Izpilddirektora ziņojums: Jaungada novēlējumi kopienai

Kad mēs gatavojamies spert kāju 2021. gadā, mums ir daudz cerību un motivācijas labākai nākotnei, es vēlos izmantot šo iespēju, lai novēlētu jums un jūsu ģimenei laimīgu Jauno gadu. Jūsu mīlestība, atbalsts un centība ir palīdzējuši mums pakāpties uz augstāko rangu blokķēdes izglītības un apmācības jomā.

2020. gads mums ir bijis diezgan ārkārtējs gan attiecībā uz pandēmiju, gan iespējām, kuras paver digitālās transformācijas iniciatīvas. 101 Blockchains ir spējis sasniegt ievērojamus rezultātus 2020. gadā attiecībā uz akreditācijas datiem, palielinot izglītojamo bāzi un paplašinot produktu portfeli. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs esam guvuši ārkārtīgi labus rezultātus, sniedzot vērtību mūsu izglītojamajiem visās jomās.

Kad esam sasnieguši 2020. gada beigas, pārdomāsim 101 Blockchain ceļojumu un sasniegtos pagrieziena punktus.

Lielisks sniegums 101 blokķēdei

Mēs esam spējuši gūt atzinību par mūsu pastāvīgo izcilību blokķēdes izglītībā un pētniecībā no G2.com, Inc., kas ir viena no vadošajām platformām biznesa programmatūras un pakalpojumu pārskatīšanai. 101 Blockchains bija viens no galvenajiem vārdiem starp “labākajiem dalībniekiem” divos Grid Reports, t.i., Grid Report online Course Providers un Grid Report for Technical Skills Development G2 Winter 2021 ziņojumos un G2 Fall 2020 ziņojumos. Mēs varējām gūt septiņas dažādas atlīdzības G2 ziemas 2021. gada ziņojumos un sešas atlīdzības G2 rudens 2020 pārskatos..

G2 Fall 2020 pārskatos galvenā uzmanība tika pievērsta 101 Blockchain labvēlīgajiem vērtējumiem administrēšanas, atbalsta kvalitātes un iestatīšanas viegluma gadījumā. Mūsu spēja sniegt vērtību mūsu izglītojamiem ar salīdzinoši niecīgu tirgus klātbūtni ir bijusi nozīmīgs virzītājspēks, lai mēs dažādos G2 pārskatos tiktu atzīti par labāko izpildītāju..

G2 arī G2 ziemas 2021. gada pārskatos mūs atkal godāja kā labāko kursu nodrošinātāju kandidātu. Mēs esam ļoti pateicīgi G2, kā arī mūsu izglītojamajiem par to, ka viņi iesniedza atsauksmes par G2 par mūsu piedāvājumiem. Mēs varējām kļūt par labāko izpildītāju gan 2021. gada ziemai, gan Eiropā 2021. gada ziemai.

Turklāt 2021. gada ziemā mēs saņēmām akreditācijas apliecību starp mazajiem uzņēmumiem. Vissvarīgākais no tiem ir tas, ka 101 Blockchains G2 ziņojumos varēja arī nopelnīt emblēmu, lai atvieglotu uzņēmējdarbību 2021. gada ziemai..

G2 ziņojumiem bija arī kaut kas vairāk zem piedurknēm, lai iezīmētu vēl vienu atskaites punktu mums 2020. gadā. G2 G2 rudens 2020 un G2 ziemas 2021 pārskatos mūs apbalvoja ar emblēmu “Lietotāji mūs mīl”, kas parādīja, cik ļoti mūsu izglītojamie mīl mūsu produktus un pakalpojumiem. Žetons ‘Lietotāji mūs mīl’ ir unikāls mūsu izglītojamo atzinības apliecinājums. Šīs ziņas ir vairāk nekā tikai informācijas pacelšana, jo tās tieši atspoguļo mūsu centienu rezultātus. Pietiek tikai ar zināšanām par to, ka mūsu izglītojamie mūs mīl, lai nākamajā gadā mēs dubultotu savus centienus.

Mūsu lielais panākumu skaits 2020. gadā

Kamēr mēs domājam par to, kā pagāja 2020. gads, mēs nevaram ignorēt skaitļus, kas runā par mūsu panākumiem šajā gadā. Šie skaitļi norāda, cik ļoti mūsu izglītojamie mūs mīl un vēlas ar mums mijiedarboties. Kamēr mūsu mīļie izglītojamie meklē jaunus un novatoriskus pasākumus, lai piekļūtu blokķēdes izglītībai un pētījumiem, mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai viņiem nodrošinātu tieši to, ko viņi vēlas un kas viņiem nepieciešams. Šis ir mūsu veiksmes stāsts 2020. gadam skaitļos:

