais faktors, kas vadīja Corda blockchain nākt klajā? R3 blokķēdes tehnoloģija vēlējās atrisināt pamatproblēmu starp indivīdiem un uzņēmumu kombināciju – pārvaldot līgumus un citu līgumu formu. Parasti šīs puses uzticas viena otrai darījuma veikšanā, taču tās neuzticas, lai uzturētu arī tos pašus ierakstus.

Nav svarīgi, no kuras vietas vai nozares puses ir, bet vai ne, visur mēs varam redzēt tos pašus uzticības jautājumus? Turklāt viņi uztur savu virsgrāmatu, un tajā tiek ierakstīts viņu pozīciju un līgumu īpašais skats kopā ar klientu kopumu.

Bet, kad katrs uzņēmums uztur atšķirīgu vienas un tās pašas lietas ierakstu kopu, tas rada neatbilstību, kļūdu novēršanu ar papildu izmaksu aprēķināšanu. Turklāt šie scenāriji rada daudz konfliktu, ja divām firmām ir atšķirīgi viedokļi par vienu un to pašu darījumu, kas rada nepilnību sliktajai pusei to izmantot.

Corda R3 Blockchain glābšanai

Agrāk neatbilstības scenārijs bija diezgan neizbēgams. Bet tagad, izmantojot R3 blockchain tehnoloģiju, ir diezgan daudz veidu, kā atbrīvoties no šīs problēmas centralizētajā infrastruktūrā. Tomēr Corda bloku ķēdei bija jāpievienojas viņu tīkliem, nepievienojoties pašiem uzņēmumiem.

Bet šāda veida pieeja rada arī kompromisu, kurā jums vajadzētu tikt galā ar inerci un īres maksāšanu. Jebkurā gadījumā visam ir izmaksas, un jūs jau varat redzēt, kā bija finanšu sektoram, pirms tas pat sāka izmantot tīmekļa lietojumprogrammas. Tātad, ja būs kāda jauna tehnoloģija, būs daudz lielāks sasniegums nekā zaudējumi.

Šajā gadījumā Corda blokķēde var izmantot spēcīgu un drošu kriptogrāfijas jaukšanu, lai piedāvātu jaunas iespējas. Tas nodrošina autoritatīvu uzskaites sistēmu, kurā katrs uzņēmums, kas tajā piedalās, iegūst vienādas tiesības un tam ir kopīgs veids, kā ar to rīkoties. Turklāt tas pat nemazinās viņu privātumu.

Corda blockchain platforma piedāvā sistēmu, kurā uzņēmumi beidzot var uzzināt, ka tas, ko viņi redz, atbilst tam, ko redz otra firma. Tātad tas samazina kopējās virsgrāmatas sistēmas izmaksas, konfliktus un kļūdas.

Tāpēc Corda blockchain platforma var attīstīties ārpus finanšu sektoriem un nodrošināt uzticības līmeni starp dažādām organizācijām.

Noskatieties tīmekļa semināru pēc pieprasījuma par digitāli vietējām tirdzniecības un piegādes ķēdēm, kur R3 pēta, kā Korda piedāvā vairāk nozares specifiskus risinājumus.

2. nodaļa: Kas ir Korda?

Corda ir izplatīta virsgrāmatu programmatūra, kas apstrādā un reģistrē datus, lai veicinātu decentralizētu tīkla vidi. Korda galvenokārt ir vērsta uz finanšu sektoriem. Corda R3 arhitektūra galvenokārt atbalsta viedos līgumus, kas līdzinās Braine, Bakshi un Clack definīcijai.

Viedā līguma struktūra Corda R3 arhitektūrā ir vienošanās, kurā izpilde ir atkarīga no datora koda, bet ar cilvēka vadību un ievadi. Tomēr, ja kāds vēlas vai ir nepieciešams, viņš var likumīgi izpildīt šos viedos līgumus jebkurā laikā. Ja jūs saskaras ar jebkādu negodīgumu Corda privātā blokķēdes viedo līgumu funkcijā, varat vērsties tiesā.

Tas ir kaut kas, ko citi uzņēmuma blokķēdes patiesībā nenodrošina, to dara?

R3 Blockchain platformas galvenās iezīmes

Sākotnēji R3 bloku ķēdes konsorcija dalībnieki izstrādāja Corda privāto bloku ķēdi finanšu iestāžu vajadzībām. Tomēr tas izrādījās daudz plašāks lietošanas ziņā. Kordas privātajā blokķēdē var redzēt lielu tipiskās blokķēdes sistēmas līdzību, taču tai nav tradicionālā dizaina, kas padara to nespējīgu risināt reālās dzīves situācijas.

Galvenokārt Corda R3 arhitektūra uzlabo sākotnējo blokķēdes versiju un piedāvā blokķēdi 2.0! Corda R3 arhitektūras blokā katru no tiem sauc par “valsts objektiem”. Šie objekti pārstāv daļu no reālās pasaules līgumiem vai satur visu līgumu.

Tas atšķiras no parastās blokķēdes, jo visa virtuālā mašīna vai visa virsgrāmatas sistēma ir atkarīga no tā, vai lietotāji sasniegs vienprātību. Bet Kordā lietas tiek darītas mazliet savādāk.

Korda piedāvā trīs instrumentus vienprātības globālai izplatīšanai –

 • Gudra līguma loģika, kas lietotājiem ļauj veikt darījumus, izmantojot iepriekš saskaņotus noteikumus. Tā ir daļa no viņu CorDapps.
 • Laika zīmogu un unikalitātes pakalpojumi. Tie ir pazīstami kā Notāru baseini. Pakalpojumi var īslaicīgi pasūtīt darījumus, kas novērš konfliktus.
 • Flow Framework, kas vienkāršo sarežģītu protokolu rakstīšanu starp neuzticīgiem lietotājiem.

Corda privātais blokķēdes modelis

Corda R3 arhitektūra sākas ar ideju par globālu virsgrāmatu sistēmu, kur ikviens var būt atkarīgs no viena avota punkta.

Bet Corda R3 arhitektūra nav pilnīgi tāda. Jūs nevarēsiet redzēt visus darījumus virsgrāmatā, tāpēc globālā redzamība nav Corda privātās blokķēdes iezīme.

Jebkurš darījums starp divām personām vai grupām būs redzams tikai viņiem un nevienam citam. Tomēr lietotāji, kuri piedalīsies vienprātībā, tos var arī redzēt, jo viņiem tas jāpārbauda virsgrāmatas labad.

Salīdzinot ar platformām, kas piedāvā visu darījumu globālu apraidi, Corda blockchain noteikti ir vadošā loma. Arī noteikta privāta platforma tos piedāvā, sadalot datus citos kanālos vai konfidenciālos līgumos. Bet vai tie ir piemērojami tīklā, kur katru dienu platformu izmantos miljardiem lietotāju?

Nē. Tātad šis unikālais modelis piešķir Corda r3 arhitektūrai citu malu nekā jau esošās platformas.

Galvenokārt šāda veida R3 blokķēdes platformas pamats ir valsts objekts. Valsts objekts reģistrē visu viedo līgumu esamību un norāda arī pašreizējo līguma stāvokli. Un tie, kas piedalīsies viedajā līgumā, varēs redzēt šo objektu.

Konsekvences iegūšana Corda R3 arhitektūrā

Lai pārliecinātos, ka koplietojamā, globālā sistēmā ir konsekvents viss tīkls, lai arī ne visi var redzēt virsgrāmatas datus. R3 blokķēdes dalībnieki pilnībā paļaujas uz kriptogrāfijas jaukšanām. Jaukšana kriptogrāfijas procesos var identificēt datus un lietotājus un izveidot saiti uz iepriekšējo darījumu, lai uzturētu ķēdi.

Visi valsts objekti nav maināmi. Tātad, neviens to nevarēs mainīt. R3 bloku ķēdes dalībnieki vēlas saglabāt vienprātību par to, ka visiem, saglabājot vienošanos, pieaugot tīklam. Un visi R3 bloku ķēdes dalībnieki uzskata, ka ir svarīgi saglabāt līgumu, ja kāds vēlas integrēt blokķēdi reālās dzīves scenārijos.

Corda bloķēšanas ķēde nodrošinās, ka visi dati paliek nemainīgi, lai gan datu atjaunināšanai tiek veiktas citas darbības. Tas veido Corda R3 arhitektūru, kurā ikviens var droši veikt darījumus, sākot no vienkāršiem naudas maksājumiem līdz sarežģītiem līgumiem.

