EOS vs NEO: kurš no tiem uzņems Ethereum (ETH) uz DApps

Blockchain tehnoloģiju evolūcija ir radījusi aizraujošus projektus, kas visi pievērš uzmanību cilvēku uzmanībai. EOS vs NEO ir jaunākā cīņa, kas veidojas, jo izstrādātāji turpina izpētīt platformas viedo līgumu un decentralizētu lietojumprogrammu mitināšanai.

NEO un EOS pēdējos mēnešos ir apguvuši impulsu, kas tiek uzskatīti par Ethereum (ETH) cienīgiem konkurentiem, kas ir kļuvuši par vēlamo platformu viedo līgumu un decentralizētu pretendentu attīstībai..

Tātad, kas izceļ EOS pret NEO kā cienīgus Ethereum slepkavas?

NEO VS EOS: Mērķis

NEO pret EOS

NEO ir blokķēdes platforma un kriptonauda, ​​kuras mērķis ir izveidot pielāgojamu decentralizētu lietojumprogrammu tīklu. Ķīnā esošās kriptovalūtas komanda plāno uzlabot aktīvu digitalizāciju, izmantojot digitālās identitātes tehnoloģiju.

Tas nozīmē, ka NEO būtībā ir gudra līgumu platforma tāpat kā Ethereum, kas ļauj izstrādātājiem kodēt un nākt klajā ar decentralizētām lietojumprogrammām.

Tāpat kā NEO, arī EOS ir blokķēdes projekts, kura mērķis ir nodrošināt augstu mērogojamību DApps un blokķēžu izvietošanai. Tas sevi dēvē par visspēcīgāko uz blokķēdi balstīto decentralizēto sistēmu, kas ļauj izstrādāt, mitināt un izpildīt DApps.

EOS pret NEO: vietējā valūta

EOS pret NEO

NEO ir vietējais marķieris, kas nodrošina NEO platformu, ko izmanto decentralizētu lietojumprogrammu izstrādei. Sākotnēji Genesis blokā tika izveidoti 100 miljoni monētu. Piecdesmit miljoni monētu tika pārdoti agrīnajiem investoriem, un atlikušie piecdesmit miljoni ir ieslēgti viedajā līgumā. Katru gadu tiek izlaisti 15 miljoni monētu, lai finansētu ilgtermiņa mērķu attīstību.

EOS ir marķieris, kas pilnvaro EOS.IO, kas darbojas kā operētājsistēma datorā, kas pārvalda un kontrolē EOS blokķēdi. Izstrādātājam ir jātur EOS monētas, nevis jātērē tās, jāizmanto tīkla resursi, lai izveidotu un palaistu decentralizētas lietojumprogrammas.

Laika posmā no 2016. gada 26. jūnija līdz 2017. gada 1. jūlijam kopā tika izdalīti 200 miljoni jeb 20% no visiem EOS marķieriem. Pašlaik 700 miljoni žetonu tiek nepārtraukti izplatīti. Darījuma blokā block.one tiek turēti 100 miljoni monētu.

EOS pret NEO: darījumu ātrums un maksas

NEO paļaujas uz Bizantijas defektu tolerances vienprātības algoritmu, kas ļauj sekundē atbalstīt līdz 10 000 darījumu. Lai panāktu vienprātīgu grāmatvedību, mezgli tiek izvēlēti nejauši, lai apstrādātu darījumus tīklā, pamatojoties uz uzticības tīkliem, kas pārklājas. Pašlaik NEO projekts no tīkla lietotājiem neiekasē nekādas maksas.

No otras puses, EOS ir kļuvusi populārāka daļēji, pateicoties milzīgajam darījumu skaitam, ko tā var apstrādāt sekundē. Augsta mērogojamība nozīmē, ka projekta blokķēde var apstrādāt vairāk nekā vienu miljonu darījumu sekundē, izmantojot horizontālu mērogošanu

EOS neprasa, lai cilvēki veic mikromaksājumus, lai veiktu uzdevumus blokķēdē vai nosūtītu ziņojumus. Tā vietā atsevišķiem izstrādātājiem ir atļauts noteikt darījumu maksu, kas parasti ir zema. Uzņēmumi var nākt ar savām monetizācijas stratēģijām.

NEO vs EOS: Blockchain Protocol

EOS.IO paļaujas uz deleģēto likmju pierādīšanu un uz lomām balstītu atļauju koncepciju darbībām. Blokķēdes protokols ļauj elastīgi pieņemt tūlītējus lēmumus, piemēram, ar kļūdām inficētu lietotņu atcelšanu, iesaldēšanu un labošanu..

No otras puses, NEO izmanto Bizantijas defektu toleranci, kas, pēc tās domām, ir darba pierādīšanas un likmju uzlabošana. Izmantojot šo algoritmu, ikviens, kam ir NEO, var balsot par to, kuri būs viņu konsensa mezgli, kas būs atbildīgi par bloka izlemšanu.

Spriedums

Gan EOS, gan NEO ir potenciāls augt līdz ar kriptonauda un blokķēdes tehnoloģiju attīstību. Tomēr šķiet, ka EOS ir bijis labāks gads, un šķiet, ka tai ir lielākas iespējas uzskatīt Ethereum par vēlamo platformu viedajiem līgumiem un decentralizētām lietojumprogrammām.

Lasīt vairāk

  • NEO dApps ekosistēma: pilnīgs saraksts

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me