  • Pēc tam, kad 2019. gadā tika dibināta 101 Blockchains, mums visā pasaulē vairāk nekā 11 000 uzņēmumu blokķēdes profesionāļu uzticējās mūsu uzticamībai kā pētniecības, izglītības un datu nodrošinātājam. Šodien mēs turpinām liecināt par ievērojamu izaugsmi mūsu bāzē, kas balstās uz apmācību blokķēdē.
  • 2020. gadā mūsu virtuālajās konferencēs bija reģistrējušies vairāk nekā 7500 profesionāļi. Mēs esam ārkārtīgi apmierināti, saņemot tik ārkārtas iesaistīšanās līmeni, it īpaši grūtos laikos, kādi bija šogad. 101 blokķēdes 2020. gadā veica ap 8 virtuālām konferencēm, īpašu uzmanību pievēršot jaunajām tendencēm bloku ķēdes nozarē un bloku ķēdes karjerai.
  • Mēs esam atklājuši jaunas tēmas savām blokķēdes virtuālajām konferencēm un nodrošinājuši nozares labāko ekspertu dalību konferencēs. Gada laikā mēs arī ieviesām 30 vebinārus, kuriem izglītojamie varēja piekļūt atbilstoši savām vajadzībām un elastīgumam.
  • Mēs arī vadījām divas tiešraides meistarklases 2020. gadā, tādējādi uzsākot mums pilnīgi jaunu nodaļu. 101 Blockchains ir arī pagodināts, ka LinkedIn grupā ir vairāk nekā 1900 jaunu dalībnieku.
  • Šogad mēs izveidojām arī savu veiksmīgo Linkedin kopienu un pievienojām jaunus dalībniekus mūsu sociālo mediju kopienai. Šie sasniegumi tieši atspoguļo mūsu sniegumu dažādās digitālajās platformās. Mēs arī priecājāmies sagaidīt ziņu par vairāk nekā 20 000 sekotāju sasniegšanu mūsu LinkedIn lapā.

Daudz reģistrāciju Blockchain sertifikātiem un kursiem

Runājot par uzņemšanu, mēs esam spējuši iegūt satriecošu sniegumu attiecībā uz mūsu tiešsaistes apmācības kursiem un sertifikātiem. 2020. gadā 101 Blockchains akadēmijā kopumā bija vairāk nekā 8500 jauni studenti. Tāpēc mēs varam sagaidīt, ka nākamajā gadā būs daudz vairāk, it īpaši ar mūsu unikālajām funkcijām.

Pašlaik mēs piedāvājam trīs blokķēdes sertifikātus kopā ar attiecīgajiem apmācības kursiem un atbalsta materiāliem. Mūsu trīs blokķēdes sertifikāti – CEBP sertifikāts, CEBA sertifikāts un CBSE sertifikāts – ir izcili veiksmīgi vadījuši daudzu uzņēmumu blokķēdes profesionāļu blokķēdes karjeru.

CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional) ir atzīmēts kā pieprasītākā 2020. gada Blockchain sertifikācija ar lielāko reģistrēto skaitu.

Mēs arī ieviešam jaunus atjauninājumus sertifikācijas programmās, lai palīdzētu mūsu izglītojamajiem iegūt lielāko priekšrocību, izmantojot karjeras iespējas blockchain. Mūsu vērtīgie izglītojamie ir ieskaitījuši arī 101 Blockchain, lai viņi būtu informēti par jaunākajiem sasniegumiem un tendencēm blockchain tehnoloģijā.

Mēs esam spējuši nostiprināt savu reputāciju blokķēdes izglītībā un apmācībā ar saviem blokķēdes apmācības kursiem. Lai gan mūsu sertifikāti ir lieliski instrumenti, lai izveidotu blokķēdes karjeru, mūsu apmācības kursi piedāvā ievērojamu atbalstu blokķēdes specializācijai. 101 Blockchains nesen 2020. gadā izvirzīja dažus jaunus kursus, piemēram, Ievads DeFi kursā un Kā veidot savu karjeru Blockchain kursā. Bet neuztraucieties, daudzi citi aizraujoši kursi joprojām tiek veidoti!

Izmantojot jaunos kursus, mēs esam spējuši reģistrēt daudzsološus skaitļus 2020. gadā reģistrācijai mūsu akadēmijā. Lietotāji ir atzinīgi novērtējuši mūsu iespējas sniegt personalizētu un visaptverošu atbalstu, lai uzzinātu par blokķēdes koncepcijām un tēmām. Tātad mēs varam sagaidīt Jauno gadu ar lielām cerībām uzlabot savu resursu kvalitāti.

Asociācija ar atzītiem nozares ekspertiem no labākajām organizācijām

2020. gads nebija saistīts ar pieaugošo pieprasījumu pēc mūsu blokķēdes sertifikātiem vai blokķēdes apmācības kursiem. Turklāt tas nebija arī viss par mūsu augošo produktu portfeli vai paplašināto 101 Blockchains sociālo kopienu. Mums bija arī daudzi lieli tiešsaistes pasākumi, kas darīja mūsu 2020. gadu vēl labāku no biznesa viedokļa. Mēs veicām dažādas padziļinātas tirgus izpētes iniciatīvas, vebinārus, sarunas un intervijas ar daudziem labākajiem uzņēmuma blokķēdes praktiķiem.