R3 Blockchain platformas konsensa process

Corda blockchain platformā, ja jūs patiešām esat pieļāvis kļūdu, varat to atjaunināt. Lai veiktu izmaiņas, jums būs jāizmanto darījums. Šis jaunais darījums patērēs iepriekšējo valsts objektu un izstrādās jaunu valsts objektu ar pārskatītiem datiem. Turklāt Corda blockchain platformā ir divi vienprātības aspekti –

Darījuma derīgums

Lietotājiem, kuri piedalīsies Corda privātā blokķēdes līguma procesā, jāpārbauda daži punkti, kas būtu nepieciešami atjauninātai validācijai. Lai to izdarītu, viņiem jāpārbauda saistītie līguma kodi štata objektā. Tātad lietotājiem vajadzētu būt par to deterministiskiem. Turklāt valsts objektam ir jābūt visiem puses parakstiem, un, ja tas norāda uz kādu citu darījumu, arī darījumam jābūt derīgam.

Darījumu unikalitāte

Kā validētāji uzzinās, vai darījums ir unikāls vai nē? Jebkurā gadījumā validatori var uzzināt, vai viņi redz, ka visiem stāvokļa objekta ievadiem nav labojumu vai nav ar to saistīti darījumi.

Darījuma pārbaudītāji to var apstiprināt, palaižot to pašu līguma kodu kopā ar validācijas loģiku. Tomēr, kas notiks, ja vienlaikus būs divi darījumi? Kā viņi noteiks secību Corda R3 arhitektūrā?

Šajā gadījumā jums būs nepieciešams iepriekš noteikts novērotājs, un lietotājam jābūt dalībniekam, kas notāriem abpusēji novērš uzmanību. Corda privātajā bloku ķēdē var būt vairāki notāru baseini, kur katrs baseins var piedāvāt dažāda veida apstiprināšanas īpašības.

Parasti cita veida blokķēdes platformas sasniedz vienprātību virsgrāmatas līmenī, bet ne Kordā. Jebkurš šīs R3 bloku ķēdes platformas lietotājs redzēs tikai visas virsgrāmatas daļu vai apakškopu. Tādā veidā citas puses iegūs nepieciešamo privātuma līmeni, nenorādot darījumu informāciju citā privātā kanālā.

Pluggable Arhitektūra

Corda blockchain platforma piedāvā arī dažas unikālas iespraužamas funkcijas. Šīs iespraužamās funkcijas palīdz uzlabot mērogojamību, pieejamību, privātumu, algoritmisko veiklību un virsgrāmatu sistēmu savietojamību.

Varētu izveidot jebkāda veida atsevišķus pakalpojumus ar vienlīdz savstarpēji novēršošām pusēm, izmantojot Bizantijas vainu tolerantu vienprātību. Visi šie unikalitātes pakalpojumi vai notāru kopas ir tikai šeit, lai noteiktu, vai tajā ir izmantoti iepriekšējie darījumi.

Viņi nevar nekādā veidā apstiprināt pašu darījumu R3 bloku ķēdes platformā. Tātad šie notāru kopas nevarēs redzēt visu darījumu saturu, tādējādi saglabājot konkrētā darījuma mērogojamību un privātumu.

R3 blockchain konsorcijs izstrādāja koncepciju, kas patiešām piedāvā cita veida blockchain sistēmu.

Skatieties tūlītēju tīmekļa semināru pēc pieprasījuma par blokķēdēm un iegulto finanšu pieaugumu!

3. nodaļa: Kordas arhitektūras un biznesa princips

Biznesa principi Corda Blockchain platformā

 • Iekļaušana: Visi lietotāji var brīvi atklāt viens otru, un viņi var veikt darījumus tieši atvērtā tīklā.
 • Pārliecināta identitāte: Lietotājiem būs pārliecība par visu tīkla dalībnieku identitāti.
 • Konfidencialitāte: Informācija par darījumiem ir paredzēta tikai darījuma pusēm. Tātad, ja veicat darījumus ar citu lietotāju, abi varat redzēt informāciju, bet neviens cits to nevar. Vienīgie izņēmumi ir lietotāji, kuri piedalās vienprātībā.
 • Koplietojama loģika: Visas līguma īpašības tiks pārvaldītas sistēmā. Turklāt tas būs datora koda formāts, lai šī līguma konsekvence un derīgums paliks neskarts.
 • Juridiskā kājiņa: Jebkurš darījums ar virsgrāmatu ir pierādījums šai informācijai likumīgi. Visiem, kas atrodas virsgrāmatā, strīdu gadījumā tas būtu jāpierāda.
 • Autoritatīvs: Visai informācijai par virsgrāmatu ir autoritatīva piekļuve un dati. Tās nebūs informācijas ēna, kas tiek glabāta kaut kur citur. Tātad, katra informācija ir oriģināla kopija.
 • Nemainīgums: Viss, kas atrodas virsgrāmatā, ir šīs informācijas galīgais stāvoklis. Neviens to nevar mainīt. Bet, ja radās kļūda, lietotājiem ir jāveic nākamais darījums, lai to mainītu.
 • Atvērta sistēma: Pati sistēma ir atvērta pirmkoda, kā arī līdzdalība, pārvaldība, attīstība un pat uzraudzība. Šāda veida sistēma nodrošina platformas dažādos lietošanas gadījumus.

Corda arhitektūras standarti

Corda blockchain platformai ir maz arhitektūras standartu. Apskatīsim, kādi tie ir –

 • Mērogs: Korda ir ļoti pielāgojama. Tātad tas katru dienu var atbalstīt miljardiem darījumu.
 • Ilgmūžība: Tajā pašā tīklā blakus darbosies vairākas Corda versijas. Un jebkura lietojumprogramma darbosies ar jaunāko Corda versiju; tam kods nebūs jāmaina.
 • Drošs: Liela daļa no pretrunīgās drošības vides nodrošinās tīklu.
 • Stabils: Attīstība tiks veikta patiešām uzmanīgi. Katra versija saglabās vienprātības kritiskos tīkla standartus, lai izvairītos no kļūdām.
 • Savietojami: Tajā pašā tīklā varat izmantot vairākas lietojumprogrammas, un to starpā ir jābūt savietojamām.

Arī arhitektūrā ir standartizētu saskarņu kopums, galvenokārt līgumiem. Tas palīdz maksimāli palielināt Corda R3 bloku ķēdes savietojamību dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Turklāt Corda R3 bloku ķēžu ieviešana uzņēmumos var palīdzēt paātrināt izaugsmi un jaudu.

Kāpēc šī arhitektūra ir izcila?

R3 blokķēdes tehnoloģija vēlas pievērsties nozares problēmām, samazinot izmaksas, normatīvo slogu, riskus un pakalpojumu un produktu jauninājumus. Tādējādi tas rada pakalpojumu daudzveidību, kas patiešām var palīdzēt blokķēdes ekosistēmai.

Ciktāl citas izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas darbojas un piedāvā, nav tādu, kas varētu nodrošināt tāda paša līmeņa iespējas kā Corda blockchain platforma. Piemēram, saglabājot savstarpēju neuzticēšanos lietotājiem vienā tīklā, vienmēr jābūt vienādam administratīvās piekļuves līmenim. Bet neviena cita platforma to nenodrošina.

Piemēram, Ethereum arhitektūra nav piemērota kā risinājums, un to, ko Corda blockchain platforma vēlas mainīt. Uzturēt ierobežotu un saglabāt visu sensitīvo informāciju virsgrāmatā nebūs Ethereum iezīme (lai gan Enterprise Ethereum to var atļaut). Tādējādi R3 blokķēdes tehnoloģiju arhitektūra šajā jomā ir izcila.

Viedie līgumi vai Corda Blockchain biznesa loģika

Corda blokķēde vada visu savu biznesa loģiku, izmantojot viedo līgumu funkciju. Parasti viedie līgumi Corda R3 Blockchain ir daudz vienkāršāka biznesa loģikas forma. Tā ir tīra funkcija, kurā lietotājs var noraidīt vai pieņemt piedāvāto līgumu un pat izveidot to no vienkāršotām atkārtoti lietojamām funkcijām.

Katrs štata objekts Corda R3 bloku ķēdes tīklā norādīs, kāda funkcija jums jāizmanto jebkuram darījumam, kas varētu izveidot šo valsts objektu vai patērēt to. Turklāt jebkurā gadījumā ikvienam ir jāievēro šie noteikumi, lai veiktu darījumus un izveidotu jebkura veida valsts objektu. Ja kāds neizmanto saistītos noteikumus, viņa valsts objekts vienkārši netiks verificēts.

