NEO vs Ethereum: kurš ir labāks ieguldījums?

Tagad ir gandrīz 2018. gada vidus, un varētu būt pēdējais laiks ieguldīt kriptovalūtā. Mēs visi zinām par kriptogrāfiju ar Ethereum ar 2. augstāko tirgus kapitālu, kurš mums atveda viedos līgumus. Nu, NEO būtībā ir tas pats. Cilvēki to pat sauc par “ķīniešu Ethereum” vai “Austrumu ēteri”.

Tātad, vai tā ir tā pati tehnoloģija? Nē, filozofiskajā un tehniskajā POV viņiem ir daudz atšķirību. Apskatīsim šos divus un izlemsim, kura monēta parāda lielāku potenciālu. Kurš ir labāks sāncensis? Tas ir NEO pret Ethereum. Ļaujiet cīņai sākties!

NEO pret Ethereum: Pieredzes un jaunības cīņa

Ethereum ir privilēģija būt pirmajam virzītājam, kas nozīmē, ka to vairāk atzīst par jaundzimušo ķīniešu versiju.

Bet NEO ir gudrāks, jaunāks un ātrāks. Viņus atbalsta lieli vārdi. Ķīnas valdība to atbalsta, kā arī valsts un valstu bankas. Pat tehniskie giganti, piemēram, Alibaba un Microsoft, ir aiz šī altkoina meteoriskā pieauguma 2017. gada beigās.

Filozofiski viņiem abiem ir vienāda veida tirgus vizualizācija. Gan Ethereum, gan NEO ir bezpeļņas blokķēdes kopiena, kas koncentrējas uz viedajiem līgumiem vai viedo ekonomiku.

Ethereum seifam ir valūta ar nosaukumu Ēteris, savukārt NEO ir NEO un Gāze. Kā jau iepriekš minēts, Ethereum ir vecāks, tāpēc viņam ir 2. tituls kriptogrāfijas pasaulē, kura tirgus ierobežojums ir 57 miljardi ASV dolāru.

NEO ir daudz jauns, kurš tic vienai un tai pašai ideoloģijai, bet ir 11. vietā ar tirgus ierobežojumu 3,4 miljardu ASV dolāru apmērā. Tomēr NEO kriptonauda parāda lielu potenciālu, jo NEO kriptovalūtas cena ir pieaugusi līdz 52 USD.

NEO ir Tech!

Ethereum tikai vēlas atkal kļūt jaunāks. Bet tie ir dziļi iesakņojušies tirgū un tagad nevar uzlabot tehnoloģiju. Piemēram, NEO var apstrādāt 10 000 darījumus sekundē, bet Ethereum – tikai 15.

NEO izmanto labāk attīstītu vienprātības algoritmu, lai apstiprinātu saucamo dBFT, kamēr Ethereum joprojām ir iestrēdzis vecākajā Proof-of-Stake algoritmā. Spēļu pierādīšana (POS) tiek uzskatīta par vairāk enerģijas patērējošu un smagāku.

NEO atbalsta biežāk sastopamo C # un Java. Viņi pat plāno pievienot Python un Go kā papildu valodu. Tātad arvien vairāk programmētāju var piedalīties blokķēdes tehnoloģijā.

Savukārt Ethereum izmanto mazliet netradicionālu programmēšanas valodu ar nosaukumu Solidity. Jūs nevarat atrast pietiekamu skaitu kodētāju, kuri zina valodu. Tas ir vēl viens mīnus vecākajam brālim.

NEO ir arī labāka tehnoloģija, lai apstrādātu uzlaušanas un kiberuzbrukumus nekā Ethereum. Kā? Viņiem ir NeoQS anti-quantum mehānisms, lai labāk risinātu šos uzbrukumus. Tā kā Ethereum nav šāda veida mērījumu, tie ir nedaudz aizmugurē.

Bet starp šīm abām ekosistēmām ir milzīga atšķirība. Ethereum ir iegūstams, kamēr NEO nav. Turklāt NEO nepieļauj frakcijas, tām ir tikai veseli skaitļi. Kaut arī Ethereum var iegādāties vai pārdot frakcijās.

Šajā NEO pret Ethereum cīņā NEO ir skaidra priekšrocība.

Kam ir labāka dublēšana un atbalsts?

NEO ir bankām draudzīga kriptonauda, ​​kas būtībā ir pretrunā ar vispārējo decentralizācijas ideju. Kriptogrāfijā ir skaidri iesaistīta Ķīnas valdība. Kā mēs redzējām pagātnē, Ķīna ir plašs tirgus, un tie ir labi spējīgi pieveikt rietumu uzņēmumus lietotāju ziņā. Mēs to esam redzējuši Alibaba, mēs atkal esam liecinieki WeChat. Tie var radīt nopietnu izaicinājumu rietumu tehnoloģiju tirgum.

Ethereum ir gandrīz pretējs NEO. Viņi ir pret valdības centralizāciju un iesaistīšanos. Tātad, viņiem ir milzīgs skaits vispārējo fanu, lai tie atbilstu kriptonauda patiesajam mērķim.

Pārbaudiet citus mūsu salīdzinājumus:

  • Bitcoin vs Ethereum? Kāda atšķirība?

  • Ethereum vs Litecoin: Kāpēc LTC ir paredzēts darījumiem un ETH – viedajiem līgumiem?

  • EOS vs Ethereum: potenciāls Ethereum slepkava!

  • Dedzība pret Ethereum: kādi ir plusi un mīnusi?

  • Ethereum vs Ripple: dziļuma salīdzinājums

Pēdējās domas

Pašlaik šajā NEO pret Ethereum cīņā jums joprojām vajadzētu pieturēties pie Ethereum, jo ​​tas ir ticamāks un jau labu laiku mainstream un lēnām sāk mazināt plaisu ar vectēvu Bitcoin. Jums vajadzētu sekot Ethereum jaunumiem.

Bet tad atkal jums vajadzētu uzmanīgi sekot NEO kriptovalūtas jaunumiem un sekot līdzi neo kriptovalūtas prognozēm un cenai. Kurš kļūs par jauno Bitcoin? NEO ar viedo ekonomiku vai Ethereum ar pionieru redzējumu. Izvēle ir atkarīga tikai no jums!

Patika šis raksts? Pārbaudiet Zvaigžņu vs Ripple un Ethereum vs Ripple.

Jauns šajā pasaulē? Apskatiet galveno iesācēju rokasgrāmatu par to, kā ieguldīt kriptogrāfijā.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet pats savu pētījumu un pārliecinieties, ka esat izlasījis visu mūsu atrunu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me