Šīs darbības mudināja mūs uzlabot mūsu esošo zināšanu bāzi par blokķēdi. Mūsu dalība šādās aktivitātēs ieguva papildu impulsu, iesaistot uzņēmumu blokķēdes profesionāļus no augstākajām organizācijām. Līdz 2020. gadam mums ir bijuši blokķēdes profesionāļi no ievērojamām organizācijām, kas piedalās dažādās aktivitātēs.

Mums bija arī tas gods piedalīties unikālās aktivitātēs, kurās iesaistīta blokķēdes tehnoloģija ar citu uzņēmumu blokķēdes profesionāļiem. Tāpēc 2021. gadā mēs varam kļūt par īpašu platformu, kas palīdz blokķēdes entuziastiem mijiedarboties ar nozares galvenajiem ekspertiem. Sākoties vēl vienam gadam, mēs ceram turpināt mazināt plaisu starp nozares ekspertiem un kopīgu izglītojamo.

Mūsu mērķis ir padarīt blokķēdes koncepcijas viegli pieejamas un saprotamas visiem mūsu izglītojamajiem. Uzņēmumu uzticība 101 blokķēdei šogad ir divkāršojusies ar daudzām iniciatīvām, kas vērstas uz digitālo transformāciju. Uzņēmumi spēj liecināt par specializēto pieredzi, ko 101 Blockchains izvirza uz galda, lai veicinātu blockchain izglītību. Mēs pastāvīgi meklējam jaunas iespējas, lai palīdzētu mūsu izglītojamajiem, un nozares ekspertu ieteikumi mūs pienācīgi atbalsta.

Kāds būs 2021. gads 101 blokķēdei?

Tātad, no visiem iepriekšminētajiem datiem, jūs varētu pamanīt daudzos 101 Blockchains sasniegumus 2020. gadā. Tagad mēs vēlamies īsi aplūkot 101 Blockchain potenciālās priekšrocības un problēmas 2021. gadā. Jaunajā gadā 101 Blockchains būs radikālas izmaiņas produktu portfelī. Tātad, šobrīd mēs strādājam pie daudziem jauniem blokķēdes apmācības kursiem un pasākumiem. Tā kā blokķēdes karjeras ainava turpina pamatīgi attīstīties, mums jāpalielina temps, nodrošinot nepieciešamos mācību materiālus.

Turklāt mums arī jāatjaunina jaunās izmaiņas blokķēdes ekosistēmā, lai atjauninātu mūsu resursus. Runājot par tiešsaistes kursiem un blokķēdes sertifikātiem, mēs vēlamies vairāk koncentrēties uz orientāciju uz profesionālām blokķēdes lomām. Pēc tam mēs arī plānojam ieviest daudz jaunu ierakstu starp mūsu tīmekļa semināru un virtuālo konferenču dalībniekiem.

Mūsu mērķis ir nodrošināt elastīgu un visaptverošu tiešsaistes platformu visiem blokķēdes entuziastiem un palīdzēt viņiem iegūt ekspertu ieskatus. Tajā pašā laikā mēs arī paredzam sniegt labākus paziņojumus mūsu izglītojamajiem un lietotājiem. Tas nodrošinātu, ka viņi nepalaid garām nevienu jaunu 101 Blockchains paziņojumu. Kopš pirmās dienas mūsu izglītojamo mīlestība ir uzturējusi mūs virs ūdens un brauc ar priekšu ar pilnu jaudu.

2021. gadā mēs plānojam aizsargāt mīlestību, kuru esat mums parādījis, un atdot to jums ar lielu entuziasmu. Mēs arī plānojam uzsākt pieejamus augstākās klases dalības plānus 101 Blockchains kopienai, kur mūsu kopienas locekļiem būs piekļuve visiem mūsu kursiem un sertifikātiem un daudzām citām unikālām funkcijām.

Paldies jums visiem, 101 Blockchains komanda novēl jums ļoti laimīgu Jauno gadu!

Mūsu komanda, kas atrodas 101 Blockchains, ir ārkārtīgi smagi strādājusi, lai ražotu labākos produktus un palīdzētu mūsu kopienai būt pēc iespējas labākai. Bez mūsu komandas mēs esam tikai vēl viena tīmekļa vietne internetā ar nelielu informāciju par blokķēdes tehnoloģiju. Mūsu nozares ekspertiem, kursu veidotājiem un atbalsta personālam ir bijusi izšķiroša loma mūsu arvien pieaugošās izglītojamo ekosistēmas pārvaldībā.

Es personīgi vēlos pateikties visiem mūsu partneriem, komandas locekļiem, izglītojamajiem un ieinteresētajām pusēm par to, ka viņi kalpoja kā mūsu stiprās puses. Cerēsim uz dažiem apbrīnojamiem sasniegumiem un brīnumiem 2021. gadā. Es novēlu jums, jūsu ģimenei un mīļotajam daudz laimes un veselības Jaunajā gadā.

Prieku ļoti laimīgajam 2021. gada jaunajam gadam, un paldies jums visiem par produktīvu 2020. gadu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me