Tātad, lai darījums būtu derīgs, jums ir jāizmanto līguma kods kopā ar tā saistītajiem stāvokļiem. Jūsu pienākums ir ierosināt biznesa loģiku, kas atbilst visiem iepriekš izklāstītajiem noteikumiem, ja jūs kādreiz vēlaties apstiprināt visu viedo līgumu līgumu.

Tāpēc līgumi faktiski nosaka Corda bloku ķēdes biznesa loģikas vienprātības daļu. Turklāt tie ir mobili; tas nozīmē, ka jūs varat to lejupielādēt un palaist smilškastē, kur pārskatīšana, iespējams, nav nepieciešama.

Lai gan Corda R3 blokķēde faktiski izmanto parakstīto līgumu formu savā globālajā Corda tīklā.

Kādu modeli izmanto viedais līgums?

Corda blokķēde sekoja bitcoīna modelim, kur viena puse ierosinās darījumu, un citi cilvēki tīklā to pārbaudīs. Lai gan viņi procesu pagarināja un vispārināja, lai ikviens to varētu izmantot.

Turklāt šeit Corda R3 bloku ķēdē parādās privātums un mērogs. Turklāt viņi izvēlējās Java virtuālo mašīnu, lai izpildītu visus viedos līgumus un tos apstiprinātu. Bet kāpēc? Nu, Java Virtual Machine nāk ar daudzām esošām bibliotēkām, un daudzi to zina. Tātad izstrādātājam ir daudz vieglāk strādāt ar šo virtuālo mašīnu.

Funkcija ir vislabākā R3 bloku ķēdes bankām, kuras var atkārtoti izmantot savus kodus šajā platformā, to pilnībā nemainot.

Tomēr R3 blockchain konsorcija dalībnieki izmanto savu klientu smilškasti, nevis JVM smilškasti. Tādējādi tas nodrošina stingrāku raksturu jebkura darījuma gadījumā. Turklāt tas uzlabo drošības standartu R3 bloku ķēdes bankās.

Līdzīgi kā Ethereum, tā vietā, lai standartizētu valodu, tā izmanto baitu kodu kopu, kas ļauj lietotājiem ieviest jauninājumus ar savu līguma valodu. Viņi pat var izmantot jebkuru zināmu valodu, kurai viņi dod priekšroku.

Turklāt process nodrošina, ka līgumu kodu izmantošana jebkurā blokķēdes lietojumprogrammā būtu pilnīgi vienkārša un veicinātu labu attīstību.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kā Corda R3 blokķēde pārvalda identitātes?

Ir pienācis laiks runāt par to, kā tīkls faktiski pārvalda identitātes. Jūs jau zināt, ka R3 bloku ķēdes konsorcija dalībnieki izmanto identifikācijas, lai attēlotu mezglu. Tātad nav neviena anonīma aspekta, piemēram, bitcoīna vai citu blokķēdes tīklu.

Digitālās identitātes izmantošana ir būtiska, jo finanšu darījumiem jābūt zināmai uzticībai. Korda blokķēdes identitātē tīkls izsniedz sertifikātu. Turklāt sertifikātā būs lietotāja zīme un reālais vārds.

Tātad noziedznieki, kuri vēlas paslēpties aiz aizstājvārda un izmantot platformu, šeit nebūs iespēja. Tādējādi tas atbrīvojas no blokķēdes tehnoloģijas sliktās puses – noziedzīgiem sakariem.

Jūs saņemsiet privāto atslēgu kopā ar savu Corda blokķēdes identitāti, un jums tā būs jāaizsargā. Tas ir tāpēc, ka viss, kas parakstīts ar jūsu privāto atslēgu, jūs juridiski saista līgumā. Tātad, ja jūs to atklājat citai pusei, viņa / viņa varētu izmantot šo atslēgu.

Lai to izdarītu, šie Corda bloku ķēde saistās ar cilvēku lasāmu vārdu (sākotnēji juridisko nosaukumu) kopā ar publisko atslēgu un viņu IP adresi (tīkla adrese).

R3 blokķēdes konsorcija dalībnieki ir pilnīgi stingri attiecībā uz šo kartēšanas procedūru. Jūs saņemsiet tikai vienu publisko atslēgu ar savu vārdu. Kā redzat, atšķirība starp privāto un publisko atslēgu ir milzīga.

To darot, Corda blockchain piedāvā nepārprotamu juridisku personu, lai novērstu jebkāda veida neskaidrību tīklā vai jebkur citur. Pamatojoties uz to, daudzi var radīt risinājumus, uz kuriem var pilnībā uzticēties.

Pamatā esošā Corda blockchain programmatūra rada šo identitātes infrastruktūru dalībnieku iekšienē, taču tas neierobežo darbības veidu vai izsmalcinātību. Tomēr globālais Corda blockchain tīkls šim nolūkam izdod īpašu modeli, kur puses varēs savākt visas identitātes, lai veicinātu savietojamību vairākos Corda tīklos.

CorDapps

Attīstot CorDapp, ir jāuztur daži faktori. Jums jāsamazina koplietošanas spēju stāvokļa daudzums lietojumprogrammā, un tas arī ierobežo to, kādas programmēšanas metodes varat izmantot.

Kontaktu kodu, API, UI komponentu, stāvokļa objektu, Flow ietvaru un seifa spraudņa kombinācija veido vispārējo struktūru jeb CorDapps vai Corda Dapps. Tātad, ja plānojat attīstīt CorDapps, jums jāpatur prātā šīs funkcijas. Noņemiet visu no tā, un tā nebūs Corda lietojumprogramma.

Kāpēc veidot uz Corda Blockchain platformas?

Tagad jūs zināt par Corda blockchain programmatūru. Bet galvenais jautājums ir tas, ka tas viss izskatās labi, bet kāpēc jums vispār vajadzētu apsvērt iespēju to izmantot? Nu, tam praktiski ir daži iemesli. Apskatīsim, kādi tie ir –

 • R3 blockchain konsorcija dalībnieki nodrošina nozares līmeņa rīku piedāvāšanu, kā arī perfekti attīstošu vidi, lai koncentrētos uz jebkādas vērtības veidošanu virs viņu lietojumprogrammām.
 • Tas nāk ar ugunsmūra lietojumprogrammu. Ja jūs to varat izvietot savā uzņēmumā, neviens vairs nekad nevarēs kaitēt jūsu tīkla sistēmai. Tas ir praktiski spēcīgākais drošības protokols, uz kādu jūs jebkad varat cerēt. Tātad saziņa ar citu mezglu visā pasaulē nebūs problēma.
 • Varat ievietot mantotās lietotnes tīkla sistēmā un uzlabot tās, sinhronizējot un saistot visas šīs lietotnes ar klienta tīklu.
 • Jūs saņemsiet piekļuvi plašam CorDapps klāstam. Tās visas ir sadarbspējīgas un uz Cora blockchain balstītas lietojumprogrammas. Katrs no tiem ir R3 bloku ķēdes konsorcija dalībnieku produkcija.
 • R3 strādās ar ISV un privātpersonām, lai palīdzētu integrēt platformu savā uzņēmumā un uzturēt katastrofu seku novēršanas protokolu. Tādā veidā jūs beidzot varat koncentrēties uz savu biznesu, nevis uz pašu tīklu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Corda arhitektūru un to, kā jūs varat sākt attīstīt CorDapps? Šeit ir visaptveroša Corda apmācība, kas iemācīs jums attīstīt Corda.

4. nodaļa: Globālais Corda tīkls

Globālais Corda tīkls ir atvērtā koda Corda programmatūras, tīkla parametru, standartu kopuma un pārvaldības procesu kombinācija. Parasti tie ir mezglu kopumi ar kopēju standartu, kas viņiem palīdz atrast viens otru tiešajiem darījumiem.

Šis tīkls nodrošina atvērtu ekosistēmu, lai jebkurus Corda pakalpojumus varētu piedāvāt konkrētiem mezgliem vai visiem mezgliem. Mezglu kopa atrod otru, izmantojot drošas identitātes un tiešus darījumus.

Globālais Kordas tīkls piedāvā standartu kopu Kordas mezgliem, lai veiktu nevainojamu darbību, neskatoties uz to, kurš tos vada vai kurai grupai viņi pieder. Nav pat svarīgi, vai viņi palaiž citu lietojumprogrammu vai kāpēc viņi vispirms izvietoja Corda blockchain platformu.

Kordas privātā blokķēdes atvērtā ekosistēma uzņēmumiem vai klientiem piedāvā milzīgu vērtību. Jebkurā gadījumā jūs varat izmantot platformu, lai palaistu iekšējo tīkla sistēmu vai sniegtu risinājumu klientiem.

Tāpēc Corda privātajam blokķēdei ir vadības sistēma, atšķirībā no programmatūras Corda, par kuru mēs iepriekš runājām. Nejauciet Corda blockchain ar globālo Corda tīklu. Corda blockchain ir tikai daļa no Globālā Corda tīkla vai tā daļa.

globālais kordas tīkls

Globālā Corda tīkla biznesa tīkli

R3 bloku ķēdes dalībnieki jau paredzēja viņu Corda bloku ķēdes iznākumu. Viņi domā, ka uzņēmumi, kas izmantos Corda blockchain, iespējams, pulcēsies, lai atrisinātu jebkuru kopēju biznesa problēmu. Tāpēc viņi piestiprināja R3 blockchain platformas izvietošanu ar īpašām uz uzņēmējdarbību orientētām funkcijām kopā ar dalības iespējām.

R3 bloku ķēdes dalībnieki atsaucas uz šāda veida tīkliem kā biznesa tīkliem. Tas ir uzņēmumu tīkls, kurā viņi var sadarboties konkrētā biznesa mērķa sasniegšanai tīklā, taču viņi var arī brīvi piedalīties citos biznesa tīklos un vienlaicīgi veikt darījumus ar mezgliem..

Viss būs vienā infrastruktūrā. Katrai sadarbībai viņiem nebūs jāattīsta jauna infrastruktūra. Tādā veidā viņi rada jauna veida blokķēdes biznesa modeļus.

Acīmredzot šeit R3 bloku ķēdes dalībnieki nodrošināja uzņēmumiem pilnīgu brīvību. Lai gan šie uzņēmumi izmanto biznesa tīklu, taču viņiem nebūs nekādu ierobežojumu jaunu līgumu izveidošanai vai aktīvu pārvietošanai.

Turklāt Corda bloku ķēdes biznesa tīkli var noteikt paši savus standartus atbilstoši savām vajadzībām.

Tie galvenokārt ietver konfidencialitātes līmeni, biznesa loģiku, dalības kritērijus, pārvaldību un pat tīkla aktīvu veidu. Jūs varat vienlaikus būt lietotājs dažādos uzņēmējdarbības tīklos un vienmērīgi veikt darījumus šajos ietvaros.

R3 blokķēdes dalībnieku vienīgais mērķis, lai izveidotu šo globālo tīklu, ir apvienot biznesu kopīgā zemē. Parasti biznesa klase pārāk daudz pārklājas un konkurē, un galu galā abiem ir ļoti maz panākumu.

Ko dara globālais Corda tīkls?

 • Norāda tīkla standartus. Šie parametri noteiks vienprātības iestatījumus, un katram mezglam tas jāievēro, lai nodrošinātu globālo stabilitāti un savietojamību.
 • Piedāvā identitātes ietvaru, kas ļauj uzņēmumiem bez šaubām slēgt līgumus ar reālās pasaules uzņēmumiem.
 • Iesaka dažādas vienprātības grupas. Šie pūli piedāvā pārredzamu, konsekventu un izturīgu konsensa izpildi.
 • Iespējo orākulus, kas informāciju pārsūta tīklā.
 • Palīdz vietējai digitālajai valūtai kopā ar valūtu, lai lietotāji varētu veikt vienmērīgus darījumus.
 • Piedāvājiet atvērtu pārvaldības sistēmu. Viņi ir ekosistēmas dalībnieki.

Pārvaldības sistēma

Lai gan lielākā daļa jaudas ir Corda privāto bloku ķēdes lietotāju rokās, joprojām ir kāda atlikumu pārvaldības sistēma dažādu kritisko punktu uzturēšanai, uz kuriem katrs mezgls paļaujas.

Saviem biznesa tīkliem ir jāizveido pārvaldības sistēma, kuru izvēlēsies šī tīkla lietotāji. Bet pat tiem, kas pārvalda sistēmu, būtu jāievēro pārvaldības arhitektūras specifikācijas.

Tas nozīmē, ka R3 uzņēmuma bloku ķēdes sistēma ir atkarīga no ieinteresēto personu interesēm, un tā liek darboties tā, lai apmierinātu viņu vajadzības. Piemēram, ja paskatās uz bloku Bitcoins, bloka maksimālā lieluma atļauja faktiski ir patvaļīga un ar dažām robežām, lai to ierobežotu.

Bet visiem dalībniekiem ir jāvienojas par šo patvaļīgo skaitli, lai uzturētu tīklu. Tātad, ja tīklā nav pamata pārvaldības sistēmas un neviena cita valdība, kas iestatītu iestatījumus, ir acīmredzams konflikts.

Un kāpēc gan tā nebūtu? Ikvienam nav iespējams vienoties par jebkura veida iestatījumiem vai standartiem. Bet R3 bloku ķēdes platforma pārliecinās, ka visi ievēro dažus standarta noteikumus un starp dalībniekiem nav konfliktu.

Corda R3 blokķēde: tīkla parametri

Jūs varētu domāt, kāda ir tīkla parametru izmantošana, vai lietotājiem tie vispār ir vajadzīgi? Nu, tīkla parametri ir Corda R3 bloku ķēdē daudzu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tie palīdz pārliecināties, ka visi tīkla mezgli var veiksmīgi sazināties.

Daži no šiem parametriem ietver ziņojuma lielumu vai to, kā viņi var izmantot privātuma opcijas, piemēram, Intel SGX, vai pat tad, kad viņiem vajadzētu uzlabot savus mezglus.

Tas viss šķiet mazi faktori un ļoti tehniski aspekti. Bet kopā viņi veido R3 blockchain platformas infrastruktūru. Turklāt šie mazie parametri varētu radīt spēcīgu domstarpību lietotāju vidū.

Tas notika iepriekš ar Bitcoin blockchain izmēru, kur lietotāji par to nepiekrita, un debates turpinājās ilgu laiku. Tātad, ja R3 bloku ķēdes dalībnieki tos atstās masu cilvēku rokās, tas drīz kļūs politizēts.

Tāpēc atbildībai par iestatījuma saglabāšanu, kamēr tā tiek atjaunināta vai izveidota, jau no paša sākuma jāuzņemas pārvaldes struktūras ziņā..

Corda Blockchain vienprātības protokols

R3 blokķēdes tehnoloģija Corda darbojas uz vienprātības protokolu kopas tāpat kā visas citas bloku ķēdes platformas. Lietotāji uzzinās, vai darījums tika apstiprināts vai nē, kad vienprātības algoritms to apstrādā. Un unikāli, ka Cora blokķēdei ir jāsaglabā miljardiem iespēju apstrādāt darījumus, izmantojot vienprātības algoritmus.

Tāpēc R3 blokķēdes tehnoloģija piedāvā dažādus vienprātības pakalpojumus, kas galvenokārt pazīstami kā notāru baseini. Turklāt katrs atsevišķs notāru baseins vienā un tajā pašā globālajā Korda tīklā piedāvā dažādus pakalpojumus. Tātad lietotāji var brīvi izvēlēties no šiem notāru baseiniem un saņemt sev vēlamos pakalpojumus. Tā ir pavisam cita pieeja, salīdzinot ar tipisko blokķēdes sistēmu, vai ne?

Citi dalībnieki var attālināti vadīt noteiktus vienprātības algoritmus slēgtā un drošā tīklā. Bet, lai pārliecinātos, ka lietotāji var veikt darījumus un izmantot vēlamo vienprātību tīkla pārvaldes struktūrai, jums jāpārlūko notāru kopas.

Turklāt, ja viņi var uzturēt lietotāju notāru kopu sarakstu, dalībnieki var pilnveidot savus darījumu pārbaudes procesus.

Saraksts būs koplietojams, tāpēc ikviens to varēs redzēt un izvēlēties labāko, kas atbilst viņu vajadzībām.

Turklāt bloku ķēdes drošības nodrošināšana notāru kopām ir arī pārvaldes tīkla galvenais uzdevums.

Kordas ekosistēmas panākumi

Parasti Corda blokķēdes un globālā Corda tīkla panākumu līmenis galvenokārt ir atkarīgs no dažiem ekosistēmas variantiem. Šie varianti ir biznesa tīkla lietotāji, operatori, vadītāji un dizaineri.

Izņemot notāru mezglu, lietojumprogrammu izstrādātāju un infrastruktūras nodrošinātājus, kā arī blockchain oracle pakalpojumu sniedzējus, izmaksas.

Bet labā ziņa ir tā, ka jūs varēsiet izmantot fiat naudu globālajā Corda tīklā, un šī nauda tiks ievērota saskaņā ar tipiskajiem fiat-money noteikumiem. Tomēr, ja nevēlaties ierobežot platformas noteikumus, varat to izmantot Corda blokķēdē, lai to uzturētu..

Tas varētu dot jums lielāku elastību izmantot valūtu un izmantot to, lai lietotājiem iegūtu krātuvi, attēlus vai jaunas funkcijas.

Skatieties virtuālo konferenci pēc pieprasījuma par uzņēmumu bloku ķēdēm 2021. gada prognozēs, kur uzņēmuma platformas, piemēram, R3, dalās savā redzējumā par blokķēdi.

5. nodaļa: Kas ir Corda Enterprise?

Corda Enterprise ir R3 atvērtā pirmkoda platformas Corda komerciāla izplatīšana. Platforma ir īpaši optimizēta, lai apmierinātu visas uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumu prasības. Šī Corda blockchain versija ir saderīga un savietojama ar galveno Corda platformu. Ja izmantojat kaut vienu no šiem, tad varat tos brīvi apmainīt pēc vajadzības.

Šajā jums nebūs jāsastopas ar pārdevēja bloķēšanu. Tātad, tas ir elastīgs risinājums visiem uzņēmuma uzņēmumiem. R3 blockchain konsorcija locekļi parūpēsies par funkcijām, tiklīdz jūs iesniegsit savu pieprasījumu. Viņi uzlabos programmatūru Corda un piešķirs tai nepieciešamās funkcijas jūsu organizācijām.

Corda Enterprise iezīmes

Blockchain lietojumprogrammas ugunsmūris

Tādējādi uzņēmumi var izvietot tehnoloģiju savos datu centros, bet var sazināties arī ar jebkuru pasaules mezglu. R3 blockchain tehnoloģijas ugunsmūris ir īpaši drošs, un neviens hakeris nevar ielauzties tīklā un nozagt sensitīvus un vērtīgus aktīvus.

Atbalsts SQL un Oracle datu bāzēm

Jūs varat nevainojami integrēt nozares standarta datu bāzes. Uzņēmumiem R3 bloku ķēdes platforma piedāvā SQL un Oracle datu bāzes. Turklāt daudzi jau zina šīs datu bāzes. Tātad, to izmantošana nebūs daudz sarežģīta.

Saderība

Tagad Corda tīklā varat iegūt savstarpēju versiju un savstarpēju izplatīšanu. Corda turpina atjaunināt savu programmatūru, pievienojot vairāk funkciju ar laiku. Tātad, iespējams, esat izmantojis iepriekšējo Corda versiju un joprojām tajā darbojas lietojumprogramma.

Ja viņi mainīs savu programmatūru kopējā tīklā, kā darbosies jūsu lietojumprogramma? Lai pārliecinātos, ka nesaskaraties ar jebkādām problēmām, viņi nodrošina, ka abas versijas var darboties vienā tīkla arhitektūrā, nepārtraucot viena otru.

Optimizācija IT vidēm

Platforma piedāvā diennakts atbalstu, veiktspēju, pārvaldību, izlaišanas grafikus, uzraudzību, atjaunošanu pēc katastrofām, augstu pieejamību un daudzas citas funkcijas IT vidēm. Tātad, viss, kas jums jādara, ir integrēt tīklu, un, lai saņemtu jebkādu atbalstu, Corda blockchain komanda ir šeit, lai jūs atbalstītu.

Nav ierobežojumu

Izmantojot Corda blokķēdi, jūs iegūsit piekļuvi pirmajam pasaulē sadarbspējīgajam blokķēdes modelim, pārliecinoties, ka tiek saglabāta visa privātums. Turklāt visi uzņēmumi, kas darbojas tīklā, var savstarpēji sazināties un veikt darījumus bez problēmām. Process lielā mērā racionalizē uzņēmējdarbības modeli.

Vai vēlaties padarīt savu interviju par darbu? Sāciet ar šiem Korda intervijas jautājumiem un atbildēm un gatavojieties tūlīt gaidāmajai intervijai!

6. nodaļa: populāri Corda R3 bloku ķēdes lietošanas gadījumi

r3 corda lietošanas gadījumi un konsorciji

Daudzas nozares var izmantot R3 Corda lietošanas gadījumus. Daži no tiem ietver: valdību, veselības aprūpi, finanses, piegādes ķēdi, apdrošināšanu, likumus un kārtību un daudz ko citu. Turklāt visi šie var izmantot Corda blockchain, lai palielinātu efektivitāti un vienkāršotu biznesa darījumus.

Turklāt Corda blockchain darbojas ar dažiem sarežģītiem darījumu tīkliem, piemēram, finanšu sektoru. Tas palīdz viņiem izstrādāt R3 blokķēdes lietošanas gadījumus, lai tie atbilstu citu nozaru raksturam.

Tas ne tikai spēj vadīt efektivitāti, bet vēl viens populārs R3 bloku ķēdes gadījums ir iekšējo sistēmu un procesu uzlabošana. Corda blokķēde piedāvā nemaināmību ar patīkamu informāciju virsgrāmatā. Turklāt šī saistītā informācija apstiprina un veicina pārredzamību pašā uzņēmumā vai starp diviem uzņēmumiem. Kopīgais kopums un globālie fakti palīdz daudzām organizācijām –

 • Automatizējiet audita sistēmu, izmantojot tīkla nemainīgo un saistīto raksturu.
 • Samaziniet profila riskus, jo koplietojamo datu standarti piedāvā lielāku uzticību tirgum.
 • Nomainiet viņu veco, kļūdaino iekšējo tīklu sistēmu ar vienkāršāku procesu.

Finanses

Finanšu sektori un visas prasības bija pirmais pieprasījums pēc R3 bloku ķēdes lietošanas gadījumiem. Jauna veida regulējums finanšu nozarēs kopā ar globālo krīzi radīja visdārgākās saistības un atbilstību.

Tajā pašā laikā daudzi jauni uzņēmējdarbības modeļi un fintech jaunie uzņēmumi ar jauninājumiem rada traucējumus. Tātad, izmantojot mantotos tīklus, finanšu nozares vienkārši nespēj konkurēt ar jaunajām tehnoloģijām.

Finanšu nozarē jau ir daži populāri R3 bloku ķēdes lietošanas gadījumi. Tas ir tāpēc, ka Corda blockchain arhitektūra radās, sadarbojoties lielākajiem finanšu uzņēmumiem un stingriem nozares pārstāvjiem un regulatoriem.

Turklāt Corda bloku ķēde ievieš dramatiskas efektivitātes izmaiņas, lai novērstu pieaugošās izmaksas, bet saglabātu viņiem nepieciešamo efektivitāti.

Šīs R3 blokķēdes maksājumu izmantošanas gadījumos ietver visa līguma dzīves cikla pārvaldību, piemēram, tirdzniecības finanšu grupas vai pēcpārdošanas dokumentu pārvaldību. Corda blockchain var automātiski apmainīt aktīvus un atbrīvoties no starpnieka. Citi populāri scenāriji ir –

 • Piedāvājiet tūlītēju naudas pārskaitījuma maksājumu sistēmu. Šeit R3 bloku ķēdes bankām nebūs jāpaļaujas uz sarežģīto nostro konta raksturu citās bankās.
 • Pašu kapitāla pēcpārdošanas sistēma, kurā jūs varat nekavējoties norēķināties par maksājumu bez jebkādas sarežģītas vienošanās par aktīvu vai maksājumu darījumu.
 • Corda blockchain var piedāvāt arī sindicētus aizdevumus, kur tīkls var piedāvāt vairākus līgumus uzņēmumos.
 • R3 blokķēdes tehnoloģija var piedāvāt aktīvu atkārtotu nomaiņu, kur tā var regulēt kontroles limitu katrā līgumā un tādējādi samazināt norēķinu laiku.

Piegādes ķēde

Mūsdienu piegādes ķēdes nozares, kurām ir jāsadarbojas, lai pabeigtu produktu ieviešanu tirgū. Tāpēc sistēmas sarežģītajai būtībai ir nepieciešama plaša sadarbība no avotiem. Piemēram, automašīnu vai lidmašīnu ražotājiem ir jāsadarbojas ar daudziem uzņēmumiem, lai savāktu izejvielas un pēc tam saliktu tās kopā, lai iegūtu gala produktu.

Bet tas rada garu informācijas un darījumu ķēdi, kurai jābūt efektīvākai, lai pareizi pārvaldītu.

R3 blokķēde piegādes ķēdes lietošanas gadījumiem var būt lielisks risinājums šai sistēmai. Corda blokķēde spēj dot viņiem vajadzīgo tīklu, izmantojot globālo Corda tīklu. Viņi var veikt darījumus un apmainīties ar informāciju, neuztraucoties par vienu neveiksmes punktu. Corda blockchain palīdz piegādes ķēdes nozarēm –

 • Parādiet pierādījumu par noteiktu informāciju un pārbaudiet šīs informācijas autentiskumu.
 • Izmantojot darījumus, izveidojiet biznesa noteikumu iekapsulēšanas un automatizētas revīzijas sistēmu.
 • Skatiet komponentu izcelsmi un piedziņas savienojumu starp tiem. Parasti viņu izmantotā sistēma ir kļūdaina, un tai nepieciešama automatizācija.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

Apdrošināšana

Jā, apdrošināšanas nozare patiešām piedāvā uzticību daudzām uzņēmējdarbības operācijām. Bet papīra daudzums un apstrādes laiks ir viens no galvenajiem šīs nozares jautājumiem. Ja jums ir kāda veida apdrošināšana, jūs, iespējams, jau zināt faktu.

Turklāt apdrošināšanas nozarei ir jāapstrādā un jāreģistrē visi dokumenti par katru atsevišķo apdrošināšanu. Un lieki piebilst, ka, lai jūs izveidotu, apdrošināšanai ir vajadzīgas daudz dokumentu pārbaudes. Tikai viena kļūda var palielināt berzi un zaudēt stundas.

R3 bloķēšanas ķēde apdrošināšanas izmantošanas gadījumiem var nodrošināt labāku vidi gan apdrošinātājam, gan apdrošinošajam klientam. Jūs redzēsiet mazāk krāpšanas, lielāku iespēju un lielāku efektivitāti nozarē.

Corda blokķēde nodrošina, ka šie procesi tiek automatizēti, izmantojot viedo līgumu sistēmu. Jūs nosakīsit līgumu ar apdrošināšanas polises noteikumiem, un pēc dokumentu pārbaudīšanas tīklā jūs iegūsiet pelnīto apdrošināšanu. Šāds gudrs līgums var –

 • Apkopojiet visu nepieciešamo informāciju no ieinteresētajām personām apdrošināšanas atlīdzībai.
 • Nodrošiniet savlaicīgu maksājumu, un tas būtu automatizēts.
 • Samaziniet kļūdu un krāpšanas darbību līmeni, izmantojot nemainīgu un drošu legeru.
 • Palieliniet klientu kopējo apmierinātību.

Veselības aprūpe

R3 blokķēde veselības aprūpes lietošanai var vislabāk mainīt veselības aprūpes nozari. Parasti veselības aprūpes nozare ir sarežģīts un liels organizāciju tīkls, kam nepieciešams droši pārvaldīt pacienta datus. Ar to ir saistītas dažas problēmas –

 • Dalīties ar pacienta datiem visaptverošai izpratnei, neapdraudot pacienta privātumu.
 • Sinhronizējot visas atšķirīgās sistēmas, kurās glabājas informācija par pacientu, un pārliecinieties, ka tā piedāvā bez kļūdām datu formātus un identifikatorus.
 • Sazināšanās ar veselības apdrošināšanas sabiedrībām un derīgas informācijas sniegšana pacienta vajadzībām.
 • Visu sarežģīto un nekonsekvento noteikumu un procesu pārvaldība.

Corda blokķēde var apvienot visus atšķirīgos procesus, samazināt izmaksas un palielināt datu plūsmu, kā rezultātā pacientam ir labāki rezultāti un pieredze. Veselības aprūpei ir maz iespēju izmantot Corda blockchain –

 • Izmantojiet globālo Corda tīklu, lai droši un konfidenciāli apmainītos ar datiem ar citām instrukcijām. Tas arī sekos veselības aprūpes regulējumam.
 • Sistēma, kas saglabā visu identitāti, vienlaikus saglabājot slepenību. Turklāt tas nodrošina, ka pacienti pārņems visu savu informāciju.
 • Vieda līgumu integrācija, kas piedāvā uz noteikumiem balstītu un konsekventu pieeju pacienta informācijai.
 • Savienojumi ar apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju tieši tīklā. Turklāt tas palīdz diezgan ātri pārbaudīt nepieciešamību pēc informācijas un automatizē pretenziju iesniegšanas procesu.

Valdība

Valdībai ir viena no būtiskākajām lomām attiecībā uz uzticama avota nodrošināšanu darījumiem. Piemēram, hipotēkas, zemes vai automašīnu īpašumtiesības ir dažas no jomām, kur šai vienībai ir milzīga loma. Tomēr viņu tīkla bāze darbojas neefektīvā sistēmā, kurā ir daudz kļūdu. Nemaz nerunājot par milzīgo apstrādes laiku, kas vajadzīgs katram atsevišķam valdības jautājumam.

Turklāt viņi tiek pakļauti manipulācijām, ja sliktais spēlētājs ņem savu daļu no laupījuma, un nevainīgi civiliedzīvotāji cieš izmaksas.

R3 bloku ķēdes izmantošanas gadījumi šajā nozarē var atbrīvoties no krāpšanas šo svarīgo faktoru dokumentos. Izmantojot nemaināmus ierakstus un drošu darījumu procesu, valdības risinājuma blokķēde var efektīvāk atvieglot civilās tiesības. Turklāt viņi var arī tīklā glabāt sensitīvu informāciju, un nevienam nepaliks papīra taka, kur viņu izmantot.

Likums un kārtība

Likums un kārtība tehniski neatbilst tipiskajai blokķēdes struktūrai. Daudzi, kas izmanto šīs platformas, tāpēc nevar savlaicīgi veikt nekādas juridiskas darbības, saskaroties ar krāpnieciskām darbībām tīklā. Turklāt tas nedod dalībnieku pelnītās tiesības.

Lai gan daudzi uzņēmumi tagad izmanto likumīgus veidus, kā palaist savu platformu, tomēr tie saskaras ar juridiskām problēmām. Galvenais iemesls tam ir pienācīgas blokķēdes izglītības trūkums starp juristiem, kuri strādā ar šiem līgumiem.

R3 bloku ķēdes lietošanas gadījumi var palīdzēt šīm nozarēm, rīkojoties ar pāreju juridisko aspektu. Tā kā tā jau atbalsta fiat naudu, jums nebūs jāuztraucas par juridiskajiem jautājumiem. Jebkura vienība, kas izmanto platformu, var gūt labumu no līdztiesības un vajadzības gadījumā pat veikt juridiskas darbības. Parasti Corda blockchain var –

 • Rīkoties ar blokķēdes tehnoloģijas juridiskajiem aspektiem.
 • Pārvalda, reģistrē un automatizē juridiskos līgumus starp uzņēmumiem.
 • Nodrošiniet juristiem specializētu platformu, lai ātri izsekotu viņu mācīšanās līknei.

Vēlaties kļūt par Corda izstrādātāju? Šeit ir R3 Corda sertifikācijas ceļvedis, kas palīdzēs jums veidot jūsu blokķēdes karjeru.

7. nodaļa: Corda Baas pārdevēji

Pašlaik ir tikai daži pārdevēji, kas nodrošina Corda Blockchain. Apskatīsim, kādi tie ir –

AWS Blockchain veidnes

Amazon ir viens no nedaudzajiem pārdevējiem, kas piedāvā Corda blockchain platformu. Viņi piedāvā tīkla veidnes, kas ļaus īsā laikā izstrādāt uz blokķēdes balstītus projektus. Izmantojot AWS blockchain veidnes, jūs dažu minūšu laikā iestatāt Corda tīklus.

Kāds ir ieguvums?

 • Tas piedāvā patiešām ātrāku izvietošanas laiku. Mezgla iestatīšana aizņem tikai minūti.
 • Izvēlieties labāko paketi, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.
 • AWS nodrošinās visus nepieciešamos rīkus, lai pievienotu funkcijas un mainītu sava uzņēmuma Corda blokķēdi.
 • Jūs maksāsiet tikai par Corda pakalpojumiem; nav papildu slēpto izmaksu.

Microsoft Azure

Microsoft Azure bloku ķēde ir viens no populārākajiem BAAS pārdevējiem uzņēmumu lietošanai, un tagad viņi piedāvā arī Corda platformu. Viņu Azure darbagaldā varēsit attīstīt tīklu pirms tā izvietošanas. Tas ir ļoti vienkārši, un, protams, jūs saņemsiet vislabāko pakalpojumu pakāpi, lai tos izveidotu.

Kādas ir funkcijas?

 • Papildu SMS un balss funkcijas palīdz diezgan viegli izsekot piegādes ķēdes precēm.
 • Piedāvājiet integrāciju ar lietisko internetu.
 • Tīkla izvietošana īsā laikā.
 • Rentablie Corda bloku ķēdes risinājumi un turklāt tie tiek pārvaldīti.

Accenture

Biznesa konsultāciju uzņēmuma Accenture vadīšana piedāvā arī Corda blockchain risinājumus jums. Jūs varēsiet iegūt risinājumu no viņu produktu saraksta. Pašlaik viņi piedāvā tikai vienkāršu Corda versiju.

Turklāt mēs domājam, ka jūs varat uzlabot platformu un saņemt vadības atbalstu no viņiem.

Ko viņi piedāvā?

 • Viņi analizēs populārās finanšu sektora stratēģijas un palīdzēs jums izlemt, kuras Corda funkcijas būtu lielisks veids, kā sākt.
 • Accenture jums pateiks, kā izmantot Corda blockchain platformu un mērķēt uz konkrētām auditorijām.
 • Ja jūs neko nezināt par blokķēdi, viņi jums piedāvās apmācību.
 • Viņi piedāvās rīku komplektu, lai uzlabotu jūsu Corda platformu.
 • Accenture nodrošinās plašu Corda blockchain risinājumu klāstu.

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard ir salīdzinoši jauns Blockchain kā pakalpojums tirgū. Viņi izlaiž savu misijas kritisko DLT un piedāvās īpašus pakalpojumus saviem klientiem. Lai pārliecinātos, ka visi lietotāji saņem taisnīgu daļu no drošības, veiktspējas un elastības, ko viņi uzsāk ar Corda.

Jūs varētu iegūt dažādus Corda risinājumus, lai tos izveidotu, un jūs varat to pielāgot no viņu platformas. Tā kā tas ir salīdzinoši jauns, mums pašlaik nav daudz informācijas par to, kuras funkcijas viņi piedāvās.

8. nodaļa: R3 Corda konsorciji

Kontūra

Contour ir brīnišķīgs papildinājums konsorcija saimei, ko darbina R3 Corda blokķēde un CryptoBLK tehnoloģija. Microsoft Azure būs galvenais šī brīnišķīgā projekta tehnoloģiju atbalstītājs. Turklāt Azure ir mākoņu platforma bloku ķēdes attīstībai. Contour ir projekts, kurā populāras bankas apvienojas, lai izveidotu platformu, kas palīdzēs digitalizēt visu oficiālo dokumentāciju, ar kuru bankai jebkad ir jāstrādā.

Mūsdienās bankas atpaliek, un tās vēlas arī piedalīties jaunajā revolūcijā. Corda blokķēde ir lieliski piemērota šai videi.

Ar Contour blokķēdes palīdzību visas R3 bloku ķēdes bankas var lielā mērā samazināt apstrādes laiku. Šīs divpadsmit apvienotās bankas ir –

Intesa Sanpaolo, ASV banka, HSBC, CTBC banka NatWest, SEB, Mizuho, ​​Bangkok Bank, BBVA, Scotiabank, ING un BNP Paribas.

Marko Polo

Marco Polo ir vēl viena lieliska konsorcija bloku ķēde, ko darbina ar R3 Corda bloku ķēdes platformu. Šoreiz viņi strādā ar uzņēmumu TradeIX, un šobrīd viņu komandā ir desmit populāras finanšu iestādes.

Platformas izgatavošanai Marco Polo izmantos R3 blokķēdes lietošanas gadījumus un TradeIX TIX kodolu. TIX kodols faktiski ir cita veida sadalīta virsgrāmatu sistēma. Turklāt viņi kopā izveidos hibrīda blokķēdes platformu un racionalizēs visu konsorcija banku maksājumu izsekošanas procesu. Turklāt šis process ievērojami samazinās laiku. Desmit finanšu organizācijas ir

Commerzbank, Bangkok Bank, Natixis, NatWest DNB, OP Financial, SMBC, BNP Paribas, Standard Chartered un ING.

B3i

R3 Corda blockchain darbina vēl vienu lielisku projektu ar nosaukumu B3i. B3i izmantos R3 blokķēdes lietošanas gadījumus un no savas komandas saņems pilnīgu tehnisko atbalstu. Pašlaik projektā sadarbojas trīspadsmit R3 bloku ķēdes bankas. Galvenais mērķis ir piedāvāt digitalizētu apdrošināšanas dokumentāciju iestādēm.

Tas racionalizēs apdrošināšanas atlīdzību procesu. Šīs nozares ir –

Swiss Re, Achmea, Munich Re, Allianz, Cīrihes apdrošināšanas grupa, Liberty Mutual, Aegon, Hanover Re, Tokio Marine, XL Catlin, Generali, SCOR un Ageas.

RiskBlock alianse

Šis ir vēl viens konsorcijs, kas koncentrējas uz apdrošināšanas nozari. Šeit apvienojās daudzu veidu organizācijas, piemēram, brokeri, pārvadātāji un pārapdrošinātāji. Turklāt viņu galvenais mērķis ir piegādāt blokķēdes risinājumus jebkura veida apdrošināšanas nozarei.

Bet tas atšķiras no citiem apdrošināšanas konsorcijiem, jo ​​tas ir bezpeļņas konsorcijs. Viņi izmanto R3 Corda blokķēdi, lai darbinātu savu Canopy 2.0 un racionalizētu visas funkcijas attiecīgi. Šobrīd komandā ir trīsdesmit iestādes –

Akuity Insurance, Assurant, FHM Insurance Company, BB&T Insurance Holdings, Inc., Marsh (visā pasaulē), Ohaio savstarpējās apdrošināšanas grupa, Murphy apdrošināšanas aģentūra, Horace Mann Educators Corporation, Farmers Insurance, EMC apdrošināšanas kompānijas, National Insurance, State Farm, WR Berkley, USA, United Educators, TrueNorth, Travelers , State Auto, Penn National Insurance, RenaissanceRe Services, Ltd., RCM&D, Munich Reinsurance America, Inc., Liberty Mutual, Hanover, American Agricultural Insurance Company, GEICO, Erie Insurance, Chubb, Amerisure Mutual Insurance Company un American Family.

9. nodaļa: Reālās pasaules uzņēmumi, kas izmanto R3’s Corda

r3 corda ekosistēma un redze

Projekts Jasper

Kanāda vēlējās izmantot blokķēdes spēku, un tāpēc mēs saņēmām projektu Jasper. Tas tika uzsākts 2016. gadā, un projekta galvenais mērķis bija pārveidot Kanādas maksājumu sistēmu. Turklāt projekts ir Kanādas bankas, maksājumu maksājumu Kanādas un citu finanšu institūciju sadarbība.

Pašlaik projekts notiek dažādās fāzēs, un viņi iesūdz Corda blockchain, lai darbinātu projektu. Visi šī projekta dalībnieki ir –

HSBC, Kanādas Nacionālā banka, Kanādas Karaliskā banka, Monreālas banka, Scotiabank, TD Bank, CIBC, Payments Canada un Kanādas banka (centrālā banka).

Projekts Ubin

Singapūras Monetārā pārvalde jeb MAS ir šī projekta iniciatīva. Projekts Ubin ir blokķēdes tehnoloģijas pielietošana Singapūras finanšu sistēmās. Pašlaik viņi izmanto Corda blockchain, jo viņi domā, ka Corda var piedāvāt nepieciešamo funkciju līmeni. Atšķirībā no citām valstīm, MAS faktiski darbojas tāpat kā centrālās bankas, un katrs finanšu sistēmas regulējums notiek caur tām. Projekts joprojām tiek novērots.

Projekts Inthanon-LionRock

Projekts LionRock pirmo reizi tika izveidots 2017. gadā. Tas izmanto R3 milzīgās zināšanas un Corda blokķēdi, lai izveidotu starpbanku maksājumu sistēmas. Parasti starpbanku maksājumu sistēma saskaras ar daudzām problēmām un kļūdām. Parasti kļūdas, piemēram, apstrādes laiks vai dzīves cikls, tiek sakrautas mantotajās tīkla sistēmās.

2020. gada janvārī Honkongas monetārā pārvalde un Taizemes banka apvienojās un izveidoja partnerību un nosauca projektu Inthanon-LionRock. Pēc banku domām, digitālo valūtu popularitāte un izmantošana viņus lika pieņemt šo lēmumu.

Turklāt viņi vēlas arī izmantot sadalītās virsgrāmatas tehnoloģiju finanšu nozarēs un uzturēt tās marķieri. Izmantojot Corda blockchain platformu, viņi var darīt abus. Tā kā Corda atbalsta fiat naudu kopā ar vietējiem žetoniem, tas viņiem piešķirs atšķirīgu priekšrocību visai shēmai.

Uzņēmumi, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, ir –

Kasikornbank PLC, Krung Thai Bank PLC, Bank of Ayudhya PLC, Bangkok Bank PLC, Thanachart Bank PLC, Siam Commercial Bank PLC, Standard Chartered Bank (Thai) PLC, HSBC un ZA.

Tāpēc projekts Inthanon-LionRock sistēmas digitalizēšanai izmanto Corda blokķēdi. Viņi arī ieviesīs digitālās valūtas, lai paplašinātu banku maksājuma metodes.

ING

ING nopūtās ar piecu gadu līgumu ar R3, lai visādā ziņā izmantotu viņu Corda platformu. Turklāt viņiem būs pilnīga piekļuve visiem komerciālajiem Corda Blockchain izlaidumiem visu šo piecu gadu laikā. ING izmantos šo līgumu, lai ieviestu dažādus Corda pakalpojumus bankām visā pasaulē, kā arī sniegtu piekļuvi CorDapps ietvaros.

Turklāt ING seko arī Corda dApp izstrādes rokasgrāmatai, jo viņi vēlas ieviest šos CorDapps biznesa nozarēs, kur dažādiem uzņēmumiem ir kontakti, izmantojot tos.

SBI Holdings

SBI Holdings ir viens no lielākajiem uzņēmuma R3 akcionāriem. Viņi sāk jaunu kopuzņēmumu, lai pieņemtu Corda blockchain Japānā un Austrumāzijas reģionos. R3 sniegs tehnisko atbalstu jebkāda veida adopcijai šajos reģionos, kā arī nodrošinās viņu Corda uzņēmumu un Corda programmatūru.

Partnerība ļaus SBI izmantot tām savas funkcijas, kā arī nodrošināt to potenciālajiem klientiem.

HSBlox

Kopā ar Corda platformas palīdzību HSBlox piedāvā jauna veida risinājumus veselības aprūpes nozarēm. Viņi sadarbojas ar R3, lai piesaistītu viņu Corda Blockchain intereses un uzticēšanās iespējas.

Turklāt HSBlox arī plāno ieviest blokķēdes risinājumu jaunai veselības aprūpes lietojumprogrammai, lai racionalizētu maksājumu procesu, vienlaikus saglabājot pacienta privātumu..

Insurwave

Insurwave platforma ir viens no līdz šim labākajiem projektiem Corda blokķēdē. Vairākas partijas apvienojās, lai to padarītu iespējamu. Uzņēmumi galvenokārt bija –

Maersk, Guardtime, EY, ACORD, MS Amlin, XL Catlin, Willis Towers Watson un Microsoft.

Projekts ir pasaulē pirmais jūras apdrošināšanas risinājums blokķēdē. Tas izmanto Corda uzņēmuma līmeņa funkcijas, lai samazinātu risku dažādās organizācijās, kas nodarbojas ar jūras apdrošināšanu. Jūras apdrošināšana ir viens no visu laiku sarežģītajiem apdrošināšanas procesiem. Turklāt, lai uzturētu viena uzņēmuma jūras apdrošināšanu, ir nepieciešamas daudzas puses.

Bet ar Corda Blockchain palīdzību viņi tagad to var viegli pārvaldīt.

SWIFT

Jums jādzird par globālo banku maksājumu tīklu SWIFT. Pašlaik viņi izmanto Corda blokķēdi, lai pārbaudītu SPI maksājumu standartus. Lai gan uzņēmums šobrīd ir izmēģināts, ja viss turpināsies, viņi to padarīs oficiālu.

Turklāt viņi izmanto Corda Settler, lai piedāvātu lietotājiem veikt maksājumus, izmantojot tā piedāvāto privātumu un drošību. Tomēr viņi neizmantos vietējo Corda marķieri savām lietojumprogrammām.

NatWest banka

Vēl viens R3 Corda blockchain platformas laimests ir NatWest banku jaunais projekts. NatWest izmanto Corda platformu, lai izveidotu blokķēdes lietotni aizdevumu tirgus sindikācijai. Corda bloku ķēde var pārvaldīt riskus tāpat kā neviena cita bloku ķēdes platforma. Un šī funkcija īpaši piesaistīja NatWest, lai to izmantotu aizdevumu nozarē.

Turklāt uzņēmums izpētīs dažādas Corda iezīmes.

ĶēdeTas

ChainThat vienmēr bija ievērojams entuziasts par blockchain tehnoloģijām. Pēc Corda blokķēdes palaišanas viņi izrādīja interesi par to. Ar tīkla palīdzību viņi pastiprina savu Bermudu projektu ar Corda.

Bermudu salas ir projekts, kurā tie samazinās apdrošināšanas un pārapdrošināšanas risku un lietotājiem piedāvās kapitāla apmaiņas platformu.

MonetaGo

Programmatūras izstrādes uzņēmums MonetaGo strādā pie Corda blockchain platformas, lai piedāvātu blockchain risinājumus Meksikai un citiem starptautiskajiem tirgiem galvenokārt Indijā. Iepriekš viņi vēlējās izmantot Hyperledger Fabric, bet vēlāk to atcēla.

Pēc viņu domām, Corda blokķēde ir piemērotāka tās bloku ķēdē balstītiem krāpšanas mazināšanas risinājumiem.

Juridiskais izcilības centrs

Šī lieliskā un novatoriskā platforma ir R3 izveide. Viņu juridiskais izcilības centrs piedāvās jaunāko un labāko juridisko aspektu praksi blokķēdes tehnoloģijā. Platforma ir balstīta uz viņu Corda blokķēdi, un jau desmit augstas klases advokātu biroji ir reģistrējušies uzņēmumam.

Mūsdienās juristiem ir jāseko līdzi blokķēdes attīstībai, lai efektīvi pārvaldītu juridiskos aspektus. Bet nav nekādu bezmaksas blokķēdes apmācību tikai juristiem. Tomēr ar šīs platformas palīdzību viņi var mijiedarboties ar tīklu un pilnībā saprast, ko piedāvā blokķēde.

Desmit firmas ir –

Stroock, Shearman & Sterling, Perkins Coie, Holande & Bruņinieks, Faskens, Krovels & Moring, Clifford Chance, Baker McKenzie un Ashurst.

Tāpat kā Corda, arī Hyperledger un Ethereum ir divas no populārākajām uzņēmuma bloku ķēdes platformām. Šeit ir ceļvedis Hyperledger vs Corda r3 vs Ethereum, kurā tiks analizētas viņu atšķirības.

10. nodaļa: Noslēguma piezīmes

Salīdzinot ar visām tirgū esošajām bloku ķēdes platformām vai izplatītajām virsgrāmatu platformām, Kordas bloku ķēde parādījās, lai izpildītu un reģistrētu biznesa līgumus starp visiem tirdzniecības partneriem.

Lai to izdarītu, ir vajadzīga cita veida pieeja, lai piedāvātu nepieciešamo darījumu semantiku un datu izplatīšanu, jo arī Corda blokķēdei ir jārīkojas kā sadalītai virsgrāmatai. Galvenokārt tas norāda izpildāmu un automātisku līgumu izpildi.

Tīklā var izvietot vairākas lietojumprogrammas dažādiem mērķiem. Tas ir ļoti viegli ar Corda BAAS pārdevējiem. Tuvākajā nākotnē mēs varam teikt, ka mēs redzētu vairāk R3 Corda bloku, ne tikai finanšu sektoros, bet arī citās nozarēs.

Tātad, īsumā, Kordas blokķēde uzņēmumiem šķiet lielisks risinājums. Beidzot tas gūst atzinību, un daudzi jau ir sajūsmā par savu mezglu palaišanu tīklā. Apskatīsim, vai viņi patiešām var turpināt labu darbu. Ja vēlaties veidot savu karjeru Kordā, jums jāpiesakās mūsu gaidāmajā Kordas attīstības kursā, lai palīdzētu jums labāk izprast un labāk izmantot ekosistēmu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me